[Konsola] Nintendo Switch

Dyskusje na temat ulubionych gier użytkowników. Planszówki? Playstation czy Xbox?

Moderator: con shonery

Awatar użytkownika
Parlae
Posty: 4611
Rejestracja: 29 lip 2019, 16:29

Re: [Konsola] Nintendo Switch

Post autor: Parlae »

Właśnie nie grałem w żadną grę tego typu, ale cały czas kusi po tym co widzę na YT. Jedyne co to w Pandarii w WoWie dbałem o swoją farmę i uwielbiałem ten aspekt. :D

Tak czy siak dzięki za opinię Czarny. ;) Najlepiej chyba będzie jak poczekam na wyprzedaż na steamie i kupię Stardew Valley, bo jest najtańsza. A dalej jeszcze pomyślę. Fajnie byłoby też poznać opinię uż. @miku, bo pamiętam, że cisnął w AC, ale nie wiem czy w RF też.

W ogóle super się zapowiada też ten remake Rune Factory 3 Special. M marcu ma wyjść, ale pewnie i tak dostanie cenę gry AAA. :dunno:
Awatar użytkownika
miku
Posty: 1003
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:24
Lokalizacja: Berlin

Re: [Konsola] Nintendo Switch

Post autor: miku »

@Parlae no mi sie bardzo podobalo, to byl taki piekny zabijacz czasu. I do tego pieknie czasowo ta gra sie ukazala - poczatek pandemii, wszyscy mowili tylko o tym i chwalili sie nowymi rybami i wykopaliskami. Uwazam, ze @Cz4rny1337 dobrze to okreslil. To takie wspolczesne tamagotchi. Niby rowniez caly czas to samo, a tu nagle 6h z glowy. :D

Niestety nie gralem nigdy w RF, dlatego nie moge sie za bardzo wypowiedziec.
http://www.instagram.com/mikuberlin
Obrazek
Tommy Genesis really appreciates me
#BlackpinkIsTheRevolution
Awatar użytkownika
Parlae
Posty: 4611
Rejestracja: 29 lip 2019, 16:29

Re: [Konsola] Nintendo Switch

Post autor: Parlae »

No i bardzo dobrze. Takie luźne gierki czasem wchodzą jak złoto. Zależy od dnia. :D
Awatar użytkownika
yungXpaproch
Posty: 3194
Rejestracja: 01 mar 2020, 20:32
Lokalizacja: grrr pow™

Re: [Konsola] Nintendo Switch

Post autor: yungXpaproch »

jesli nie grales w stardew valley to musisz ograc w chuj, sam przez caly czas od premiery patrzylem na to jako jakas glupia gre farmerska, myslalem ze pewnie mi sie nie spodoba i chuj, nawet chwili nie poswiecilem zeby sprawdzic o co w tym chodzi w ogole. ale kurwa w pewnym momencie, giga losowo, obczailem stardew i zaczalem grac i lo kurwencja ta gra jest czyms o wiele wiecej niz gra farmerska, jest genialna. zadna tego typu gra nie jest w stanie pobic przede wszystkim tego, jaki jej swiat jest zywy i autentyczny. kurwa, te postacie maja swoje wyrazne osobowosci i sa tak dobrze zrobione i ta spolecznosc wydaje sie taka zgrana razem i ogolnie obecna w tej grze. poza tym jest tyle rzeczy do robienia, no masa contentu. ta gra jest po prostu genialna, kazdy musi ograc w swoim zyciu
Awatar użytkownika
Cz4rny1337
Moderator
Posty: 7832
Rejestracja: 17 kwie 2019, 7:52

Re: [Konsola] Nintendo Switch

Post autor: Cz4rny1337 »

I jest na pstryczka i to może być kozak duet
Obrazek
Awatar użytkownika
lygrys
Posty: 9919
Rejestracja: 15 sty 2020, 22:03
Lokalizacja: Gdańsk - Wrzeszcz Górny

Re: [Konsola] Nintendo Switch

Post autor: lygrys »

Cały czas gram w jedynkę Crasha Bandicoota i całe Crash Bandicoot N. Sane Trilogy na switcha wygląda spoko.
W styczniu zapoluje na Spyro Reignited Trilogy i Crasha 4.
+48 22 29 22 597
www.aborcjabezgranic.pl
Jak mnie nie ma na forum, to od was odpoczywam.
Awatar użytkownika
kapec
Posty: 5169
Rejestracja: 17 kwie 2019, 21:01

