I liga i niżej

Wszystkie ulubione dyscypliny sportowe w jednym miejscu. Nieważne, którą piłkę wolisz.

Moderatorzy: Sidd, Cz4rny1337

Awatar użytkownika
potter
Posty: 9692
Rejestracja: 24 kwie 2019, 23:00

Re: I liga i niżej

Post autor: potter »

Mówili podczas meczu Wisły że będzie, ale nie z wszystkich stadionów tylko tych czterech, które będą się lały o bezpośredni awans.
vipdavid
Posty: 406
Rejestracja: 08 wrz 2019, 13:25

Re: I liga i niżej

Post autor: vipdavid »

Wiadomo gdzie będzie można obejrzeć baraże w 2 lidze??
pardon
Posty: 7946
Rejestracja: 18 kwie 2019, 1:09

Re: I liga i niżej

Post autor: pardon »

standardowo tvp sport
Awatar użytkownika
potter
Posty: 9692
Rejestracja: 24 kwie 2019, 23:00

Re: I liga i niżej

Post autor: potter »

czyli Wisła oficjalnie piąta, no nie ma chuja że wejdzie bezpośrednio a i nie wiem czy skończą na tych 3-4 żeby grać baraże u siebie. Jedynie może Bruk-Bet się potknie, bo gra z Arką, która walczy o baraże i jest najlepsza na wyjazdach w całej lidze. Ale tak poza tym to raczej nie ma kto spierdolić więc stawiam że w Krakowie kolejny sezon I liga.
Awatar użytkownika
mas
Posty: 3146
Rejestracja: 19 kwie 2019, 11:40

Re: I liga i niżej

Post autor: mas »

Przecież to loteria te playoffy do tej pory więc to czy wejdzie z rozstawieniem z 3 czy tez 6 w sumie jeden chuj
Awatar użytkownika
joey
Posty: 5684
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:02
Lokalizacja: Warszawa

Re: I liga i niżej

Post autor: joey »

ale Wisla u siebie jednak mocniejsza
trójkąt bermudzki wola mokotów
Awatar użytkownika
mateko
Waste Management
Posty: 6833
Rejestracja: 18 kwie 2019, 18:47
Lokalizacja: Łódź

Re: I liga i niżej

Post autor: mateko »

Multiliga będzie na Polsacie
pardon
Posty: 7946
Rejestracja: 18 kwie 2019, 1:09

Re: I liga i niżej

Post autor: pardon »

no ta wiselka ostatnio takie eldorado z wynikami ze podziwiam optymizm fanow
Bisclavret
Posty: 3373
Rejestracja: 27 gru 2019, 18:27

Re: I liga i niżej

Post autor: Bisclavret »

Dzisiaj baraże o 1 ligę i taka ciekawostka z krainy patologii - Kotwica zdecydowała się nie wpuszczać kibiców Motoru. Bo tak i już. Parę tygodni temu odbył się taki mecz z udziałem kibiców przyjezdnych i nic się za bardzo nie działo. Dało sie ich wpuścić na stadion. W barażu już się nie da. Hatfu.
Awatar użytkownika
stranger
Posty: 1256
Rejestracja: 26 maja 2019, 0:41

Re: I liga i niżej

Post autor: stranger »

Ta Wisła to już niech spierdala. Kurwa słuchanie tego Królewskiego to można zastosować zamiennie z karą więzienia, typ pierdoli przez 1,5 godziny i zero tam treści, zupełnie jak Nawałka w prime.
I know you think Obi-Wan gettin' tired now
Don't jump, Anakin, I got the higher ground
Awatar użytkownika
Minutka
Posty: 111
Rejestracja: 17 kwie 2019, 8:04

Re: I liga i niżej

Post autor: Minutka »

Bisclavret pisze: 07 cze 2023, 12:40 Dzisiaj baraże o 1 ligę i taka ciekawostka z krainy patologii - Kotwica zdecydowała się nie wpuszczać kibiców Motoru. Bo tak i już. Parę tygodni temu odbył się taki mecz z udziałem kibiców przyjezdnych i nic się za bardzo nie działo. Dało sie ich wpuścić na stadion. W barażu już się nie da. Hatfu.
Z tą Kotwicą to od początku jakieś cyrki. Mam nadzieję, że Stomil dziś wygra, chociaż Paluchowski w takiej formie, że jak czegoś nie załaduje to będę zaskoczony. Dobrze że gramy u siebie
Awatar użytkownika
mql
Moderator
Posty: 5902
Rejestracja: 17 kwie 2019, 9:20
Lokalizacja: Poznań

