Josef Bratan

Kategoria poświęcona wykonawcom.

Moderatorzy: Jose, oldschool

Awatar użytkownika
oyama
Posty: 4348
Rejestracja: 22 kwie 2019, 18:26

Re: Josef Bratan

Post autor: oyama »

GoodStuff pisze: 29 cze 2022, 21:29 zreszta rozumiem ze z killkunastu sekund nagrania i to jeszcze ryja zlomka mozesz stwierdzic jak wygladala zabawa?
tak, moge
moj profil jest wylacznie awatarem internetowym, a wszelkie opublikowane posty to fikcja literacka
Awatar użytkownika
mimzi
Posty: 11
Rejestracja: 28 cze 2022, 13:27
Lokalizacja: (W)miasto(LC)soli(K)

Re: Josef Bratan

Post autor: mimzi »

W rapgrze nowy rodzaj białka w modzie...

Obrazek
Wchodzisz na własną odpowiedzialność :joint:
https://www.youtube.com/channel/UCoC9W6 ... wrdl9cbxow
Awatar użytkownika
yungXpaproch
Posty: 3185
Rejestracja: 01 mar 2020, 20:32
Lokalizacja: grrr pow™

Re: Josef Bratan

Post autor: yungXpaproch »

te dokumenty to juz byly w necie
Awatar użytkownika
oyama
Posty: 4348
Rejestracja: 22 kwie 2019, 18:26

Re: Josef Bratan

Post autor: oyama »

nie ma to jak wywlekanie sprawy z dzieckiem do opinii publicznej. Tylko p0lka zapomniala przekalkulowac, ze fanbase zlomka to kaszojady kilka lat starsze od jej corki, a tacy potrafia byc nieznosni w szkolach jak sobie polacza fakty
moj profil jest wylacznie awatarem internetowym, a wszelkie opublikowane posty to fikcja literacka
Awatar użytkownika
SWN
Administrator
Posty: 11407
Rejestracja: 17 kwie 2019, 0:46
Lokalizacja: Kałków

Re: Josef Bratan

Post autor: SWN »

Robienie dzieciaka z (oficjalnie) tragarzem mebli na ćwierć etatu żeby później kręcić głową czemu nie ma hajsu na opłacanie go też nie należało do jej najmądrzejszych posunięć, zresztą było już wyjaśnione
B to G strikes again, thick hay on the bread... For me it's a lifestyle, you say that's about swag
Awatar użytkownika
Czak
Posty: 3740
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:55

Re: Josef Bratan

Post autor: Czak »

Nie wiem czy przypał przysługujący za bycie dzieckiem Josefa Bratana różni się czymkolwiek od przypału za bycie dzieckiem Josefa Bratana który nie płaci alimentów
lygrys pisze: 23 sie 2022, 21:13 🎶 Polska gotowa na na duragi 🎶
Tiger
Posty: 547
Rejestracja: 05 kwie 2021, 17:35

Re: Josef Bratan

Post autor: Tiger »

Usunięto...
Ostatnio zmieniony 04 sie 2023, 7:11 przez Tiger, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
zemsta1camzata
Posty: 6053
Rejestracja: 07 maja 2022, 17:46
Lokalizacja: tychy

Re: Josef Bratan

Post autor: zemsta1camzata »

podobno josef za ten hotel też nie zapłacił :lol:
Wszystkie moje wypowiedzi są pisane na podstawie scenariusza. Mogą zawierać treści nieodpowiednie dla dzieci i takie, które mogą urazić niektórych dorosłych. Czytasz na własną odpowiedzialność.
Awatar użytkownika
GoodStuff
Posty: 731
Rejestracja: 14 paź 2019, 15:54

Re: Josef Bratan

Post autor: GoodStuff »

GM2L hustlerzy na jakich nie zasługujemy :rotfl:
SLAFF
Posty: 342
Rejestracja: 29 kwie 2019, 8:25

Re: Josef Bratan

Post autor: SLAFF »

Kiedys to samo pismo widzialem w temacie o Alberto, więc już sam nie wiem, który zostawił kleksa i umywa ręce.
Awatar użytkownika
kosciey
Posty: 465
Rejestracja: 19 kwie 2019, 9:08

Re: Josef Bratan

Post autor: kosciey »

Ładna melina.
Awatar użytkownika
KtoByPomyslal
Posty: 205
Rejestracja: 14 wrz 2021, 17:52

Re: Josef Bratan

Post autor: KtoByPomyslal »

Jak robię ruchy i się potknę, to nie zwalam na politykę,
bo jestem dużym chłopcem, który ciągle bawi się patykiem
wons
Posty: 10
Rejestracja: 21 kwie 2022, 19:36

Re: Josef Bratan

Post autor: wons »

Podobno nie płacił na czas w 2020. Ale też zabawnie, że przez 2 lata miała to w piździe, dopiero jak Złomek wrzucił drętwego live z dwiema dupami które nie wiedzą po co tam w ogóle są to zrobiła aferę xD
Awatar użytkownika
zemsta1camzata
Posty: 6053
Rejestracja: 07 maja 2022, 17:46
Lokalizacja: tychy

