Ekstraklasa

Wszystkie ulubione dyscypliny sportowe w jednym miejscu. Nieważne, którą piłkę wolisz.

Moderatorzy: Sidd, Cz4rny1337

Kto spadnie z ligi w sezonie 2023/24?

Cracovia
3
2%
Górnik Zabrze
0
Brak głosów
Jagiellonia Białystok
4
3%
Korona Kielce
11
8%
Lech Poznań
0
Brak głosów
Legia Warszawa
5
4%
ŁKS Łódź
14
10%
Piast Gliwice
1
1%
Pogoń Szczecin
0
Brak głosów
Puszcza Niepołomice
38
27%
Radomiak Radom
5
4%
Raków Częstochowa
2
1%
Ruch Chorzów
12
9%
Stal Mielec
15
11%
Śląsk Wrocław
14
10%
Warta Poznań
3
2%
Widzew Łódź
10
7%
Zagłębie Lubin
2
1%
 
Liczba głosów: 139

Awatar użytkownika
jajca
Posty: 9685
Rejestracja: 10 maja 2019, 10:47

Re: Ekstraklasa

Post autor: jajca »

miedz imo niezle wyglada po wzmocnieniach, fornalik pozbiera zaglebie, gaul wydaje mi sie kumatym gosciem ktory wie co robi i spierdolki gornika sobie nie wyobrazam
Korona bankowo leci, nie widze perspektyw zeby przestala grac chujnie, Piast spadnie za kare - za najbardziej debilna zmiane na stanowisku trenera w historii, na trzeciego widze bezplciowa jagiellonie bo w stolarczyka tez za chuja nie wierze
lygrys pisze: 09 sty 2024, 4:25 walczę o to by jak najdłużej walczyć
Awatar użytkownika
FruitOffTheWall
Posty: 6206
Rejestracja: 07 maja 2019, 22:24

Re: Ekstraklasa

Post autor: FruitOffTheWall »

gornik gra raz meczw życia (Pacz z pogonią) a raz lipe jak chuj (zagłębie) ale gaul kumaty typ jak jajca pisze duet Włodarczyk i poldi aż tak chujowy żeby spaść nie jest
mam pare wad ale zalet tez sporo
RIP ziołozioło
czarne audi jedzie ty kurwo w krzakach leżysz tratatata wysyłam żołnierzy
Czas zapierdala? Może ziomie po koksie
Zapierdalala w Las Palmas, nie Europie Wschodniej
https://www.last.fm/user/Tommy_Ovocetti
Awatar użytkownika
jajca
Posty: 9685
Rejestracja: 10 maja 2019, 10:47

Re: Ekstraklasa

Post autor: jajca »

co do Gaula to bylo sporo wygadanych typow i wiadomo ze teoria a praktyka to 2 rozne rzeczy, a w polskiej lidze to juz w ogole, ale mega mnie przekonal jego wywiad z poczatku pracy w gorniku, moim zdaniem mowi tam bardzo przekonujaco i ciekawie objasnia swoja filozofie grania
https://www.sport.pl/pilka/7,65039,2870 ... olska.html
lygrys pisze: 09 sty 2024, 4:25 walczę o to by jak najdłużej walczyć
Awatar użytkownika
potter
Posty: 9518
Rejestracja: 24 kwie 2019, 23:00
Lokalizacja: Opole

Re: Ekstraklasa

Post autor: potter »

Korona akurat dobrze grała z Cracovią, w chuj szans miała ale i tak myślę że spadną. Drugie pewnie ta Miedź rzeczywiście mimo spoko składu, a trzecia Jagiellonia jeśli nie zwolni Stolarczyka, to jest antytalent trenerski gorszy niż Vukovic, Legia Vuko potrafiła siódemkę włożyć Wiśle Stolarczyka.

Wolałbym żeby Śląsk się sturlał zamiast Miedzi, ale pewnie znów się wykręcą.

