Słuchawki

Wszystko, co związane z dbaniem o siebie. Streetwear, lifestyle oraz marki odzieżowe.

Moderator: wrubel

Awatar użytkownika
SiNi
Posty: 2218
Rejestracja: 06 cze 2020, 7:35

Re: Słuchawki

Post autor: SiNi »

@Addicted Jasne tylko to produkt stworzony i idealny do właśnie pracy klubowej ( mi również bardzo odpowiada barwa tego dźwięku, oczywiście testowałem inne marki i już tak mnie nie wciągały ) Jeśli chodzi o audio, kiedyś nie zdawałem sobie sprawy, że cały system to nie tylko graty złożone z kolumn i wzmaka i sam się przekonałem, że gra wszystko łącznie z pokojem i kablami, które nadają ostatni szlif.
Awatar użytkownika
gawi
Posty: 3232
Rejestracja: 19 kwie 2019, 13:12

Re: Słuchawki

Post autor: gawi »

Do tego całokształtu co pisze @SiNi można dodać stan po spożyciu różnych substancji, muzyka po marihuanie>muzyka na trzeźwo ;)
Ja osobiście najbardziej lubię odsłuch na moich B&W Px7 S2, za taką jakość w wersji bezsłuchawkowej (duży sprzęt, kolumny i odpowiednie pomieszczenie) musiałbym wydać kilka(naście) razy tyle, po za tym mieszkać sam, bo zazwyczaj na takie „jakościowe" odsłuchy mam czas wieczorem, a śpiące dzieci/żona by to uniemożliwiły.

Takie mam małe marzenie na kiedyś, kupić sobie super sprzęt audio do pokoju za grube tysiące :oops:
Sprzedam płyty CD (głównie rap amerykański, ale jest i Ortega Cartel - LAVORAMA)

viewtopic.php?f=31&t=9041&p=661906#p661906
sven22
Posty: 1170
Rejestracja: 15 wrz 2019, 15:54

Re: Słuchawki

Post autor: sven22 »

dzięki za polecajke tych liberty 3 pro. Zgubiłem niedawno moje Hiby WH2 no i w sumie chuj w nie, bo te grają lepiej, znacznie lepiej.
Awatar użytkownika
ART
Mistrz Fantasy NBA
Posty: 9934
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:50
Lokalizacja: nigdy za kratami

Re: Słuchawki

Post autor: ART »

polecam ustawic hearID w aplikacji soundcore jesli tego nie zrobiles jeszcze, to + lepsze dopasowanie gumek niz przez pierwsze 3 proby zrobilo w chuj roboty
lygrys pisze: 18 lis 2022, 19:01 w chuju mam przecenę, mogę pełną cenę zapłacić.
camzatizbak pisze: 18 mar 2024, 20:26 Palec w dupie, to jest to
Awatar użytkownika
emcess
Posty: 3920
Rejestracja: 18 kwie 2019, 20:21

Re: Słuchawki

Post autor: emcess »

hejka, czy istnieją nauszne słuchawki bezprzewodowe do 250zl, ktore maja sens? chodzi mi o cos jak brainwavz delta (stosunek cena/jakość), nie muszę mieć złotego kabla
Obrazek jebac kiboli
Awatar użytkownika
jAg
ZADYMIARZ
Posty: 6710
Rejestracja: 18 kwie 2019, 7:27
Lokalizacja: Tychy

Re: Słuchawki

Post autor: jAg »

Anker soundcore q30
Lista ciumcioków ślizgawki: lygrys, saturn, Patryk233, azar, 2rzyn, Szaju, benzoabuser, Addicted, samcro, DJ_BOBO, hwjsk, RIVALDO111, Moltisanti, the badman
RzDPH
Posty: 166
Rejestracja: 19 maja 2019, 7:11

Re: Słuchawki

Post autor: RzDPH »

Hej zarekomenduje ktoś jakieś bezprzewodowe słuchawki powiedzmy tak do 500 zł z designem żeby można było z nimi wszędzie pójść a jakby się dało to jeszcze żeby były do sportu xdd (audiofilskie odczucia nie są dla mnie tak ważne bo to mają być słuchawki na co dzień). Przejrzałem kilka poprzednich stron tematu ale nie mam pewności.
2ps__
Posty: 2750
Rejestracja: 17 kwie 2019, 19:54

Re: Słuchawki

Post autor: 2ps__ »

halohalohalo sluchawki bezprzewodowe połączone kablem ze sb do telefonu na miasto i do biegania need nk cos plx
Awatar użytkownika
phobos
BOR PTKWO
Posty: 20261
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:22

Re: Słuchawki

Post autor: phobos »

mam huawei am61 do takich zadań ale niestety ciężko je dostać
mój styl życia to piątkowo
twój styl życia to chujowo
:cool:
ffeee pisze:szkoda, że przez internet nie można komuś zębów wybić :wall: :wall:
lygrys pisze:Wszystkiego najgorszego i wszystkie klątwy na ciebie i twoją rodzinę.
Awatar użytkownika
trez
Posty: 1040
Rejestracja: 13 sie 2019, 10:31

Re: Słuchawki

Post autor: trez »

Również mam i polecam. Tego już nie produkują. Na allegro lub jakieś niedobitki w stacjonarnych euro agd.

