Siłownia

Wszystkie ulubione dyscypliny sportowe w jednym miejscu. Nieważne, którą piłkę wolisz.

Moderatorzy: Sidd, Cz4rny1337

Jeśli trening to:

FBW
98
57%
Split
48
28%
Inny
25
15%
 
Liczba głosów: 171

yaneq
Posty: 3492
Rejestracja: 24 kwie 2019, 21:51

Re: Siłownia

Post autor: yaneq »

Oprócz ashwy zażywacie jakieś inne adaptogeny?
...a to jest nasze przeznaczenie, że stoimy na szpicy...
Awatar użytkownika
con shonery
Moderator
Posty: 5984
Rejestracja: 18 kwie 2019, 9:18

Re: Siłownia

Post autor: con shonery »

wklz pisze: 29 lis 2022, 14:08 Tylko OstroVit. Polski czysty towar w niższej cenie.
Ostatnio mi wpadla cytrulina gruszkowa ostrovitu i przepyszne gówno to jest, będę próbował inne ich prochy
Awatar użytkownika
Jose
Brak Kultury
Posty: 6494
Rejestracja: 17 kwie 2019, 6:49

Re: Siłownia

Post autor: Jose »

a oprócz tego, że smaczne to coś tam pomaga?
zuperhero
Posty: 1681
Rejestracja: 06 maja 2019, 22:08

Re: Siłownia

Post autor: zuperhero »

raczej nie ale porcja kosztuje pewnie koło 50 gr, więc żadne pieniądze
Awatar użytkownika
elkacpero
Posty: 1027
Rejestracja: 12 maja 2019, 23:23

Re: Siłownia

Post autor: elkacpero »

No zażywana przed treningiem zddcydowanie poprawia tzw. performance

dobrze jest łączyć z argininą
Awatar użytkownika
con shonery
Moderator
Posty: 5984
Rejestracja: 18 kwie 2019, 9:18

Re: Siłownia

Post autor: con shonery »

Ciężko stwierdzić jak mocno pomaga, od początku treningów biorę cytruline i kreatynę, bo zaufałem gadającym głowom z internetu, nie mam porównania jakby to było bez. Zresztą z tymi suplami to jest chyba tak, że one nie zwiększają możliwości o 30% tylko bardziej 3 (liczby wzięte z dupy chłopskiego rozumu), biorę bardziej, żeby mieć jakiś okolotreningowy rytuał, raczej nie są gamechangerami. Ostatnio dorzuciłem też beta-alanine, głównie po to, żeby czuc te mrowienie, zrobić sobie taki sygnał do działania.
Awatar użytkownika
Jose
Brak Kultury
Posty: 6494
Rejestracja: 17 kwie 2019, 6:49

Re: Siłownia

Post autor: Jose »

no właśnie ja mam trochę pierdolca na tym punkcie i lubię wierzyć, że coś mi pomaga, mimo że wiem, że to nie pomaga albo pomaga mniej niż myślę, ale tak jak lubię sobie pić różne ziółka i sprawdzać, na co mi pomagają i jaką to ja od tego mam zdrową wątrobę czy coś tam, tak przy treningu lubię się jakoś tam wspomagać (głownie to były jakieś mikstury szamanów na szybszy metabolizm albo lepsze spalanie tłuszczów), więc doskonale rozumiem tę potrzebę rytuału. no i jak kiedyś miałem jakąś mieszankę garcini cambogii, ekstraktów z gorzkiej pomarańczy itd, to faktycznie dawało kopa, a teraz kupiłem jakieś tam rzeczy (np. ekstrakt z chili) i albo nie umiem się już aż tak oszukiwać albo nie działa aż tak mocno, więc szukam czegoś innego, bo mi się kończą
Awatar użytkownika
d3nt
Posty: 2053
Rejestracja: 08 gru 2021, 22:09

Re: Siłownia

Post autor: d3nt »

kiedys znajomy zamowil kreatyne i mi oddal bo mial po niej zgage ale najebane w niej bylo monohydrantu i jablczanu razem do tego tauryna, kofeina i beta alanina i zajebiscie wchodzilo, od beta alaninki dretwiala twarz i swedzialy dlonie xd
Lepiej za miedzą niż pleksą ~Olgierdos
Awatar użytkownika
elkacpero
Posty: 1027
Rejestracja: 12 maja 2019, 23:23

Re: Siłownia

Post autor: elkacpero »

Nie no mówimy o najlepiej przebadanych suplementach kiedykolwiek, kreatyna ma szereg zastosowań nie tylko w treningu siłowym tak samo zresztą jak i cytrulina, którą można przyjmować prozdrowotnie nawet. No ale słuszna uwaga, że to raczej boost rzędu 3% a nie 30%, to nie trenbolon
Awatar użytkownika
con shonery
Moderator
Posty: 5984
Rejestracja: 18 kwie 2019, 9:18

Re: Siłownia

Post autor: con shonery »

