Ekstraklasa

Wszystkie ulubione dyscypliny sportowe w jednym miejscu. Nieważne, którą piłkę wolisz.

Moderatorzy: Sidd, Cz4rny1337

Kto spadnie z ligi w sezonie 2023/24?

Cracovia
3
2%
Górnik Zabrze
0
Brak głosów
Jagiellonia Białystok
5
3%
Korona Kielce
12
8%
Lech Poznań
1
1%
Legia Warszawa
5
3%
ŁKS Łódź
17
11%
Piast Gliwice
2
1%
Pogoń Szczecin
0
Brak głosów
Puszcza Niepołomice
38
26%
Radomiak Radom
5
3%
Raków Częstochowa
2
1%
Ruch Chorzów
14
9%
Stal Mielec
15
10%
Śląsk Wrocław
15
10%
Warta Poznań
3
2%
Widzew Łódź
10
7%
Zagłębie Lubin
2
1%
 
Liczba głosów: 149

Awatar użytkownika
potter
Posty: 9682
Rejestracja: 24 kwie 2019, 23:00

Re: Ekstraklasa

Post autor: potter »

14)Bohar (Zagłębie) czy Baku (Legia)? (gole + asysty)
Decyzją prezesa Zagłębia Lubin Damjan Bohar został przesunięty do drugoligowego zespołu rezerw. Ponadto na 30-letniego słoweńskiego pomocnika została nałożona kara finansowa.

Bohar ostatnio odmówił udziału w spotkaniu 3. kolejki eWinner II ligi, w którym rezerwy Zagłębia podejmowały drugi zespół Śląska Wrocław.
Czyli Baku zrobi chociaż jedną asystę i już wygra? :D Chyba że go przywrócą kiedyś tam
MalinowyJogurt

Re: Ekstraklasa

Post autor: MalinowyJogurt »

Wiem co czujecie XD @mql
Awatar użytkownika
mql
Moderator
Posty: 5894
Rejestracja: 17 kwie 2019, 9:20
Lokalizacja: Poznań

Re: Ekstraklasa

Post autor: mql »

ja już nie mam siły, resztki piłkarskiej godności i entuzjazmu mi odbierają
Awatar użytkownika
wujot
ave
Posty: 10391
Rejestracja: 02 wrz 2020, 11:15

Re: Ekstraklasa

Post autor: wujot »

Po prostu są zmęczeni natłokiem spotkań :dunno:
Awatar użytkownika
joey
Posty: 5681
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:02
Lokalizacja: Warszawa

Re: Ekstraklasa

Post autor: joey »

co to za czopka z tym Boharem?

Dodano po 1 dniu 1 godzinie 21 minutach 55 sekundach:
wypada "pochwalić" marketing Legii za ostatnią akcję
pomysł: obniżki cen biletów w zależności od wysokości frekwencji na danym meczu
wjeżdża mobilizacja na wczorajszy mecz jak za najlepszych czasów - zaangażowane wszystkie dzielnice, filmy na socialach, płótna na mieście, plakaty; swoją cegiełkę dokłada klub i bardzo dyskretnie, ale jednak pomaga w osiągnięciu któregoś z progów: piłkarze pojawiają się na mieście, pompka na tt i ig, czuć zaangażowanie
ostatecznie udaje się osiągnąć cel: sprzedano 21k biletów na wczorajszy mecz (realna frekwencja trochę ponad 19k głów), więc zgodnie z umową klub powinien obniżyć ceny biletów na kolejne spotkanie o 20%
weryfikacja: klub i owszem, obniża ceny biletów na kolejny mecz o 20%, ale jednocześnie oznajmia, że mecz z Górnikiem to spotkanie wyższej kategorii, ergo bilety - już po obniżce - są jeszcze droższe niż na wczorajszy mecz

kurtyna :bag:

a jeśli chodzi o poziom sportowy, to nie dam się nabrać tak jak fragmentami meczu z Zagłębiem, ale są momenty, kiedy fajnie gramy pressingiem i przynajmniej pozorujemy kontrolę nad przebiegiem gry (chociaż pachnie taką runjaiciową Pogonią z klepaniem pod polem karnym i trochę mnie to martwi), więc jakiś tam potencjał jest

no i wreszcie jebnęliśmy tego Piasta
trójkąt bermudzki wola mokotów
Awatar użytkownika
wujot
ave
Posty: 10391
Rejestracja: 02 wrz 2020, 11:15

