Słuchawki

Wszystko, co związane z dbaniem o siebie. Streetwear, lifestyle oraz marki odzieżowe.

Moderator: wrubel

Awatar użytkownika
Sieloo
Posty: 302
Rejestracja: 27 kwie 2019, 10:41
Lokalizacja: Giżycko

Re: Słuchawki

Post autor: Sieloo »

Jakie słuchawki bezprzewodowe (TWS) dokanałowe w cenie do 150 zł?

Miałem Edifiery X3, które zgubiłem i wszystko tam było fajnie poza połączeniem bluetooth. Trzymając telefon w kiszeni spodni co chwilę muzyka przerywała, musiałem telefon nosić bliżej uszu, np. w kieszeni kurtki. No i czasami się łączyły same z telefonem po wyjęciu z etui, a czasami musiałem wejść w ustawienia bluetooth żeby załapało. Brać te Edifiery znowu i się męczyć z łączeniem czy jest coś stabilniejszego, co gra podobnie?
Awatar użytkownika
mateko
Waste Management
Posty: 6833
Rejestracja: 18 kwie 2019, 18:47
Lokalizacja: Łódź

Re: Słuchawki

Post autor: mateko »

Kupiłem ostatnio QCY T13 i polecam. Bateria sztos, nie gubią sygnału, fajne dotykowe sterowanie. Dużo lepsze od T17.
Awatar użytkownika
Banan
Posty: 144
Rejestracja: 04 lip 2019, 17:39
Lokalizacja: Shaolin

Re: Słuchawki

Post autor: Banan »

@mateko a jak się w nich prowadzi rozmowy telefoniczne? Dobra jakość dźwięku? (zakładam, że ty dobrze słyszysz, ale np. jak twój rozmówca?) Rozmawiam w zdecydowanej większości przypadków wewnątrz pomieszczeń, więc też nie będzie problemu z szumem wiatru czy samochodów, ale zastanawia mnie jak zbiera mikrofonek w takich słuchawkach bezprzewodowych.
Do rozmów korzystałem dotychczas z jakichś stockowych dousznych z majkiem, które dawali z 5 lat temu do Samsungów, teraz mi się zepsuły i w sumie zaciekawiłeś swoją propozycją, zawsze to mniej kabli :)
Awatar użytkownika
redman23
Posty: 1372
Rejestracja: 08 lip 2019, 16:40

Re: Słuchawki

Post autor: redman23 »

w sumie podłączam się do pytania, miałem kupować sony wf-c500, ale te qcy w chuj tańsze, czekamy @mateko
Awatar użytkownika
mateko
Waste Management
Posty: 6833
Rejestracja: 18 kwie 2019, 18:47
Lokalizacja: Łódź

Re: Słuchawki

Post autor: mateko »

Prawdę mówiąc nie prowadziłem rozmowy przez te słuchawki, jutro sprawdzę i dam znaka.
Spoiler
Awatar użytkownika
Prez
Posty: 3686
Rejestracja: 26 lip 2019, 8:29

Re: Słuchawki

Post autor: Prez »

powinąłem te słuchawki, akurat szukałem czegoś w miarę taniego, bo moje się już nadają do śmieci, dzięki @mateko
lygrys pisze: 11 maja 2022, 21:05 świetny dzień, jeden z najlepszych w moim życiu.
Dziękuje ci zjebana Polsko.
kup sobie płytkę z rapem NOWA LISTA I CENY
całość już na OLX
Awatar użytkownika
mateko
Waste Management
Posty: 6833
Rejestracja: 18 kwie 2019, 18:47
Lokalizacja: Łódź

Re: Słuchawki

Post autor: mateko »

I jak wrażenia?
Awatar użytkownika
Prez
Posty: 3686
Rejestracja: 26 lip 2019, 8:29

Re: Słuchawki

Post autor: Prez »

