[Konsola] Nintendo Switch

Dyskusje na temat ulubionych gier użytkowników. Planszówki? Playstation czy Xbox?

Moderator: con shonery

Awatar użytkownika
Piters
Posty: 4372
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:28

Re: [Konsola] Nintendo Switch

Post autor: Piters »

Też jestem bardzo wybredny, ale Hades zdecydowanie polecam. Na dole krótki opis. Ma tez opcje "God Mode" jak dla kogoś za trudno, ja na niej grałem bo mam chujowego skilla w napierdalankach i było w sam raz
As the immortal Prince of the Underworld, you'll wield the powers and mythic weapons of Olympus to break free from the clutches of the god of the dead himself, while growing stronger and unraveling more of the story with each unique escape attempt.
Belmondo pisze:Jestem człowiek demolka
Życie to ślizgawka, twoje życie to parodia
Awatar użytkownika
phobos
BOR PTKWO
Posty: 20587
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:22

Re: [Konsola] Nintendo Switch

Post autor: phobos »

miku pisze: 07 sty 2023, 10:03 Jezeil nie lubisz japonszczyzny i kupujesz switcha -> to zastanowilbym sie jeszcze raz nad tym zakupem.
każda gra w jaką grałem na switchu (zelda, pokemony, mario) jest na modłę zachodnią, może w pokemon diamond lekko japońskim klimatem wieje a tak to zamerykanizowane gierki dla mainstreamu
mój styl życia to piątkowo
twój styl życia to chujowo
:cool:
ffeee pisze:szkoda, że przez internet nie można komuś zębów wybić :wall: :wall:
lygrys pisze:Wszystkiego najgorszego i wszystkie klątwy na ciebie i twoją rodzinę.
Awatar użytkownika
miku
Posty: 1008
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:24
Lokalizacja: Berlin

Re: [Konsola] Nintendo Switch

Post autor: miku »

phobos pisze: 07 sty 2023, 18:15 każda gra w jaką grałem na switchu (zelda, pokemony, mario) jest na modłę zachodnią, może w pokemon diamond lekko japońskim klimatem wieje a tak to zamerykanizowane gierki dla mainstreamu
zalezy jak definiujesz japonszczyzne - jesli chodzi o styl graficzny to sie zgadzam. Ale design gameplay'u jest zdecydowanie typowo japonski. Nintendo to definicja japonskiego gameplayu.
http://www.instagram.com/mikuberlin
Obrazek
Tommy Genesis really appreciates me
#BlackpinkIsTheRevolution
Awatar użytkownika
phobos
BOR PTKWO
Posty: 20587
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:22

Re: [Konsola] Nintendo Switch

Post autor: phobos »

no ja nie wiem, mario oddysey to zwykła platformówka jak z lat 2000 (co wcale nie jest wadą), a zelda to jakiś miszmasz średniowiecza z jakimiś sci-fi maszynami, nie ma w tych grach takiego klimatu jak w jakimś anime, Nintendo ma swój styl tworzenia gier, ale czy on dla zachodniego odbiorcy charakteryzuje się czymś co bym nazwał japońszczyzną, chyba nie, nie powinien być to problem dla nikogo kto chce ograć klasyki
mój styl życia to piątkowo
twój styl życia to chujowo
:cool:
ffeee pisze:szkoda, że przez internet nie można komuś zębów wybić :wall: :wall:
lygrys pisze:Wszystkiego najgorszego i wszystkie klątwy na ciebie i twoją rodzinę.
Awatar użytkownika
Cz4rny1337
Moderator
Posty: 7847
Rejestracja: 17 kwie 2019, 7:52