Re: Ekstraklasa

Post autor: wujot »

hahaha no z tą zmianą kategorii na wyższą przy jednoczesnej obniżce biletów, to kurestwo ze strony władz klubu. Wczorajsza pierwsza połowa do zapomnienia, zero frajdy z futbolu oglądając to przedstawienie. Szkoda też, że po drugiej bramce się cofneli i tak do 80minuty znowu się mało co działo, ale props za wczoraj. Kacper Tobiasz, szacun.
Bakan
Posty: 1354
Rejestracja: 19 kwie 2019, 7:32

Re: Ekstraklasa

Post autor: Bakan »

Mój wywiad ze znanym Ślizgowiczem (chyba już byłym) Alienem, który ogarnia bazy danych w Rakowie.

https://futbolowarebelia.com/2022/08/07 ... uscinskim/

@vego a weź kolego też zerknij, jakieś wskazówki, co ok, a co nie, mile widziane
Ostatnio zmieniony 07 sie 2022, 18:50 przez Bakan, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
elkacpero
Posty: 1028
Rejestracja: 12 maja 2019, 23:23

Re: Ekstraklasa

Post autor: elkacpero »

props, ciekawa lektura i fajnie przeprowadzony wywiad
Awatar użytkownika
Groszek
Posty: 4578
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:27
Lokalizacja: Auld Reekie

Re: Ekstraklasa

Post autor: Groszek »

Pogoń mistrzem
Wszystko jest kawałem oraz żartem
Wszystko już widziałem, co potrzebneXD
Awatar użytkownika
mateko
Waste Management
Posty: 6826
Rejestracja: 18 kwie 2019, 18:47
Lokalizacja: Łódź

Re: Ekstraklasa

Post autor: mateko »

Awatar użytkownika
mas
Posty: 3141
Rejestracja: 19 kwie 2019, 11:40

Re: Ekstraklasa

Post autor: mas »

to są te chwalone sociale Płocka? bo dla mnie to straszny tryhard
Awatar użytkownika
jajca
Posty: 9747
Rejestracja: 10 maja 2019, 10:47

Re: Ekstraklasa

Post autor: jajca »

niby tak, ale standardem w branzy jest no-try wiec dobre i to
lygrys pisze: 09 sty 2024, 4:25 walczę o to by jak najdłużej walczyć
MalinowyJogurt

Re: Ekstraklasa

Post autor: MalinowyJogurt »

E tam, fajnie to jest smutasy. Przy Mango TV też zaśmiane

Dodano po 1 dniu 12 godzinach 38 minutach 31 sekundach:
http://pogonsportnet.pl/news/15-lat-tem ... EW3gIF7voA

To już 15 lat, ale ten czas zapierdala..
Awatar użytkownika
joey
Posty: 5681
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:02
Lokalizacja: Warszawa

Re: Ekstraklasa

Post autor: joey »

nienawidzę, ale jednak fajnie to smakuje :evil:
trójkąt bermudzki wola mokotów
Awatar użytkownika
Cz4rny1337
Moderator
Posty: 7847
Rejestracja: 17 kwie 2019, 7:52

Re: Ekstraklasa

Post autor: Cz4rny1337 »

Dodana została ankieta, też na top6, chyba że wolicie inaczej
Obrazek
Awatar użytkownika
ebismolarek
Posty: 7692
Rejestracja: 28 lis 2019, 23:25

Re: Ekstraklasa

Post autor: ebismolarek »

Top4 by styknelo
Awatar użytkownika
mql
Moderator
Posty: 5894
Rejestracja: 17 kwie 2019, 9:20
Lokalizacja: Poznań

