I liga i niżej

Wszystkie ulubione dyscypliny sportowe w jednym miejscu. Nieważne, którą piłkę wolisz.

Moderatorzy: Sidd, Cz4rny1337

Awatar użytkownika
elkacpero
Posty: 1027
Rejestracja: 12 maja 2019, 23:23

Re: I liga i niżej

Post autor: elkacpero »

no zgadza sie, wyjazd na pewno z tych ciekawszych, chociaz nie oni pierwsi i ostatni sie zmobilizowali na przyjazd do Wroclawia :) zawsze lepiej gdy jest chociaz taka szansa na wymiane uprzejmosci niz mecz w polu kukurydzy i takie bylo sedno
MalinowyJogurt

Re: I liga i niżej

Post autor: MalinowyJogurt »

Sroga patologia w Kołobrzegu i Grudziądzu.

Jakiś czas temu wleciał taki artykuł

https://weszlo.com/2022/06/21/olimpia-g ... e-praktyki

Po tym został zwolniony trener Kotwicy a w jego miejsce zatrudniony został trener Olimpii Grudziądz. Oczywiście to za mało, więc Kotwica pożegnała się z 9 piłkarzami, którzy pomogli awansować i w ich miejsce ściąga grajków skąd? No z Olimpii Grudziądz :lol:

Obrazek

Dodano po 23 godzinach 27 minutach 13 sekundach:
Aktualizacja, są kolejni, już szesciu z Olimpii w Kotwicy xd
Awatar użytkownika
mas
Posty: 3065
Rejestracja: 19 kwie 2019, 11:40

Re: I liga i niżej

Post autor: mas »

piłkarz może przejść, zawodnik klub nie
btw u tetryków pojawił się kilka miesięcy temu materiał o Olimpi Grudziądz, polecam bo dobrze się oglądało słuchało, aż sam wrócę by zobaczyć jak się zestarzał
Awatar użytkownika
mql
Moderator
Posty: 5814
Rejestracja: 17 kwie 2019, 9:20
Lokalizacja: Poznań

Re: I liga i niżej

Post autor: mql »

https://weszlo.com/2020/01/07/czy-pilka ... ziki-kraj/

haha czyli pan prezes Adam Dzik się nie zatrzymuje, kawał popierdolca
Awatar użytkownika
FruitOffTheWall
Posty: 6205
Rejestracja: 07 maja 2019, 22:24

Re: I liga i niżej

Post autor: FruitOffTheWall »



:bowdown: :bowdown:
mam pare wad ale zalet tez sporo
RIP ziołozioło
czarne audi jedzie ty kurwo w krzakach leżysz tratatata wysyłam żołnierzy
Czas zapierdala? Może ziomie po koksie
Zapierdalala w Las Palmas, nie Europie Wschodniej
https://www.last.fm/user/Tommy_Ovocetti
yaneq
Posty: 3492
Rejestracja: 24 kwie 2019, 21:51

Re: I liga i niżej

Post autor: yaneq »

haha :bowdown:
...a to jest nasze przeznaczenie, że stoimy na szpicy...
Awatar użytkownika
gogi
Złoty Rozjebus
Posty: 4218
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:15

Re: I liga i niżej

Post autor: gogi »



sympatyczna historia, nie powiem
pardon pisze: 10 lis 2023, 12:06 nie umiem slowo daje nie umiem juz czytac dluzszych postow saturna i lygrysa bez uczucia ze oni nie marnuja swojego zycia, ale zatruwaja tez nasze mimowolnie pchajac do glow ich chore urojenia
Awatar użytkownika
Prez
Posty: 3650
Rejestracja: 26 lip 2019, 8:29

Re: I liga i niżej

Post autor: Prez »

FruitOffTheWall pisze: 11 wrz 2022, 18:41

:bowdown: :bowdown:
Dziękuję, Roki o tym wspominał w Lidze Minus i nie mogłem tego znaleźć :bowdown: :bowdown:
lygrys pisze: 11 maja 2022, 21:05 świetny dzień, jeden z najlepszych w moim życiu.
Dziękuje ci zjebana Polsko.
kup sobie płytkę z rapem NOWA LISTA I CENY
całość już na OLX
Awatar użytkownika
joey
Posty: 5635
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:02
Lokalizacja: Warszawa

Re: I liga i niżej

Post autor: joey »

Spoiler
Obrazek
inicjatywa słuszna, ale nie da się nie prychnąć
trójkąt bermudzki wola mokotów
Awatar użytkownika
rozklad_gaussa
Posty: 1465
Rejestracja: 07 paź 2019, 20:22
Lokalizacja: riwaldo

Re: I liga i niżej

Post autor: rozklad_gaussa »

wuja zwolniony
RIVALDO111 pisze: 28 sie 2023, 0:27 Dlatego świat ciotowateje i to każdy kumaty od dawna wie.
Awatar użytkownika
Prez
Posty: 3650
Rejestracja: 26 lip 2019, 8:29

Re: I liga i niżej

Post autor: Prez »

Gwoli ścisłości, niby podał się do dymisji
lygrys pisze: 11 maja 2022, 21:05 świetny dzień, jeden z najlepszych w moim życiu.
Dziękuje ci zjebana Polsko.
kup sobie płytkę z rapem NOWA LISTA I CENY
całość już na OLX
Awatar użytkownika
potter
Posty: 9518
Rejestracja: 24 kwie 2019, 23:00
Lokalizacja: Opole

Re: I liga i niżej

Post autor: potter »

Sobolewski, który był w sztabie, ma to przejąć. No nie wiem czy to jakoś bardzo ruszy.
Bisclavret
Posty: 3297
Rejestracja: 27 gru 2019, 18:27

