[serial] The Office PL (2021)

Kategoria poświęcona sztuce małych i dużych ekranów.

Moderatorzy: gogi, con shonery

Awatar użytkownika
manieq
Posty: 1152
Rejestracja: 17 kwie 2019, 18:40
Lokalizacja: WRO

Re: [serial] The Office PL (2021)

Post autor: manieq »

4. listopada - premiera drugiego sezonu polskiej edycji The Office.

I go up the stairs like tup tup tup, oh, frühstück awaits me - well this is a cliché.
I live at home, I always go down the stairs for breakfast you know what I mean.


Obrazek
Awatar użytkownika
Krew
Posty: 1044
Rejestracja: 10 maja 2019, 9:49

Re: [serial] The Office PL (2021)

Post autor: Krew »

Nie wygląda to taķ źle jak zwiastun pierwszego sezonu, chyba dlatego że nie ma Franka. Nie będzie go wcale?
Awatar użytkownika
potter
Posty: 9518
Rejestracja: 24 kwie 2019, 23:00
Lokalizacja: Opole

Re: [serial] The Office PL (2021)

Post autor: potter »

Tymczasem w Siedlach zachodzą zmiany kadrowe – Kropliczankę opuścił Franek (Mikołaj Matczak), który wyjechał na podbój stolicy. Na jego miejsce przychodzi Adam (Rafał Kowalski), znajomy Asi (Kornelia Strzelecka) ze szkoły. Z kolei Gosię, która przebywa na urlopie macierzyńskim, zastępuje nowa koleżanka, Marzena (Daria Widawska).
Awatar użytkownika
8na10
Posty: 4667
Rejestracja: 23 wrz 2021, 5:48
Lokalizacja: The United States of Poland

Re: [serial] The Office PL (2021)

Post autor: 8na10 »

i dobrze, był najsłabszym ogniwem pierwszego sezonu
jasny wracaj na forum
Awatar użytkownika
emcess
Posty: 3925
Rejestracja: 18 kwie 2019, 20:21

Re: [serial] The Office PL (2021)

Post autor: emcess »

no słaby był ultra
Obrazek jebac kiboli
Awatar użytkownika
Krew
Posty: 1044
Rejestracja: 10 maja 2019, 9:49

Re: [serial] The Office PL (2021)

Post autor: Krew »

No to całe szczęście, bo typ był kurwa dramatyczny, zamiast podkrecac beke jak to robił czasami Halpert w wersji Us ( w sumie nie wiem czemu tu taki hejt na Jima) to Franio ciagle uspokojal Michala, a jak uslyszal slowo pedal to prawie sie poplakal, nie mowiac o watku z sekretarką, bo o ile w wersji UK i Us to narzeczeni sekretarek to byly proste chlopy ale twarde i nasi Romea mieli problem tak tutaj ten chlopak Asi to jeszcze gorszy lamus niz Franek, chyba jakis simp do tego co sie pucuje do goscia co bajeruje mu szmule i na piwko chce z nim leciec :damn: tak wiec ten serial moze tylko zyskać, choc pewnie ten nowy tez bedzie zakochany w Asi i beda to ciagnac nie wiadomo po jaki chuj. Rozpisalem się ale jeszxze dopisze ze brak tej Gosi tez na plus, oby jeszcze bez podsiadły i jak najwiecej Tadka
Awatar użytkownika
Połas
Posty: 1869
Rejestracja: 18 kwie 2019, 21:47

Re: [serial] The Office PL (2021)

Post autor: Połas »

Krew pisze: 12 paź 2022, 16:10 pewnie ten nowy tez bedzie zakochany w Asi i beda to ciagnac nie wiadomo po jaki chuj
Widziałem pierwsze odcinki drugiego sezonu i zdradzę, że nowy nowy to w zasadzie dokładnie ten sam bohater, tylko z innym imieniem, nazwiskiem i mordą. Pełni dokładne te same funkcje, czyli jest przeciwwagą dla Darka Wasiaka i podbija do Asi. Jednak z tą różnicą, że
Spoiler
nie chce bratać się z jej fagasem, tylko uważa go za nudziarza i lamusa
Obrazek
Awatar użytkownika
potter
Posty: 9518
Rejestracja: 24 kwie 2019, 23:00
Lokalizacja: Opole

Re: [serial] The Office PL (2021)

Post autor: potter »

