[WoW] Świat Rzemiosła Wojny (World of Warcraft)

Dyskusje na temat ulubionych gier użytkowników. Planszówki? Playstation czy Xbox?

Moderator: con shonery

Awatar użytkownika
Drmz
Posty: 1088
Rejestracja: 23 kwie 2019, 8:12

Re: [WoW] Świat Rzemiosła Wojny (World of Warcraft)

Post autor: Drmz »

Ruszyły zapisy do bety TBC-classic
kosciey pisze: 03 mar 2020, 13:07 wszyscy jesteście chujowo wypluci przez generator gówna.
lygrys pisze: 15 sty 2021, 17:13 Tak czy inaczej nie żałuje, bo wreszcie kupiłem durszlak
Awatar użytkownika
MoTyW
Pierwszy Mod
Posty: 5374
Rejestracja: 17 kwie 2019, 8:34

Re: [WoW] Świat Rzemiosła Wojny (World of Warcraft)

Post autor: MoTyW »

U mn Naxxramas na farmie, 15/15 w jeden wieczór, a Blackwing Lair rekord speedrunu jakoś 39,5 minuty ;)
SLGWK since 15.08.2009
#wolnykurdystan #wolnacipa
Awatar użytkownika
LeeSu
Posty: 1594
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:52

Re: [WoW] Świat Rzemiosła Wojny (World of Warcraft)

Post autor: LeeSu »

zwerbowałem siore i ciupiemy sobie na gehennasie hobbistycznie po godzinke/dwie dziennie, zajawa :D
+48 997
To nie pitca na dowuz
Awatar użytkownika
MoTyW
Pierwszy Mod
Posty: 5374
Rejestracja: 17 kwie 2019, 8:34

Re: [WoW] Świat Rzemiosła Wojny (World of Warcraft)

Post autor: MoTyW »

Speedrun Naxxramas 2 godziny 36 minut :D
Bardzo dużo do poprawki jeszcze jest, może do końca Classica uda się zejść poniżej dwóch godzin. Tymczasem obecnie mam 5/9 elementów setowych z Naxxa :joint:
SLGWK since 15.08.2009
#wolnykurdystan #wolnacipa
Awatar użytkownika
Parlae
Posty: 4610
Rejestracja: 29 lip 2019, 16:29

Re: [WoW] Świat Rzemiosła Wojny (World of Warcraft)

Post autor: Parlae »

Dla fanów WoWa polecam gierkę w stylu oryginalnego geo guessr. :) Where in Warcraft. Zgadujemy gdzie zostało strzelone foto. Fajne.
https://www.kruithne.net/where-in-warcraft/
Awatar użytkownika
AlPaCiNo
Posty: 160
Rejestracja: 19 sie 2020, 15:56

Re: [WoW] Świat Rzemiosła Wojny (World of Warcraft)

Post autor: AlPaCiNo »

Gra ktoś może Warmane(stary Molten)? 2 tyg. Temu ruszył nowy server, jakby ktoś pykał to piszcie, jakieś battlegroundy, podziemia poklepiemy
Awatar użytkownika
MoTyW
Pierwszy Mod
Posty: 5374
Rejestracja: 17 kwie 2019, 8:34

Re: [WoW] Świat Rzemiosła Wojny (World of Warcraft)

Post autor: MoTyW »

Naxxramas właśnie pękło w 1h52m :joint:
Ja na sobie noszę obecnie 6 itemków T3 (dwa set bonusy aktywne).
SLGWK since 15.08.2009
#wolnykurdystan #wolnacipa
Awatar użytkownika
rbj
Posty: 292
Rejestracja: 19 kwie 2019, 12:55

Re: [WoW] Świat Rzemiosła Wojny (World of Warcraft)

Post autor: rbj »

Niestety Wow Classic dobiega końca, ale była to niezapomniana podróż. Z braku czasu nie raidowałem juz naxxa ale C'thun został ubity i starczy ! 1 k golda przygotowane na tbc i podbijamy nowy świat. Podrzucam pare fotek swojego trolla hehe
Spoiler
Obrazek
Spoiler
Obrazek
Spoiler
Obrazek
Spoiler
Obrazek
Awatar użytkownika
MoTyW
Pierwszy Mod
Posty: 5374
Rejestracja: 17 kwie 2019, 8:34

Re: [WoW] Świat Rzemiosła Wojny (World of Warcraft)

Post autor: MoTyW »

Prepatch TBC wjechał na pełnej, więc trzeba się pożegnać z klasykiem :( Rekord speedrunu ostatecznie poprawiony - Naxxramas padło w 1h48m.
Ja zdobyłem 8/9 elementów T3 i całkiem fajne swordy - myślę, że moje cele wykonałem z nawiązką - gdy zaczynałem przygodę w 2019 miałem w planie po prostu zobaczyć cały content.