Re: I liga i niżej

Post autor: Bisclavret »

Szkoda dobrą robotę robił
Awatar użytkownika
mql
Moderator
Posty: 5814
Rejestracja: 17 kwie 2019, 9:20
Lokalizacja: Poznań

Re: I liga i niżej

Post autor: mql »

ale pojebana kariera, ciekawe gdzie się teraz zaczepi, bo przecież żaden normalny ekstraklasowicz (czy może nawet pierwszoligowiec) nie powinien na niego nawet spojrzeć. inb4 wiem, zaraz na białym koniu wjedzie do jakiejś Lechii
Awatar użytkownika
banger
Posty: 860
Rejestracja: 22 kwie 2019, 16:54

Re: I liga i niżej

Post autor: banger »

Dla Wiślaków to tylko w połowie optymistyczna wiadomość, bo strach pomyśleć, co te gałgany mogą wymyśleć xD
pardon
Posty: 7836
Rejestracja: 18 kwie 2019, 1:09

Re: I liga i niżej

Post autor: pardon »

a wystarczylo zostawic gule i luzne utrzymanie w maju eh a tak mozemy tylko znowu powzdychac ze gdyby nie ta pieprzona porazka z apoelem w 2011
Awatar użytkownika
joey
Posty: 5635
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:02
Lokalizacja: Warszawa

Re: I liga i niżej

Post autor: joey »

mql pisze: 03 paź 2022, 11:13 ale pojebana kariera, ciekawe gdzie się teraz zaczepi, bo przecież żaden normalny ekstraklasowicz (czy może nawet pierwszoligowiec) nie powinien na niego nawet spojrzeć. inb4 wiem, zaraz na białym koniu wjedzie do jakiejś Lechii
a najlepsze jest to, że to wszystko za jedną udaną rundę w Wiśle Płock
kurwa, jak sobie pomyślę, że wcale tak dużo nie brakowało, żeby wziął wtedy Legię, to mnie łeb napierdala
ale co sobie pożył, to jego

Dodano po 3 dniach 21 godzinach 16 minutach 5 sekundach:


hmmm
trójkąt bermudzki wola mokotów
Awatar użytkownika
bloodyhell
Posty: 2595
Rejestracja: 20 kwie 2019, 13:40

Re: I liga i niżej

Post autor: bloodyhell »

I tak uważam, że wuja spadnie na 4 łapy, wyląduje w łksie czy gdzieś tam, zrobi wynik ponad stan i dalej się będzie tułał między ekstraklasą a 1 ligą. Kiedy dany trener wejdzie na pewien poziom, to choćby bardzo chciał się z niego spierdolić, to i tak renoma i przeszłość go wybijają. Coś jak w Anglii strażacy typu Sam Allardyce czy Steve Bruce.
Awatar użytkownika
joey
Posty: 5635
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:02
Lokalizacja: Warszawa

Re: I liga i niżej

Post autor: joey »


Wojciech Kwiecień w Wiśle Kraków?
Przy sytuacji z ciągłymi wojenkami i niepewną sytuacją klubu namawiany przez środowisko kibiców i lokalnych przedsiębiorców do przejęcia większościowego pakietu akcji jest lokalny milioner Wojciech Kwiecień. Jak potwierdziłem w trzech źródłach, faktycznie mocno rozważa taki scenariusz, ale jedynie wraz z jakimś wspólnikiem lub firmą wspierającą. Przy ewentualnym wejściu w klub, chciałby zwiększyć budżet i zdecydowanie celować w zimowe wzmocnienia oraz przebudowę klubowych struktur, dążąc do upragnionego powrotu do Ekstraklasy. Kwiecień tym bardziej mógłby odczuć podwójną satysfakcję, gdyż przed kilkoma laty został niesmacznie potraktowany przez „trio właścicielskie”, przekonane wtedy o swej nieomylności. Sytuację między szefostwem Wisły zaogniło zachowanie Tomasza Jażdżyńskiego, który niespodziewanie nie przelał na papier ustaleń z posiedzenia zarządu klubu. Zamiast tego nagle zmienił zdanie na zasadzie: nie, bo nie. Zmęczony sytuacją Błaszczykowski jest gotowy dobrowolnie odsprzedać swe udziały, tak jak Jarosław Królewski, obrażony obecnie na obecnego prezesa i jego świtę. Ewentualna zmiana struktury właścicielskiej może więc być głównie zależna od oczekiwań i planu Jadżyńskiego. Najbliższe tygodnie będą bardzo ważne dla przyszłości Białej Gwiazdy.
nie jestem fanem projektów a'la Wieczysta Kraków, chociaż doceniam zajawkę i szanuję za próby wejścia w to środowisko, ale obawiam się, że taki nagły przeskok do Wisły może być bardzo nieprzyjemnym upadkiem na cztery litery w wykonaniu pana Kwietnia i że za jednym zamachem mogą paść mu dwa projekty

//
natomiast chyba jestem też w stanie zrozumieć, że tu już trzeba zacząć dzwonić, żeby nie upaść za nisko
trójkąt bermudzki wola mokotów
Awatar użytkownika
mql
Moderator
Posty: 5814
Rejestracja: 17 kwie 2019, 9:20
Lokalizacja: Poznań

Re: I liga i niżej

Post autor: mql »

eh ja z kolei bym chętnie przyjął Wieczystą wyżej, niech się biją z Niecieczą o koronę wicekróla Małopolski, więc niech pan Wojciech nie idzie w te stronę i dalej tworzy swoich aptekarzy
ODPOWIEDZ