I liga i niżej

Wszystkie ulubione dyscypliny sportowe w jednym miejscu. Nieważne, którą piłkę wolisz.

Moderatorzy: Sidd, Cz4rny1337

Awatar użytkownika
potter
Posty: 9515
Rejestracja: 24 kwie 2019, 23:00
Lokalizacja: Opole

Re: I liga i niżej

Post autor: potter »

czyżby się szykowała nowa afera korupcyjna dotycząca m.in. rezerw Pogoni Szczecin?


A w Bałtyku Gdynia działa Michał Listkiewicz :D
Awatar użytkownika
ebismolarek
Posty: 7686
Rejestracja: 28 lis 2019, 23:25

Re: I liga i niżej

Post autor: ebismolarek »

No i Czesiu w radzie sportowej :twisted:
Awatar użytkownika
kapec
Posty: 5169
Rejestracja: 17 kwie 2019, 21:01

Re: I liga i niżej

Post autor: kapec »

Tutaj ciekawy wywiad o ustawkach w polskich ligach.
Awatar użytkownika
bloodyhell
Posty: 2593
Rejestracja: 20 kwie 2019, 13:40

Re: I liga i niżej

Post autor: bloodyhell »

Własnie przeczytałem caly artykuł i z jednej strony to mega przykre, z drugiej totalnie nie dziwi. Sam zawsze się zastanawiałem jak to jest, że bukmacherzy do swojej oferty wrzucają mecze niższych lig, które jest tak łatwo zmanipulować. A na tych skrótach wrzuconych do artykułu, to wszystko tak oczywiście i jednoznacznie wygląda, że bez wiedzy o tym, że mecz był ustawiony, można to zauważyć. Żenada, rak polskiej piłki atakuje, tym razem pod postacią bukmacherki.
Awatar użytkownika
elkacpero
Posty: 1027
Rejestracja: 12 maja 2019, 23:23

Re: I liga i niżej

Post autor: elkacpero »



xDDDD to jest za mocne

Dodano po 7 minutach 21 sekundach:
Starcie pseudokibiców w Wodzisławiu. Kibole Odry i Stilonu Gorzów dążyli do konfrontacji. Powstrzymało ich ogrodzenie stadionu i policjanci
Spoiler
jeszcze była aferka przy okazji tego ustawionego meczu xD siri wygeneruj Polskę 
Awatar użytkownika
mql
Moderator
Posty: 5814
Rejestracja: 17 kwie 2019, 9:20
Lokalizacja: Poznań

Re: I liga i niżej

Post autor: mql »

hahaha ja pierdole, we need to go deeper teraz



teraz wysyłajmy szybko info o sprawie PIERWSZEMU POLSKIEMU DZIENNIKARZOWI ŚLEDCZEMU, bo potrzebuje
Awatar użytkownika
Kacper
Posty: 617
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:45

Re: I liga i niżej

Post autor: Kacper »

urząd pracy w policach dostał maila ,a pierwsze pióro śledcze nie?
Awatar użytkownika
joey
Posty: 5635
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:02
Lokalizacja: Warszawa

Re: I liga i niżej

Post autor: joey »



nowy Groclin tylko ze komputerowy
trójkąt bermudzki wola mokotów
Awatar użytkownika
kapec
Posty: 5169
Rejestracja: 17 kwie 2019, 21:01

Re: I liga i niżej

Post autor: kapec »

Jadczak już miał zaorać tyle osób, że sam by ich nie wymienił. Chociaż tutaj ma względnie łatwe zadanie.
Awatar użytkownika
FruitOffTheWall
Posty: 6204
Rejestracja: 07 maja 2019, 22:24

Re: I liga i niżej

Post autor: FruitOffTheWall »

jadaczak props za wisle w ogniu, ale duzo kompromitacji po wydanie tej ksiazki ma
mam pare wad ale zalet tez sporo
RIP ziołozioło
czarne audi jedzie ty kurwo w krzakach leżysz tratatata wysyłam żołnierzy
Czas zapierdala? Może ziomie po koksie
Zapierdalala w Las Palmas, nie Europie Wschodniej
https://www.last.fm/user/Tommy_Ovocetti
Awatar użytkownika
bialyjelen
Posty: 955
Rejestracja: 21 paź 2019, 22:31

Re: I liga i niżej

Post autor: bialyjelen »

Rzecznik Dyscyplinarny Polskiego Związku Piłki Nożnej Adam Gilarski potwierdził, że PZPN prowadzi postępowanie w sprawie afery związanej z ustawianiem meczów w III Lidze.

