Siłownia

Wszystkie ulubione dyscypliny sportowe w jednym miejscu. Nieważne, którą piłkę wolisz.

Moderatorzy: Sidd, Cz4rny1337

Jeśli trening to:

FBW
100
57%
Split
49
28%
Inny
25
14%
 
Liczba głosów: 174

Awatar użytkownika
mlodyzwollie
Posty: 52
Rejestracja: 22 cze 2022, 1:35
Lokalizacja: Słubice

Re: Siłownia

Post autor: mlodyzwollie »

Przyszły badania dzisiaj oprócz SHBG, no i jest tragedia.
Odblok wykonany przez niby zajebistego androloga a jestem dalej przyblokowany na osi, LH niskie, tesciu na poziomie 300 (gdybym nie brał DHEA-S codziennie 2x100 to pewnie bym miał tego teścia na poziomie 150), albumina mega wysoko pod górną granice, progesteronu nie mam w ogóle a estradiol na poziomie 40. Prolka i morfologia zajebiście, według zaleceń trenera mam przyjmować w najbliższym czasie hcg 5000ui i clomid/tongkat ali (ponoć skutecznie działa). Libido mam tak niskie, że nawet sildenafil 150 nie pomoże, a już nie mówie o tym co się na bani dzieje. A wszystko tylko przez chujowy odblok po TRT (rok czasu, przyjmowałem na pierwszy raz omke, potem prolongatum a na samym końcu 3 miechy sam undecanoate), przejebane życie. W ogóle zauważyłem ciekawą zależność, jak mam chujowe wyniki hormonów to od kilku tygodni przed badaniami już ciężej michę trzymać i też motywacja na siłkę mniejsza jest, także zobaczę czy jak się uda nam odblokować oś całą i czy znowu będę wygrywać życie.
Awatar użytkownika
con shonery
Moderator
Posty: 5984
Rejestracja: 18 kwie 2019, 9:18

Re: Siłownia

Post autor: con shonery »

Od 2 tygodni lecę 5x w tygodniu, żeby mieć mniej czasu i ochoty na głupoty i mieć większą motywację do trzymania michy, bo przy tej częstotliwości lepiej zadbać o żarcie, pozdrawiam siłaczy.
Awatar użytkownika
jAg
ZADYMIARZ
Posty: 6788
Rejestracja: 18 kwie 2019, 7:27
Lokalizacja: Tychy

Re: Siłownia

Post autor: jAg »

5 razy trening siłowy? Czy liczysz w tych 5 razach też cardio?
Lista ciumcioków ślizgawki: lygrys, saturn, Patryk233, azar, 2rzyn, Szaju, benzoabuser, Addicted, samcro, DJ_BOBO, hwjsk, RIVALDO111, Moltisanti, the badman
Awatar użytkownika
con shonery
Moderator
Posty: 5984
Rejestracja: 18 kwie 2019, 9:18

Re: Siłownia

Post autor: con shonery »

Siłowy i to FBW xd kontrowersyjnie ale postanowiłem spróbować na sobie treningu zaproponowanego przez Jeffa Nipparda i póki co bardzo podoba mi się takie podejście a moje ciało nie mówi nie.
Awatar użytkownika
wrubel
Moderator
Posty: 3947
Rejestracja: 17 kwie 2019, 18:42
Lokalizacja: białystok dziwko

Re: Siłownia

Post autor: wrubel »

od 2 miesięcy też chodzę 5 dni w tygodniu i lecę fbw i podoba się dla mnie
Krejzol
Posty: 6
Rejestracja: 28 sie 2019, 12:48

Re: Siłownia

Post autor: Krejzol »

@mlodyzwollie Co Ci Androlog kazał brać na odbloku?
Awatar użytkownika
d3nt
Posty: 2095
Rejestracja: 08 gru 2021, 22:09

Re: Siłownia

Post autor: d3nt »

Z ciekawości @mlodyzwollie ile masz lat?
Lepiej za miedzą niż pleksą ~Olgierdos
Awatar użytkownika
mlodyzwollie
Posty: 52
Rejestracja: 22 cze 2022, 1:35
Lokalizacja: Słubice

Re: Siłownia

Post autor: mlodyzwollie »

