[Konsola] Nintendo Switch

Dyskusje na temat ulubionych gier użytkowników. Planszówki? Playstation czy Xbox?

Moderator: con shonery

Awatar użytkownika
con shonery
Moderator
Posty: 5986
Rejestracja: 18 kwie 2019, 9:18

Re: [Konsola] Nintendo Switch

Post autor: con shonery »

insane pisze: 19 lut 2023, 10:13 daj znac jak pograsz wiecej w xenoblade, bo mnie odrzucił design postaci na poczatku, ale mysle czy by nie sprobowac raz jeszcze.
Wbiłem kilkanaście godzin i jak dla mnie kozak, tylko ja się wychowałem na japońskich erpegach więc animu postacie mi nie przeszkadzają, tak jak miejscami cringowe dialogi i głupkowate akcje. Ciekawy świat i historia, niezły system walki, miejscami czuć że gra ma już 13 lat ale i tak lokacje robią wrażenie do dziś. Tym bardziej się jaram, że podobno każda kolejna część lepsza od poprzedniej.
Awatar użytkownika
Rupert
Bodo
Posty: 4675
Rejestracja: 17 kwie 2019, 11:36

Re: [Konsola] Nintendo Switch

Post autor: Rupert »

DAJ ZNAC JAK BEDZIESZ CHCIAL GRAĆ W 2 CZESC BO NIKT JEJ NIE CHCE KUPIC ODE MNIE
[size=10 pisze:jebanaplujdupa[/size] post_id=564758 time=1632312420 user_id=236]
mocno przeceniony post ruperta
Awatar użytkownika
Luxair
Posty: 4112
Rejestracja: 24 kwie 2019, 19:38

Re: [Konsola] Nintendo Switch

Post autor: Luxair »

phobos pisze: 26 lut 2023, 22:33 https://rentry.org/IsMySwitchPatched więcej info
👍 Your console is not patched. Hooray!
Koks i dziwkę brałeś cichcem
Polizałeś pizdę, popijałeś Żywcem
Awatar użytkownika
phobos
BOR PTKWO
Posty: 20651
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:22

Re: [Konsola] Nintendo Switch

Post autor: phobos »

no i ESSA, tylko uważaj z kontem nintendo, bo można bana wyłapać za logowanie się na shakowanej konsoli
mój styl życia to piątkowo
twój styl życia to chujowo
:cool:
ffeee pisze:szkoda, że przez internet nie można komuś zębów wybić :wall: :wall:
lygrys pisze:Wszystkiego najgorszego i wszystkie klątwy na ciebie i twoją rodzinę.
Awatar użytkownika
Cz4rny1337
Moderator
Posty: 7855
Rejestracja: 17 kwie 2019, 7:52

Re: [Konsola] Nintendo Switch

Post autor: Cz4rny1337 »

Żadnego logowania, rób krok po kroku guide i dostaniesz info jak odciąć konsole od serwerów nintendo, najlepiej wymazać numer seryjny w systemie przerobionym (90DNS jest opcja, ale już dawno niezalecana, chociaż czasami używam + brak nr seryjnego + coś tam jeszcze)

Przerób metoda w której tworzyć emuNAND - wtedy masz sysNAND (oryginalny nieshackowany system) i emuNAND(system z bajerami) i wybierasz po restarcie konsoli który chcesz odpalić i na sys normalnie grasz online np

Przeczytaj ze 2/3 poradniki ze 2 razy, zamów RCM loader i śmigaj
Obrazek
Awatar użytkownika
#1
Posty: 1390
Rejestracja: 18 maja 2019, 20:20

Re: [Konsola] Nintendo Switch

Post autor: #1 »

Mam ten rcm loader gdzies kupiłem z koszem elektroniki rożnej. Mogę sprzedać
^ kogo to chuj obchodzi?
Awatar użytkownika
Luxair
Posty: 4112
Rejestracja: 24 kwie 2019, 19:38

Re: [Konsola] Nintendo Switch

Post autor: Luxair »

phobos pisze: 27 lut 2023, 21:00 no i ESSA, tylko uważaj z kontem nintendo, bo można bana wyłapać za logowanie się na shakowanej konsoli
Mam 2 Switche (#lygra), myślę że przerzucę legalne konta na nowego a staremu-obdrapanemu zrobię factory reset i zjailbreakuję go from scratch.
Cz4rny1337 pisze: 28 lut 2023, 0:04 Żadnego logowania, rób krok po kroku guide i dostaniesz info jak odciąć konsole od serwerów nintendo, najlepiej wymazać numer seryjny w systemie przerobionym (90DNS jest opcja, ale już dawno niezalecana, chociaż czasami używam + brak nr seryjnego + coś tam jeszcze)