Re: [Konsola] Nintendo Switch

Post autor: Cz4rny1337 »

no ale w sumie platformowki 3D wprowadzilo nintendo z Super Mario 64, turowe walki [jak z pokemonow + miliony menusow, pauzowanie zeby jakies potki dac etc] tez dosc charakterystyczne dla jrpg. A taka Zelda np nie prowadzi za razczke, nie masz miliona znacznikow i od razu pelnej mapy jak w zachodnich open-worldach, nie ma systemu lvli, tylko bardziej jak w jakims Monster Hunter wyposazenie + gotowanie jedzonka

wiec pytanie jak definiujemy japonszyczne, czy mangowy styl i gole lolitki, czy jednak elementy gejmpleju/projektu gry
Obrazek
Awatar użytkownika
bronek
Posty: 1423
Rejestracja: 18 kwie 2019, 22:17
Lokalizacja: エッグヘッド

Re: [Konsola] Nintendo Switch

Post autor: bronek »

Hmm, mysle ze i tak i tak, w sensie mozna powiedziec ze dany kraj/region swiata wyroznia sie 2 elementami (niekoniecznie polaczonymi). Mi japonszczyzna zajezdza jrpg jak np ffx, dragon quest, persona chyba i ni no kuni ale tez bijatykami z anime jak np seria naruto ninja storm, dragon balle, jump force, one piece pirate warriors i uwazam ze wiekszosc gier na switcha nie wpada w ta kategorie. Pokemony niby byly sa turowe, ale design swiata i samych stworkow imo nie jest charakterystyczny dla japonii, nwm jak to skategoryzowac tbh. A Zelda takie polaczenie platformowki z rpg, taki wiedzmin ale w bardziej bajkowym swiecie

Dodano po 6 minutach 55 sekundach:
A gry typu te z uniwersum Mario (czyli zwykle mario, mario kart, luigi masion itd...) sa chyba w swojej osobnej kategorii, w podobnym stylu i podobnie znanych to chyba tylko rayman mi przychodzi do glowy ale to tylko do zwyklego mario mozna porownac (i to do starych jeszcze w 2D). Reszta chyba unikalna.

Chociaz jak tak jeszcze bym cos dodal do typowej japonszczyzny to te bijatyki 2D. Tekken, Street fighter, a z flagowcow nintendo smash bros, a tutaj to chyba tez mozna uznac za typowo japonskie czy nie?

Dodano po 2 minutach 10 sekundach:
Wiec moze niech 2ps powie nam jakich gier konkretnie nie lubi i ktore uwaza za "typowa japonszczyzne" i bedzie mozna mu doradzic bardziej i powiedziec "dobra na switchu w takim razie nie bierz tego i tego, a sprobuj moze to lub to"
Ofiary slizgawkowego stalkera: mama swna, kitty, 2 dziewczyny z ktorymi randkowal badman
Awatar użytkownika
insane
Posty: 1523
Rejestracja: 23 kwie 2019, 10:50

Re: [Konsola] Nintendo Switch

Post autor: insane »

przeciez na switchu poza exami od big N jest masa indyków z wyróżniającym sie gameplayem, wiec warto rozważyć zakup pstryczka nawet jak nie lubisz mario
Awatar użytkownika
miku
Posty: 1008
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:24
Lokalizacja: Berlin

Re: [Konsola] Nintendo Switch

Post autor: miku »

insane pisze: 08 sty 2023, 7:22 przeciez na switchu poza exami od big N jest masa indyków z wyróżniającym sie gameplayem, wiec warto rozważyć zakup pstryczka nawet jak nie lubisz mario
Zgadzam sie. Ale jezeli nie jest sie zainteresowanym grami Nintendo to czy nie lepiej kupic w takim razie steamdecka, ktory zwroci sie po pierwszym steam sale`u? Pisze to jako fanboy Nintendo haha.
http://www.instagram.com/mikuberlin
Obrazek
Tommy Genesis really appreciates me
#BlackpinkIsTheRevolution
2ps__
Posty: 2756
Rejestracja: 17 kwie 2019, 19:54

