Siłownia

Wszystkie ulubione dyscypliny sportowe w jednym miejscu. Nieważne, którą piłkę wolisz.

Moderatorzy: Sidd, Cz4rny1337

Jeśli trening to:

FBW
98
57%
Split
48
28%
Inny
25
15%
 
Liczba głosów: 171

Awatar użytkownika
d3nt
Posty: 2053
Rejestracja: 08 gru 2021, 22:09

Re: Siłownia

Post autor: d3nt »

Bez przesady nie zapierdalaja mu ani kable ani prążki po całym ciele po prostu jest dociety i ma między 13 a 9% tkanki tłuszczowej tak bym strzelał, ja mam z 14% przy wadze 82,5kg naczczo ale mam 185cm wiec mniej masy mam nieco, chociaż koledzy i tak przez plegar wołają na mnie genialny żółw xd
Lepiej za miedzą niż pleksą ~Olgierdos
Awatar użytkownika
Opieronie
Posty: 2168
Rejestracja: 18 paź 2019, 17:35

Re: Siłownia

Post autor: Opieronie »

Chłop nie melanżuje a trenuje i je dobrze od małego to tak wygląda.
Awatar użytkownika
elkacpero
Posty: 1027
Rejestracja: 12 maja 2019, 23:23

Re: Siłownia

Post autor: elkacpero »

Faktycznie nic nadzwyczajnego jak na naturala, nie ma formy startowej nie startując nigdzie (szok), a poza tym tylko trenuje i trzyma dietę, każdy by tak mógł :lol:
Awatar użytkownika
d3nt
Posty: 2053
Rejestracja: 08 gru 2021, 22:09

Re: Siłownia

Post autor: d3nt »

Wyglada bardzo bardzo dobrze i robi wrażenie, rzekłbym ze jak grecki bóg, ale typ ma 168cm wzrostu jak ktoś wspomniał wiec jest karlem któremu łatwiej jest nabrać masę i zbudować sylwetkę, tak samo z wynikami siłowymi poprzez krótsze kończyny
Lepiej za miedzą niż pleksą ~Olgierdos
Awatar użytkownika
ART
Mistrz Fantasy NBA
Posty: 9935
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:50
Lokalizacja: nigdy za kratami

Re: Siłownia

Post autor: ART »

taka forme (w takim swietle) normalnego wzrostu czlowiek albo i wysoki moze zrobic bez wspomagania a co dopiero karzel sportowiec, nad czym wy sie spuszczacie
lygrys pisze: 18 lis 2022, 19:01 w chuju mam przecenę, mogę pełną cenę zapłacić.
camzatizbak pisze: 18 mar 2024, 20:26 Palec w dupie, to jest to
Awatar użytkownika
mlodyzwollie
Posty: 52
Rejestracja: 22 cze 2022, 1:35
Lokalizacja: Słubice

Re: Siłownia

Post autor: mlodyzwollie »

no normalna konsekwentna forma, jakby na cykl wleciał to pięknie by go rozjebało

tyle że antykonfident nagrywał jak robić naturalną homeopatie czy jakieś inne szamańskie wyciągi z korzeni, to pewnie jest przeciwko dopingowi
Awatar użytkownika
BENGAL
Posty: 809
Rejestracja: 16 sie 2019, 18:26

Re: Siłownia

Post autor: BENGAL »

antykonfident ma dobra genetyke do wygladania altetycznie bo jest niski ma krotkie konczyny biodra sa waskie a obrecz barkowa szeroka i na taki krotki korpus daje to dobre proporcje wizualne czyli trojkat lub tzw v
np gimnastycy olimpijscy ktorzy napierdalaja na kolkach sa tez niscy i maja atletyczne sylwetki duzo ciezarowcow albo zapasior to tez nie sa wysokie typy a maja ciekawa budowe ciala ktora sie prezentuje okazale i na ktorej ciuchy lepiej leza mowimy tu oczywiscie o naturalnych mozliwosciach
taki bf mozna z samej michy i treningu dopierdolic w okolicach 220-230 dni bez wiekszego katowania sie i wyrzeczen
ma dobra waskularyzacje bo miesnie sa nabite a nie widac oznak ze glikogen ma wyjebany od testa bo barkow mu nie wypierdolilo kulistych kaptury nie eksplodowaly ani kark nie spuchl co rzucaloby sie w oczy biorac pod uwage jak zareagowaloby jego cialo po te treningi ktore napierdala
obstawiam ze genetyka jest po jego stronie i ze od dzieciaka nie mial rozbudowanej tkanki tluszczowej ponad aktualny poziom
tomeczek2301
Posty: 500
Rejestracja: 22 mar 2021, 12:08

Re: Siłownia

Post autor: tomeczek2301 »

Znacie jakas fajna apke z ćwiczeniami na rozciąganie?
Awatar użytkownika
Shpaner
Posty: 362
Rejestracja: 19 kwie 2019, 7:26

Re: Siłownia

Post autor: Shpaner »

Czym podbijacie kalorie?