Przerób metoda w której tworzyć emuNAND - wtedy masz sysNAND (oryginalny nieshackowany system) i emuNAND(system z bajerami) i wybierasz po restarcie konsoli który chcesz odpalić i na sys normalnie grasz online np

Przeczytaj ze 2/3 poradniki ze 2 razy, zamów RCM loader i śmigaj
O, czyli identycznie jak z 3DS-em. Z tym że myślałem że jeśli dany Switch jest "unpatched", to istnieje czysty softmod? Rozumiem że muszę ten cały RCM loader zamówić?
Koks i dziwkę brałeś cichcem
Polizałeś pizdę, popijałeś Żywcem
Awatar użytkownika
#1
Posty: 1390
Rejestracja: 18 maja 2019, 20:20

Re: [Konsola] Nintendo Switch

Post autor: #1 »

Daj adres wysle ci, jak będzie działać to przelejesz na jakaś pyszna picke i deal.
^ kogo to chuj obchodzi?
Awatar użytkownika
Luxair
Posty: 4112
Rejestracja: 24 kwie 2019, 19:38

Re: [Konsola] Nintendo Switch

Post autor: Luxair »

Dzięki, ale nie mieszkam w Polsce :(
Koks i dziwkę brałeś cichcem
Polizałeś pizdę, popijałeś Żywcem
Awatar użytkownika
#1
Posty: 1390
Rejestracja: 18 maja 2019, 20:20

Re: [Konsola] Nintendo Switch

Post autor: #1 »

Chciałem dobrze
^ kogo to chuj obchodzi?
Awatar użytkownika
Cz4rny1337
Moderator
Posty: 7855
Rejestracja: 17 kwie 2019, 7:52

Re: [Konsola] Nintendo Switch

Post autor: Cz4rny1337 »

Luxair pisze: 28 lut 2023, 8:19
phobos pisze: 27 lut 2023, 21:00 no i ESSA, tylko uważaj z kontem nintendo, bo można bana wyłapać za logowanie się na shakowanej konsoli
Mam 2 Switche (#lygra), myślę że przerzucę legalne konta na nowego a staremu-obdrapanemu zrobię factory reset i zjailbreakuję go from scratch.
Cz4rny1337 pisze: 28 lut 2023, 0:04 Żadnego logowania, rób krok po kroku guide i dostaniesz info jak odciąć konsole od serwerów nintendo, najlepiej wymazać numer seryjny w systemie przerobionym (90DNS jest opcja, ale już dawno niezalecana, chociaż czasami używam + brak nr seryjnego + coś tam jeszcze)

Przerób metoda w której tworzyć emuNAND - wtedy masz sysNAND (oryginalny nieshackowany system) i emuNAND(system z bajerami) i wybierasz po restarcie konsoli który chcesz odpalić i na sys normalnie grasz online np

Przeczytaj ze 2/3 poradniki ze 2 razy, zamów RCM loader i śmigaj
O, czyli identycznie jak z 3DS-em. Z tym że myślałem że jeśli dany Switch jest "unpatched", to istnieje czysty softmod? Rozumiem że muszę ten cały RCM loader zamówić?

To jest tak, ze luka która istnieje pozwala na wgranie softu w trybie serwisowym/RCM, a żeby go wywołać potrzebujesz tzw. Jiga, taki kurwa plasticzek z metalem co sie wpina w miejsce joycona - możesz to zastąpić folia/spinaczem, ale No jest ryzyko i ja wolałem kupić ten dyndzel

Można sam dyndzel kupić, bo RCM loader zastąpić można telefonem z Androidem/komputerem i kable USB C (ale sam loader łatwy)

Wyglada to tak ze wrzucasz paczke z exploitem za pomocą kabla i potem nie gasisz już konsoli i nie potrzebujesz loadera
Obrazek
Awatar użytkownika
Luxair
Posty: 4112
Rejestracja: 24 kwie 2019, 19:38

Re: [Konsola] Nintendo Switch

Post autor: Luxair »

