Strona 1 z 15
[serial][HBO] Gra o Tron / Game of Thrones (2011 - 2019)
: 17 kwie 2019, 13:17
autor: Hutnik2k19
Jak wrazenia po nowym odc z nowego sezonu?
Jak myslicie kto zasiadzie na tronie???
[Serial]
: 17 kwie 2019, 13:21
autor: ToMojaStaraKsywka
ja bym jeszcze nazwę tematu dał

[Serial] Gra o Tron
: 17 kwie 2019, 18:26
autor: etrus
Niech wszystkie Starki umrą, gowniaki najgorsze
[Serial] Gra o Tron
: 17 kwie 2019, 23:14
autor: ketiovv
mam nadzieję, że Sanse wpierdoli smok
[Serial] Gra o Tron
: 17 kwie 2019, 23:17
autor: kshaq
Re: [Serial] Gra o Tron
: 19 kwie 2019, 0:24
autor: norfnorf
albo nocny król albo nikt
Re: [Serial] Gra o Tron
: 19 kwie 2019, 0:32
autor: Bolo
Moją największa zagwozdką odnośnie tego serialu to, kogo ja bardziej nie lubię, wrednej pizdy Danerys, wrednej pizdy Sansy czy chujowej Aryji co posiedziała w Bravos i mysli ze kazdemu najebie teraz.
Mam nadzieję, że nie spierdolą zakonczenia i jednak bedzie w nim czuć ducha książek.
Re: [Serial] Gra o Tron
: 19 kwie 2019, 14:29
autor: vivid
Lepiej bym tego nie ujął+ telepata Bran jest kurwa najgorszy
Re: [Serial] Gra o Tron
: 19 kwie 2019, 14:33
autor: norfnorf
brana nie lubie ale ciekawi mnie co będzie teraz z nim i dżejmij
Re: [Serial] Gra o Tron
: 19 kwie 2019, 18:54
autor: zlewam
jak na tronie bedzie ktokolwiek inny niz danerys i jon to mi to wystarczy
Re: [Serial] Gra o Tron
: 20 kwie 2019, 23:20
autor: Megidox
Sansa stala sie mega suka wiec niech zdycha plus licze na aferke miedzy Jonem a cycata blondi gdy ta dowie sie ze nie jej prawowicie nalezy sie zelazny.
Re: [Serial] Gra o Tron
: 20 kwie 2019, 23:28
autor: dwupak
ketiovv pisze: ↑17 kwie 2019, 23:14
mam nadzieję, że Sanse wpierdoli smok
+1
odjebalo jej i mysli ze kogokolwiek obchodzi
Re: [Serial] Gra o Tron
: 20 kwie 2019, 23:33
autor: manieq
Liczę, że Littlefinger wróci i pokaże, kto jest największym kozakiem w Westeros.
Re: [Serial] Gra o Tron
: 21 kwie 2019, 15:03
autor: kapec
Raczej będzie miał ciężko wrócić
Re: [Serial] Gra o Tron
: 21 kwie 2019, 18:39
autor: FÜRDIEGANG
Odcinek 2 podobno wyciekł.
Re: [Serial] Gra o Tron
: 21 kwie 2019, 18:43
autor: piernikowyskoczek
pierwsze 7 minut wyciekło tylko
https://gameofthrones.pro/2019/04/21/le ... interfell/
edit: dobra jednak cały wyciekł
w spoilerze linki co klikają w nie świnki
Re: [Serial] Gra o Tron
: 22 kwie 2019, 8:42
autor: tacocabana
Wporzo odcinek, cos tam sie powoli zaczyna dziac, ale Danka to moglaby juz spierdalac
Re: [Serial] Gra o Tron
: 22 kwie 2019, 10:10
autor: kamson.
1/3 sezonu za nami, full przegadane, a oni nawet z pokazaniem armii [s]króla lisza[/s] nocnego króla się wstrzymali, szapo ba
Re: [Serial] Gra o Tron
: 22 kwie 2019, 10:47
autor: piernikowyskoczek
pierwszy odcinek przy tym to jak gówno najgorsze
jednak można zrobić fajny "przegadany" episode budujący postacie i atmosferę
Re: [Serial] Gra o Tron
: 22 kwie 2019, 11:50
autor: Bolo
Dało się oglądać ale:
Pokazali cycki (troche) nie tej starkowej co mieli eh : /
Czyli co? Arya spierdala z Gendrym (Baratheonem) do Końca Burzy?