Re: Ekstraklasa

Post autor: mql »

kurdelebele przecież jak te głąby będą musiały grać co trzy dni, to kaplica - oni już w tej chwili nie mają siły, Ishaka trzeba zdejmować po godzinie gry, a Karlstrom ledwie chodził po podobnym okresie kopania z jebanym dudelange, które nie potrafiło dwóch podań wymienić

ciężkie chwile, o tyle dobrze, że nie zmarnowałem czasu świętowania (w przeciwieństwie do cb @rutkoski)
Awatar użytkownika
joey
Posty: 5681
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:02
Lokalizacja: Warszawa

Re: Ekstraklasa

Post autor: joey »




nie ma gorszego sezonu dla naszych klubów na grę w pucharach, niż ten, bo faza grupowa musi być dograna przed rozpoczęciem mistrzostw, a na dodatek podejrzewam, że będzie ciężko z przekładaniem ligi na wiosnę przy tych anomaliach terminarzowych (Ekstraklasa planowo powinna zacząć jakoś na początku stycznia np. żeby się wyrobić z rozstrzygnięciami do maja, niebywały klops to jest xd).
jeżeli w Lechu nie pójdą na zakupy, to tam naprawdę będzie walka o życie. been there, done that, chociaż wydaje mi się, że my i tak mieliśmy większy komfort przynajmniej pod kątem ilościowym. jak popularny Brombi się obroni (a ten tleniony z meczyków już mówi, że siedzi na gorącym), to znaczy, że kozak. trudna misja przed nimi, ale będę się przyglądał z satysfakcją za te miesiące buty, szydery i braku pokory ;-)

natomiast zupełnie bez złośliwości - bo łączą nas nieudacznicy w zarządzie - to w tej całej aferze lechowej (powiedzmy) strasznie mnie intryguje wątek Amici, o którym nieśmiało przebąkują jakieś mniejsze profile na twitterku i wcale nie chodzi o karmę za kupienie licencji, tylko zasypywanie kryzysu na rynku agd pieniędzmi ze sprzedaży popularnego Józia i Kamyka. ja nie wiem, czy to jest prawda, ale gdyby tak było, to byłbym w stanie nawet z jednego rzędu napluć w pysk tym nieudacznikom, bo strasznym skurwysyństwem to wszystko śmierdzi
oby ten klimczok faktycznie wyszedł do wywiadu po końcu eliminacji
trójkąt bermudzki wola mokotów
Awatar użytkownika
mql
Moderator
Posty: 5894
Rejestracja: 17 kwie 2019, 9:20
Lokalizacja: Poznań

Re: Ekstraklasa

Post autor: mql »

ta, też się spotkałem z tą koncepcją, ze nadwyżka lechowa idzie zasypać dziury w Amice, ale to chyba średnio możliwe - w sensie te kwoty są po prostu wyraźnie za małe, Amica jest zdecydowanie większym przedsiębiorstwem (sic, Lech działa przecież jak przedsiębiorstwo, to jak go niby inaczej traktować) i nawet kilkanaście milionów złotych niespecjalnie pomogłoby im w razie problemów finansowych. a przynajmniej wywnioskowałem to z rozmów z mądrzejszymi ode mnie w tej kwestii
Awatar użytkownika
Piters
Posty: 4372
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:28

Re: Ekstraklasa

Post autor: Piters »

joey pisze: 19 sie 2022, 12:43 (Ekstraklasa planowo powinna zacząć jakoś na początku stycznia np. żeby się wyrobić z rozstrzygnięciami do maja, niebywały klops to jest xd).
Nie siedze jakoś mega mocno w ekstraklasie, więc jak coś pierdole to sory, ale

Czy to byłby jakiś duży problem? Podejrzewam, że na MŚ nie pojedzie aż tak wiele zawodników z ESA, wiec od listopada beda mieli luz, lepiej niż po sezonie nawet z odpoczynkiem
Belmondo pisze:Jestem człowiek demolka
Życie to ślizgawka, twoje życie to parodia
ODPOWIEDZ