[serial] Wiedźmin

Kategoria poświęcona sztuce małych i dużych ekranów.

Moderatorzy: gogi, con shonery

Awatar użytkownika
Fleming
Posty: 1437
Rejestracja: 04 lip 2019, 19:38

Re: [serial] Wiedźmin

Post autor: Fleming »

https://youtu.be/mawzQRu1Kc4
To już może być przyjemniejsze od głównego serialu. Mam nadzieje, ze OG fanów Wieśka ( w tym mnie np) dupka już nie będzie tak piekła
Stawiam kołnierz przed wejściem na dyskotekę
Kurwy mówią bzdury, ja się staram dobrym być człowiekiem
hwjsk
Posty: 4805
Rejestracja: 15 lut 2021, 23:00

Re: [serial] Wiedźmin

Post autor: hwjsk »

....
Ostatnio zmieniony 03 sie 2022, 12:52 przez hwjsk, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Godhand
Posty: 3865
Rejestracja: 08 mar 2020, 15:12

Re: [serial] Wiedźmin

Post autor: Godhand »

Obrazek
Robię rap, wiec pytają mnie o moje osiedle
Człowieku, ja mówię trzema językami biegle
hwjsk
Posty: 4805
Rejestracja: 15 lut 2021, 23:00

Re: [serial] Wiedźmin

Post autor: hwjsk »

....
Ostatnio zmieniony 03 sie 2022, 12:52 przez hwjsk, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
phobos
BOR PTKWO
Posty: 20261
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:22

Re: [serial] Wiedźmin

Post autor: phobos »

kurwa no mi się podobało, beka z fringilli murzynki konserwatywki, zero charakteru ma ta postać i widać, że to jakieś pokłosie sprawiedliwości rasowej i decyzji w pierwszym sezonie podejmowanych przez szurów, ale filippa już np. spoko, nenneke też spoko, w sumie czekam co powymyślają z tymi nowymi wątkami, niestety klimat całości do poprawy, szczególnie muzyka, niech posłuchają może soundtracka z w3

Dodano po 56 minutach 48 sekundach:
https://www.youtube.com/watch?v=WgkgN2b_bRk tu w sumie gość ciekawą krytykę daje co do realizacji serialu
mój styl życia to piątkowo
twój styl życia to chujowo
:cool:
ffeee pisze:szkoda, że przez internet nie można komuś zębów wybić :wall: :wall:
lygrys pisze:Wszystkiego najgorszego i wszystkie klątwy na ciebie i twoją rodzinę.
Awatar użytkownika
the
Posty: 616
Rejestracja: 19 kwie 2019, 11:31

Re: [serial] Wiedźmin

Post autor: the »

A mi się podobało i nie podobało jednocześnie. Podobało, bo w wieśka nie grałem a książek nie czytałem, więc nie miałem wyobrażenia jak powinny wyglądać postacie czy lokalizacje. Potwory jak już się pojawiły to były lepsze niż w pierwszym sezonie, jak Henio walczył z ludźmi i im zęby latały to też było spoko. NIe podobało, bo generalnie sezon o niczym. Coś tam elfy, coś tam wojna, chaos, brak magii, sfery, strefy, dziura w ziemi, Ciri kondensator czy inny bezpiecznik
hwjsk
Posty: 4805
Rejestracja: 15 lut 2021, 23:00

Re: [serial] Wiedźmin

Post autor: hwjsk »

....
Ostatnio zmieniony 03 sie 2022, 12:54 przez hwjsk, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
eddy_wata
Posty: 7519
Rejestracja: 12 sie 2019, 13:01

Re: [serial] Wiedźmin

Post autor: eddy_wata »

Ja pierdole dialogi Yennefer sa tak tragiczne, 3/10 szkoda Cavilla, oby ktos sie jeszcze kiedys wzial za adaptacje
Premier
@donaldtusk
: Przez te 3 miesiące zrobiliśmy więcej, niż jakikolwiek rząd w historii III RP.
Awatar użytkownika
Fleming
Posty: 1437
Rejestracja: 04 lip 2019, 19:38

Re: [serial] Wiedźmin

Post autor: Fleming »

Oby wzięli się za ekranizacje
Stawiam kołnierz przed wejściem na dyskotekę
Kurwy mówią bzdury, ja się staram dobrym być człowiekiem
Awatar użytkownika
Godhand
Posty: 3865
Rejestracja: 08 mar 2020, 15:12

Re: [serial] Wiedźmin

Post autor: Godhand »

Dostałoby HBO i byłoby lepiej.
A tak, pogłębione po pierwszym sezonie (chociaż Renfri "serduszko") rozczarowanie na ten nowy rok.
Robię rap, wiec pytają mnie o moje osiedle
Człowieku, ja mówię trzema językami biegle
Awatar użytkownika
Bolo
Posty: 6996
Rejestracja: 18 kwie 2019, 21:42

Re: [serial] Wiedźmin

Post autor: Bolo »

Jeśli to sie serio komuś podoba to albo nie czytał książek i nie ma pojęcia o kinematografii i innych mądrych rzeczownikach związanych z filmem albo jest po prostu kurwa głupi. Ale mnie to wkurwia nieziemsko ze oni to na siłe kurwa zmieniają zeby było, że ONI POTRAFIO I ROBIO A D A P T A C J E I W OGOLE TO MY TO ROBIMY SWOJĄ W I Z J Ę.