Re: [Konsola] Nintendo Switch

Post autor: 2ps__ »

chodzi o to ze ogolnie nie lubie zadnych gier xd ale staram sie przekonac bo super by bylo moc sie zatracic w wirtualnym swiecie na pare h czasem dla relaxu lub zabicia czasu, mysle ze jest wieksza szansa ze przypadnie mi do gustu coś nieoczywistego a z tego co to czytam to masa jest tego typu gierek, bo kurwa hitowe gierki szlagiery na ps4 czy kompa do mnie nie przemawiaja, no huj pewnie skonczy sie jak zwykle na poczatek chyba kupie animal crossing fma i jakas platformowe i sie zobaczy
Awatar użytkownika
phobos
BOR PTKWO
Posty: 20587
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:22

Re: [Konsola] Nintendo Switch

Post autor: phobos »

kup se mario kart, tam jest mega prosty i niezobowiązujący multiplayer (wbijasz i wychodzisz kiedy chcesz) i można we 2 osoby na jednym ekranie też grać w multi online, a mimo to krzywa uczenia jest spora, trudna gierka to jest jak się chce lepiej grać
mój styl życia to piątkowo
twój styl życia to chujowo
:cool:
ffeee pisze:szkoda, że przez internet nie można komuś zębów wybić :wall: :wall:
lygrys pisze:Wszystkiego najgorszego i wszystkie klątwy na ciebie i twoją rodzinę.
2ps__
Posty: 2756
Rejestracja: 17 kwie 2019, 19:54

Re: [Konsola] Nintendo Switch

Post autor: 2ps__ »

ano pykalem u znajomych i w sumie stad sie wziela moja zajawka na switcha, wiec pewnie to wjedzie jako 3 gierka, dziekuwka
Awatar użytkownika
lygrys
Posty: 10015
Rejestracja: 15 sty 2020, 22:03
Lokalizacja: Gdańsk - Wrzeszcz Górny

Re: [Konsola] Nintendo Switch

Post autor: lygrys »

bronek pisze: 03 sty 2023, 19:18

Dodano po 2 minutach 30 sekundach:
@lygrys Ile tych shrinow zrobiles? Bo jak serio prawie wszystkie to props, jest i kurwa 120 i jako ze gralem bez poradnikow to jestem pewien ze wiele ich ominalem, musialbym zobaczyc na ostatnim sejwie ile tam ich mialem
[@lygrys
nie liczyłem, ale z poradnikami, a roboty rozwalałem z zapasami strzał. za trudna ta gra dla mnie.

Dodano po 1 minucie 37 sekundach:
kupiłem dzisiaj Spyro i od 19:00 mi się instaluje.
+48 22 29 22 597
www.aborcjabezgranic.pl
Jak mnie nie ma na forum, to od was odpoczywam.
Awatar użytkownika
con shonery
Moderator
Posty: 5984
Rejestracja: 18 kwie 2019, 9:18

Re: [Konsola] Nintendo Switch

Post autor: con shonery »

I u mnie wylądował switch oled (jak zaraz wyjdzie pro to się wkurzę), już skonfigurowany, zjem śniadanie i wjeżdżam w zelde eeeeesssa

Moja pierwsza konsola Nintendo ever
Awatar użytkownika
bronek
Posty: 1423
Rejestracja: 18 kwie 2019, 22:17
Lokalizacja: エッグヘッド

Re: [Konsola] Nintendo Switch

Post autor: bronek »

Props, teraz jeszcze bratankom kup takiego samego i sobie zapasowa Zelde i juz Nintendo Starter pack skompletowany :joint:
Ofiary slizgawkowego stalkera: mama swna, kitty, 2 dziewczyny z ktorymi randkowal badman
Awatar użytkownika
con shonery
Moderator
Posty: 5984
Rejestracja: 18 kwie 2019, 9:18

Re: [Konsola] Nintendo Switch

Post autor: con shonery »

Śmiechem żartem już miałem bratanka na myśli, co prawda nie będę jeszcze kupowal bo ma 3 lata ale w niedalekiej przyszłości będę go zapraszał/wpadał że switchem na jakieś kanapowe multi i pokazywał starożytne gry (które nadal będą sprawiały frajdę).