Re: I liga i niżej

Post autor: mql »

fajna I liga się szykuje za rok, w sumie ktokolwiek byle nie ta do bólu antypatyczna Kotwica i między nami spoko (btw Kołobrzeg jest w kurwę dużym miastem jak na nadmorskie niebędące częścią Trójmiasta, do tego położone blisko ex-wojewódzkiego Koszalina. nie spodziewałem się tbh)
Awatar użytkownika
potter
Posty: 9692
Rejestracja: 24 kwie 2019, 23:00

Re: I liga i niżej

Post autor: potter »

I liga w ogóle jest ciekawa, ja śledzę dość dużo i jednak co nasze to nasze. Tym bardziej że zdarza mi się na te Odrę pójść.
Ale jeszcze co do tego kto wejdzie to Ekstraklasy to życzę tego Puszczy i jestem przekonany, że wielu ekipom by narobili smrodu. Nie jest to ładna piłka, jest to brzydkie granie, ale są jacyś, na pewno bardziej niż Nieciecza plus fajna historia trenera Tułacza, już niemal osiem lat tam. No i świetne stałe fragmenty, różne ciekawe rozwiązania i dużo goli nawet z autow. Przecież tam niejaki Mroziński miał jesienią serie z sześć meczów z rzędu z bramką. W niedzielę kciuki za Puszczę.
Awatar użytkownika
Minutka
Posty: 111
Rejestracja: 17 kwie 2019, 8:04

Re: I liga i niżej

Post autor: Minutka »

No w Puszczy sporo olsztynskich akcentów, Serafin czyli kapitan jest z Olsztyna, Siemaszko jakimś podstawowym zawodnikiem przez cały sezon nie był, ale ostatnio gra więcej, też z Olsztyna. Sołowiej i Hajda u nas grali i zdążyłem ich polubić, bo zawsze dawali z siebie maxa. Takze też trzymam kciukasy za Puszczę
Awatar użytkownika
CL500
Posty: 928
Rejestracja: 01 gru 2022, 10:24
Lokalizacja: Szczecin

Re: I liga i niżej

Post autor: CL500 »

Motor/Stomil musiscie. Kotwa mimo całej sympatii do ludzi z Kołobrzegu to organizacyjna januszerka do potęgi
MalinowyJogurt 2
Awatar użytkownika
joey
Posty: 5684
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:02
Lokalizacja: Warszawa

Re: I liga i niżej

Post autor: joey »

ale właśnie dla podtrzymania folkloru potrzebne są takie wynalazki, Wisła z Arką mogą nie unieść robienia contentu za całą ligę
trójkąt bermudzki wola mokotów
Bartuz
Posty: 457
Rejestracja: 20 maja 2019, 15:15
Lokalizacja: Fryna City

Re: I liga i niżej

Post autor: Bartuz »

Ciekawe czy w razie awansu Kotwicy dalej będą wybierać sobie wyjazdy, na które pojadą :rotfl:
Awatar użytkownika
Minutka
Posty: 111
Rejestracja: 17 kwie 2019, 8:04

Re: I liga i niżej

Post autor: Minutka »

No i final barazy w Olsztynie, super sprawa. Jedziemy z tym Motorem
Awatar użytkownika
ebismolarek
Posty: 7692
Rejestracja: 28 lis 2019, 23:25

Re: I liga i niżej

Post autor: ebismolarek »

Kto to jest Szymon Grabowski? Spoko wybór na trenera Lechii czy chujnia?
Awatar użytkownika
mql
Moderator
Posty: 5902
Rejestracja: 17 kwie 2019, 9:20
Lokalizacja: Poznań

Re: I liga i niżej

Post autor: mql »

kojarzę go głównie z Resovii - tam go zwolnili, by następnego dnia przywrócić, bo odbiór społeczny decyzji o wyjebaniu go był tak donośny xd spoko sezon w Stomilu za chłopem, wiec trochę na fali tego ląduje piętro wyżej
ODPOWIEDZ