Magia Nagości. Polska. [Zoom TV/Player]

Kategoria poświęcona sztuce małych i dużych ekranów.

Moderatorzy: gogi, con shonery

tanio
Posty: 77
Rejestracja: 03 maja 2019, 0:52

Re: Magia Nagości. Polska. [Zoom TV/Player]

Post autor: tanio »

damacma to w ogole niezly plot twist bo gdybym mial okazje przyjrzec sie jej zanim to powiedziala to spodziewalbym sie ze tego nie powie
gogi pisze: 05 wrz 2021, 12:06
"Ja nie wiem, czy taki artysta byłby w stanie zapewnić mi to, do czego byłam przyzwyczajona przez całe moje życie, czyli jakieś luksusowe auta, jakieś apartamenty, imprezy. Ja nie wiem, czy to by nie byłoby za dużo dla niego, czy by mnie zaspokoił ogólnie w tym kontekście (...) Preferuję inny typ mężczyzn, a on nie wpisuje się w kanon wysokiego, umięśnionego biznesmena"

a jednak
Awatar użytkownika
gogi
Złoty Rozjebus
Posty: 4218
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:15

Re: Magia Nagości. Polska. [Zoom TV/Player]

Post autor: gogi »

https://www.wirtualnemedia.pl/artykul/magia-nagosci-polska-zoom-tv pisze:Pierwsze trzy odcinki nowego programu Zoom TV „Magia nagości. Polska” oglądało średnio 249 tys. widzów. Cykl ma kilkukrotnie wyższą oglądalność od średnich długookresowych wyników stacji - wynika z raportu Wirtualnemedia.pl.
pardon pisze: 10 lis 2023, 12:06 nie umiem slowo daje nie umiem juz czytac dluzszych postow saturna i lygrysa bez uczucia ze oni nie marnuja swojego zycia, ale zatruwaja tez nasze mimowolnie pchajac do glow ich chore urojenia
Awatar użytkownika
badi
BIZNESMENEL
Posty: 4791
Rejestracja: 27 maja 2019, 11:13

Re: Magia Nagości. Polska. [Zoom TV/Player]

Post autor: badi »

ostatni odcinek mocarny :bowdown:
Awatar użytkownika
SWN
Administrator
Posty: 11446
Rejestracja: 17 kwie 2019, 0:46
Lokalizacja: Kałków

Re: Magia Nagości. Polska. [Zoom TV/Player]

Post autor: SWN »

Mówiłem, że kojarzę tę facjatę z jakiegoś innego programu :exclaim:

https://plejada.pl/newsy/gej-z-magii-na ... ku/fhqbe12
B to G strikes again, thick hay on the bread... For me it's a lifestyle, you say that's about swag
oyche
Posty: 11473
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:38

Re: Magia Nagości. Polska. [Zoom TV/Player]

Post autor: oyche »

ale punczable hujoryj
Awatar użytkownika
SWN
Administrator
Posty: 11446
Rejestracja: 17 kwie 2019, 0:46
Lokalizacja: Kałków

Re: Magia Nagości. Polska. [Zoom TV/Player]

Post autor: SWN »

Ode mnie props za zamaskowanie giga uszu tą fryzurą z rozbudowanymi bokami (albo jakąś operacją, huj wie), bo na starych materiałach wygląda jakby mógł luźno rywalizować z Eldoką w nasłuchiwaniu ruskich myśliwców, a w Magii Nagości nawet nie zwróciłem na nie uwagi
B to G strikes again, thick hay on the bread... For me it's a lifestyle, you say that's about swag
Awatar użytkownika
jajca
Posty: 9684
Rejestracja: 10 maja 2019, 10:47

Re: Magia Nagości. Polska. [Zoom TV/Player]

Post autor: jajca »

wykorzystane na planie imię "Ksawery" jest w rzeczywistości jego trzecim imieniem.
to ciekawe, bo zgodnie z art. 59 Prawo o aktach stanu cywilnego, w Polsce prawnie dozwolone jest nadanie jednej osobie tylko dwóch imion. Czy chodzi o imie nadane w jakimś szamańskim obrzędzie LGBT?
lygrys pisze: 09 sty 2024, 4:25 walczę o to by jak najdłużej walczyć
ksiazenieporzadek

Re: Magia Nagości. Polska. [Zoom TV/Player]

Post autor: ksiazenieporzadek »

ja mam trzy imiona, trzecie z szamańskiego obrzędu zwanego bierzmowaniem
Awatar użytkownika
badi
BIZNESMENEL
Posty: 4791
Rejestracja: 27 maja 2019, 11:13

Re: Magia Nagości. Polska. [Zoom TV/Player]

Post autor: badi »

tu się liczy co jest w biblii napisane a nie jakieś akty stanu cywilnego także pewnie na bierzmowaniu miał ksawery i elo

ale kichawa wielka jak ja pierdole
Awatar użytkownika
ART
Mistrz Fantasy NBA
Posty: 9942
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:50
Lokalizacja: nigdy za kratami

Re: Magia Nagości. Polska. [Zoom TV/Player]

Post autor: ART »

tez na uszy nie zwrocilem uwagi tylko na potezny kurwa nos

plus props za podjecie ryzyka, wybral 50/50 baby i chlopy
Spoiler
ktorych odjebal na starcie
przez co moze mogl liczyc na dobranie lasek wyzszej jakosci
lygrys pisze: 18 lis 2022, 19:01 w chuju mam przecenę, mogę pełną cenę zapłacić.
camzatizbak pisze: 18 mar 2024, 20:26 Palec w dupie, to jest to
Awatar użytkownika
lygrys
Posty: 9919
Rejestracja: 15 sty 2020, 22:03
Lokalizacja: Gdańsk - Wrzeszcz Górny

