rusina

Kategoria poświęcona wykonawcom.

Moderatorzy: Jose, oldschool

Awatar użytkownika
przedszkolanek
Posty: 17084
Rejestracja: 21 kwie 2019, 21:29

Re: rusina

Post autor: przedszkolanek »

wymagania względem polskiego rapu jakby on kiedyś faktycznie overall average miał coś do powiedzenia ciekawego xD
RIVALDO111
Zbanowany
Posty: 3829
Rejestracja: 18 sty 2022, 0:51

Re: rusina

Post autor: RIVALDO111 »

Ten chłopak wyleci nieraz na karcie na czasie muzyki. I się zastanawiam czy dziś obok Zimmera nie jest to najbardziej słaby lirycznie popo raperek. Mam wrażenie że jakby Google translator napisał mu 30 przykładowych zdań i lecimy do studia.

A gościu obecnie serio ma duży hype. Zagadka dla mnie

.

Dodano po 9 minutach 5 sekundach:
jAg pisze: 28 paź 2022, 16:33 Bardziej chodzi o to, że chłop nie ma za grosz charyzmy, jest totalnie nijaki, bezpłciowy i nie chodzi o głos. Słabiutkie wersy, numer o niczym, a do tego nudzący smęt. Overhyped typ, to już taki aster wydaje się dużo ciekawszym graczem, mimo że też podpierdala patenty.

Tak wygląda dziś 99 procent sceny którzy wchodzą do meja. :cool:

Dodano po 1 minucie 31 sekundach:
Jasion94 pisze: 28 paź 2022, 13:12 stop pedalizacji polskiego rapu
Dziś tak wyglądają ludzie 18-20 plus :joint:
Siedzimy już nad tym trzy lata, bo obłęd to dar, a nie kara,Mówią nam jak mamy latać, ja wolałbym spotkać Ikara,Szczęście to tylko przywilej, szczęście to tylko na chwilę, szczęście cię zgubi,udusi,zabije i minie ,A w trakcie się wije jak żmije i gnije.
Awatar użytkownika
Piters
Posty: 4392
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:28

Re: rusina

Post autor: Piters »

Dla mnie 10 pak spokojnie top 10 numerow w tym roku, ale chyba wypadek w porównaniu do reszty z płyty
Belmondo pisze:Jestem człowiek demolka
Życie to ślizgawka, twoje życie to parodia
Awatar użytkownika
yungXpaproch
Posty: 3259
Rejestracja: 01 mar 2020, 20:32
Lokalizacja: grrr pow™

Re: rusina

Post autor: yungXpaproch »

rusina zajebisty w chuj :joint:
ze starszych numerow ten np, kurwa kosa
Awatar użytkownika
przedszkolanek
Posty: 17084
Rejestracja: 21 kwie 2019, 21:29

Re: rusina

Post autor: przedszkolanek »

muszę sobie do płyty wrócić
Awatar użytkownika
przedszkolanek
Posty: 17084
Rejestracja: 21 kwie 2019, 21:29

Re: rusina

Post autor: przedszkolanek »

rusina x sheder - WIEM DOBRZE (🎥: learnhowtohustle/xawito)
Spoiler
czego to się człowiek nie dowie, patrząc w kreditsy
Project Manager Def Jam: Jakub Skalski ([email protected])
rozumiem, że jakub skalski to user @skała? @Jose, dobrze rozumiem?
Awatar użytkownika
yungXpaproch
Posty: 3259
Rejestracja: 01 mar 2020, 20:32
Lokalizacja: grrr pow™

Re: rusina

Post autor: yungXpaproch »

@przedszkolanek tak, masz racje, pamietam jak postowal jak jeszcze w newonce robil

Dodano po 1 minucie 32 sekundach:
a co do numeru, fajny bardzo, tylko ze sheder o wiele lepiej niz rusina, sheder to kocur w ogole
Awatar użytkownika
Bryx Fenrir
Posty: 3747
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:22

Re: rusina

Post autor: Bryx Fenrir »

Bardzo przyjemny numer
RIVALDO111
Zbanowany
Posty: 3829
Rejestracja: 18 sty 2022, 0:51

Re: rusina

Post autor: RIVALDO111 »

https://m.youtube.com/watch?v=VF93k7L59kg

Patrząc na te koncerty Rusiny mam wrażenie, że on ma dziś największe papiery by wbić na pułap takiego Okiego z nowych ludzi. Widać mega zainteresowanie nastków jego osobą. Ciekawe gdzie go zaprowadzi 2 płyta w def jamie.