Teraz robią je pod nazwą Honor AM61, ale nie wiem czy jakościowo będą tak dobre.
hwjsk
Posty: 4805
Rejestracja: 15 lut 2021, 23:00

Re: Słuchawki

Post autor: hwjsk »

a czemu połączone kablem ze sb

ty hajc masz to kup se airpodsy a nie wydziwiasz

am61 mialem i ten kabel denerwowal niemilosiernie przy bieganiu, jak ktos jest masochista to jest jedyne wytlumaczenie kupna tych sluchawek dla mnie
Awatar użytkownika
trez
Posty: 1040
Rejestracja: 13 sie 2019, 10:31

Re: Słuchawki

Post autor: trez »

Wystarczyło go dobrze zakręcić. Mi tam nie przeszkadza w bieganiu czy na siłowni.
hwjsk
Posty: 4805
Rejestracja: 15 lut 2021, 23:00

Re: Słuchawki

Post autor: hwjsk »

Przeszkadzało mi głównie to, że latał ten kabel i jak obijał się o mnie to dudniło mi w słuchawkach. No i te kontrolki na kablu też swoje ważą co w połączeniu z tym latajacym kablem powodowało, że czułem się jakby ktoś mi założył dyndające odważniki na uszy. Co kto lubi, ja mam słabą tolerancje na takie rozpraszacze w czasie aktywności fizycznych
2ps__
Posty: 2750
Rejestracja: 17 kwie 2019, 19:54

Re: Słuchawki

Post autor: 2ps__ »

muszę mieć na kablu bo inaczej zgubie jedną przy pierwszej wizycie w spożywczym [sprawdzane już dwukrotnie xd],

e; dobra już wiem, dostępne we władysławowie srebrne albo na allegro chińskie wobec tego jestem zmuszony zostać przy vivo wireless sport lite, dzieki
Awatar użytkownika
phobos
BOR PTKWO
Posty: 20261
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:22

Re: Słuchawki

Post autor: phobos »

to z chin bierz i wyjebane, przecież to huawei i tanie jak barszcz
mój styl życia to piątkowo
twój styl życia to chujowo
:cool:
ffeee pisze:szkoda, że przez internet nie można komuś zębów wybić :wall: :wall:
lygrys pisze:Wszystkiego najgorszego i wszystkie klątwy na ciebie i twoją rodzinę.
2ps__
Posty: 2750
Rejestracja: 17 kwie 2019, 19:54

Re: Słuchawki

Post autor: 2ps__ »

chodzi o to ze poszedłbym se do sklepu i kupił, a nie czekał 3 tygle na przesyłkę z hąkągu, wiadomo jakbym 4 tygodnie temu zamówił z hąkągu to bym nawet nie musiał iść do sklepu i tydzień temu bym miał, no ale tera to sie łatwo mówi, a żeby człowiek taki sprytny był zawczasu to już huj

niemniej jednak dziękuje za rady mój drogi phobosie
Awatar użytkownika
phobos
BOR PTKWO
Posty: 20261
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:22

Re: Słuchawki

Post autor: phobos »

na paczkomat teraz w 10 dni potrafi przyjść albo krócej nawet
mój styl życia to piątkowo
twój styl życia to chujowo
:cool:
ffeee pisze:szkoda, że przez internet nie można komuś zębów wybić :wall: :wall:
lygrys pisze:Wszystkiego najgorszego i wszystkie klątwy na ciebie i twoją rodzinę.
2ps__
Posty: 2750
Rejestracja: 17 kwie 2019, 19:54

Re: Słuchawki

Post autor: 2ps__ »

dobra przekonales mnie, podeslij mi taka aukcje gdzie bedzie duza szansa ze dojdzie w 10 dni to tobie tez kupie w prezencie :oops:
Awatar użytkownika
phobos
BOR PTKWO
Posty: 20261
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:22

Re: Słuchawki

Post autor: phobos »

https://pl.aliexpress.com/item/1005003222587690.html

ten do paczkomatu wysyła i ma sporo sprzedanych, opłać rachunek za prąd lygrysa i jesteśmy kwita
mój styl życia to piątkowo
twój styl życia to chujowo
:cool:
ffeee pisze:szkoda, że przez internet nie można komuś zębów wybić :wall: :wall:
lygrys pisze:Wszystkiego najgorszego i wszystkie klątwy na ciebie i twoją rodzinę.
2ps__
Posty: 2750
Rejestracja: 17 kwie 2019, 19:54

Re: Słuchawki

Post autor: 2ps__ »

dziękuwa, zastanów się jeszcze raz, wątpię żeby @lygrys był zainteresowany
ODPOWIEDZ