Strona 1 z 10

Francuz Mordo

: 12 gru 2020, 13:25
autor: wujot
Drillowiec z Polski '99 mieszkający w Paris
w przyszłości może być o nim głośniej

https://www.instagram.com/francuzmordo/






Re: FRANCUZ MORDO

: 12 gru 2020, 14:17
autor: stranger
Typ do beki z lokalnych więc pewnie w tym chujowym kraju zrobi karierę

Re: FRANCUZ MORDO

: 12 gru 2020, 14:25
autor: filipthekiddo
stranger pisze: 12 gru 2020, 14:17 Typ do beki z lokalnych więc pewnie w tym chujowym kraju zrobi karierę
:bowdown:

Re: FRANCUZ MORDO

: 12 gru 2020, 14:27
autor: oldschool
Może by coś z niego było gdyby się nauczył nawijać :dunno:

Re: FRANCUZ MORDO

: 12 gru 2020, 18:24
autor: yungXpaproch
ta, mega niepewnosc w glosie ale jakby ogarnal nawijke i zrobil jakies tracki powazne to moze cos byc z chlopa

Re: FRANCUZ MORDO

: 12 gru 2020, 18:44
autor: oyche
chujowe przeciez

Re: FRANCUZ MORDO

: 12 gru 2020, 19:35
autor: Wtn
gówno obesrane

Re: FRANCUZ MORDO

: 12 gru 2020, 20:59
autor: Jaayu
nie no nie ma sie co oszukiwac po prostu masakra

Re: FRANCUZ MORDO

: 12 gru 2020, 21:29
autor: staroć
Spoko nawet

Re: FRANCUZ MORDO

: 14 gru 2020, 18:38
autor: oldschool


W tym kawałku nawija już o wiele lepiej. Po francusku też leci sporo lepiej niż po polsku. Mam wrażenie, że on się szybko wyrobi i będzie o nim głośno. Jednak nie beka z lokalnych.

Re: FRANCUZ MORDO

: 14 gru 2020, 20:10
autor: yungXpaproch
kurde nie spodziewalem sie ze juz bedzie taki progress, essa

Re: FRANCUZ MORDO

: 14 gru 2020, 20:14
autor: oldschool
@yungXpaproch tylko ten kawałek był wydany przed numerem z klipem, na którym znowu nawija gorzej. Mówię, jak dla mnie to dopiero początki nawijania po polsku i za rok jak będzie pracował to nie poznamy go w nawijce.

Re: FRANCUZ MORDO

: 14 gru 2020, 20:21
autor: wujot
Chłopak dopiero co zaczął coś wrzucać, spokojnie zrobi jeszcze parę numerów to będziemy mieli co oceniać. Niedługo wjedzie nowy kawałek "zlatan"
Kibicuje mocno

Wgl to Sentino już go propsował i ma go w obserwowanych na ig.

snippet zlatana: https://www.instagram.com/tv/CIbIf5QCll ... hare_sheet

Re: FRANCUZ MORDO

: 14 gru 2020, 21:52
autor: malvo
Tovaritch tez wrzucał na swoje stories snippet zlatana.

Re: FRANCUZ MORDO

: 18 sty 2021, 21:23
autor: aes
kocur w chuj :bowdown:

Re: FRANCUZ MORDO

: 11 lut 2021, 23:16
autor: oldschool


Snippecik, będzie o tym typku głośno w chuj, wspomnicie moje słowa.

Re: FRANCUZ MORDO

: 11 lut 2021, 23:18
autor: wujot
PROSTE, FRANCUZ MORDO ZAPAMIĘTAJ

Re: FRANCUZ MORDO

: 12 lut 2021, 1:58
autor: eddy_wata
nie moge z tego pseudonimu francuz mordo xD

Re: FRANCUZ MORDO

: 12 lut 2021, 8:40
autor: yungXpaproch
jego menago czyli senti mowil ze zmiana pseudonimu bedzie, jakies ruchy porzadne itp. zobaczymy :lol:

Re: FRANCUZ MORDO

: 26 lut 2021, 20:53
autor: drzeworyt
Francuz Mordo i polska flaga w klipie Zkr. Bardzo dobry album tak w ogóle, choć trochę za długi.