I liga i niżej

Wszystkie ulubione dyscypliny sportowe w jednym miejscu. Nieważne, którą piłkę wolisz.

Moderatorzy: Sidd, Cz4rny1337

Bartuz
Posty: 449
Rejestracja: 20 maja 2019, 15:15
Lokalizacja: Fryna City

Re: I liga i niżej

Post autor: Bartuz »

Przecież PGE sponsoruje Stal Mielec.
pardon
Posty: 7836
Rejestracja: 18 kwie 2019, 1:09

Re: I liga i niżej

Post autor: pardon »

Spoiler
no i spoko, stal bardzo fun to watch ekipa
Awatar użytkownika
mql
Moderator
Posty: 5814
Rejestracja: 17 kwie 2019, 9:20
Lokalizacja: Poznań

Re: I liga i niżej

Post autor: mql »

ciekawa kapa, ze zarówno w I lidze jak i w II mamy w tym sezonie hegemonów, Miedź też sobie przecież rozpierdala ligę (chociaż jakos niespecjalnie na nich czekam w ekstraklasie, dawać Areczkę)
MalinowyJogurt

Re: I liga i niżej

Post autor: MalinowyJogurt »

W Olsztynie to chyba humory średniawe. Tyle lat cały sezon strefa spadkowa żeby potem skończyć 3-4 punkty nad kreską, ciekawe czy w przypadku spadku w ogóle wystartują w 2 lidze.
Awatar użytkownika
mateko
Waste Management
Posty: 6707
Rejestracja: 18 kwie 2019, 18:47
Lokalizacja: Łódź

Re: I liga i niżej

Post autor: mateko »

W Łodzi dramat się zaczyna, mówię o tej białej części.
Awatar użytkownika
Minutka
Posty: 111
Rejestracja: 17 kwie 2019, 8:04

Re: I liga i niżej

Post autor: Minutka »

MalinowyJogurt pisze: 13 maja 2022, 20:04 W Olsztynie to chyba humory średniawe. Tyle lat cały sezon strefa spadkowa żeby potem skończyć 3-4 punkty nad kreską, ciekawe czy w przypadku spadku w ogóle wystartują w 2 lidze.
Jesteśmy obecnie zespołem, który gra najdłużej w pierwszej lidze. Jakoś 10 rok leci. Z 3 razy kończyliśmy w środku tabeli nie oglądając się nie resztę. Pozostałe sezonu to rzeczywiście walka o utrzymanie, ale nikt tu nie wymagał grania o ekstraklasę, bo każdy wie jak jest. 1 liga to jest minimalnym a może nawet odpowiedni poziom na którym takie miasto jak Olsztyn powinno grać.

Humory? Takie jak zawsze. My się w cyrku nie śmiejemy. Nawet w pierwszej lidze było sporo problemów od kilku lat. Może uda się utrzymać przy zielonym stoliku, ale co z tego skoro miasto i tak nie chce dawać pieniędzy na klub. Normalna sytuacja, pewnie znowu będą palone znicze pod klubem i hasztag #stomilnigdyniezginie stanie się bardziej popularny.
pardon
Posty: 7836
Rejestracja: 18 kwie 2019, 1:09

Re: I liga i niżej

Post autor: pardon »

Spoiler
ups
vipdavid
Posty: 382
Rejestracja: 08 wrz 2019, 13:25

Re: I liga i niżej

Post autor: vipdavid »



Co myślicie??

Trochę paranoja :eek:
Awatar użytkownika
mateko
Waste Management
Posty: 6707
Rejestracja: 18 kwie 2019, 18:47
Lokalizacja: Łódź

Re: I liga i niżej

Post autor: mateko »

Kaziu wraca do Łodzi
Spoiler
Obrazek
Awatar użytkownika
joey
Posty: 5635
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:02
Lokalizacja: Warszawa

Re: I liga i niżej

Post autor: joey »

ależ konferencja właścicielska Wisły xddd
trójkąt bermudzki wola mokotów
MalinowyJogurt

Re: I liga i niżej

Post autor: MalinowyJogurt »

Wielka Olimpia Grudziądz :lol: jak można było spierdolić ten awans.

Brawo Kotwica!
Awatar użytkownika
wujot
ave
Posty: 10144
Rejestracja: 02 wrz 2020, 11:15

Re: I liga i niżej

Post autor: wujot »

Polonia Warszawa w 2 lidze
Bartuz
Posty: 449
Rejestracja: 20 maja 2019, 15:15
Lokalizacja: Fryna City

Re: I liga i niżej

Post autor: Bartuz »

Kibicowsko to i tak spoko, szkoda, że w drugiej lidze mogą grać rezerwy klubów ekstraklasy..
pardon
Posty: 7836
Rejestracja: 18 kwie 2019, 1:09