Zelda to jest kosmos, ostatni raz podobne uczucie przygody miałem przy Elden Ring, tylko, że tu jest jeszcze lepiej bo poza nieznajomością czekającego świata dochodzi nieznajomość gameplayu i gier Nintendo w ogóle.
Rev
Posty: 603
Rejestracja: 17 kwie 2019, 15:05

Re: [Konsola] Nintendo Switch

Post autor: Rev »

No Zelda to wybitna gierka, też 1.5 roku jak kupiłem switcha i odpaliłem to zostałem rozjebany doszczętnie tym, jak fenomenalna to jest przygoda i gra sama w sobie. Ta grafika w stylu anime ma swój urok i mocno przyciąga, miła odmiana od gier dążącyuch do fotorealistycznej grafy. W kwietniu zeszłego roku odbiłem się od Zeldy po nabiciu ok 180h, a zostało jeszcze ze 120h do skończenia, bo odkryłem może 60% mapy :lol: Ta gra jest przeogromna, a myślałem, że Persona 5 Royal była długa, no ale do maja trzeba skończyć.

Ja kupiłem na święta mario kart 8 i smash bros i żałuje zmarnowania hajsu, co prawda online za bardzo jeszcze nie pograłem, tylko polatałem w singleplayer troche w obu gierkach, no ale jak dla mnie przehajp. Mario Odyssey też troszke niedawno pograłem, bo leży od ponad roku, no i fajoska gierka, ale grając w handheld mode mocno czuć te 720p[?], gdzie jestem typem gracza, który rzadko narzeka na grafike, bo fabuła/gameplay są dla mnie priorytetem.
Awatar użytkownika
#1
Posty: 1390
Rejestracja: 18 maja 2019, 20:20

Re: [Konsola] Nintendo Switch

Post autor: #1 »

Akurat Mario Odyssey jest przejebanie dobre
^ kogo to chuj obchodzi?
Awatar użytkownika
koxefer
Posty: 2389
Rejestracja: 30 gru 2019, 0:04
Lokalizacja: luxus, lexus - nie jezus chrystus

Re: [Konsola] Nintendo Switch

Post autor: koxefer »

mnie wlasnie zelda z czasem znudzila, a mk8d mogloby byc moja jedyna gra
Mój ojciec z Santiago Latino, a twój stary pijany Grzesio
freeRivaldo
Awatar użytkownika
lygrys
Posty: 10015
Rejestracja: 15 sty 2020, 22:03
Lokalizacja: Gdańsk - Wrzeszcz Górny

Re: [Konsola] Nintendo Switch

Post autor: lygrys »

Trylogia Spyro na Switcha daje radę, może nie aż tak dobrze wygląda jak Trylogia Crasha Bandicoota, ale jest w miarę ładna.
Z ciekawości kupię Crasha Bandicoota 4 jak trafię.

Dzisiaj kupiłem sobie Lego DC Super-Villains i LEGO Marvel Super Heroes 2. Lego DC już trochę grałem i też spoko, a Lego Marvel dopiero instaluję.

Dodano po 1 minucie 39 sekundach:
#1 pisze: 04 lut 2023, 14:13 Akurat Mario Odyssey jest przejebanie dobre
Dla mnie Odyseja Mariana jest za trudna, ja nie umiem grać Mariana 3D.
+48 22 29 22 597
www.aborcjabezgranic.pl
Jak mnie nie ma na forum, to od was odpoczywam.
Awatar użytkownika
Parlae
Posty: 4682
Rejestracja: 29 lip 2019, 16:29

Re: [Konsola] Nintendo Switch

Post autor: Parlae »

To lepiej nie kupuj nowego Crasha, bo jest z 10 razy trudniejszy od Mario.

Przecież Mario Odyssey był łatwy. Jedyna trudność polegała na znalezieniu drogi do niektórych gwiazdek.
ODPOWIEDZ