Siłownia

Wszystkie ulubione dyscypliny sportowe w jednym miejscu. Nieważne, którą piłkę wolisz.

Moderatorzy: Sidd, Cz4rny1337

Jeśli trening to:

FBW
98
57%
Split
48
28%
Inny
25
15%
 
Liczba głosów: 171

Awatar użytkownika
NSX
Posty: 2683
Rejestracja: 12 lip 2019, 21:23
Lokalizacja: garaż Jasnego

Re: Siłownia

Post autor: NSX »

przejdzie ci, nic sie nie martw
oyama pisze: 22 paź 2022, 20:13boli was wielki King Sento
JEŚLI JESTEŚ TAKA PIĘKNA TWOJA DUPA WIELKA
TWERK TWERK SUKO RÓB TWERK
insane
Posty: 1486
Rejestracja: 23 kwie 2019, 10:50

Re: Siłownia

Post autor: insane »

spanikowalem, bo to pierwsza taka sytuacja, ale juz bol przechodzi. zrobilem test na objaw lasegue'a i to nie rwa kulszowa
Awatar użytkownika
con shonery
Moderator
Posty: 5984
Rejestracja: 18 kwie 2019, 9:18

Re: Siłownia

Post autor: con shonery »

Do fizjo i tak mam skoczyć, ale może ktoś miał taki motyw z barkiem przy podciąganiu - przy pierwszych ruchach, w końcowej fazie opuszczania, tuż przed zatrzymaniem się czuję bolesne przeskoczenie w barku - tylko nie jakby kość mi strzykała, tylko jak sobie to wizualizuje, to jakby ścięgno lub mięsień wyskakiwał spod naciskającej kości, takie "uszczypnięcie".
Awatar użytkownika
Konfident
Posty: 557
Rejestracja: 20 kwie 2019, 10:57
Lokalizacja: Kaszuby

Re: Siłownia

Post autor: Konfident »

może komuś się przyda, bo przez przypadek kliknąłem i tego nie wykorzystam:

kod na -100zł na zamówienie w sklep.kfd.pl mwz 400zł: KFD2-HEfwiz aktywny do 02.05
Awatar użytkownika
Globe
Posty: 1218
Rejestracja: 17 kwie 2019, 9:47

Re: Siłownia

Post autor: Globe »

con shonery pisze: 14 kwie 2023, 22:05 Do fizjo i tak mam skoczyć, ale może ktoś miał taki motyw z barkiem przy podciąganiu - przy pierwszych ruchach, w końcowej fazie opuszczania, tuż przed zatrzymaniem się czuję bolesne przeskoczenie w barku - tylko nie jakby kość mi strzykała, tylko jak sobie to wizualizuje, to jakby ścięgno lub mięsień wyskakiwał spod naciskającej kości, takie "uszczypnięcie".
U mnie nie tyle bark, co czworoboczny szyjny i może to właśnie ten rejon u Ciebie? Napisałem bo to strzyknięcie opisałeś bardzo trafnie. Miałem jakieś jonoforezy ale chuja dało.
Awatar użytkownika
con shonery
Moderator
Posty: 5984
Rejestracja: 18 kwie 2019, 9:18

Re: Siłownia

Post autor: con shonery »

Ano, może to bym on, gdzieś tam na styku to strzyka
Awatar użytkownika
ART
Mistrz Fantasy NBA
Posty: 9942
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:50
Lokalizacja: nigdy za kratami

Re: Siłownia

Post autor: ART »

Konfident pisze: 14 kwie 2023, 22:30 może komuś się przyda, bo przez przypadek kliknąłem i tego nie wykorzystam:

kod na -100zł na zamówienie w sklep.kfd.pl mwz 400zł: KFD2-HEfwiz aktywny do 02.05
one sa przypisane do konta jbc
lygrys pisze: 18 lis 2022, 19:01 w chuju mam przecenę, mogę pełną cenę zapłacić.
camzatizbak pisze: 18 mar 2024, 20:26 Palec w dupie, to jest to
Awatar użytkownika
Konfident
Posty: 557
Rejestracja: 20 kwie 2019, 10:57
Lokalizacja: Kaszuby

Re: Siłownia

Post autor: Konfident »

a to jebać ich xd
Awatar użytkownika
NSX
Posty: 2683
Rejestracja: 12 lip 2019, 21:23
Lokalizacja: garaż Jasnego

Re: Siłownia

Post autor: NSX »

ja niedawno 6 miesiecy przerwy mialem od silki, bo mnie napierdalaly barki na maxa nawet przy zwyklym unoszeniu reki i myslalem, ze samo mi przejdzie, ale jednak tak sie nie stalo xD i zaczalem robic ten zestaw cwiczen - https://www.youtube.com/watch?v=-48hED5FvMg teraz czuje sie jak pierdolony bog i jestem jeszcze silniejszy i piekniejszy
oyama pisze: 22 paź 2022, 20:13boli was wielki King Sento
JEŚLI JESTEŚ TAKA PIĘKNA TWOJA DUPA WIELKA
TWERK TWERK SUKO RÓB TWERK
Awatar użytkownika
fromage
Posty: 3907
Rejestracja: 07 gru 2020, 20:01

Re: Siłownia

Post autor: fromage »