Dzięki za info koledzy, poczytam sobie docsy i będzie git
Koks i dziwkę brałeś cichcem
Polizałeś pizdę, popijałeś Żywcem
Awatar użytkownika
Lidwin
Posty: 471
Rejestracja: 20 kwie 2019, 11:55

Re: [Konsola] Nintendo Switch

Post autor: Lidwin »

Ciekawe czy jest opcja z litem to zrobić
F1 to królowa. Zawsze była.
Awatar użytkownika
#1
Posty: 1390
Rejestracja: 18 maja 2019, 20:20

Re: [Konsola] Nintendo Switch

Post autor: #1 »

Lite i v2 tylko przeróbka przez wlutowanie chipu Hwfly
^ kogo to chuj obchodzi?
Awatar użytkownika
Cz4rny1337
Moderator
Posty: 7855
Rejestracja: 17 kwie 2019, 7:52

Re: [Konsola] Nintendo Switch

Post autor: Cz4rny1337 »

W chipy drogie i trudno dostępne bo ekipę je produkująca zawienli + ktoś kto Ci to wlatuje/umiejętności
Obrazek
Awatar użytkownika
#1
Posty: 1390
Rejestracja: 18 maja 2019, 20:20

Re: [Konsola] Nintendo Switch

Post autor: #1 »

Ekipę xecuter zamknęli, Hwfly działa ~400 AliExpress
^ kogo to chuj obchodzi?
Awatar użytkownika
Cz4rny1337
Moderator
Posty: 7855
Rejestracja: 17 kwie 2019, 7:52

Re: [Konsola] Nintendo Switch

Post autor: Cz4rny1337 »

teraz widzę, że trwały pracę nad użyciem rapsberry RP-2040 jako chipa, koszt na ali w tej chwili jakies 40 zl, najpierw dev zrezygnowal, ale 20pare dni temu uruchomili Ubuntu, z HOS [systemem switcha], nadal problem, ale jest iskierka

czas kupowac RP-2040, to nie jest porada inwestycyjna xD
Obrazek
Awatar użytkownika
Luxair
Posty: 4112
Rejestracja: 24 kwie 2019, 19:38

Re: [Konsola] Nintendo Switch

Post autor: Luxair »

A swoją drogą, to czy poza standardowym odpalaniem pirackich ROM-ów oraz emulatorami (zapewne RetroArch?), są jakieś godne uwagi homebrew na Switcha?
Koks i dziwkę brałeś cichcem
Polizałeś pizdę, popijałeś Żywcem
Awatar użytkownika
Cz4rny1337
Moderator
Posty: 7855
Rejestracja: 17 kwie 2019, 7:52

Re: [Konsola] Nintendo Switch

Post autor: Cz4rny1337 »

Szału nie ma, ale:
- mission control - dodaje obsługę większości kontrolerów BT bez przejściówek + kontrolery na kablu tez
- overlay tesla, który pozwala na odblokowywanie 60 klatek w dużej ilości gier
- możliwość podkręcenia zegarów żeby to powyższe śmigało/żeby zelda nie zacinała w lesie
- homebrew symulujące grę w docku (albo na odwrót) które pozwala na podbicie rozdzielczości w trybie bez docka w grach które maja różne ustawienia na oba tryby
- chiaki czyli całkiem sprawnie działający klient zdalny do gry na ps4
- moonlight to samo ale z PC
- streamowania gier ze Switch na PC (nie korzystałem)
- jksv do zarządzania sejwami i ich backupow
- jakiś czytnik ebooków ale bez szału lepiej postawić android
- klient i server ftp/appki do zarządzania plikami
- nxgallery dostep z telefonu do screenshotow/nagrań
- lanplay umożliwiający grę online
- nx activity log - fajna appka zliczający ile godzin grałeś w dana grę

No i do zarządzania treściami z internetu i ich pobierania to tinfoil który wyglada jak sklep z giereczkami (po konfiguracji) i ma różne fazowe opcje

Najbardziej brakuje Spotify działającego w tle, niby ktoś pracuje, ale żmudnie to idzie
Obrazek
Awatar użytkownika
#1
Posty: 1390
Rejestracja: 18 maja 2019, 20:20

Re: [Konsola] Nintendo Switch

Post autor: #1 »

Jakiego „sklepu” używasz na tinfoil? Ja miałem teknik ale coś się pozmieniało i chyba jest płatny
^ kogo to chuj obchodzi?
ODPOWIEDZ