Re: Josef Bratan

Post autor: zemsta1camzata »

btw ta ex bratana (nie ta z którą ma dziecko) to typiara co kręciła dupskiem u sentino w tym klipie https://www.youtube.com/watch?v=Dq_RErU5gIc

nieźle wszyscy w jednym sosie siedzą w uniwersum
Wszystkie moje wypowiedzi są pisane na podstawie scenariusza. Mogą zawierać treści nieodpowiednie dla dzieci i takie, które mogą urazić niektórych dorosłych. Czytasz na własną odpowiedzialność.
Awatar użytkownika
Czak
Posty: 3740
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:55

Re: Josef Bratan

Post autor: Czak »

A ta która ma z nim dziecko kręciła dupskiem w tym klipie
Spoiler
lygrys pisze: 23 sie 2022, 21:13 🎶 Polska gotowa na na duragi 🎶
Awatar użytkownika
SWN
Administrator
Posty: 11407
Rejestracja: 17 kwie 2019, 0:46
Lokalizacja: Kałków

Re: Josef Bratan

Post autor: SWN »

wons pisze: 30 cze 2022, 19:06 Podobno nie płacił na czas w 2020. Ale też zabawnie, że przez 2 lata miała to w piździe, dopiero jak Złomek wrzucił drętwego live z dwiema dupami które nie wiedzą po co tam w ogóle są to zrobiła aferę xD
Te screeny z oświadczeniami o bidzie z nędzą i wypożyczanych furach latały już dużo wcześniej. Nie dam sobie ręki uciąć, ale wydaje mi się, że w tutejszym temacie Alberto/GM2L/pokrewnych też by się znalazło.

IMO rozkminiałbym bardziej w kierunku tego, że wcześniej mogła nagłośnić to co najwyżej koleżankom od paznokci, bo w sumie chuj kogo interesowały alimenty jakiegoś Józefa Simao. Teraz wyleciał z przewózką, to postanowiła się przypomnieć.
B to G strikes again, thick hay on the bread... For me it's a lifestyle, you say that's about swag
Awatar użytkownika
ART
Mistrz Fantasy NBA
Posty: 9853
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:50
Lokalizacja: nigdy za kratami

Re: Josef Bratan

Post autor: ART »

panowie juz dzisiaj wieczorem stream josefa, nie moge sie doczekac i sam sie boje co ten wariat wymysli patrzac po wtorku
lygrys pisze: 18 lis 2022, 19:01 w chuju mam przecenę, mogę pełną cenę zapłacić.
camzatizbak pisze: wczoraj, 20:26 Palec w dupie, to jest to
Awatar użytkownika
zemsta1camzata
Posty: 6053
Rejestracja: 07 maja 2022, 17:46
Lokalizacja: tychy

Re: Josef Bratan

Post autor: zemsta1camzata »

SWN pisze: 01 lip 2022, 0:57 Te screeny z oświadczeniami o bidzie z nędzą i wypożyczanych furach latały już dużo wcześniej. Nie dam sobie ręki uciąć, ale wydaje mi się, że w tutejszym temacie Alberto/GM2L/pokrewnych też by się znalazło.
oczywiście, że latały

wrzucał oldschool, a potem niezawodny burak reuploadował to

viewtopic.php?p=609575#p609575

Dodano po 3 minutach 28 sekundach:
ART pisze: 01 lip 2022, 1:28 panowie juz dzisiaj wieczorem stream josefa, nie moge sie doczekac i sam sie boje co ten wariat wymysli patrzac po wtorku
o 22 strumyk, czekam co josef odpierdoli w piąteczek
Wszystkie moje wypowiedzi są pisane na podstawie scenariusza. Mogą zawierać treści nieodpowiednie dla dzieci i takie, które mogą urazić niektórych dorosłych. Czytasz na własną odpowiedzialność.
wons
Posty: 10
Rejestracja: 21 kwie 2022, 19:36

Re: Josef Bratan

Post autor: wons »

SWN pisze: 01 lip 2022, 0:57 Te screeny z oświadczeniami o bidzie z nędzą i wypożyczanych furach latały już dużo wcześniej. Nie dam sobie ręki uciąć, ale wydaje mi się, że w tutejszym temacie Alberto/GM2L/pokrewnych też by się znalazło.


racja, było coś takiego wcześniej. w takim razie rozsądna niewiasta, zaczyna na ostro prać brudy publicznie dopiero jak Josef/Złomek osiąga jakiś tam fame/zasięgi i będzie można dzięki presji coś z biednego chłopaka od przeprowadzek coś wydusić

inna sprawa że jak można na własne dziecko nie płacić, czy jesteś hustlerem czy przenosisz pudełka
Patryk233
Posty: 1429
Rejestracja: 13 kwie 2022, 15:14

Re: Josef Bratan

Post autor: Patryk233 »

Japierdole, typ przyznaje się, że wypożyczał fury i inne pierdoły na rzecz klipów. Pozowanie na bogatego, przecież to śmieszne. A co najlepsze, z tej pozerki i zabiegu "artystycznego" chyba zaczyna rzeczywiście zarabiać.
Ostatnio zmieniony 01 lip 2022, 18:45 przez Patryk233, łącznie zmieniany 4 razy.
"Ich wollte immer nur verstanden werden und hinterlies zum Schluss verbrannte Erde" 💥
ODPOWIEDZ