Krejzol pisze: 11 sty 2023, 15:03 @mlodyzwollie Co Ci Androlog kazał brać na odbloku?
Clomidu opakowanie jedno przepisał tylko, zero HCG, także na chwile obecną mam praktycznie wyzerowane SHBG, wartości są minimalne. Progesteronu nie ma w ogóle, przysadka ledwo co działa, kora nadnerczy też, jajka dalej lipa, więc teścia póki co trzyma mi tylko DHEA-S które suplementuje codziennie. Zrobimy jeszcze raz odblok, tym razem pod opieką trenera a nie androloga no i poleci HCG z Clomifenem.
d3nt pisze: 12 sty 2023, 14:06 Z ciekawości @mlodyzwollie ile masz lat?
25 zaraz, problemy z hormonami to ja mam od 12 roku życia (pierwsze gino mi sie pojawiło wtedy). Jest też opcja że jak ten odblok nie będzie ruszał po prostu wejdę na bombę na jakiś czas żeby unormować bo nawet od miesiąca nie chce mi się ruchać a mam stałą partnerkę :dunno:
Awatar użytkownika
d3nt
Posty: 2095
Rejestracja: 08 gru 2021, 22:09

Re: Siłownia

Post autor: d3nt »

Ja planuje wejść na propianat ale od jakiegoś 34 roku zycia i już do śmierci bym go walił ale teraz właśnie nie chce
Się pierdolic z lekarzami i hormonami a poza tym i tak
Mi się wydaje ze mam dużo teścia w tym wieku bo zajebiscie się czuje

Uwaga amfetaminowy wpis nie warto czytać, zajebalem włada pierwszy raz po 5 latach i się najebalem grubo z reszta godzina dodania posta mówi wszystko
Spoiler
Jesteśmy w tym samym wieku mordeczko, ja obecnie waZe 82kg (najmniej od jakichś 3 lat, Zazwyczaj chodzę około 94kg przy 185cm wzrostu) ale mam sylwetkę trochebjak jak jason statham i mam jakieś max 14% body fatu bo sprzedałem samochód i zapierdalam 15min z buta do roboty codziennie, również biegam 3x 5km w tygodniu rozpoczęcie pracy fizycznej chyba przyspieszyło metabolizm (wiem ze brzmi to popierdolenie) i zacząłem chudnąc dokładnie jedząc tyle samo, a mimo wszystko nie mam diety jedyne co wyliczam to to ze na 1kg masy ciała daje 2g białka, węgli staram się ZaZwyczaj jesc rano i jakiś obiad typu ryż z kurczakiem i jakimś sosem max o 16 bo potem trening i nie można być
pełnym i po treningu gainer a potem twaróg zależy jaki czasem tłusty czasem półtłusty a czasem chudy z samym miodem albo czasami tez daje nutelle bo to cukier czyli węgle i tłuszcz , i to na tyle
Nie będę was wkręcał kochani czuje się jak grecki bóg mimo ze pewnie trochę brakuje i tęsknie za chodzeniem prawie przy stówce, ale kurwiny są podjarane wiec styka, trenuje sporty walki od pon do piątku a silownie robie tylko 2 dni w tygodniu i jest to klata biceps i plecy triceps bo barki wyglądają jakby ktoś dokleił mi do nich piłki tenisowe ale to jest od rękawic i trzymania rak w gorze, współczuje jak ktoś to przeczytał pozdrawiam
Lepiej za miedzą niż pleksą ~Olgierdos
Awatar użytkownika
mlodyzwollie
Posty: 52
Rejestracja: 22 cze 2022, 1:35
Lokalizacja: Słubice

Re: Siłownia

Post autor: mlodyzwollie »

d3nt pisze: 15 sty 2023, 5:59 współczuje jak ktoś to przeczytał pozdrawiam
spoko, nie zmęczyłem się bardziej niż czytając posty fromaża więc git

d3nt pisze: 15 sty 2023, 5:59 ale teraz właśnie nie chce
Się pierdolic z lekarzami i hormonami
Lekarze to chuj, podejdź do największego i najstarszego typa na siłce to będziesz wiedział 4 razy więcej niż chodząc do jakiegoś doktorka
Krejzol
Posty: 6
Rejestracja: 28 sie 2019, 12:48

Re: Siłownia

Post autor: Krejzol »

@mlodyzwollie Paczka clomidu to zdecydowanie za mało po roku bycia na testosteronie z zewnątrz. Mi androlog już na starcie powiedział, że lekarze się na tym nie znają i przepisał mi clomidu 4 paki jak go poprosiłem. Lepiej uderzyć do jakiegoś ogarniętego trenera, bo inaczej to będziesz się męczył szukając androloga, który Ci pomoże.
Awatar użytkownika
mlodyzwollie
Posty: 52
Rejestracja: 22 cze 2022, 1:35
Lokalizacja: Słubice