-Zapewne zapoznał się pan z materiałem redaktora Mateusza Migi na sport.tvp.pl na temat „match-fixingu” w rozgrywkach III ligi. Ponadto do wielu redakcji – w tym naszej – został wysłany e-mail ze screenami z rozmów na aplikacji WhatsApp i kursami bukmacherskimi z meczów II grupy III ligi. Adresuje go pan przedstawiający się jako pracownik azjatyckiej firmy Asian Gaming Company (188bet). Padają tam nazwy konkretnych klubów, nazwiska konkretnych piłkarzy, zdjęcia twarzy i wskazywane są konkretne mecze. To dla pana szok?

-Nie. To wszystko potwierdza nasze spostrzeżenia w PZPN już z końcówki poprzedniego sezonu. Nie wiem czy pan zwrócił uwagę, że pod koniec czerwca, jako Rzecznik Dyscyplinarny PZPN, wydałem w tej sprawie komunikat, a w końcu sierpnia udzieliłem krótkiego wywiadu redaktorowi Midze, w którym mówiłem, że jako związek przyglądamy się szczególnie uważnie rozgrywkom III ligi.

no to ladnie
lygrys pisze: 02 lip 2023, 20:03 Myślisz kurwo, że jesteś zabawny
Awatar użytkownika
mateko
Waste Management
Posty: 6707
Rejestracja: 18 kwie 2019, 18:47
Lokalizacja: Łódź

Re: I liga i niżej

Post autor: mateko »

w sumie to nikogo
Awatar użytkownika
kapec
Posty: 5169
Rejestracja: 17 kwie 2019, 21:01

Re: I liga i niżej

Post autor: kapec »

Polski Związek Piłki Nożnej poinformował, że w związku z podejrzeniem o udział w „match-fixingu” zawieszeni zostali Mykyta Wowczenko oraz Ihor Radczenko.

„W związku z prowadzonym postępowaniem wyjaśniającym w sprawie podejrzenia match-fixingu w meczach III ligi w sezonie 2022/2023, Rzecznik Dyscyplinarny PZPN postanowił dziś (10.11.2022) o zastosowaniu środków zapobiegawczych wobec dwóch zawodników: Mykyty Wowczenki z Chemika Police oraz Ihora Radczenki z Concordii Elbląg. Obaj piłkarze zostali zawieszeni w rozgrywkach mistrzowskich i pucharowych swoich klubów ze skutkiem natychmiastowym”
Nazwiska oczywiście przypadkowe.
Awatar użytkownika
wujot
ave
Posty: 10123
Rejestracja: 02 wrz 2020, 11:15

Re: I liga i niżej

Post autor: wujot »



:lol:
Bartuz
Posty: 449
Rejestracja: 20 maja 2019, 15:15
Lokalizacja: Fryna City

Re: I liga i niżej

Post autor: Bartuz »

>wpis zakolaka
>prawda, na pewno tak było
Wybierz jedno
Awatar użytkownika
stranger
Posty: 1248
Rejestracja: 26 maja 2019, 0:41

Re: I liga i niżej

Post autor: stranger »

To zostało potwierdzone przez inne źródła i wychodzi na to, że jebnał mu tą tacą a tą panią rzecznik wyzwał grubo ale jak nie znalazłem w żadnym komunikacie
I know you think Obi-Wan gettin' tired now
Don't jump, Anakin, I got the higher ground
Bisclavret
Posty: 3293
Rejestracja: 27 gru 2019, 18:27

Re: I liga i niżej

Post autor: Bisclavret »

Nie jebnął taca tylko rzucił w niego taka kuwetka na dokumenty plastikowa, słyszałem że całkiem celny rzut ze sporej odległości i śmiało mógłby zostać profesjonalnym kuwetkomiotem gdyby istniała taka dyscyplina.

