Fatalizm Niesfornego Czasu Świt Bezgranicza - Niesamowita Książka

Rozmowy na temat tego co oglądamy, czytamy i poznajemy, by umilić sobie czas.

Moderator: gogi

Leinz
Posty: 1
Rejestracja: 02 cze 2021, 18:46

Fatalizm Niesfornego Czasu Świt Bezgranicza - Niesamowita Książka

Post autor: Leinz »

Książka "Fatalizm Niesfornego Czasu Świt Bezgranicza" - jest to prawdziwa perła wśród dzisiejszej literatury pięknej.
Dlatego chcę ją polecić.



https://ridero.eu/pl/books/fatalizm_nie ... zgranicza/



Pozwolę sobie przedstawić piękną książkę, o bogatym języku i zawierającą wiele mądrości, zostałem upoważniony do proklamacji/kolportażu.
Lecz z własnej chęci i inicjatywy chciałem się podzielić tą pozycją również, ta książka jest wciągająca w rzeczywistość metafizyczną w sposób bezpośredni, zawiera bardzo wiele mądrości uwikłanych w poetycznych i filozoficznych alegoriach, metaforach, co znaczy, że każde słowo może zawierać drugie dno. Autor rzuca same konkrety. Jest naprawdę niesamowita, ale to jest moje zdanie. Rozdział drugi jest wręcz nadzwyczajny, nieziemski, zawiera bardzo wiele odpowiedzi na różne pytania egzystencjalne, powiązane z biblijnym Słowem, greckim Logos, hinduskim Shabdem lub Anahad Nad. Czyli mowa o fundamentalnych sprawach poprzez nauki „Mistrza”

Kategoria: Poemat, Filozofia, Sztuka, Literatura Piękna, Proza Współczesna, Poetyzowana Liryzowana Proza, Mistyka, Gnoza
Ostatnio zmieniony 24 cze 2021, 9:29 przez Leinz, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Czak
Posty: 3779
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:55

Re: Fatalizm Niesfornego Czasu Świt Bezgranicza - Niesamowita Książka

Post autor: Czak »

Niewiele osób wie, że powstała również filmowa adaptacja tego dzieła:
Film jest również prawdopodobnie wykonany z napiętym reżyserem, doskonałym scenariuszem do filmu oraz przepysznym zdjęciem. Wspaniale jest patrzeć przerażająco na norweskie wzgórza. A także za dnia jako sztuka filmowa! Niezwykle gruby ze strasznym, który nie kryje się w ciemności. Ten rodzaj Czarodzieja spełnia Jan Baalsrud, spełnia nazistowskie zombie. Niezwykle twórczo i przyjemnie przykręcane ze sobą.

Gra działa bardzo dobrze, od lekkiej rozmowy z żartami i tullballem, po ognistą aktywność, strach i panikę. Podsumowując, doskonała chemia między gwiazdami, prawdopodobnie z powodu solidnego manuskryptu. Dead Snow dowodził zaskakująco sytuacyjnymi zabawami i zabawnymi scenami. Śmialiśmy się głośno, również gdy do cholery był luźny. Wiele tragikomicznych scen rozprysków, aby to ująć w ten sposób, z innowacyjną, a także bardzo przyjemną aktywnością i krwawością. Top!
lygrys pisze: 23 sie 2022, 21:13 🎶 Polska gotowa na na duragi 🎶
Awatar użytkownika
mql
Moderator
Posty: 5814
Rejestracja: 17 kwie 2019, 9:20
Lokalizacja: Poznań

Re: Fatalizm Niesfornego Czasu Świt Bezgranicza - Niesamowita Książka

Post autor: mql »

ciekawa jest opinia Tomasza Raczka, którą podbijam
W podsumowaniu; Festiwal Filmowy, którego pierwsza edycja odbyła się fascynujący norweski przerażający film, który my In The Blood Club polecamy wygodnie, a także świetną ofertę. Wild był dostępny w 2003 roku i stał się prawdziwym hitem. Około 150 000 Norwegów ścigało kino, aby zobaczyć Kristoffera Jonera i Bjørna Floberga w przerażającej podróży kabiną w terenie. Joner gra wyjątkowo dobrze. Floberg, zwyczajowo, gra się sam na festiwal filmów. Jednak najlepszą z nich wszystkich może być Eva Röse w roli Elin i to jest sztuka filmowa.

Pamiętamy, kiedy film został wydany, a także o tym kiedy pojawił się festiwal filmów

Zespół telewizyjny spędza długi weekend w domu, aby stać się zgranym gangiem. Klasyczne budowanie zespołu właśnie tutaj, gest, którego pragniemy i wierzymy, nie jest już modny. Jednak w tej kabinie oczywiście występują rzeczy i wodorosty, a także stosunkowo szybko nauczyliśmy się, że tutaj jest trudność w fermentacji. A także apropos, że wcześnie uznajemy, że właśnie tutaj są rzeczy, które nie są właściwe; to wymaga ode mnie postaci z filmu, a także gala filmowa.

Praktycznie zbyt zabawne, jak i irytujące, gdy dzieje się jedno dziwne i przerażające wydarzenie, którego nie obchodzi Big. Gdy jedna z osób zostanie zabita, podejmują decyzję, by zareagować w ten sposób w inteligentny sposób, tylko tak. A potem prawie nie.
encrenoire

Re: Fatalizm Niesfornego Czasu Świt Bezgranicza - Niesamowita Książka

Post autor: encrenoire »

Ja nic z tego nie rozumiem.
Awatar użytkownika
jajca
Posty: 9685
Rejestracja: 10 maja 2019, 10:47

Re: Fatalizm Niesfornego Czasu Świt Bezgranicza - Niesamowita Książka

Post autor: jajca »

Czytałem, gowno obesrane
Pozdrawiam

👮 prosimy o konstruktywną krytykę, to kulturalne forum
lygrys pisze: 09 sty 2024, 4:25 walczę o to by jak najdłużej walczyć
Awatar użytkownika
jajca
Posty: 9685
Rejestracja: 10 maja 2019, 10:47

Re: Fatalizm Niesfornego Czasu Świt Bezgranicza - Niesamowita Książka

Post autor: jajca »

Na szczęście niedługo wjeżdża opłata reprograficzna i będzie spokoj od zjebanego spamu
lygrys pisze: 09 sty 2024, 4:25 walczę o to by jak najdłużej walczyć
ODPOWIEDZ