Dodano po 4 godzinach 5 minutach 38 sekundach:
Świerczok w Zagłębiu. Wiem, że długo nie grał, nawet nie wiem jaki jest jego status, ale skoro go biorą to może grać więc props za ten ruch. Czekam na jego cieszynkę po golach.
Awatar użytkownika
mql
Moderator
Posty: 5814
Rejestracja: 17 kwie 2019, 9:20
Lokalizacja: Poznań

Re: Ekstraklasa

Post autor: mql »

pytanko luźne dla ludzi których Warta Poznań ani grzeje ani ziębi - jak ich oceniacie w ekstraklasie? bo tak sobie ostatnio tj. wczoraj oglądam tych kopaczy i doszło do mnie, że gdyby nie pozytywne poznańskie emocje i duża sympatia, jaką mam do klubu i budujących go ludzi - niespecjalnie bym był fanem. specyficzny styl gry, no mało efektowny - co się będziemy oszukiwać, robi swoje. z jednej strony tak krawiec kraje jak materiału staje, ale gdyby zamienić ten klub z jakimś, którego nie lubię, dajmy na to Radomiakiem - to bym Radomiakowi życzył spadku
Awatar użytkownika
stranger
Posty: 1248
Rejestracja: 26 maja 2019, 0:41

Re: Ekstraklasa

Post autor: stranger »

Ogląda się to ciężko ale jak na taki skład węgla i papy to robią wyniki gruboooo ponad stan. W Ekstraklasie gdzie taka Miedź, Radomiak, Cracovia, Legia etc palą sobie wesoło w komiku hajsem to ciężko tej Warcie nie kibicować. Był ostatnio gnuj z tym konsorcjum, którego twarzą była ta pani Harvard, Oksford 5 fakultetów w cateringu ale tak to ciężko się do nich dojebac. Wielkie 5 dla nich i wolę ich widzieć w lidze niż taki boze swiety Śląsk czy Radomiak
I know you think Obi-Wan gettin' tired now
Don't jump, Anakin, I got the higher ground
Awatar użytkownika
bialyjelen
Posty: 962
Rejestracja: 21 paź 2019, 22:31

Re: Ekstraklasa

Post autor: bialyjelen »

nic gorszego niz miedz legnica i korona kielce w zarzadzaniu/stylu
lygrys pisze: 02 lip 2023, 20:03 Myślisz kurwo, że jesteś zabawny
Awatar użytkownika
CL500
Posty: 886
Rejestracja: 01 gru 2022, 10:24
Lokalizacja: Szczecin

Re: Ekstraklasa

Post autor: CL500 »

No właśnie wczoraj na naszym forumku była dyskusja, że mamy bardzo dobry budżet, infrastrukturę, drogie jak na naszą ligę transfery a w sobotę wieczorem możemy być za tą Wartą w tabeli, której filarem jest odpulony Maciek Żurawski, ja tam szanuję, rzeźbią jak mogą grając w Grodzisku i pokazują reszcie prezesów, że nie trzeba każdego braku wyników usprawiedliwiać brakiem dobrego stadionu lub brakiem sporej liczby kibiców.
MalinowyJogurt 2
Awatar użytkownika
FruitOffTheWall
Posty: 6206
Rejestracja: 07 maja 2019, 22:24

Re: Ekstraklasa

Post autor: FruitOffTheWall »

bardziej niż drużynie kibicuje dawidowi szulczkowi, nowy gość na karuzeli trenerskiej, młody i potrafiący z gówna ulepić bata

wielkie 5 dla niego
mam pare wad ale zalet tez sporo
RIP ziołozioło
czarne audi jedzie ty kurwo w krzakach leżysz tratatata wysyłam żołnierzy
Czas zapierdala? Może ziomie po koksie
Zapierdalala w Las Palmas, nie Europie Wschodniej
https://www.last.fm/user/Tommy_Ovocetti
Awatar użytkownika
sZp
Posty: 225
Rejestracja: 17 kwie 2019, 19:23

Re: Ekstraklasa

Post autor: sZp »

cały projekt Warty jest przemyślany, inwestują w dział analizy/skautingu i pokazują, że z takim małym budżetem można zamieszać w tej lidze
Awatar użytkownika
Prez
Posty: 3650
Rejestracja: 26 lip 2019, 8:29

Re: Ekstraklasa

Post autor: Prez »

lygrys pisze: 11 maja 2022, 21:05 świetny dzień, jeden z najlepszych w moim życiu.
Dziękuje ci zjebana Polsko.
kup sobie płytkę z rapem NOWA LISTA I CENY
całość już na OLX
pardon
Posty: 7836
Rejestracja: 18 kwie 2019, 1:09

Re: Ekstraklasa

Post autor: pardon »

kacper bieszczad jeszcze niedawno tlumaczyl futbol i wyjasnial ludzi w mediach spoleczniosciowych, a na dzis bramkarz nr3 zaglebia w hierarchi za jasminem buriciem i anonimowym grekiem niesamowita historia
Awatar użytkownika
joey
Posty: 5635
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:02
Lokalizacja: Warszawa

