Superliga [DYSKUSJA]

Wszystkie ulubione dyscypliny sportowe w jednym miejscu. Nieważne, którą piłkę wolisz.

Moderatorzy: Sidd, Cz4rny1337

Superliga - hit czy kit?

Zajebisty pomysł, będę oglądał #TeamSuperLiga
41
38%
Upadek futbolu jaki znamy, chodzi im tylko o kasę #TeamUEFA
36
33%
A ja mam to w dupie
32
29%
 
Liczba głosów: 109

FÜRDIEGANG
Posty: 1147
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:32

Superliga [DYSKUSJA]

Post autor: FÜRDIEGANG »

Superliga to najnowszy pomysł ekskluzywnych rozgrywek dla 15 najwiekszych klubow Europy + 5 dodatkowych. W składzie ma być angielskie TOP6, Real Madryt, Atletico, Barcelona, Inter, Juventus i Milan. Udziału odmówiły francuskie i niemieckie kluby. Pomysł najbardziej forsować ma Florentino Perez i Manchester United.

UEFA zapowiedziała wykluczenie z lig krajowych te kluby oraz ban na MŚ i ME dla zawodników, którzy będą grali w Superlidze. Media mówią, że DAZN oferuje 3,5 mld $ za prawa telewizyjne.

Co uważacie? Gruba inba.
Ostatnio zmieniony 20 kwie 2021, 18:36 przez FÜRDIEGANG, łącznie zmieniany 1 raz.
ex-AlmostDivine

Twój chłopak kaloryfer kurwa, a ja se noszę bojler
No bo jem co chcę, a ten głupek liczy kalorie tak jak drobne
By cię wziąć na randkę i zamówić sałatkę
No naprawdę trochę scam, nie?
ksiazenieporzadek

Re: Superliga [DYSKUSJA]

Post autor: ksiazenieporzadek »

świetny pomysł, jak mają się napierdalać co chwilę poważne marki to jestem za
Awatar użytkownika
czardi
Posty: 1585
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:25

Re: Superliga [DYSKUSJA]

Post autor: czardi »

Jeśli liga konczyłaby się playoffami, to jebać, jeśli tylko sezon ligowy każdy z każdym, to do rozważenia.
Krynew pisze: 20 kwie 2021, 14:15No z pewnością po 2 dniach porzuca projekt, który był planowany latami xD
SLG SINCE 2013
FÜRDIEGANG
Posty: 1147
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:32

Re: Superliga [DYSKUSJA]

Post autor: FÜRDIEGANG »

Wobec samej Superligi osobiście nie mam żadnej opinii, ale cieszy mnie jebanie UEFY po mordzie. Skompromitowana, przegnita korupcją banda przestępców.
ex-AlmostDivine

Twój chłopak kaloryfer kurwa, a ja se noszę bojler
No bo jem co chcę, a ten głupek liczy kalorie tak jak drobne
By cię wziąć na randkę i zamówić sałatkę
No naprawdę trochę scam, nie?
Awatar użytkownika
Krynew
Posty: 2045
Rejestracja: 28 kwie 2019, 20:04

Re: Superliga [DYSKUSJA]

Post autor: Krynew »

Miałem ambiwalentne odczucia, ale po tym jak UEFA/FIFA zaczęli płakać i powoływać się na moralność po tylu latach swojej "działalności" to jestem za. Superligo napierdalaj!
czardi pisze: 18 kwie 2021, 19:21 Jeśli liga konczyłaby się playoffami, to jebać, jeśli tylko sezon ligowy każdy z każdym, to do rozważenia.
Plan był na dwie grupy po 10 zespołów, mecz i rewanż, po czym najlepsze 4 z obu grup awans do ćwierćfinału i dalej normalna drabinka
Kocham, pozdrawiam
Awatar użytkownika
Cz4rny1337
Moderator
Posty: 7847
Rejestracja: 17 kwie 2019, 7:52

Re: Superliga [DYSKUSJA]

Post autor: Cz4rny1337 »

Dziś chyba o 22:30 ma byc to ogloszone + wiecej info

PSG np. osralo bo szejk zasiada w UEFA + ma udzialy w BeIN ktore wyjebalo sporo pengi na prawa do CL.