Re: I liga i niżej

Post autor: pardon »

polecam zerknac na chocby holandie i korzysci plynace z ogrywania jong ajaxu czy psv na zapleczu, mysle ze warto czerpac od madrzejszych i cale szczescie ze takie zaglebie, lech czy slask robia na tyle dobra robote w akademiach ze ich mlodziki moga sobie pykac z lepszymi

nie kumam jak mozna na to zrzedzic
Bartuz
Posty: 449
Rejestracja: 20 maja 2019, 15:15
Lokalizacja: Fryna City

Re: I liga i niżej

Post autor: Bartuz »

Normalnie, niech powrócą do młodej ekstraklasy czy jakiegoś u23 i tam ogrywają młodych, kibicowsko to takie mecze wieją chujem, a piłkarsko to czy ekstraklasa czy druga liga to jeden poziom.
pardon
Posty: 7836
Rejestracja: 18 kwie 2019, 1:09

Re: I liga i niżej

Post autor: pardon »

przeciez na tym zyskuje cala polska pilka w dluzszej perspektywie, silne akademie mogace rywalizowac z seniorskimi klubami to same korzysci, no chlopie nie patrz tak krotkowzrocznie blagam

historie lecha czy slaska powinna zawstydzac wlasnie te zgnusniale 'duze i zasluzone' firmy, bo zwyczajnie na wolnym rynku okazuja sie od nich lepsze, dopoki w tych druzynach II 80% skladu stanowia mlodzi-perspektywiczni, to jako patriota polskiej pilki mam w chuju potencjal kibicowski innych klubow wybacz
Awatar użytkownika
elkacpero
Posty: 1027
Rejestracja: 12 maja 2019, 23:23

Re: I liga i niżej

Post autor: elkacpero »

czy ja wiem, bylem niedawno na meczu rezerw z Ruchem przy Oporowskiej i goscie wypelnili caly sektor gosci i przyjechali calkiem sztywnym skladem. dla Ruchu chyba ciekawszym meczem jest mecz z rzeerwami Slaska niz wyjazd do jakiejs Stezycy
Awatar użytkownika
mql
Moderator
Posty: 5814
Rejestracja: 17 kwie 2019, 9:20
Lokalizacja: Poznań

Re: I liga i niżej

Post autor: mql »

ja się trochę boję, ze za pare lat pół ligi bedzie rezerwami

już w tym sezonie drugi zespół Cracovii trzymał sie relatywnie nieźle, za rok koło II ligi moze się zakręcić Legia II czy rezerwy Pogoni, do tego Górnik Zabrze II/Miedź II i Cracovia II, no nie jest to jakis niebywale sensacyjny zestaw
MalinowyJogurt

Re: I liga i niżej

Post autor: MalinowyJogurt »

mql pisze: 18 cze 2022, 22:30czy rezerwy Pogoni
No u nas to akurat dość jawnie mówią, że jest to całkowicie nieopłacalne, ostatnio ktoś wyliczał, że w przypadku awansu rezerw do 2 ligi robiłyby one więcej kilometrów niż pierwsza drużyna. U nas w dwójce jest dość spora rotacja i jak mają nagle zacząć jeździć do Tarnobrzegu czy Suwałk zamiast Stargardu czy Koszalina to jest to bez sensu. Większe ciśnienie w mieście jest na awans Świtu Szczecin
Bartuz
Posty: 449
Rejestracja: 20 maja 2019, 15:15
Lokalizacja: Fryna City

Re: I liga i niżej

Post autor: Bartuz »

elkacpero pisze: 18 cze 2022, 20:08 czy ja wiem, bylem niedawno na meczu rezerw z Ruchem przy Oporowskiej i goscie wypelnili caly sektor gosci i przyjechali calkiem sztywnym skladem. dla Ruchu chyba ciekawszym meczem jest mecz z rzeerwami Slaska niz wyjazd do jakiejs Stezycy
Wiadomo, ale wyjazd Ruchu do Wrocławia to była okazja na "pokazanie relacji" WRWE z była zgodą.

Dodano po 3 minutach :
pardon pisze: 18 cze 2022, 19:49 przeciez na tym zyskuje cala polska pilka w dluzszej perspektywie, silne akademie mogace rywalizowac z seniorskimi klubami to same korzysci, no chlopie nie patrz tak krotkowzrocznie blagam

historie lecha czy slaska powinna zawstydzac wlasnie te zgnusniale 'duze i zasluzone' firmy, bo zwyczajnie na wolnym rynku okazuja sie od nich lepsze, dopoki w tych druzynach II 80% skladu stanowia mlodzi-perspektywiczni, to jako patriota polskiej pilki mam w chuju potencjal kibicowski innych klubow wybacz
Luz, to jest Twoje zdanie. Ja jadąc na mecz/ wyjazd swojego klubu czy zgodowicza w chuju mam to jak będzie ten mecz wyglądał pod względem piłkarskim, jak chce oglądać piłkę nożną to oglądam zagraniczne ligi, a nie oranzade.
ODPOWIEDZ