Re: Ekstraklasa

Post autor: joey »

no i ta wywołana do tablicy Warta właśnie dopina transfer Wicia Kamińskiego z młodzieżowej Legii; ostatnio niby zwolnił z rozwojem i forma taka niezbyt ekskluzywna, ale za dużo już naszych młodzieżowców widziałem, żeby nie wiedzieć, że za max. półtora roku opchną go za trzy-cztery bańki do Niemiec czy Włoch
trójkąt bermudzki wola mokotów
Awatar użytkownika
potter
Posty: 9518
Rejestracja: 24 kwie 2019, 23:00
Lokalizacja: Opole

Re: Ekstraklasa

Post autor: potter »

dopiero zobaczyłem skróty i no można się śmiać, że turbodebil, że przygłup, że to, że tamto ale Kamil Grosicki na tle Ekstraklasy to jest pan piłkarz, co się zabawił tym golem i tą asystą zewniakiem :bowdown:

Obok Josue chyba najlepszy piłkarz w przeciągu całego sezonu
Awatar użytkownika
juwen
Posty: 657
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:33

Re: Ekstraklasa

Post autor: juwen »

Niby juz nie ekstraklasa ale pozwolę sobie zapostować
Adam Hlousek wpadł w poważne kłopoty. Były boczny obrońca Legii Warszawa jest zadłużony na ponad 20 milionów czeskich koron. Wśród wierzycieli znajdziemy niedawnych kolegów z warszawskiej drużyny.

...

Pośród wierzycieli Hlouska znajdziemy nazwisko, które w Polsce jest dosyć dobrze znane. Mówimy bowiem o byłym piłkarzu Lecha Poznań i Legii Warszawa - Kasprze Hamalainenie. Finowi Hlousek ma być winny około sześć milionów czeskich koron (równowartość ok. 1,2 mln złotych). Łącznie lista podmiotów, którym Hlousek jest winny pieniądze liczy 27 miejsc.

Znajdziemy na niej Tomasa Necida, z którym również grał w Legii. Napastnikowi Hlousek dłużny jest 332 tysiące koron czeskich (ok. 66 tysięcy zł.). Pieniądze pożyczył także od kolegi z Bruk-Bet Termalica Nieciecza Michała Bezpalca. Temu musi oddać 46 tysięcy koron (ok. 9 tysięcy zł.). Hlousek musi także spłacić zadłużenie w stosunku do czterech polskich banków, najwięcej w Santander Bank, od którego zapożyczył się na 200 tysięcy złotych. Swoje roszczenia mają także ZUS oraz Urząd Skarbowy w Tarnowie.
Awatar użytkownika
stranger
Posty: 1248
Rejestracja: 26 maja 2019, 0:41

Re: Ekstraklasa

Post autor: stranger »

Pewnie czarne i czerwone
I know you think Obi-Wan gettin' tired now
Don't jump, Anakin, I got the higher ground
pardon
Posty: 7836
Rejestracja: 18 kwie 2019, 1:09

Re: Ekstraklasa

Post autor: pardon »

ej pamietacie jak w polskiej ekstraklasie jeszcze do niedawna rzadzili czarnoskorzy czarodzieje typu prejuce nakulma albo abdu razack traore?

i komu to przeszkadzalo powiedzcie
Awatar użytkownika
jajca
Posty: 9685
Rejestracja: 10 maja 2019, 10:47

Re: Ekstraklasa

Post autor: jajca »

ciekawe akurat napisales to po tym jak Yeboah wygrał mecz Śląskowi
lygrys pisze: 09 sty 2024, 4:25 walczę o to by jak najdłużej walczyć
Awatar użytkownika
stranger
Posty: 1248
Rejestracja: 26 maja 2019, 0:41

Re: Ekstraklasa

Post autor: stranger »

pardon pisze: 28 lut 2023, 15:29 ej pamietacie jak w polskiej ekstraklasie jeszcze do niedawna rzadzili czarnoskorzy czarodzieje typu prejuce nakulma albo abdu razack traore?

i komu to przeszkadzalo powiedzcie
Pewnie kobietom, którym Nakulma nie płacił alimentów
I know you think Obi-Wan gettin' tired now
Don't jump, Anakin, I got the higher ground
Awatar użytkownika
joey
Posty: 5635
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:02
Lokalizacja: Warszawa

Re: Ekstraklasa

Post autor: joey »



przypomniał się klasyczny Arek Malarz trochę, co za cytat
trójkąt bermudzki wola mokotów
ODPOWIEDZ