Nie rozumiem jego fenomenu, ale lubię na chłodno oceniać marketing. :joint:
Siedzimy już nad tym trzy lata, bo obłęd to dar, a nie kara,Mówią nam jak mamy latać, ja wolałbym spotkać Ikara,Szczęście to tylko przywilej, szczęście to tylko na chwilę, szczęście cię zgubi,udusi,zabije i minie ,A w trakcie się wije jak żmije i gnije.
FÜRDIEGANG
Posty: 1147
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:32

Re: rusina

Post autor: FÜRDIEGANG »

10 mln wyświetleń/spotify na 10 PAK, co za szef :bowdown:

Na Forach 9,7 mln, Zemsta 5,5 mln, GO! 4,5 mln, Molly 2,8 mln, To nie Miłość 2,4 mln, Paranoja 2 mln, reszta okolice 800-1,5 mln
ex-AlmostDivine

Twój chłopak kaloryfer kurwa, a ja se noszę bojler
No bo jem co chcę, a ten głupek liczy kalorie tak jak drobne
By cię wziąć na randkę i zamówić sałatkę
No naprawdę trochę scam, nie?
Awatar użytkownika
Jaayu
Posty: 3495
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:16

Re: rusina

Post autor: Jaayu »

ten numer z shederem calkiem spoko
Fuck mes rêves j'revends mes ailes
Awatar użytkownika
ART
Mistrz Fantasy NBA
Posty: 10215
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:50
Lokalizacja: nigdy za kratami

Re: rusina

Post autor: ART »

FÜRDIEGANG pisze: 29 gru 2022, 14:26 10 mln wyświetleń/spotify na 10 PAK, co za szef
niemozliwe, tyle to ja sam nabilem 🔥🔥🔥
lygrys pisze: 18 lis 2022, 19:01 w chuju mam przecenę, mogę pełną cenę zapłacić.
camzatizbak pisze: 18 mar 2024, 20:26 Palec w dupie, to jest to
RIVALDO111
Zbanowany
Posty: 3829
Rejestracja: 18 sty 2022, 0:51

Re: rusina

Post autor: RIVALDO111 »

FÜRDIEGANG pisze: 29 gru 2022, 14:26 10 mln wyświetleń/spotify na 10 PAK, co za szef :bowdown:

Na Forach 9,7 mln, Zemsta 5,5 mln, GO! 4,5 mln, Molly 2,8 mln, To nie Miłość 2,4 mln, Paranoja 2 mln, reszta okolice 800-1,5 mln
Pierwszy z nowych, po Okim Soblu i Macie, który ma szansę na dużą topkę zasiegową.

Ciekawe czy hype będzie podtrzymany na lata.
Siedzimy już nad tym trzy lata, bo obłęd to dar, a nie kara,Mówią nam jak mamy latać, ja wolałbym spotkać Ikara,Szczęście to tylko przywilej, szczęście to tylko na chwilę, szczęście cię zgubi,udusi,zabije i minie ,A w trakcie się wije jak żmije i gnije.
karbo99
Zbanowany
Posty: 177
Rejestracja: 01 gru 2022, 7:57

Re: rusina

Post autor: karbo99 »

RIVALDO111 pisze: 29 gru 2022, 16:59 Ciekawe czy hype będzie podtrzymany na lata.
Nie będzie. Skończyły się te czasy.
RIVALDO111
Zbanowany
Posty: 3829
Rejestracja: 18 sty 2022, 0:51

Re: rusina

Post autor: RIVALDO111 »

A tu bym polemizował. Są artyści którzy mają mocny status cały czas. Np Sobel,Mata czy Oki moim zdaniem mogą już zawsze przez lata kręcić się w top 10 Spotify.