Re: [Konsola] Nintendo Switch

Post autor: kapec »

Zelde już przeszedłeś? Czy skończyłeś grać po otrzymaniu lotni
Awatar użytkownika
lygrys
Posty: 9919
Rejestracja: 15 sty 2020, 22:03
Lokalizacja: Gdańsk - Wrzeszcz Górny

Re: [Konsola] Nintendo Switch

Post autor: lygrys »

Prawie wszystkie świątynie zdobyłem.
+48 22 29 22 597
www.aborcjabezgranic.pl
Jak mnie nie ma na forum, to od was odpoczywam.
Awatar użytkownika
phobos
BOR PTKWO
Posty: 20276
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:22

Re: [Konsola] Nintendo Switch

Post autor: phobos »

o kurwa to ile godzin to zajęło, ja dotarłem do tej wioski z laboratorium na wzgórzu i odechciało mi się
mój styl życia to piątkowo
twój styl życia to chujowo
:cool:
ffeee pisze:szkoda, że przez internet nie można komuś zębów wybić :wall: :wall:
lygrys pisze:Wszystkiego najgorszego i wszystkie klątwy na ciebie i twoją rodzinę.
Awatar użytkownika
kapec
Posty: 5169
Rejestracja: 17 kwie 2019, 21:01

Re: [Konsola] Nintendo Switch

Post autor: kapec »

Bez podpowiedzi od jutuba? Przyznam szczerze że po tym poście
lygrys pisze: 17 lut 2022, 3:44 Wczoraj cały dzień spędziłem by zdobyć lotnie w Zeldzie BOTW.
gdzie cały dzień spędziłeś żeby przejść lokację która jest wstępem do gry, to nie wierzyłem w Ciebie. Przepraszam - i props!

Swoją drogą trochę się na Zeldzie zawiodłem, spodziewałem się czegoś lepszego.
Awatar użytkownika
phobos
BOR PTKWO
Posty: 20276
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:22

Re: [Konsola] Nintendo Switch

Post autor: phobos »

to rozpierdalanie się broni to za wysoki lot dla mnie, coś tam można podobno później zdobyć ale nie chce mi się przez to brnąć
mój styl życia to piątkowo
twój styl życia to chujowo
:cool:
ffeee pisze:szkoda, że przez internet nie można komuś zębów wybić :wall: :wall:
lygrys pisze:Wszystkiego najgorszego i wszystkie klątwy na ciebie i twoją rodzinę.
Awatar użytkownika
Parlae
Posty: 4611
Rejestracja: 29 lip 2019, 16:29

Re: [Konsola] Nintendo Switch

Post autor: Parlae »

No te bronie są wkurzające. NIe podoba mi się ten pomysł.
Ogólnie ja doszedłem do momentu zdobycia wierzchowca, odkrycia całej mapy i w tym momencie mi przeszła ochota na dalszą grę. Jak zobaczyłem ile tego terenu jest. :D
Ale pewnie wrócę jeszcze. Ja to lubię czasem rozgrzebać grę, zostawić na pół roku i wrócić z nowymi siłami. ;)
Awatar użytkownika
Piters
Posty: 4292
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:28

Re: [Konsola] Nintendo Switch

Post autor: Piters »

W Zeldzie jest za duzo terenu i za mało rzeczy do roboty. W sensie nie mowie, że musza byc jakies znaczniki czy inne gowna, ale cokolwiek co sprawiałoby że chce ci sie spojrzeć w lewo albo prawo. Obozowiska potworow w sumie chuja dają, shrinów jest względnie mało, no lecisz se tą mapą ale w sumie nie wiesz po co, nic nie przyciąga uwagi

Jakby co to przeszedłem główny wątek i trochę pobocznego
Belmondo pisze:Jestem człowiek demolka
Życie to ślizgawka, twoje życie to parodia
Awatar użytkownika
lygrys
Posty: 9919
Rejestracja: 15 sty 2020, 22:03
Lokalizacja: Gdańsk - Wrzeszcz Górny

Re: [Konsola] Nintendo Switch

Post autor: lygrys »

Ja się na Zeldzie nie zawiodłem, ale ja jestem psychofanem Zeldy od pierwszej części, to dla niej kupiłem głównie switcha i Zelda jest jedynym fantasy jakie toleruje, może dlatego, że ma bardzo unikatowy świat, takie europejskie średniowiecze przerobione na japońską modłę.