Ogolnie kluby chyba nie wyczuly, ze federacje krajowe tez mocno sie zaangazuja - zwlaszcza, ze calosc zaklada rozgrywanie dalej normalnych rozgrywek krajowych.
Obrazek
Awatar użytkownika
Jose
Brak Kultury
Posty: 6548
Rejestracja: 17 kwie 2019, 6:49

Re: Superliga [DYSKUSJA]

Post autor: Jose »

nie bd oglądał, ale jestem za, mam nadzieję, że mój głos przeważy
Awatar użytkownika
mql
Moderator
Posty: 5901
Rejestracja: 17 kwie 2019, 9:20
Lokalizacja: Poznań

Re: Superliga [DYSKUSJA]

Post autor: mql »

mam nadzieję, że się nieźle wymęczą tą wojenką

śmierć uefie i wielkim klubom
wst
Posty: 1692
Rejestracja: 15 lip 2019, 10:39
Lokalizacja: Sopot

Re: Superliga [DYSKUSJA]

Post autor: wst »

Oczywiście, że jebać taki twór.

Wysłane z mojego SM-G975F przy użyciu Tapatalka

Awatar użytkownika
joey
Posty: 5684
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:02
Lokalizacja: Warszawa

Re: Superliga [DYSKUSJA]

Post autor: joey »

niech przywrócą do tego stare formaty pucharów i gucci, w innym wypadku śmierć frajerom
trójkąt bermudzki wola mokotów
Awatar użytkownika
Cz4rny1337
Moderator
Posty: 7847
Rejestracja: 17 kwie 2019, 7:52

Re: Superliga [DYSKUSJA]

Post autor: Cz4rny1337 »

UEFA are preparing a 60 BILLION EUROS lawsuit against the Europrean Super League's founding clubs
Obrazek
Awatar użytkownika
Krynew
Posty: 2045
Rejestracja: 28 kwie 2019, 20:04

Re: Superliga [DYSKUSJA]

Post autor: Krynew »

Wstawaj uefa, zesrałeś sie
Kocham, pozdrawiam
oyche
Posty: 11473
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:38

Re: Superliga [DYSKUSJA]

Post autor: oyche »

jestem za
Awatar użytkownika
banger
Posty: 863
Rejestracja: 22 kwie 2019, 16:54

Re: Superliga [DYSKUSJA]

Post autor: banger »

Jebać takie gówno, już wolę oglądać ekstraklasę i niższe ligi, niż to napompowane cholerstwo.
FÜRDIEGANG
Posty: 1147
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:32

Re: Superliga [DYSKUSJA]

Post autor: FÜRDIEGANG »

ale potezna inba XD
wlasnie wypowiedzial sie Macron
https://twitter.com/GFFN/status/1383808721654976513
https://twitter.com/elchiringuitotv/sta ... 6231698433

// to moj tysieczny post na slizgawce, hip hip hurra
Ostatnio zmieniony 18 kwie 2021, 20:22 przez FÜRDIEGANG, łącznie zmieniany 1 raz.
ex-AlmostDivine

Twój chłopak kaloryfer kurwa, a ja se noszę bojler
No bo jem co chcę, a ten głupek liczy kalorie tak jak drobne
By cię wziąć na randkę i zamówić sałatkę
No naprawdę trochę scam, nie?
Awatar użytkownika
rozklad_gaussa
Posty: 1517
Rejestracja: 07 paź 2019, 20:22
Lokalizacja: riwaldo

Re: Superliga [DYSKUSJA]

Post autor: rozklad_gaussa »

wole te superlige niz ogladac jakies conference league i inne gowna w stylu mundialu dla 100 druzyn promowanych przez uefa i fife
RIVALDO111 pisze: 28 sie 2023, 0:27 Dlatego świat ciotowateje i to każdy kumaty od dawna wie.
Awatar użytkownika
Mider
Posty: 2837
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:07

