[WoW] Świat Rzemiosła Wojny (World of Warcraft)

Dyskusje na temat ulubionych gier użytkowników. Planszówki? Playstation czy Xbox?

Moderator: con shonery

Awatar użytkownika
Drmz
Posty: 1088
Rejestracja: 23 kwie 2019, 8:12

Re: [WoW] Świat Rzemiosła Wojny

Post autor: Drmz »

Gra ktoś jeszcze w wowa? Warto? Ja to pvp bardziej
kosciey pisze: 03 mar 2020, 13:07 wszyscy jesteście chujowo wypluci przez generator gówna.
lygrys pisze: 15 sty 2021, 17:13 Tak czy inaczej nie żałuje, bo wreszcie kupiłem durszlak
Awatar użytkownika
MoTyW
Pierwszy Mod
Posty: 5374
Rejestracja: 17 kwie 2019, 8:34

Re: [WoW] Świat Rzemiosła Wojny

Post autor: MoTyW »

60 levelek po 8 dniach played wbity i gearowanko jakieś (mowa o Classicu bo BFA meh, a Shadowlands jeszcze bardziej) :D
Długie przerwy IRL miałem kurde (gdybym utrzymał tempo od premiery, po 2 miechach IRL 60 by była easy), dlatego dopiero niedawno, ale w sumie nie żałuję nic.

Wciąż Zandalar Tribe (RP-PVP).
SLGWK since 15.08.2009
#wolnykurdystan #wolnacipa
Awatar użytkownika
Drmz
Posty: 1088
Rejestracja: 23 kwie 2019, 8:12

Re: [WoW] Świat Rzemiosła Wojny

Post autor: Drmz »

Wybaczcie mi lenistwo, że nie mam ochoty robić jakiś konkretny risercz mógłby mi ktoś nakreślić w skrócie, dlaczego aktualny dodatek ssie (a następny jeszcze bardziej)? Dodam, że kozacko się grało w TBC i WOTLK a skończyłem na bodajże w połowie Legionu.

btw żeby grać w classic trzeba mieć najnowszy dodatek czy wystarczy mieć klienta i aktywny abonament?
kosciey pisze: 03 mar 2020, 13:07 wszyscy jesteście chujowo wypluci przez generator gówna.
lygrys pisze: 15 sty 2021, 17:13 Tak czy inaczej nie żałuje, bo wreszcie kupiłem durszlak
Awatar użytkownika
elpe
Posty: 323
Rejestracja: 18 mar 2020, 13:59

Re: [WoW] Świat Rzemiosła Wojny

Post autor: elpe »

Do classica wystarczy sam abonament.
Bfa ssie bo nie wprowadza niczego ciekawego. Duża część to odgrzewany kotlet z legionu, niby są jakieś ekspedycje, ale wieją chujem. Ja z tego dodatku dobrze wspominam mechagon i miasto boralus. Wracam do gry za tydzień, ale tylko po to żeby przygotować sobie postać pod shadowlandsy, które moim zdaniem wyglądają całkiem nieźle
Awatar użytkownika
MoTyW
Pierwszy Mod
Posty: 5374
Rejestracja: 17 kwie 2019, 8:34

Re: [WoW] Świat Rzemiosła Wojny

Post autor: MoTyW »

BFA ssie bo jest nudne i odtwórcze - niby jest w chuj rzeczy do robienia, ale są na maksa rutynowe... Chyba że ktoś lubi napierdalać Mythici +8333, a są pasjonaci.
Shadowlands osobiście hejtuję ze względu na przysiad na butli od Vanisha dokonany na lore i też obawiam się o odtwórczość - np. daily questy eventowe pre-Shadowlands w Icecrown na Northrend to te same questy, które kiedyś robiło się codziennie za czasów WotLKa na turnieju :lol:

Nie mogę się doczekać powrotu klasycznego WotLKa (w sensie progresji classica), ale na to przyjdzie poczekać ładnych parę lat (dopiero wyszło AQ, więc przed nami jeszcze Naxx i całe TBC, które osobiście siadało mi akurat umiarkowanie).
SLGWK since 15.08.2009
#wolnykurdystan #wolnacipa
Awatar użytkownika
Parlae
Posty: 4610
Rejestracja: 29 lip 2019, 16:29