Już jest jak coś

Obejrzałem pierwsze cztery odcinki i tak średnio bym powiedział [jedynie odcinek z Ryśkiem z klanu props], na ten moment chyba słabiej niż w s01, a już na pewno nie lepiej [a to czytałem w recenzjach]. Tzn. standardowo Woronowicz ratuje, nowe postaci bardzo słabiutkie, no ale dobrze to 1/3 więc jeszcze nie wyrokuje.
vego
Posty: 339
Rejestracja: 13 cze 2019, 21:34

Re: [serial] The Office PL (2021)

Post autor: vego »

Woronowicz :bowdown:

ja się bawie świetnie, choć wiadomo, że liczba wyrazistych postaci jest mniejsza niż w US
Awatar użytkownika
mas
Posty: 3063
Rejestracja: 19 kwie 2019, 11:40

Re: [serial] The Office PL (2021)

Post autor: mas »

Nadrobiłem na dniach s1 i s2 i ogólnie wrażenie na plus - zwłaszcza że sam pomysł jak wydawał się słaby i zapowiedzi też nie zachęcały - to jednak udało się to w miarę sprawnie przeszczepić na polski grunt
Imo 1>2, wydaje mi się że sezony powinny być ciut dłuższe by móc lepiej obudować więcej postaci i rozwinąć wątki poboczne, bo po 2 sezonach dalej nie pamiętam dokładnie wszystkich imion a i zwłaszcza że jeden z istotniejszych motywów nawiązujący do relacji Jima i Pam z US jest kurwa najgorszy
Spoiler
i o ile odpalenie po pierwszym sezonie JIma nr 1 (zapewne niezamierzone) mogło przynieść fajny plot-twist względem USi nadać historii Pam PL tragikomicznej relacji z chłopakiem, tak wprowadzenia Jima 2 który dosłownie wchodzi w buty 1 i jest jeszcze większą bezpłciową ciamajdą i lamusem wykreowaną z logarytmu na podstawie studenciakixd (bez humoru, charyzmy czy innych cech osobowości, płaczącym tylko że czegoś nie wypada) , to jeszcze wprowadza jakąść chujową relację, gdzie z 1 strony niewaidomo o co chodzi, z 2 spłyca postać Pam z osoby z niuedanego związku do chętnej nabicie się na dowolny bolec w biurze w jej przedziale wiekowym
A no i Intro z 1 sezonu było kurwa najgorsze, kto na to wpadł i przyklepał pracuje pewnie w firmie o kulturze organizacyjnej którą tak wyśmiewają
No i marketing o wprowadzeniu silnej postaci kobiecej to mem sam w sobie
Awatar użytkownika
many-s
Posty: 1792
Rejestracja: 17 kwie 2019, 18:06

Re: [serial] The Office PL (2021)

Post autor: many-s »

Ostatnio trafiłem na pierwszy sezon na Comedy Central. Bardzo fajna wersja, Michał i Darek gites typy. Jest potencjał.
yakubu73
Posty: 189
Rejestracja: 08 maja 2019, 14:34

Re: [serial] The Office PL (2021)

Post autor: yakubu73 »

Spoiler
Kurde, wszystko spoko, ale ten Jim nr 2 jest tak samo słaby jak Jim nr 1
Awatar użytkownika
mas
Posty: 3063
Rejestracja: 19 kwie 2019, 11:40

Re: [serial] The Office PL (2021)

Post autor: mas »

Spoiler
no wg mnie jest nawet gorzej, jedynka była przynajmniej bezbekiem cwaniakiem-obrotniakiem, drugi jest ciepła kluchą walącą w majty od czasów szkolnych do recepcjonistki
Awatar użytkownika
potter
Posty: 9518
Rejestracja: 24 kwie 2019, 23:00
Lokalizacja: Opole

Re: [serial] The Office PL (2021)

Post autor: potter »

Też już skończyłem s02 i stawiam go jednak na równi z jedynką, ma momenty lepsze i gorsze i generalnie poziom jest utrzymany. Ale tak jak ktoś już wyżej wspomniał trochę za słabo są budowane te postaci, to mój największy zarzut, że np. Michał zawsze jest krindżowy i nie ogarnia, ta Agnieszka ukazywana jako głupia, a Łuki to cwaniak, strasznie oni są jednowymiarowi, może za mało jeszcze tych odcinków, ale niektórych się nie da przez to polubić. No i fakt, że ten nowy młody jeszcze gorszy niż poprzedni, tamten chociaż jakieś 'akcje' z Darkiem robił, a ten jest typową zapchajdziurą. Ale widać, że twórcy wzięli pod uwagę hajp na Darka, bo Woronowicza jest jeszcze więcej w tej serii. I bardzo dobrze!
Awatar użytkownika
KamilNO
Posty: 626
Rejestracja: 24 lip 2019, 19:41