Dawno nie grałem ale lubię wrócić i postrzelać sobie z łuku.
+48 22 29 22 597
www.aborcjabezgranic.pl
Jak mnie nie ma na forum, to od was odpoczywam.
Awatar użytkownika
phobos
BOR PTKWO
Posty: 20276
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:22

Re: [Konsola] Nintendo Switch

Post autor: phobos »

nietolerancja dla fantasy kojarzy mi się z katolami zgrzytającymi zębami na widok harrego pottera aaa S Z A T A N C I Ę O P Ę T A, nie tędy droga
mój styl życia to piątkowo
twój styl życia to chujowo
:cool:
ffeee pisze:szkoda, że przez internet nie można komuś zębów wybić :wall: :wall:
lygrys pisze:Wszystkiego najgorszego i wszystkie klątwy na ciebie i twoją rodzinę.
Awatar użytkownika
bronek
Posty: 1411
Rejestracja: 18 kwie 2019, 22:17
Lokalizacja: エッグヘッド

Re: [Konsola] Nintendo Switch

Post autor: bronek »

Piters pisze: 30 gru 2022, 21:01 W Zeldzie jest za duzo terenu i za mało rzeczy do roboty. W sensie nie mowie, że musza byc jakies znaczniki czy inne gowna, ale cokolwiek co sprawiałoby że chce ci sie spojrzeć w lewo albo prawo. Obozowiska potworow w sumie chuja dają, shrinów jest względnie mało, no lecisz se tą mapą ale w sumie nie wiesz po co, nic nie przyciąga uwagi

Jakby co to przeszedłem główny wątek i trochę pobocznego
Kurde, ja to mialem w sumie na odwrot: mnie przytlaczal ogrom rzeczy do zrobienia, i ilosc shrinow :shock: Ja to az tak nie lubilem sie bic, ale gadac z roznymi postaciami i odkrywanie nowych zakatkow/mechanik w grze sprawialo mi duuuuza frajde. Nie przeszkadzalo mi to ze w wiekszosci dawalo ci to jakies itemy ktore nie zawsze byly az tak mocno przydatne, ale lubilem te "ciekawostki" i rozne mini-historyjki. Jestem fanem zagadek w grach, wiec shriny, rozne questy dawane przez losowych pnj ktorych bylo pelno, przepiekne krajobrazy i przerozne stworzenia to bylo cos co mnie fascynowalo w tej grze. Te glowne watki (nawet nie wiem czy mozna to tak nazwac, bo nie sa obowiazkowe do skonczenia gry) tez mi sie podobaly. Podobalo mi sie tez jak duzo bylo poukrywanych rzeczy w tej grze, ze czasami trzeba bylo przeczytac jakas ksiazke ukryta gdzies w jakiejs chatce z gowna, trzeba bylo podsluchiwac pnj z pewnych miejsc, byly tez rozne informacje na tych plakatach na scianach, byly rzeczy zalezne od pory dnia, i cala masa innych rzeczy.

Aaaaale musze przyznac ze ciezko bylo mi przez to grac w to dluzej niz 2/3tyg z rzedu, bo w koncu sie czulem przytloczony tymi questami. Koniec koncow jeszcze chyba nigdy nie przeszedlem glownego watku do konca pomimo 3/4 podejsc i pewnie lacznie z 200/250h gry, ale bylo warto i to chyba jedna z moich ulubionych gier z ostatnich lat.