Jeszcze nie przyszły, będą najpewniej w piątek, podzielę się wrażeniami po tym jak ich trochę pouzywam
lygrys pisze: 11 maja 2022, 21:05 świetny dzień, jeden z najlepszych w moim życiu.
Dziękuje ci zjebana Polsko.
kup sobie płytkę z rapem NOWA LISTA I CENY
całość już na OLX
Awatar użytkownika
Banan
Posty: 144
Rejestracja: 04 lip 2019, 17:39
Lokalizacja: Shaolin

Re: Słuchawki

Post autor: Banan »

Poczytałem i pooglądałem trochę więcej, w tym ten filmik od Ciebie @mateko, i niby opinie o jakości rozmów spoko, więc też pewnie powinę - dzięki :)
Awatar użytkownika
redman23
Posty: 1372
Rejestracja: 08 lip 2019, 16:40

Re: Słuchawki

Post autor: redman23 »

właśnie zamówiłem, @mateko powinien jakiś bonus od QCY dostać za reklamę :lol:
Awatar użytkownika
mateko
Waste Management
Posty: 6833
Rejestracja: 18 kwie 2019, 18:47
Lokalizacja: Łódź

Re: Słuchawki

Post autor: mateko »

co się odpierdala xd
Awatar użytkownika
wrubel
Moderator
Posty: 3947
Rejestracja: 17 kwie 2019, 18:42
Lokalizacja: białystok dziwko

Re: Słuchawki

Post autor: wrubel »

dziwi mnie pytanie o wrażenia z użytkowania tych słuchawek, przecież od twsów za 100zł można oczekiwać tylko tego, że działają, swoją droga zaskakuje mnie ich popularność na forum muzycznym
hwjsk
Posty: 4829
Rejestracja: 15 lut 2021, 23:00

Re: Słuchawki

Post autor: hwjsk »

Dobra sprzedaje te dt990 w pizdu, jakie bezprzewodowe nauszne słuchawki co beda robic dobre łubudubu, dawac sporo funu i wyciszac troche otoczenie, tak do 1-1.5k, najlepiej jakis popularny model co bym jakas uzywke po taniosci powinal. Wyglad nie tak wazny bo bede w domu uzywal ale zeby nie byly raczej takie klocowate (w sensie nie duze) jak te dt990. Priorytet to muzyka, nie zadne gejmingowe odpustowe. O i zebym moze sobie w podrozy w autokarze czy cos odpalil i nie wkurwialy wszystkich dookola
Awatar użytkownika
SiNi
Posty: 2226
Rejestracja: 06 cze 2020, 7:35

Re: Słuchawki

Post autor: SiNi »

@hwjsk Jeśli jednak jeszcze skusisz się na przewód to poniżej przykład rewelacyjnego funu z muzy, bas jest potężny, kontrolowany i przede wszytkim konturowy i różnorodny z impaktem są soczyste, imtymne, bardzo lekkie i trwałe,nastawione na klubowe granie, więc wygłuszają otoczenie do 0, jesteś tylko Ty i muzyka, są też wyrozumiałe dla słabszych nagrań.

https://sennheiser.pl/o/hd-25-plus

Jak miałbyś szukać używek to wersji HD 25-C II (żadna wersja light)

A jak masz iphona to AirPods Pro, grają całkiem nieźle.
hwjsk
Posty: 4829
Rejestracja: 15 lut 2021, 23:00

Re: Słuchawki

Post autor: hwjsk »

No nie wiem z tym kablem, lubie sobie muze sluchac jak robie obiad albo leze na kanapie. Mam airpodsy pro no i dają radę, ale doki trochę męczą, są niezdrowe i dzwiek na zwyklych nausznych to jednak calkiem co innego. Wiec taki zamiennik airpodsów do domu potrzebuje
Awatar użytkownika
SiNi
Posty: 2226
Rejestracja: 06 cze 2020, 7:35

Re: Słuchawki

Post autor: SiNi »

@hwjsk W sekach kabel jest kręcony - są przystosowane do ruchu, wiec możesz ciągnąć itp i nic się nie stanie, moje mają już z 10 lat - żeby uzyskać taki impakt basowy i przede wszystkim dynamikę dźwięku to będzie ciężko,nie słyszałem wielu bezprzewodówek z nimi mam najmniej doświadczenia, więc może ktoś doradzi, którą wersję masz airpodsów?