No kurwa nawet te dwa gamonie od gry o tron wiedzieli, ze jak materiał źródłowy był pico bello to się idzie za nim i ucina tylko wątki które byłyby za trudne do przedstawienia w serialu lub nie są ważne i jedzie się za fabułą i dostaje jebane oceny 10/10 kurwa póki się samemu nie musi pisać wszystkiego od prawie zera, a saga wiedzminska to jest od stu lat zakonczona i ten wąsaty jebany wędkarz chociaż te książki skończył, więc wystarczyło zrobić dobrą adaptacje i liczyć jebany hajs z udostępniania licencji na zabawki, gry planszowe i niewiadomo co jeszcze ludzie wymyślą zeby się sprzedało to nie, netflix musi, kurwa musi pokazać, że oni to UMIEJO ZROBIĆ LEPIEJ. A pies ich jebał, następny sezon to zajebie z torrentów zeby im nie nakręcać wyświetleń.
Wygrzeszam Cię, mordzia.
Awatar użytkownika
Fleming
Posty: 1437
Rejestracja: 04 lip 2019, 19:38

Re: [serial] Wiedźmin

Post autor: Fleming »

Gorsi są ludzie co jebią „polaczkow”, że nie wiedzą co to ADAPTACJA i mówiący, ze ten serial jest spoko. Osobiście nie wiem na chuj zmieniają ta fabule skoro w książkach są zarówno lesbijskie wątki jak i nawet wątki o aborcji u wyborze kobiet
Stawiam kołnierz przed wejściem na dyskotekę
Kurwy mówią bzdury, ja się staram dobrym być człowiekiem
Awatar użytkownika
mql
Moderator
Posty: 5814
Rejestracja: 17 kwie 2019, 9:20
Lokalizacja: Poznań

Re: [serial] Wiedźmin

Post autor: mql »

Kurdelebele jestem w trakcie kozackiej przygody z House of the Dragon, gdzie twórcy nie idą na skróty, intensywnie korzystają z książkowego pierwowzoru, a dodane od nich koncepty są zazwyczaj trafne i niebywale mnie dupsko boli na sama myśl, że jeśli chodzi o serialowe uniwersum wiedźmińskie wszystko poszło w zupełnie inną, tragiczną stronę. kurwa mać nie doczekam pewnie za mojego życia kolejnego serialu, który by zrywał okowy tego netfliksowego gówna, psującego historię, dorzucającego beznadziejne wątki, tworzącego nielogiczności i debilizmy w miejsce kapitalnego, żywego świata. do tego zaludnione niebywale chujowymi postaciami pozbawionymi głębi, chociaż mieli na tacy dziesiątki udanych bohaterów. kurwa, trzecioplanowe postacie Sapkowskiego, jakiś pierdolony goniec występujący na kilkunastu stronach całej sagi, jakiś losowy morderca występujący na dwóch stronach, mają więcej do zaoferowania i powiedzenia niż którakolwiek postać stworzona przez tę hissrich i ekipę jej podobnych tumanów. Do tego fatalny casting Nie wiem, doprawdy nie mam pojęcia jak można tak to spierdolić. Chciałbym czuć tę samą przyjemność obserwowania historii, która tak lubię i która mi towarzyszy do kilkunastu lat, te skurwysyny i skurwycórki mi ją odebrały, a nie mam teraz ochoty czytać sagi, bo i tak mam kurewskie tyły z książkami, grrrrrrr
Bisclavret
Posty: 3293
Rejestracja: 27 gru 2019, 18:27

Re: [serial] Wiedźmin

Post autor: Bisclavret »

Strasznie mnie boli dupa jak uzmysławiam sobie powyższe fakty i z odrazą myślę o kolejnym sezonie :neutral:
Awatar użytkownika
genocidegeneral
Posty: 9022
Rejestracja: 17 kwie 2019, 18:50

Re: [serial] Wiedźmin

Post autor: genocidegeneral »

Cavill chyba też ma dość

Obrazek
Awatar użytkownika
banger
Posty: 860
Rejestracja: 22 kwie 2019, 16:54

Re: [serial] Wiedźmin

Post autor: banger »

To bardzo wyraźny sygnał, sam Cavill mówił, że mógłby to pociągnąć nawet przez 7 sezonów, jeśli serial byłby oparty o historię Sapkowskiego. A tu rezygnuje po 3, czyli serial to będzie jeszcze większa odklejka showrunnerki i reszty ekipy od materiału źródłowego.
Awatar użytkownika
phobos
BOR PTKWO
Posty: 20261
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:22

Re: [serial] Wiedźmin

Post autor: phobos »

xd no ale jak to przecież każdy cudak miał swoją reprezentację w serialu
mój styl życia to piątkowo
twój styl życia to chujowo
:cool:
ffeee pisze:szkoda, że przez internet nie można komuś zębów wybić :wall: :wall:
lygrys pisze:Wszystkiego najgorszego i wszystkie klątwy na ciebie i twoją rodzinę.
Awatar użytkownika
mql
Moderator
Posty: 5814
Rejestracja: 17 kwie 2019, 9:20
Lokalizacja: Poznań

Re: [serial] Wiedźmin

Post autor: mql »

XDDDD

Żałosne gówno
Awatar użytkownika
Krew
Posty: 1044
Rejestracja: 10 maja 2019, 9:49

Re: [serial] Wiedźmin

Post autor: Krew »

Jedyny jasny punkt tego dramatu odszedł, ależ to będzie gówno.
Awatar użytkownika
stranger
Posty: 1248
Rejestracja: 26 maja 2019, 0:41

Re: [serial] Wiedźmin

Post autor: stranger »

Ten rodowód krwii jest jeszcze gorszy niż podstawowa seria. Ten cudak jest jak polonez, ma tylko jedna wadę
Spoiler
nie ma zalet
I know you think Obi-Wan gettin' tired now
Don't jump, Anakin, I got the higher ground
ODPOWIEDZ