Re: [serial] The Office PL (2021)

Post autor: KamilNO »

Ja już też na ukończeniu 2giego sezonu i niestety podbijam ze Jim 2 dużo gorszy od jedynki, oraz sezony za krótkie. Niestety S1 > S2, Woronowicz dwójkę ciągnie praktycznie sam, ale wspierać dalej trzeba bo to wciąż najsolidniejszy polski produkt komediowy od dawna, teraz tylko czekać na S3
Awatar użytkownika
Krew
Posty: 1044
Rejestracja: 10 maja 2019, 9:49

Re: [serial] The Office PL (2021)

Post autor: Krew »

Jestem po 4 odcinkach i poza Woronowiczem to jest cieniutko. Zastępca Franka, chujowy ale jakoś mniej bezpłciowy niż poprzednik więc mimo wszystko zmiana na plus. Michał to jak narazie mega porażka . Szczerze mówiąc to nie rozumiem twórców czemu tak bardzo chcą z niego zrobić Micheala Scotta, jaki kurwa polski aktor mogłby rywalizować z Carellem? Może Pazura 15 lat temu. A ten Polski szef to nie jest ani kurwa cringowy, ani kurwa zabawny, jest zwyczajnym debilem co w ogóle nie pasuje do polskiej rzeczywistości. Szefem to powinien byc jakis dobry polski Janusz co zostal kierasem przez wałki i układy a nie kurwa dali durnia ktory nawet nie wiadomo jak zostal tym kierownikiem.

O Woronowiczu pisałem, dla niego warto było te 4 odcinki obejrzec, ale nie wiem czy resztę warto.. oceny raczej srednie.
Awatar użytkownika
Parlae
Posty: 4610
Rejestracja: 29 lip 2019, 16:29

Re: [serial] The Office PL (2021)

Post autor: Parlae »

Według mnie jest dużo gorzej niż w S1. Scen, które mnie rozśmieszyły jest na lekarstwo. Szefem jest totalny idiota i Patrycja tam mu nieźle pocisnęła w jednym z odcinków. Trafiła w sedno.
Awatar użytkownika
Cz4rny1337
Moderator
Posty: 7832
Rejestracja: 17 kwie 2019, 7:52

Re: [serial] The Office PL (2021)

Post autor: Cz4rny1337 »

Zbyt skrajny ten krindz u Michała i za dużo.

Woronowicz + nowa aktorka kozacko graja i podnoszą poziom całości (aktorski).

Na plus w tym sezonie tez Agnieszka

Ogólnie serial warto dla samego Woronowicza odpalić. Gdzieś czytałem, ze twórcy nie wybiegają zbyt do przodu o żyją z sezonu na sezon i imo to jest problem bo ekipa US dostała chyba zapewnienie o kilku sezonach i mogła kreowac w sposób ciekawy postaci + od drugiego sezonu office miało na to ponad 20 odcinków/sezon, a nie 12 - to tez robi różnice + większy budżet zapewne

Ogólnie props, ze dość mało wątków/akcji kopiują z US wersji (albo ja słabo pamietam xD
Obrazek
Awatar użytkownika
Połas
Posty: 1869
Rejestracja: 18 kwie 2019, 21:47

Re: [serial] The Office PL (2021)

Post autor: Połas »

Trzeci sezon potwierdzony.
Pierwszy w historii pomysł Patrycji, który ma sens, walka Michała o przetrwanie na stanowisku prezesa, zdrada dokonana przez najlepszego przyjaciela oraz wojna o serce Asi – pracowników Kropliczanki czekają duże zmiany, wyzwania i sytuacje, na które często jedyną reakcją może być facepalm. Dodatkowo „młody i dynamiczny” zespół powiększy się o dwa nowe etaty – w tych rolach Mateusz Król (KRYPTONIM POLSKA) i Małgorzata Gorol (ŚUBUK)
Obrazek
Awatar użytkownika
potter
Posty: 9518
Rejestracja: 24 kwie 2019, 23:00
Lokalizacja: Opole

Re: [serial] The Office PL (2021)

Post autor: potter »

elegancko, czekam!
ODPOWIEDZ