Re: [WoW] Świat Rzemiosła Wojny

Post autor: Parlae »

BFA jest nudne. Na początku mi się całkiem podobało, potem jeszcze Mechagon i Nazjatar w patchu 8.2 były spoko ale teraz to nie ma tam za bardzo co robić. Oczywiście zawsze możnaby pofarmić mounty czy wbijać kolejne alty ale heh, bez przesady. Do tego ta itemizacja totalnie RNG, no nie był to dobry pomysł.
Dlatego czekam na Shadowlands, które zapowiada się naprawdę dobrze. Level Squish to świetny pomysł, covenanty mają potencjał, ta wieża Torghast też ciekawa, no zobaczymy. Fabuła mnie za bardzo nie interesuje, lubię się głównie bawić w PvP, więc liczę na dobre zmiany.
Awatar użytkownika
elpe
Posty: 323
Rejestracja: 18 mar 2020, 13:59

Re: [WoW] Świat Rzemiosła Wojny

Post autor: elpe »

Jeszcze niecałe 2 miesiące żeby się zastanowić nad mainem. Mam dylemat warek/rogal/dh
Awatar użytkownika
koniec
bruh bruh
Posty: 5536
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:44
Lokalizacja: Łódź

Re: [WoW] Świat Rzemiosła Wojny

Post autor: koniec »

Ja się jeszcze zastanawiam czy zagrać, pewnie na jakiegoś maga/priesta/dh wlecę
Awatar użytkownika
MoTyW
Pierwszy Mod
Posty: 5374
Rejestracja: 17 kwie 2019, 8:34

Re: [WoW] Świat Rzemiosła Wojny

Post autor: MoTyW »

AQ40 wjechało z nową gildią, w sumie wszystko ubite poza C'thunem, na którego brakło już czasu.
Jest dobrze :cool:
SLGWK since 15.08.2009
#wolnykurdystan #wolnacipa
Awatar użytkownika
Drmz
Posty: 1088
Rejestracja: 23 kwie 2019, 8:12

Re: [WoW] Świat Rzemiosła Wojny

Post autor: Drmz »

Forumek doradził. Zacząłem classica na Aszbringerze horda 10 levelek pierwszego dnia wbity. Będzie piknie. Grało się trochę na 1.12 zanim jeszcze jajka obrosły
kosciey pisze: 03 mar 2020, 13:07 wszyscy jesteście chujowo wypluci przez generator gówna.
lygrys pisze: 15 sty 2021, 17:13 Tak czy inaczej nie żałuje, bo wreszcie kupiłem durszlak
Awatar użytkownika
Parlae
Posty: 4610
Rejestracja: 29 lip 2019, 16:29

Re: [WoW] Świat Rzemiosła Wojny

Post autor: Parlae »

Awatar użytkownika
elpe
Posty: 323
Rejestracja: 18 mar 2020, 13:59

Re: [WoW] Świat Rzemiosła Wojny

Post autor: elpe »

Parlae pisze: 02 wrz 2020, 19:03 Dysk SSD wymagany w Shadowlands
HDD też ma śmigać. 20 godzin temu wrzucili info na wowheadzie
Awatar użytkownika
Parlae
Posty: 4610
Rejestracja: 29 lip 2019, 16:29

Re: [WoW] Świat Rzemiosła Wojny

Post autor: Parlae »

To dobrze. Ja mam starszy dysk SSD 120 gb tylko pod system.
Ale dziwne, że taka stara gra ze specyficzną grafiką, a pierwsza wprowadza takie wymagania. Poniekąd.
Awatar użytkownika
MoTyW
Pierwszy Mod
Posty: 5374
Rejestracja: 17 kwie 2019, 8:34

Re: [WoW] Świat Rzemiosła Wojny

Post autor: MoTyW »

Wbiłem ostatnio na chwilę na retaila, zrobić sb DK i DH poza strefę startową przed nowym dodatkiem (żeby po squishu być w okolicach 30 lvl, a nie 8, gdyby kiedyś mi się jakichś perwersji aktualniejszych zachciało - nowe postacie elitarne będą zaczynać właśnie na 8 lvl), w który wsm w ogóle nie wiem czy zagram, ale jebać.