Re: Siłownia

Post autor: mlodyzwollie »

Krejzol pisze: 16 sty 2023, 7:10 Paczka clomidu to zdecydowanie za mało
No treber co mnie prowadzi zaczął się śmiać. Za dwa tygodnie zaczynamy odblok i tera na start sam pierwsze kilka tygodni poleci +/- jakies 50 tabletek clomidu i hcg codziennie więc kciuki trzymać żebym już na wieczną bombe nie musiał wchodzić.
Awatar użytkownika
d3nt
Posty: 2095
Rejestracja: 08 gru 2021, 22:09

Re: Siłownia

Post autor: d3nt »

Ty a rozjebalo cie chociaż konkretnie po tym cyklu czy raczej plujesz sobie w brodę?
Lepiej za miedzą niż pleksą ~Olgierdos
Awatar użytkownika
mlodyzwollie
Posty: 52
Rejestracja: 22 cze 2022, 1:35
Lokalizacja: Słubice

Re: Siłownia

Post autor: mlodyzwollie »

W sensie ja bylem na trt, zaledwie 100mg testa tygodniowo przez caly rok wiec moze przeszedlem 5g towaru jakoś. No na pewno zaczęła mi broda rosnąć, jak nie miałem kiedyś zarostu w ogóle to fajnie poszedł, pewność siebie w chuj poszła do góry wiec na trt ruchałem jak nigdy, masowo no to z 98kg na 90 ale budowa calkowicie inna, rekompozycja na trt lajtowo wychodzi bez problemu. Jedyny minus no to ze nie dam sie już nigdy prowadzić andrologowi, bo odbloku dobrze nie zrobił a tak to już tbh lepiej wejść na bombe, bo mu strasznie estrogen skakał.
Awatar użytkownika
Mietek
Posty: 2174
Rejestracja: 08 paź 2019, 17:57

Re: Siłownia

Post autor: Mietek »

Spoiler
Natural czy nie?

Ja się zupełnie nie znam, ale mega imponująco to wygląda.
Awatar użytkownika
oldschool
Moderator
Posty: 13193
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:50

Re: Siłownia

Post autor: oldschool »

Natural, gość się wydaje naprawdę typem z zasadami i wątpię, że kłamie, pamiętając co kiedyś nagrywał.

Weź tylko pod uwagę, że on ma 166 cm wzrostu, co zaburza optykę na jego korzyść.
Awatar użytkownika
Mietek
Posty: 2174
Rejestracja: 08 paź 2019, 17:57

Re: Siłownia

Post autor: Mietek »

Tylko że ja też dużo wyższy nie jestem 173 mam i też ważę tak jak on mniej więcej, w sensie oscyluję między 62 a 67 kilo i czasami nawet nieźle wyglądałem, ale nigdy tak dobrze jak on.
Awatar użytkownika
d3nt
Posty: 2095
Rejestracja: 08 gru 2021, 22:09

Re: Siłownia

Post autor: d3nt »

Ale on nie chodzi do pracy i nie robi nic oprócz tego i pewnie skurwiel stoi z kalkulatorem nad kuchenką
Lepiej za miedzą niż pleksą ~Olgierdos
Awatar użytkownika
oldschool
Moderator
Posty: 13193
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:50

Re: Siłownia

Post autor: oldschool »

Mietek pisze: 04 lut 2023, 2:21 Tylko że ja też dużo wyższy nie jestem 173 mam i też ważę tak jak on mniej więcej, w sensie oscyluję między 62 a 67 kilo i czasami nawet nieźle wyglądałem, ale nigdy tak dobrze jak on.
On jest abstynentem od lat, tak samo jak od lat trzyma dietę + ćwiczy.

Wygląda zajebiście, bo się w pełni temu poświęcił, taka przeciętna osoba to nawet nie ma porównania.

Dodano po 2 minutach 21 sekundach:
Zobacz jak rozjebał na VIP MMA 2 razy takiego jak on Żuroma:
Awatar użytkownika
Mietek
Posty: 2174
Rejestracja: 08 paź 2019, 17:57

Re: Siłownia

Post autor: Mietek »

Tzn nie no spoko, szanuję ze jak się poświęcił to ma rezultaty, po prostu byłem ciekawy czy można aż tak fajnie wyglądać zupełnie na czysto bo nawet u mnie jak chodziłem sobie na bjj to chyba nikt nie wyglądał aż tak dobrze. A tam też były takie konkretnie wkręcone chłopaki.
ODPOWIEDZ