Chodzi mi o coś z biedry/Lidla żeby między posiłkami jeszcze dobic, nie może zapychać żebym miał siłę zjeść kolejny posiłek
Awatar użytkownika
Mietek
Posty: 2169
Rejestracja: 08 paź 2019, 17:57

Re: Siłownia

Post autor: Mietek »

Ja se lubie jako przekąske opierdolić śledzie z soloną kromką maczaną w oliwie
Awatar użytkownika
jajca
Posty: 9684
Rejestracja: 10 maja 2019, 10:47

Re: Siłownia

Post autor: jajca »

Maslo orzechowe ultimate podbijacz - moze byc z tostem, bananem, jogurtem, dżemorem. orzechy, suszone owoce
Ostatnio zmieniony 06 mar 2023, 18:28 przez jajca, łącznie zmieniany 1 raz.
lygrys pisze: 09 sty 2024, 4:25 walczę o to by jak najdłużej walczyć
Awatar użytkownika
d3nt
Posty: 2053
Rejestracja: 08 gru 2021, 22:09

Re: Siłownia

Post autor: d3nt »

Zależy czym chcesz dobić kalorie, jak tłuszcz to polecam serek mascarpone, jak węgle to ryż z dżemem, jak białko to twaróg
Lepiej za miedzą niż pleksą ~Olgierdos
Awatar użytkownika
Mietek
Posty: 2169
Rejestracja: 08 paź 2019, 17:57

Re: Siłownia

Post autor: Mietek »

a no i orzechy są zajebiste, zapomniałem, takich kilka garści to normalnie można zjeść i już kalorie jakieś są
Awatar użytkownika
oldschool
Moderator
Posty: 13097
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:50

Re: Siłownia

Post autor: oldschool »

Kilka garści to nie jakieś kalorie, a sporo.

W 100 gramach:
nerkowce (553 kcal)
orzeszki ziemne (560 kcal)
migdały (604 kcal)
pistacjowe (621 kcal)
brazylijskie (656 kcal)
włoskie (666 kcal)
laskowe (666 kcal)
piniowe (673 kcal)
Awatar użytkownika
Mietek
Posty: 2169
Rejestracja: 08 paź 2019, 17:57

Re: Siłownia

Post autor: Mietek »

Ja mam popierdoloną zdolność do bycia chudym, więc jem kilka garści xD A liczyć nie musiałem nigdy.
Awatar użytkownika
Shpaner
Posty: 362
Rejestracja: 19 kwie 2019, 7:26

Re: Siłownia

Post autor: Shpaner »

Dzięki bardzo

Nabyłem dzisiaj drogą kupna orzechy włoskie masło orzechowe i gorzka czekolade
kalagra
Posty: 34
Rejestracja: 20 lut 2023, 21:07

Re: Siłownia

Post autor: kalagra »

jakie waszym zdaniem są najbardziej podstawowe suple, ktore powinna stosowac kazda osoba, nawet nie uprawiająca sportu? jakie witaminy itd.
859wielki
Posty: 15
Rejestracja: 17 lip 2019, 8:51

Re: Siłownia

Post autor: 859wielki »

kalagra pisze: 13 mar 2023, 8:59 jakie waszym zdaniem są najbardziej podstawowe suple, ktore powinna stosowac kazda osoba, nawet nie uprawiająca sportu? jakie witaminy itd.
Wit. D3 - 2000 IU, Omega 3 (ja mam 550 EPA i DHA łącznie) i kreatyna 3-5g dziennie. Podstawa podstaw,
inne suple to już w ramach uprawnianego sportu/konsultacji z lekarzem jeśli są niedobory.
kalagra
Posty: 34
Rejestracja: 20 lut 2023, 21:07

Re: Siłownia

Post autor: kalagra »

Kreatyna zawsze kojarzyła mi się z jakimś boostem, który ładują w siebie koxy na siłce żeby jak najwięcej wyciskać. Generalnie chodzę na siłownie około 3 razy w ciągu tygodnia, żeby być po prostu w formie a nie żeby być jakimś wyjątkowo szerokim itd. Przez branie kreatyny przyjebie na masie czy poprawi to tylko regenerację i wytrzymałość?
Awatar użytkownika
strobe
Posty: 634
Rejestracja: 19 kwie 2019, 13:38

Re: Siłownia

Post autor: strobe »

Kreatyna ma plejotropowe pozytywne działanie na organizm człowieka, bez względu na wiek czy aktywność fizyczną. Zasadniczo powinien ją brać każdy przez cały rok. Na masie to możesz od żarcia przybrać, kreatyna to nie szpryca.
ODPOWIEDZ