DH przeszedłem tylko pierwszą lokację, na DK natomiast potankowałem trochę dungeonów (jest obecnie boost 100% do expa, więc przez jakiś czas wygląda to jak jedna instancja + questy z niej = level) i generalne wrażenie to "jprdl co to za gra jest" (wszystko jakieś takie szybkie, popierdolone, okna i błyski atakują, ludzie spokojnie mogliby być botami, bo jakiejkolwiek gadki w tych krótkich okienkach czasowych zero). Rozdźwięk tym mocniejszy, że DK grałem trochę jako tank w WotLK i Cata - cały system gry tą postacią wyjebał od tamtego czasu fikołka ze dwa razy spokojnie. Pomijam już fakt, że nie ma sensu robić questów w pięknym Northrend, a jak nie ma sensu robić questów w pięknym Northrend, to ja wysiadam z tego pociągu.

Wracam na Classica, choć z drugiej strony taka szybka kolejeczka pyk 20 minut i do domu to też jakaś opcja, jak nie będę miał akurat czasu zapierdalać dwie godziny z jednego końca świata na drugi...
SLGWK since 15.08.2009
#wolnykurdystan #wolnacipa
Awatar użytkownika
koniec
bruh bruh
Posty: 5536
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:44
Lokalizacja: Łódź

Re: [WoW] Świat Rzemiosła Wojny

Post autor: koniec »

SL przesunięte na czas bliżej nieokreślony, prepatch 13 października :lol:
Awatar użytkownika
MoTyW
Pierwszy Mod
Posty: 5374
Rejestracja: 17 kwie 2019, 8:34

Re: [WoW] Świat Rzemiosła Wojny

Post autor: MoTyW »

Z tego co słyszałem, to strasznie dużo bugów na becie mieli (takich z kategorii psujących grę, a nie pierdołowatych), więc decyzja zrozumiała, ale no nie pamiętam takiej sytuacji z przeszłości (tj. z dobrych czasów).
SLGWK since 15.08.2009
#wolnykurdystan #wolnacipa
Awatar użytkownika
koniec
bruh bruh
Posty: 5536
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:44
Lokalizacja: Łódź

Re: [WoW] Świat Rzemiosła Wojny

Post autor: koniec »

no bugów było w chuj, całe spelle niektórym klasom w ogóle nie działały, levelowanie było zjebane(np. po wbiciu 55 lvla nie masz co robić bo ci brakuje ileś tam expa, żeby odblokować kolejny zone), conduity i covenanty są pogmatwane i pojebane w chuj, maw i torgas są niedokończone(to pierwsze w ogóle prawie nie ruszone odkąd beta ruszyła a zapowiadało się na jedną z ciekawszych rzeczy w dodatku), granie klasami z więcej niż 1 rolą też jest osłabione przez to jak działają covenanty, licho to na razie wygląda a szkoda bo mieli sporo fajnych pomysłów, motyw dodatku mi się w przeciwieństwie do bfa bardzo podoba i jakby się wyrobili to by był może dodatek na poziomie legionu :( mam nadzieję że przesuną na tyle, żeby to ładnie ogarnąć chociaż już wiary w blizzard mi mało zostało
Awatar użytkownika
Parlae
Posty: 4610
Rejestracja: 29 lip 2019, 16:29

Re: [WoW] Świat Rzemiosła Wojny

Post autor: Parlae »

Szkoda, bo czekałem na to Shadowlands. Ale jeśli gra wymaga dopracowania to lepiej poczekać. :dunno:
Awatar użytkownika
elpe
Posty: 323
Rejestracja: 18 mar 2020, 13:59

Re: [WoW] Świat Rzemiosła Wojny

Post autor: elpe »

Gra już ktoś na prepatchu?
Awatar użytkownika
koniec
bruh bruh
Posty: 5536
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:44
Lokalizacja: Łódź

Re: [WoW] Świat Rzemiosła Wojny

Post autor: koniec »

ja tylko wbiłem zobaczyć customizacje i na razie nie widzę sensu grać, abonament za kilka dni mi się kończy i jak się zaczną eventy to może odnowię
ODPOWIEDZ