Szczerze to na Twoim miejscu jak chcesz blooth to posłuchałbym tych w jakimś salonie bo recki wyglądają obiecująco, ale to trzeba posłuchać bo każdy inaczej odbiera dźwięk:

https://sennheiser.pl/o/momentum-4-wireless
Ostatnio zmieniony 24 sty 2023, 21:41 przez SiNi, łącznie zmieniany 1 raz.
hwjsk
Posty: 4829
Rejestracja: 15 lut 2021, 23:00

Re: Słuchawki

Post autor: hwjsk »

No juz widze jak z tym kablem latam po pokoju, do tego te sluchawki pachna mi troche tym czym dt990, niby do profesjonalnych zastosowan wiec pewnie zajebiste tylko ze po co mi sluchawki djskie (z djingiem jedyne co mialem wspolnego to stanie dwa metry od decka na techno) ktore sa tak zaprojektowane zeby spelnialy zadanie na imprezie i to ich glowna zaleta, a ja bede ich uzywal w domu. Sproboje moze w jakims salonie przesluchac skoro tak zachwalasz ten bas, ale to jakis cud na kiju musialby sie tam wydarzyc zeby przekonac mnie do kabla

airpodsy pro 1 gen, w sensie nie te co ostatnio wyszly

te momentum fajne bydlaki tylko drogie, uzywki tez raczej ponizej 1k nie schodza, ajajaj
Ostatnio zmieniony 24 sty 2023, 21:44 przez hwjsk, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
SiNi
Posty: 2226
Rejestracja: 06 cze 2020, 7:35

Re: Słuchawki

Post autor: SiNi »

@hwjsk Sam z ciekawości je sprawdzę w salonie czy rzeczywiście uderzenie ma impakt, ale znając produkty senka to raczej nie powinno być zawodu, jak do tej pory nic nie kupisz to rzucę Ci krótką reckę.

No ja swoje senki używam tylko w warunkach domowych do odsłuchu, najczęściej jak lezę i u mnie sprawdzają się świetnie, ale 90% grania to kolumny co do airpodsów to właśnie nie słyszałem 2 generacji i jestem ciekawy co tam poprawili, oczywiście jak masz możliwość to nawet nie bierz w ciemno tylko odsłuchy.

Edit: Z tego co widzę to te Momentum są chwalone za basik.
hwjsk
Posty: 4829
Rejestracja: 15 lut 2021, 23:00

Re: Słuchawki

Post autor: hwjsk »

Trochę poczytałem/pooglądałem i chyba nie ma sensu kombinować, kupię Momentum 4, tylko poczekam jak będę miał więcej luźnej gotówy - dzięki. Jak przesluchasz to mozesz napisac jak brzmią

Jeszcze jest opcja momentum 3 za 6 stówek używanych i nie wiem czy nie pójdę tą drogą, bo z tego co czytałem różnice w dźwięku nie są jakieś zauważalne
Awatar użytkownika
zemsta1camzata
Posty: 6353
Rejestracja: 07 maja 2022, 17:46
Lokalizacja: tychy

Re: Słuchawki

Post autor: zemsta1camzata »

wrubel pisze: 24 sty 2023, 9:00 dziwi mnie pytanie o wrażenia z użytkowania tych słuchawek, przecież od twsów za 100zł można oczekiwać tylko tego, że działają, swoją droga zaskakuje mnie ich popularność na forum muzycznym
:lol: :lol:
Wszystkie moje wypowiedzi są pisane na podstawie scenariusza. Mogą zawierać treści nieodpowiednie dla dzieci i takie, które mogą urazić niektórych dorosłych. Czytasz na własną odpowiedzialność.
ODPOWIEDZ