Stochu
: 07 lut 2021, 19:32
Witam szanowne forum:)
Długo mnie tu nie było,wróciłem i założyłem swój temat, bo z tego co widziałem- nie ma (co mnie w sumie nie dziwi)
Część może kojarzy, część pewnie nie
Wstawiam nowe.
Pozdrawiam serdecznie
Długo mnie tu nie było,wróciłem i założyłem swój temat, bo z tego co widziałem- nie ma (co mnie w sumie nie dziwi)
Część może kojarzy, część pewnie nie
Wstawiam nowe.
Pozdrawiam serdecznie