Widzowie nie jestem pewiek czy to odpowiedni temat ale widze Tu sportowo zakapiory wiec pytanko
Ile okolo litrow wody mam pic jesli spedzam okolo 10-12h na rowerze codziennie? Jest upal okolo 30 stopni wiec poce sie w chuj, oraz myslalem nad kupnem takiego czegos zeby z woda mieszkac, jakies porady czy cos? Bo czasami sie troche w glowie sie kreci itd po jakims czasie, wczoraj sie nawpierdalalem I tylko 6h pojezdzilem I dzis jak nowonarodzony sie czuje nogi same leca a tak to zawsze zmeczenie jakies, moze to od chujowej dirty

https://www.scienceinsport.com/eu/go-el ... lemon-lime
Chief Keef pisze: I'm so fly, I'm so fly, in Hawaii eating Thai
You gotta pay me for a comment, and that comment might be why
Asian ho, say she think I'm nice, why 'cause I eat rice?
Bitch, I'm mean, go and get your things, you can spend the night
Awatar użytkownika
demon
Posty: 1249
Rejestracja: 30 gru 2019, 15:01
Lokalizacja: Warszawa

Re: Siłownia

Post autor: demon »

10-12 godzin dziennie na rowerze? Zawodowi kolarze chyba tyle czasu nie poświęcają na trening :lol: Rozwozisz jakieś żarcie tym rowerem czy tak sobie zapierdalasz? :D
Awatar użytkownika
jAg
ZADYMIARZ
Posty: 6722
Rejestracja: 18 kwie 2019, 7:27
Lokalizacja: Tychy

Re: Siłownia

Post autor: jAg »

podpierdala ludziom żarcie na glovo
Lista ciumcioków ślizgawki: lygrys, saturn, Patryk233, azar, 2rzyn, Szaju, benzoabuser, Addicted, samcro, DJ_BOBO, hwjsk, RIVALDO111, Moltisanti, the badman
Awatar użytkownika
jajca
Posty: 9685
Rejestracja: 10 maja 2019, 10:47

Re: Siłownia

Post autor: jajca »

A chlanie zajebanych heinekenow tez liczysz jako picie wody? Bo alkohol odwadnia jakby co
lygrys pisze: 09 sty 2024, 4:25 walczę o to by jak najdłużej walczyć
hwjsk
Posty: 4808
Rejestracja: 15 lut 2021, 23:00

Re: Siłownia

Post autor: hwjsk »

no jak pracujesz na rowerze to węgle przede wszystkim wdupcaj w ilosciach hurtowych, makarony itd
sven22
Posty: 1171
Rejestracja: 15 wrz 2019, 15:54

Re: Siłownia

Post autor: sven22 »

@fromage Jeśli faktycznie tyle czasu spędzasz na rowerze to w grę wchodzą szejki węglowodanowe, żele energetyczne, zwykłe napoje słodzone cukrem. Po więcej pomysłów zachęcam do prześledzenia działalności Mateusza Gawełczyka. Jego ig: sports_dietitian.
Balaclava
Posty: 127
Rejestracja: 11 lut 2021, 13:10

Re: Siłownia

Post autor: Balaclava »

Rozpisze ktoś jak stosować TRT albo ma ktoś jakąś rozsądną stronkę lub filmik?
enan nie podleje za bardzo?
e5d czy e7d?
100mg?
Kiedy HCG?
sven22
Posty: 1171
Rejestracja: 15 wrz 2019, 15:54

Re: Siłownia

Post autor: sven22 »

Byłeś na jakiejś konsultacji u endokrynologia, czy sam z siebie zdiagnozowałeś niedobór teścia?
Awatar użytkownika
sZp
Posty: 225
Rejestracja: 17 kwie 2019, 19:23

Re: Siłownia

Post autor: sZp »

Balaclava pisze: 01 cze 2023, 14:07 Rozpisze ktoś jak stosować TRT albo ma ktoś jakąś rozsądną stronkę lub filmik?
enan nie podleje za bardzo?
e5d czy e7d?
100mg?
Kiedy HCG?


ogólnie wszystko od tej kobiety
Balaclava
Posty: 127
Rejestracja: 11 lut 2021, 13:10

Re: Siłownia

Post autor: Balaclava »

sven22 pisze: 01 cze 2023, 14:46 Byłeś na jakiejś konsultacji u endokrynologia, czy sam z siebie zdiagnozowałeś niedobór teścia?
Robiłem badania i byłem, ale lekarze w Polsce są popierdoleni. Nie chcą się tego podejmować. No albo ja po prostu źle trafiam

@sZp Dzięki
sven22
Posty: 1171
Rejestracja: 15 wrz 2019, 15:54

Re: Siłownia

Post autor: sven22 »

@Balaclava No w Polsce jak w lesie jak chodzi o trt. Uprzędze tylko, że zanim skonsultujesz się z dr mazur to najpierw (jeśli jeszcze tego nie ogarnąłeś) zajmij się podstawami (sen, nawodnienie, aktywność fizyczna, odpowiednia szamka, zrezygnowanie z używek)- w wielu przypadkach poprawienie/usunięcie tych czynników zwiększa znacząco jakość życia i trt nie jest potrzebne. Pisze to, bo nawet jeśli pójdziesz do niej i zapłacisz nie mały hajs za konsultacje, to oprócz szeregu badań zaleci również to , co napisałem. Wręcz bez ogarnięcia tego nie zaczniesz terapii.
ODPOWIEDZ