Jakoś tak wyszło, że trafiłem do zajebistej gildii, gdzie panuje jednocześnie pełne skupienie i luźna atmosfera. Na niektórych bossach w Naxx według WarcraftLogs osiągałem rezultaty lepsze niż 90-95% graczy posiadających gear na podobnym poziomie, a na Razuviousie dokurwiłem parse 99 w swojej kategorii ilvl. Jednocześnie wiem ile brakowało mi do najlepszych (normalne parse'y przeważnie 70-80, niektóre bossy słabiej). Czy jeszcze bardziej docisnę w TBC? Nie wiem, bo raidowanie na takim poziomie zabierało sporo czasu - momentami dosłownie trzeba było chodzić do roboty w grze xD Inna sprawa, że Vanilla jest pod tym względem wyjątkowa i nigdy później takiego hardkoru uskuteczniać już nie trzeba było. W ogóle było to mega doświadczenie - gram na serwerze RP-PvP i to co się działo na samym początku pod względem interakcji z innymi graczami było niepowtarzalne i unikatowe (podobnie wyglądało to w dawnych czasach, gdy WoW był po prostu WoWem). Wirtualna przygoda najwyższej klasy.

Obecnie oóki co organizuję grupkę na farmę dungeonów po premierze dodatku (najszybszy sposób levelowania przy oblężeniu, jakie przeżyją serwery), coś tam farmię golda (na ten moment jestem raczej bidny, bo w chuj siana szło na przygotowanie do raidów) i leveluję alta (60 Warriora dobiję prawdopodobnie jeszcze przed TBC).

Też podzielę się paroma screenami w takim razie. Trochę mojej postaci ubranej od stóp do głów w T3, trochę jakichś tam randomowych fotek z procesu levelowania itp. itd. xD
Spoiler
Obrazek
Spoiler
Obrazek
Spoiler
Obrazek
Spoiler
Obrazek
Spoiler
Obrazek
Spoiler
Obrazek
Spoiler
Obrazek
Spoiler
Obrazek
SLGWK since 15.08.2009
#wolnykurdystan #wolnacipa
Awatar użytkownika
piernikowyskoczek
Posty: 7055
Rejestracja: 17 kwie 2019, 11:06

Re: [WoW] Świat Rzemiosła Wojny (World of Warcraft)

Post autor: piernikowyskoczek »

fajne screeny MoTyW, mnie niestety odepchnęła ta min-maxowa meta, gdzie w pewnym momencie nie ma już ekip na przed-60 dungeony, bo wszyscy się boostują, jedynym wyzwaniem raidów są speedruny, bo world buff meta, a roleplayerzy w większości zostali na retailu, bo tam więcej udogodnień roleplayowych

i też grałem w classica w pierwszym miesiącu od releasa i wtedy to było cudo, normalnie niepowtarzalny klimat, taki magiczny, jak ten, gdy zaczynałem pierwszy raz w 2006/07
Awatar użytkownika
MoTyW
Pierwszy Mod
Posty: 5374
Rejestracja: 17 kwie 2019, 8:34

Re: [WoW] Świat Rzemiosła Wojny (World of Warcraft)

Post autor: MoTyW »

