Oznacz jako przeczytane

Dział stworzony z myślą o użytkownikach oraz ich pomysłach związanych z rozwojem strony.

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Sergiusz
Posty: 892
Rejestracja: 17 kwie 2019, 21:22

Oznacz jako przeczytane

Post autor: Sergiusz »

Jest możliwość żeby dodać ostrzeżenie typu "Czy na pewno chcesz oznaczyć wszystkie tematy jako przeczytane? - tak/nie/nie pokazuj więcej" dla osób niedorozwinietych? (dla mnie)
ksiazenieporzadek

Re: Oznacz jako przeczytane

Post autor: ksiazenieporzadek »

Nie, po co

Zreszta temat chyba był poruszany z tego co kojarzę i ustalone zostało ze jest jak jest


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Pro
Awatar użytkownika
SWN
Administrator
Posty: 11445
Rejestracja: 17 kwie 2019, 0:46
Lokalizacja: Kałków

Re: Oznacz jako przeczytane

Post autor: SWN »

@pozdrawiam_ na początku istnienia forum była już taka prośba i dodałem wyskakujące okienko, dalsze losy opisałem w tym dziale :)

SWN pisze: 14 maja 2020, 20:20 Po ostatnich zmianach w kwestii oznaczania działów/tematów jako przeczytane postanowiłem sobie, że nie będę zmieniał niczego działającego i ograniczę się jedynie do pracowania nad elementami, które ewidentnie szwankują. Dwie osoby poprosiły mnie o dodanie komunikatu pytającego o potwierdzenie, bo rzekomo łatwo oznaczyć sobie tematy przez przypadek (nie wiem, sam nie korzystam) więc dodałem takowy. Nie minął dzień i inna grupa osób narzekała czemu pojawiło się dodatkowe okienko, teraz muszą klikać dwa razy i tak dalej, więc trochę zirytowany uznałem, że pod względem drobnych preferencji wszystkim nie dogodzę, bo i tak znajdzie się ktoś, kto wolał inaczej.
W skrócie: jeśli zrobię to dla ciebie, to inna osoba stwierdzi że kiedyś było wygodniej i tak w kółko
B to G strikes again, thick hay on the bread... For me it's a lifestyle, you say that's about swag
Awatar użytkownika
Sergiusz
Posty: 892
Rejestracja: 17 kwie 2019, 21:22

Re: Oznacz jako przeczytane

Post autor: Sergiusz »

a to ślicznie dziękuję za szybką odpowiedź i nie pozostaje mi nic innego niż nauczyć się klikać :(

tzn wziąłem pod uwagę użytkowników dla których potwierdzenie byłoby uciążliwe więc dlatego ta opcja "nie pokazuj więcej"
Awatar użytkownika
Jose
Brak Kultury
Posty: 6493
Rejestracja: 17 kwie 2019, 6:49

Re: Oznacz jako przeczytane

Post autor: Jose »

Ech, też dziś miałem ten problem i klikłem z dupy na telefonie w złe miejsce i się zdenerwowałem bardzo, ale pamiętam, jak klikałem kiedyś "oznacz jako przeczytane" i mnie wkurzało to powiadomienie.
Awatar użytkownika
ART
Mistrz Fantasy NBA
Posty: 9935
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:50
Lokalizacja: nigdy za kratami

Re: Oznacz jako przeczytane

Post autor: ART »

po co oznaczac jak mozna po prostu przeczytac wszystko
lygrys pisze: 18 lis 2022, 19:01 w chuju mam przecenę, mogę pełną cenę zapłacić.
camzatizbak pisze: 18 mar 2024, 20:26 Palec w dupie, to jest to
Awatar użytkownika
Sergiusz
Posty: 892
Rejestracja: 17 kwie 2019, 21:22

Re: Oznacz jako przeczytane

Post autor: Sergiusz »

no tez wychodze z tego załozenia i jak mi sie kliknie niechacacy to pozniej ciezej znalezc gdzie sie czytanie skonczylo
ODPOWIEDZ