Re: Superliga [DYSKUSJA]

Post autor: Mider »

Jestem za, ale pod warunkiem, że bez Arsenalu
Awatar użytkownika
mateko
Waste Management
Posty: 6833
Rejestracja: 18 kwie 2019, 18:47
Lokalizacja: Łódź

Re: Superliga [DYSKUSJA]

Post autor: mateko »

Chuj wie co myśleć :dunno:
Awatar użytkownika
Groszek
Posty: 4578
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:27
Lokalizacja: Auld Reekie

Re: Superliga [DYSKUSJA]

Post autor: Groszek »

Po Chuj top 6 Anglii serio kto by chciał oglądać arsenal i totki w lm, wgl jedyne co mi się nie podoba to że 15 zespołów się wgl nie zmienii, powinno być 3 top zespoły z ligi może 4 i Eloeldorado. I jestem za, ebac uefe i Fife jak oni takie rzeczy mogą pierdolic po daniu ms dla qataru i uefa te pierdolone szczury tfu jebac
Wszystko jest kawałem oraz żartem
Wszystko już widziałem, co potrzebneXD
Awatar użytkownika
the badman
Artysta
Posty: 1789
Rejestracja: 24 cze 2019, 17:39

Re: Superliga [DYSKUSJA]

Post autor: the badman »

Dobrze kminie ze tam nie bedzie spadkow i awansow? Tylko bedzie grala se jak w NBA okreslona grupa druzyn typu Arsenal ktory jest gownem obesranym czy inne Tottki bo mają "markę". Przeciez to dla wlascicieli tych klubow idealna sytacja, po co walczyc o awans do LM ktorego i tak nie zdobedziemy bo jesteśmy gorsi niż jebane Lester skoro i tak bedziemy grać w SUPERLIDZE ktorą ogląda cały świat więc hajs sie zgadza. W sumie to mam wyjebane ale trochę jebać taki pomysł.
Spoiler
Gary Neville ostro uderza w kluby, które chcą założyć Super Ligę:
- Jestem kibicem Manchesteru United od 40 lat, ale teraz czuje obrzydzenie. Brzydzę się Manchesterem United i Liverpoolem. Liverpool ma za dewizę: You will never walk alone, identyfikuje się jako klub dla zwykłych ludzi. Manchester United - klub narodzony sto lat temu dzięki lokalnym robotnikom. A teraz uciekają do ligi, w której nie ma dla nich konkurencji? To absolutna farsa. (...)
- To czysta chciwość. Właściciele Liverpoolu, Chelsea, czy Manchesteru United czy City nie mają nic wspólnego z futbolem w Anglii. Te kluby mają dziesiątki lat historii zbudowanej na ludziach, którzy je kochają. Ja sam skorzystałem wiele na futbolu, zarobiłem w piłce wiele pieniędzy, nie jestem przeciwny obecności pieniędzy w futbolu. Trzeba jednak bronić podstawowych założeń sportu, jego etyki. Trzeba bronić tego by Leicester mogło wygrać Premier League. Taki Manchester United nie jest nawet w Lidze Mistrzów, tak jak Arsenal, w którym obecnie panuje gigantyczny bałagan. Czas powiedzieć temu: STOP
- Ich motywacją są pieniądze. Musimy zacząć działać - odejmijcie im punkty, zabierzcie im trofea, odbierzcie im pieniądze, ukarzcie ich. To przestępstwo przeciwko futbolowi i kibicom. W erze pandemii i ekonomicznego kryzysu kluby z niższych lig bankrutują, większość zwalnia zwykłych pracowników, a ta mała grupka organizuje sobie spotkania na Zoomie i obmyślają jak skorzystać jeszcze mocniej na swojej chciwości. To jakiś żart.
Chociaż raz Garry z Rigczem
ODPOWIEDZ