Pierwszy singiel z nowej płyty duetu Przemo DBM & August
Re: Przemo DBM & August - TBA
: 26 wrz 2021, 15:19
autor: oldschool
Nie jest to jego najmocniejszy track, ale ja go lubię w chuj jako rapera
Re: Przemo DBM & August - TBA
: 26 wrz 2021, 16:03
autor: Japan
Bardzo chętnie przesłucham, poprzednia płytka pięknie weszła podczas wchodzenia na Śnieżkę na wschód słońca
Re: Przemo DBM & August - TBA
: 26 wrz 2021, 16:19
autor: Kibic
lubim bardzo, czekam, chociaż zazwyczaj każdy ma beke jak mówię, że spoko jest xd
Re: Przemo DBM & August - TBA
: 26 wrz 2021, 17:42
autor: Jiigsi
Ostatnia płyta bardzo dobra, więc czekam, ale track chujowy.
No, a te 3 literki trochę budzą właśnie śmiechy jak się go chce podklepać znajomkom
Re: Przemo DBM & August - TBA
: 26 wrz 2021, 20:35
autor: WlasnieOn
dziwki
bengery
mefedron
jak zwykle nie zawiódł
Re: Przemo DBM & August - TBA
: 01 paź 2021, 18:29
autor: Bryx Fenrir
Dobry kawałek. Dawno go nie słyszałem, ale pamiętam, że calkiem nieźle leciał, i nic się nie zmieniło
Re: Przemo DBM & August - TBA
: 04 lis 2021, 16:06
autor: oyche
Re: Przemo DBM & August - TBA
: 04 lis 2021, 16:32
autor: guzi
Dobry traczek czekam na całość
Re: Przemo DBM & August - TBA
: 04 lis 2021, 21:12
autor: WlasnieOn
można zmienić nazwę tematu
płyta nazywać się będzie Skazany na Ś
Re: Przemo DBM & August - Skazany na Ś (202?) [Zapowiedź]
: 08 lis 2021, 15:08
autor: oldschool
No póki co potencjał nie jest wykorzystywany zdecydowanie. Średni ten kawałek z Avim. Mimo to czekam na całość i mocno kibicuję.
Dodano po 3 dniach 13 godzinach 38 minutach 33 sekundach: Okładka:Spoiler
Tracklista:
1. 6.3LPG
2. NUWORYSZ (FEAT. @avi_sycylijczyk)
3. WIDOK
4. NIGDY WIĘCEJ
5. PIĄTKI I POŁÓWKI (PROD. @p1nx_808 )
6. BĘDĘ IKONĄ
7. NA ODDZIAŁ (FEAT. @tedoendoce )
8. ŚWIAT MNIE WYJAŚNIŁ
9. 90s (FEAT. @slimszczegi )
10. NA ZAWSZE DOM
11. KREW I ŚNIEG (PROD. @prod_toutvabien9 )
Premiera:
26 listopada.
Re: Przemo DBM & August - Skazany na Ś (202?) [Zapowiedź]
Re: Przemo DBM & August - Skazany na Ś (202?) [Zapowiedź]
: 20 lis 2021, 15:15
autor: Jose
ech, szkoda, że Przemo po poprzedniej płycie jakoś szybciej nie puścił drugiej, tamta totalnie niedoceniona, tutaj też nie zapowiada się, by chwyciło jakoś szerzej
Re: Przemo DBM & August - Skazany na Ś (202?) [Zapowiedź]
: 20 lis 2021, 15:16
autor: oldschool
Raczej szkoda, że nie poszedł za ciosem po:
Spoiler
Re: Przemo DBM & August - Skazany na Ś (202?) [Zapowiedź]
: 21 lis 2021, 17:33
autor: guzi
Nowy singiel właśnie wleciał na yt
Re: Przemo DBM & August - Skazany na Ś (202?) [Zapowiedź]
: 21 lis 2021, 17:38
autor: WlasnieOn
ostatni singiel
w piątek cała płyta
Re: Przemo DBM & August - Skazany na Ś (202?) [Zapowiedź]
: 01 gru 2021, 21:29
autor: WlasnieOn
po prostu fajna plyta na kurwa fajnych bitach xd
Re: Przemo DBM & August - Skazany na Ś (202?) [Zapowiedź]
: 02 gru 2021, 15:17
autor: Krynew
Usuwając te chujowe techno na bicie Pinxa, reszta klimatyczna i przyjemna na tę aurę żeby sobie zapuścić
Re: Przemo DBM & August - Skazany na Ś (202?) [Zapowiedź]
: 07 gru 2021, 21:51
autor: Jose
Kozak ma stylowe i jak jebnie onelinerem albo historia to jest przedobrze, props dla chłopa
Re: Przemo DBM & August - Skazany na Ś (202?) [Zapowiedź]
: 07 gru 2021, 22:20
autor: Jiigsi
Zupełnie, zupełnie mi to nie siedzi, a szkoda, bo lubię typa i potrafi fajne linijki położyć