Niestety nie istnieje i jest lipa bo teraz Zbyszek Jakubas się zastanawia jak z tego wybrnąć. Zbyszek w Motorze postanowił przyjąć model biznesowy swojego kolegi pudla z Warszawy i realizuje po kolei każdą koncepcje jaka mu przyjdzie do głowy. Najpierw wymyślił zaciąg z Legii, skończyło się na Żewłakowie wbitym w autobus i ogólnie zmarnowanym sezonie. Później wymyślił koncepcje "byle taniej" i kazał ja realizować Arkowi Onyszce, skończyło się na ostatnim miejscu w tabeli i Onyszce pewnie u jakiegoś psychologa bo kibice ostro z nim jechali. Później wymyślił trenera o ktorym chodziły pogłoski że jest bardzo dobry, ale konfliktowy. I kurwa niewiarygodne co się okazało :shock: okazało się że jest konfliktowy :shock:

Tomczyk i Feio przyszli w tym samym momencie i obaj odpowiadali jedynie przed właścicielem, nie bylo zwierzchnictwa prezesa nad trenerem. Wszystko wynikało z tego że w Motorze nie ma żadnych struktur w klubie. Połowę roboty robi dziewczyna zamieszana w cała aferę (rocznik 2000), ona jest jednocześnie rzecznikiem prasowym i odpowiada za sociale (tak, ta sama osoba, w klubie którego właścicielem jest miliarder). W kilka miesięcy doprowadziło to do sytuacji, w której prezes chciał się pozbyć trenera, a trener chciał się pozbyć prezesa. Jestem pewien (ale podstawą są moje domysły) że wczorajsza akcja to gruba prowokacja prezesa Tomczyka, który nie jest ślepy i doskonale widział że Feio wzmacnia swoją pozycję z każdym meczem. Wiedział że lont jest krótki, podpalili Portugalczyka a później już poszło. Świadczy o tym chociażby, to że od samego początku ruszył przekaz medialny u zaprzyjaźnionych dziennikarzy, na przykład wspomnianego Stanowskiego. Widzieliście kiedyś żeby Krzysio się wypowiadał na temat jakiejs przepychanki w drugoligowym klubie na dwie godziny po zajściu? No ja raczej nie. Można też zobaczyć trenera na konferencji, nie jest to gość który za chwilę wkurwiony będzie celował w łuk brwiowy prezesa jakaś kuwetą.

Powiedzieć że Feio broni się sportowo to nic nie powiedziec, dostał drużynę na 18miejscu w tabeli, w 10 meczów zrobił z tego miejsce ósme z nadziejami na awans. W tabeli ligowej do przyjścia Feio Motor jest ostatni, w tabeli stworzonej od jego przyjścia - pierwszy. Punktowo - 2,1 na mecz z klubem który był ostatni w tabeli (!). Nie chce mi się liczyć, ale to jest srednia która luźno powinna dac baraże w tym sezonie (z ostatniego miejsca!). Taka średnia na przestrzeni całego sezonu daje pewny awans bezposredni. W klubie który pałęta się między 3 a 4 liga (z incydentem w postaci dwóch sezonów w ogonie ówczesnej drugiej ligi) od jakichs kurwa 25 lat taki specjalista musiał rozbudzić ogromne nadzieje.

I rozbudził, kibice są zakochani w trenerze Feio i nawet gdyby wykurwił zbyszkowi jakubasowi blachę na odmułę i ukradł mu zegarek to dostałby pełne poparcie trybun, a ten śmieszny rzut plastikowa kuwetką? Jeżeli zostanie zwolniony za coś takiego to będzie wojna i bojkot. To jest trochę śmieszne z perspektywy kibiców klubów ekstraklasy, ale mentalności kibica poniższego przez żałosne wyniki przez 25lat to jest coś nie do zrozumienia z zewnątrz. Przez ten czas w Lublinie było kilka wielkich nadziei i każda okazywała się równie wielkim rozczarowaniem. Teraz wszyscy czują że to jest w końcu to, że z tym trenerem w końcu zacznie iść to w dobra stronę. Zabranie ludziom tej nadziei to będzie bardzo trudne do przełknięcia.
Awatar użytkownika
potter
Posty: 9515
Rejestracja: 24 kwie 2019, 23:00
Lokalizacja: Opole

Re: I liga i niżej

Post autor: potter »

Też o tym Stanie pomyślałem dzisiaj [znów naczelny weszło] jak od razu po tym redaktor Janczyk daje artykuł o wszystkich odpałach Gonzalo Feio, wcześniej temat nie był grany za bardzo, a dziś się okazało że od lat gościu jest jakiś odklejony.
Awatar użytkownika
kid
Posty: 1269
Rejestracja: 13 sie 2019, 20:32

Re: I liga i niżej

Post autor: kid »

uz. bisclavret post z rodzaju b. dobrych dzieki
Awatar użytkownika
CL500
Posty: 877
Rejestracja: 01 gru 2022, 10:24
Lokalizacja: Szczecin

Re: I liga i niżej

Post autor: CL500 »

Fajna analiza @Bisclavret +1
MalinowyJogurt 2
ODPOWIEDZ