@Jose To w takim razie polecam wspomnianą beta-alanine, dlugofalowo podobno pomaga w budowaniu mięśni i zmniejsza zmęczenie, ale co najważniejsze dla rytualnych świrów, od razu po wzięciu fizycznie czujesz jak działa. Niektórym to przeszkadza, np. d3nt pisze o drętwieniu/swędzeniu, dla mnie to nawet przyjemne mrowienie skóry na rękach i głowie, już to powiązalem w mózgu z gotowością i chęcią do działania, fajna sprawa.
Awatar użytkownika
ART
Mistrz Fantasy NBA
Posty: 9942
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:50
Lokalizacja: nigdy za kratami

Re: Siłownia

Post autor: ART »

mnie najpierw swedza/mrowia uszy i czolo, potem usta i szyja a potem jaja i juz jest nieprzyjemnie
lygrys pisze: 18 lis 2022, 19:01 w chuju mam przecenę, mogę pełną cenę zapłacić.
camzatizbak pisze: 18 mar 2024, 20:26 Palec w dupie, to jest to
yaneq
Posty: 3492
Rejestracja: 24 kwie 2019, 21:51

Re: Siłownia

Post autor: yaneq »

Czy to coś dziwnego, że dużo lepiej czuję spoto press niż zwykłego bencha?
...a to jest nasze przeznaczenie, że stoimy na szpicy...
Awatar użytkownika
jAg
ZADYMIARZ
Posty: 6722
Rejestracja: 18 kwie 2019, 7:27
Lokalizacja: Tychy

Re: Siłownia

Post autor: jAg »

A przy zwykłym BP trzymałeś przez cały ruch napięcie? Bo możliwe, że jak byłeś na dole to „kładłeś” sztangę na klatkę i ponownie napinałeś. Bo w spoto przez cały czas musisz być spięty jak plandeka na żuku.
Lista ciumcioków ślizgawki: lygrys, saturn, Patryk233, azar, 2rzyn, Szaju, benzoabuser, Addicted, samcro, DJ_BOBO, hwjsk, RIVALDO111, Moltisanti, the badman
yaneq
Posty: 3492
Rejestracja: 24 kwie 2019, 21:51

Re: Siłownia

Post autor: yaneq »

Zapewne tak jest jak piszesz, wrzucę spoto na stałe póki wchodzi nawet kosztem ciężaru ;)
...a to jest nasze przeznaczenie, że stoimy na szpicy...
Awatar użytkownika
Luxair
Posty: 4039
Rejestracja: 24 kwie 2019, 19:38

Re: Siłownia

Post autor: Luxair »

Co uważają fellow kids ślizgerzy nt. fat burnerów?
Jak sobie lajtowo macham w domu kettle'ami + Ring Fit + łażę na basen bez żadnego konkretnego programu to chyba bez sensu brać?
Koks i dziwkę brałeś cichcem
Polizałeś pizdę, popijałeś Żywcem
Awatar użytkownika
elkacpero
Posty: 1027
Rejestracja: 12 maja 2019, 23:23

Re: Siłownia

Post autor: elkacpero »

ich działanie jest na granicy placebo
Awatar użytkownika
jAg
ZADYMIARZ
Posty: 6722
Rejestracja: 18 kwie 2019, 7:27
Lokalizacja: Tychy

Re: Siłownia

Post autor: jAg »

Gówno obesrane. Tylko deficyt kaloryczny.
Lista ciumcioków ślizgawki: lygrys, saturn, Patryk233, azar, 2rzyn, Szaju, benzoabuser, Addicted, samcro, DJ_BOBO, hwjsk, RIVALDO111, Moltisanti, the badman
Awatar użytkownika
stanky
Posty: 284
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:15

Re: Siłownia

Post autor: stanky »

Na koniec redukcji można dodać ewentualnie yohimbine z takich rzeczy, tylko i wyłącznie w przypadku trzymania się w 100% treningu i diety.
insane
Posty: 1483
Rejestracja: 23 kwie 2019, 10:50

Re: Siłownia

Post autor: insane »

czy na kilka godzin przed wizyta u fizjoterapeuty moge zrobic trening siłowy (martwy ciąg, przysiady, nogi) czy lepiej odpuścić? bedzie to moja pierwsza wizyta od dawna i juz nie pamietam czy mozna czy nie
Awatar użytkownika
jAg
ZADYMIARZ
Posty: 6722
Rejestracja: 18 kwie 2019, 7:27
Lokalizacja: Tychy

Re: Siłownia

Post autor: jAg »

Ja regularnie robiłem i nie było problemów. Zależy w sumie jak ciężki trening zrobiłeś i co będzie robił fizjo.
Lista ciumcioków ślizgawki: lygrys, saturn, Patryk233, azar, 2rzyn, Szaju, benzoabuser, Addicted, samcro, DJ_BOBO, hwjsk, RIVALDO111, Moltisanti, the badman
ODPOWIEDZ