W sumie to rozumiem hejt, mysle ze to nie jest gra dla kazdego, sam mialem spore obawy przez ten brak glownego watku, ale jako ze gralem w chyba 1 albo 2 jakies poprzednie gierki zeldy (na pewno gralem w phantom hourglass na DS, ale chyba jeszcze pogralem w jakas inna czesc, ale juz nie pamietam ktora :/) i mi sie podobaly to zaryzykowalem (w sumie za darmoche bo switch i gra mlodszego braciaka :lol: ) i sie nie zawiodlem

Dodano po 2 minutach 30 sekundach:
@lygrys Ile tych shrinow zrobiles? Bo jak serio prawie wszystkie to props, jest i kurwa 120 i jako ze gralem bez poradnikow to jestem pewien ze wiele ich ominalem, musialbym zobaczyc na ostatnim sejwie ile tam ich mialem
Ofiary slizgawkowego stalkera: mama swna, kitty, 2 dziewczyny z ktorymi randkowal badman
Awatar użytkownika
Piters
Posty: 4292
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:28

Re: [Konsola] Nintendo Switch

Post autor: Piters »

No ja jak czytałem o Zeldzie to właśnie głównie ludzie okreslali czy komus podejdzie pod względem tego czy eksploracja sama w sobie jest dla Ciebie przyjemna (podziwianie widoczkow, odkrywanie nowych miejscowek itd) czy oczekujesz od eksploracji żeby miała dać Ci jakieś istotne korzyści

Sam koniec końców bardzo lubie te grę, ale długo się meczyłem żeby się wkręcić właśnie przez to że czułem że ta eksploracja nie daje mi nic
Belmondo pisze:Jestem człowiek demolka
Życie to ślizgawka, twoje życie to parodia
Awatar użytkownika
kapec
Posty: 5169
Rejestracja: 17 kwie 2019, 21:01

Re: [Konsola] Nintendo Switch

Post autor: kapec »

Piters pisze: 30 gru 2022, 21:01 W Zeldzie jest za duzo terenu i za mało rzeczy do roboty. W sensie nie mowie, że musza byc jakies znaczniki czy inne gowna, ale cokolwiek co sprawiałoby że chce ci sie spojrzeć w lewo albo prawo.
bronek pisze:Kurde, ja to mialem w sumie na odwrot: mnie przytlaczal ogrom rzeczy do zrobienia, i ilosc shrinow :shock:
Podbijam Pitersa. Jestem fanem eksploracji, w każdej z gierek często kręcę się i chodzę bez celu zbierając wszystkie znajdźki, nawet jak nie mam z tego żadnych korzyści, ale jakoś Zelda na ten moment mnie nie porwała. Jak złapie wszystkie poksy to na bank dam drugą szansę, zobaczymy.
2ps__
Posty: 2750
Rejestracja: 17 kwie 2019, 19:54

Re: [Konsola] Nintendo Switch

Post autor: 2ps__ »

dobra kupuje sobie oleda, jak już wcześniej wspominałem gejmer ze mnie żaden, ostatnia konsola która mi sprawiła przyjemność to psx, na kompie przeszedłem chyba dwie gry w życiu z czego jedną za małolata, na ps2 napierdalałem w fife street 2 i burnouta aż miło, ale potem już pizda, myślę, że do 10 ukończonych gier w życiu wciąż mi daleko, nie przemawia do mnie praktycznie żaden rodzaj rozgrywki, a bardzo bym chciał się przekonać do tej wspanialej formy spedzania wolnego czasu, zawsze kochalem fifę ale jak już nakurwiałem na konsolce przez neta to mi się przestało podobać i już w ogóle nie gram w to gówno jebane nawet z ziomkami, TAK WIĘC NA PIERWSZY OGIEŃ LECI FM czyli moja najlepsza gra w życiu, switch + fm wydaje mi się setupem perfekcyjnym dla mojego lajfstajlu [gdybym w końcu polubił grać w gry], oprócz tego animal crossing wygląda zachęcająco, dajcie jakieś propozycje plx, myśle, że większą szansę ma mnie chwycić coś nietypowego gdyż od wszystkich hitów growych odbijam się raz po raz po max godzinie gdy, nie jestem fanem japońszczyzny, zapraszam do przedstawienia tu waszych ulubionych nietypowych tytułów, może coś mi podpasuje akurat? z góry dziękuję i pozdrawiam
Awatar użytkownika
miku
Posty: 1003
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:24
Lokalizacja: Berlin

Re: [Konsola] Nintendo Switch

Post autor: miku »

Jezeil nie lubisz japonszczyzny i kupujesz switcha -> to zastanowilbym sie jeszcze raz nad tym zakupem.
http://www.instagram.com/mikuberlin
Obrazek
Tommy Genesis really appreciates me
#BlackpinkIsTheRevolution
ODPOWIEDZ