Zawsze ktoś z nazwisk w mainstreamie będzie na tyle mocny że będzie na lata.
Siedzimy już nad tym trzy lata, bo obłęd to dar, a nie kara,Mówią nam jak mamy latać, ja wolałbym spotkać Ikara,Szczęście to tylko przywilej, szczęście to tylko na chwilę, szczęście cię zgubi,udusi,zabije i minie ,A w trakcie się wije jak żmije i gnije.
karbo99
Zbanowany
Posty: 177
Rejestracja: 01 gru 2022, 7:57

Re: rusina

Post autor: karbo99 »

RIVALDO111 pisze: 29 gru 2022, 18:59 Np Dobek,Mata czy Oki moim zdaniem mogą już zawsze przez lata kręcić się w top 10 Spotify.
Peja o tym mówił w podcaście z Wojewódzkim dosyć ciekawie. Nie ma szans, spedalenie maina nie potrwa zbyt długo i zostanie wyparte przez popik.
RIVALDO111
Zbanowany
Posty: 3829
Rejestracja: 18 sty 2022, 0:51

Re: rusina

Post autor: RIVALDO111 »

Przecież mejn ,,rapowy "sam wyparł rap :rotfl:

Tu nie trzeba czekać na żadne czasy popiku, bo on już jest. Np Sobel i masę mu podobnych.

Widziałeś co ostatnio nakręcili ,,rapowe" legendy meja
:damn:

Siedzimy już nad tym trzy lata, bo obłęd to dar, a nie kara,Mówią nam jak mamy latać, ja wolałbym spotkać Ikara,Szczęście to tylko przywilej, szczęście to tylko na chwilę, szczęście cię zgubi,udusi,zabije i minie ,A w trakcie się wije jak żmije i gnije.
karbo99
Zbanowany
Posty: 177
Rejestracja: 01 gru 2022, 7:57

Re: rusina

Post autor: karbo99 »

To jeszcze nie jest 100% pop, zobaczysz że coraz więcej będzie Sanah i Sobli. Historia zatoczy koło i obecne czasy stworzą kolejne gwiazdy pop a Julki i stundenciaki lachę wyłożą na rap bo przyszli tu przez przypadek. Będą sezonowcy jak Oki, Rusina ale ich prime potrwa 2-3 lata.
RIVALDO111
Zbanowany
Posty: 3829
Rejestracja: 18 sty 2022, 0:51

Re: rusina

Post autor: RIVALDO111 »

Dla mnie nic już nie musi zataczać koło bo już dawno zatoczyło, a ogłoszenie przez popkillery Zimmera odkryciem rapowym roku to był ostatni gwóźdź do trumny.

Z resztą Wdowa gdy go ogłaszała na gali to sama powiedziała że już nie wie czy to pop czy rap.

Z resztą w tym roku najpopularniejsze single to m.in Jerzyk, Złote Tarasy i Riri, a White to nr 1 Spotify.

Gdzie tam jest rap ja się pytam.
Siedzimy już nad tym trzy lata, bo obłęd to dar, a nie kara,Mówią nam jak mamy latać, ja wolałbym spotkać Ikara,Szczęście to tylko przywilej, szczęście to tylko na chwilę, szczęście cię zgubi,udusi,zabije i minie ,A w trakcie się wije jak żmije i gnije.
karbo99
Zbanowany
Posty: 177
Rejestracja: 01 gru 2022, 7:57

Re: rusina

Post autor: karbo99 »

RIVALDO111 pisze: 29 gru 2022, 19:12 Gdzie tam jest rap ja się pytam.
Ja też zadaje sobie to pytanie ale jak ludzie wolą słuchać Rusiny, Okiego, Żabsona od Kaliego, Majora, Palucha, OSTR'a i paru innych rozpierdalaczy z przekazem i forum te ksywy jebało jak burą sukę to znaczy że Ślizgawka sama przyczyniła się do promowania popu.
ODPOWIEDZ