Typ do beki z lokalnych więc pewnie w tym chujowym kraju zrobi karierę
Re: FRANCUZ MORDO
: 12 gru 2020, 14:25
autor: filipthekiddo
stranger pisze: ↑12 gru 2020, 14:17
Typ do beki z lokalnych więc pewnie w tym chujowym kraju zrobi karierę
Re: FRANCUZ MORDO
: 12 gru 2020, 14:27
autor: oldschool
Może by coś z niego było gdyby się nauczył nawijać
Re: FRANCUZ MORDO
: 12 gru 2020, 18:24
autor: yungXpaproch
ta, mega niepewnosc w glosie ale jakby ogarnal nawijke i zrobil jakies tracki powazne to moze cos byc z chlopa
Re: FRANCUZ MORDO
: 12 gru 2020, 18:44
autor: oyche
chujowe przeciez
Re: FRANCUZ MORDO
: 12 gru 2020, 19:35
autor: Wtn
gówno obesrane
Re: FRANCUZ MORDO
: 12 gru 2020, 20:59
autor: Jaayu
nie no nie ma sie co oszukiwac po prostu masakra
Re: FRANCUZ MORDO
: 12 gru 2020, 21:29
autor: staroć
Spoko nawet
Re: FRANCUZ MORDO
: 14 gru 2020, 18:38
autor: oldschool
W tym kawałku nawija już o wiele lepiej. Po francusku też leci sporo lepiej niż po polsku. Mam wrażenie, że on się szybko wyrobi i będzie o nim głośno. Jednak nie beka z lokalnych.
Re: FRANCUZ MORDO
: 14 gru 2020, 20:10
autor: yungXpaproch
kurde nie spodziewalem sie ze juz bedzie taki progress, essa
Re: FRANCUZ MORDO
: 14 gru 2020, 20:14
autor: oldschool
@yungXpaproch tylko ten kawałek był wydany przed numerem z klipem, na którym znowu nawija gorzej. Mówię, jak dla mnie to dopiero początki nawijania po polsku i za rok jak będzie pracował to nie poznamy go w nawijce.
Re: FRANCUZ MORDO
: 14 gru 2020, 20:21
autor: wujot
Chłopak dopiero co zaczął coś wrzucać, spokojnie zrobi jeszcze parę numerów to będziemy mieli co oceniać. Niedługo wjedzie nowy kawałek "zlatan"
Kibicuje mocno
Wgl to Sentino już go propsował i ma go w obserwowanych na ig.