Re: Magia Nagości. Polska. [Zoom TV/Player]

Post autor: lygrys »

Magia Nagości Polska odc 3
Spoiler
+48 22 29 22 597
www.aborcjabezgranic.pl
Jak mnie nie ma na forum, to od was odpoczywam.
Awatar użytkownika
gogi
Złoty Rozjebus
Posty: 4218
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:15

Re: Magia Nagości. Polska. [Zoom TV/Player]

Post autor: gogi »

https://hdtvpolska.com/magia-nagosci-polska-odcinki-2-sezon-gdzie-online-za-darmo-zoom-tv/ pisze:Tancerz pole dance’u, instruktorka fitness, kucharz, anglistka, naukowiec. Osoby szczupłe i puszyste. Ludzie homo, hetero i biseksualni. Wszyscy oni już niedługo rozbiorą się w drugim sezonie randkowego programu “Magia nagości. Polska”, który w piątek, 25 lutego br. będzie miał swoją premierę w Zoom TV. Ale to nie wszystko. Od piątku, 11 lutego br. program będzie można oglądać w całości w internetowej usłudze Filmbox+.

Drugi sezon widowiska “Magia nagości. Polska” składa się z siedmiu 45-minutowych odcinków. Widzowie zobaczą 14 rund, w tym trzy rundy z udziałem gejów i jedną z udziałem osób biseksualnych. Ciekawostką będzie runda z udziałem seniorów.
pardon pisze: 10 lis 2023, 12:06 nie umiem slowo daje nie umiem juz czytac dluzszych postow saturna i lygrysa bez uczucia ze oni nie marnuja swojego zycia, ale zatruwaja tez nasze mimowolnie pchajac do glow ich chore urojenia
Awatar użytkownika
scam_sakawa
Posty: 4640
Rejestracja: 24 kwie 2019, 8:43
Lokalizacja: białystok dziwko

Re: Magia Nagości. Polska. [Zoom TV/Player]

Post autor: scam_sakawa »

Jaram się i czekam z niecierpliwością na drugi sezon, runda z udziałem seniorów zapowiada się wybitnie interesująco.
Wszystkie moje posty są wyłącznie fikcją literacką i nie mają żadnego pokrycia w rzeczywistości.
Awatar użytkownika
Fleming
Posty: 1438
Rejestracja: 04 lip 2019, 19:38

Re: Magia Nagości. Polska. [Zoom TV/Player]

Post autor: Fleming »

Są już w internecie te nowe odcinki?
Stawiam kołnierz przed wejściem na dyskotekę
Kurwy mówią bzdury, ja się staram dobrym być człowiekiem
Awatar użytkownika
gonny_trebor
Moderator
Posty: 4404
Rejestracja: 17 kwie 2019, 10:13
Lokalizacja: 9 wzgórzy

Re: Magia Nagości. Polska. [Zoom TV/Player]

Post autor: gonny_trebor »

najak
https://filman.cc/serial-online/4479/ma ... sci-polska
daj łapkę w górę i zostaw suba z dzwoneczkiem
Obrazek
ŚLIZGAWKA BEAT BATTLE #75 - Sampel

Niech jedzenie będzie lekarstwem, a lekarstwo - pożywieniem :exclaim:

>>> KINO ŚLIZGAWKOWE <<<
Awatar użytkownika
gogi
Złoty Rozjebus
Posty: 4218
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:15

Re: Magia Nagości. Polska. [Zoom TV/Player]

Post autor: gogi »

https://www.wirtualnemedia.pl/artykul/magia-nagosci-polska-zoom-tv-trzeci-sezon pisze:W trzeciej serii programu swoich partnerów wybierać będą zarówno osoby heteroseksualne, biseksualne, geje oraz jedna lesbijka. Nagrania do nowego sezonu miały miejsce na przełomie czerwca i lipca. Prowadząca będzie nadal Beata Olga Kowalska. Za produkcję wykonawczą formatu odpowiada spółka Jake Vision.

Emisja siedmiu odcinków „Magii nagości. Polska 3” zaplanowana została w Zoom TV w piątki o 23.00. Pierwszy epizod widzowie naziemnej stacji zobaczą 16 września. Przed premierą w telewizji odcinki będzie można obejrzeć w serwisie Filmbox+.
pardon pisze: 10 lis 2023, 12:06 nie umiem slowo daje nie umiem juz czytac dluzszych postow saturna i lygrysa bez uczucia ze oni nie marnuja swojego zycia, ale zatruwaja tez nasze mimowolnie pchajac do glow ich chore urojenia
Awatar użytkownika
bloodyhell
Posty: 2595
Rejestracja: 20 kwie 2019, 13:40

Re: Magia Nagości. Polska. [Zoom TV/Player]

Post autor: bloodyhell »

Nie będzie nowych odcinków polskiej wersji programu o nagości. "Polska jest purytańskim krajem"
Naziemny kanał Zoom TV (Grupa Kino Polska) wiosną nie pokaże kolejnego sezonu randkowego reality show "Magia nagości. Polska". Nie wiadomo czy i kiedy program powróci na antenę — podaje Press.pl.
https://www.onet.pl/film/onetfilm/magia ... z,681c1dfa

ech
Awatar użytkownika
mql
Moderator
Posty: 5814
Rejestracja: 17 kwie 2019, 9:20
Lokalizacja: Poznań

Re: Magia Nagości. Polska. [Zoom TV/Player]

Post autor: mql »

ciekawe czy w jakimś innym uniwersum jakiś inny quasi-lygra będzie podawał to jako przykład zacofania Polski jak Krzychu przegraną walkę targów Eroticon z Lechem Kaczyńskim, prezydentem Warszawy
ODPOWIEDZ