piernikowyskoczek pisze: 24 maja 2021, 18:04 mnie niestety odepchnęła ta min-maxowa meta, gdzie w pewnym momencie nie ma już ekip na przed-60 dungeony, bo wszyscy się boostują, jedynym wyzwaniem raidów są speedruny, bo world buff meta
Rozumiem to w pełni, choć tutaj ogromne znaczenie ma na jakich ludzi trafisz. Generalna tendencja faktycznie była taka, że nacisk kładło się nie performance, a im dłużej Classic trwał, tym mniej osób przedzierało się przed content inny niż endgame (sytuacja teraz znowu się zmieniła - wszyscy levelują alty). Ja akurat mam taki fart, że mimo nastawienia na napierdalanie, w gildii normalnie była jakaś tam część meme-speców w rosterze (a Retribution Paladyni miewali nawet równe priorytety na loot z Warriorami, co jest memem samo w sobie), w sumie wszędzie poza Naxxramas (tam już wymagane jest skupienie i ogarnięcie tematu, także w wydaniu klasowym) - zawsze na pierwszym miejscu stała dobra zabawa, która przy okazji wiąże się z efektywnym robieniem rzeczy. Mam jednak świadomość, że takie podejście do raczej rzadkość.
SLGWK since 15.08.2009
#wolnykurdystan #wolnacipa
Awatar użytkownika
Parlae
Posty: 4610
Rejestracja: 29 lip 2019, 16:29

Re: [WoW] Świat Rzemiosła Wojny (World of Warcraft)

Post autor: Parlae »



Tak bardzo prawdziwe. :( To BYŁA najlepsza gra pod słońcem.
Awatar użytkownika
Weles
Posty: 257
Rejestracja: 08 maja 2020, 11:32

Re: [WoW] Świat Rzemiosła Wojny (World of Warcraft)

Post autor: Weles »

15 kwietnia był reset na Warmane, jakby ktoś się stęsknił za Wotlk
Awatar użytkownika
Parlae
Posty: 4610
Rejestracja: 29 lip 2019, 16:29

Re: [WoW] Świat Rzemiosła Wojny (World of Warcraft)

Post autor: Parlae »

Jutro oficjalna zapowiedź nowego dodatku, ponoć Dragonflight. Z sentymentu pewnie zajrzę o tej 18 na YT.
Awatar użytkownika
koniec
bruh bruh
Posty: 5536
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:44
Lokalizacja: Łódź

Re: [WoW] Świat Rzemiosła Wojny (World of Warcraft)

Post autor: koniec »

na pewno pogram na początku dodatku, jak będzie dalej się zobaczy
Awatar użytkownika
PSZ
Posty: 1519
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:21

Re: [WoW] Świat Rzemiosła Wojny (World of Warcraft)

Post autor: PSZ »

Ja czekam na WOTLK classic 😍
Awatar użytkownika
rbj
Posty: 292
Rejestracja: 19 kwie 2019, 12:55

Re: [WoW] Świat Rzemiosła Wojny (World of Warcraft)

Post autor: rbj »

ja dalej napierdalam na tbc pvp swoim shamanem resto
Awatar użytkownika
Jasny
Zbanowany
Posty: 2583
Rejestracja: 16 sty 2022, 1:03
Lokalizacja: Cała Polska - a wkrótce zagranica

Re: [WoW] Świat Rzemiosła Wojny (World of Warcraft)

Post autor: Jasny »

Jak potrzebujecie boosta na początku dodatku do WOWa to polecam https://odealo.com/games/wow-eu/gold
Jest też TBC jakby co
I live my life free of compromise and step into the shadows without complaint or regret.

Those who would give up essential Liberty, to purchase a little temporary Safety, deserve neither Liberty nor Safety
Awatar użytkownika
Drmz
Posty: 1088
Rejestracja: 23 kwie 2019, 8:12

Re: [WoW] Świat Rzemiosła Wojny (World of Warcraft)

Post autor: Drmz »

Siara w chuj kupować w mmo golda za prawdziwe siano xd ze wstydu bym się spalił kurwa
kosciey pisze: 03 mar 2020, 13:07 wszyscy jesteście chujowo wypluci przez generator gówna.
lygrys pisze: 15 sty 2021, 17:13 Tak czy inaczej nie żałuje, bo wreszcie kupiłem durszlak
Awatar użytkownika
Jasny
Zbanowany
Posty: 2583
Rejestracja: 16 sty 2022, 1:03
Lokalizacja: Cała Polska - a wkrótce zagranica

Re: [WoW] Świat Rzemiosła Wojny (World of Warcraft)

Post autor: Jasny »

Jak i siara w chuj brać sterydy w sporcie, a na pewnym poziomie wszyscy biorą, tak samo jest w MMO I wielu streamerów co na streamach udają prawilniaków naturalów, wcześniej robi zakupy.
I live my life free of compromise and step into the shadows without complaint or regret.

Those who would give up essential Liberty, to purchase a little temporary Safety, deserve neither Liberty nor Safety
ODPOWIEDZ