OFFTOPIC SERIALOWY

Kategoria poświęcona sztuce małych i dużych ekranów.

Moderatorzy: gogi, con shonery

Awatar użytkownika
stranger
Posty: 1248
Rejestracja: 26 maja 2019, 0:41

Re: OFFTOPIC SERIALOWY

Post autor: stranger »

many-s pisze: 26 lis 2022, 15:01 Dzisiaj Wednseday zaczałem z córką oglądać. Na razie 1 epizod, Tim Burton daje radę.
Skończyłem oglądać całość jakoś o 5 nad ranem i polecam.
I know you think Obi-Wan gettin' tired now
Don't jump, Anakin, I got the higher ground
Awatar użytkownika
koniec
bruh bruh
Posty: 5536
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:44
Lokalizacja: Łódź

Re: OFFTOPIC SERIALOWY

Post autor: koniec »

2 sezon White Lotus jak na razie jeszcze lepszy od pierwszego :bowdown:
Awatar użytkownika
cloud
091 SICARIOS
Posty: 5826
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:31

Re: OFFTOPIC SERIALOWY

Post autor: cloud »

peterkurten pisze: 16 lis 2022, 20:24 cloud
Nie na platformach co wymieniłeś bo na amazon, ale skończyłem wczoraj The Devil's Hour i mogę gorąco polecić.
w weekend skończyliśmy z panną, dzięki za poleconko, fajny serial ;)
lygrys pisze: 22 sty 2024, 9:47 Wszystkim fanom zimy życzę by zamarzli na śmierć.
Awatar użytkownika
stranger
Posty: 1248
Rejestracja: 26 maja 2019, 0:41

Re: OFFTOPIC SERIALOWY

Post autor: stranger »

1899 od twórców Dark. Jeśli ktoś nie widział to szczerze zazdroszczę. Taki kawał smierdzacej kupy, że aż łza na rzęsie mi się trzęsie.
I know you think Obi-Wan gettin' tired now
Don't jump, Anakin, I got the higher ground
Awatar użytkownika
Jose
Brak Kultury
Posty: 6493
Rejestracja: 17 kwie 2019, 6:49

Re: OFFTOPIC SERIALOWY

Post autor: Jose »

Jak tam wrażenie po ostatnim sezonie The Crown? Znowu chwilka mi zajęła, żeby się przyzwyczaić do nowych bohaterów, ale świetny casting. Elka, Filip, Diana i Karol świetnie dobrani, trochę dziwnie na początku bo McNulty i prof. Umbridge się kojarzą z jedną rolą, no ale at the end of the day fajnie. Co prawda, o wiele mniej mnie już rajcuje fabuła, jednak te czasy znam o wiele lepiej, o Dianie i czytałem, i oglądałem, więc niewiele tu nowego (tym bardziej kontrowersyjnego), niemniej dalej się dość przyjemnie ogląda. Choć imo sezony 1-3 były o wiele lepsze, choć dla mnie największą siłą była wtedy fabuła i te różniste ciekawostki, które doczytywałem później na wiki.
Awatar użytkownika
many-s
Posty: 1792
Rejestracja: 17 kwie 2019, 18:06

Re: OFFTOPIC SERIALOWY

Post autor: many-s »

Pewnego razu na krajowej jedynce obejrzałem i jest spoko. Na plus nieznane polskie twarze (oprócz Garlickiego). Trochę jak "End of the f***ng world".
Awatar użytkownika
DoubleB
Posty: 5933
Rejestracja: 13 kwie 2021, 15:28
Lokalizacja: memphis nadodrze

Re: OFFTOPIC SERIALOWY

Post autor: DoubleB »

właśnie miałem pisać o tym, wciągający miniserial, momentami wygląda jak parodia (ale tak chyba miało być), na plus oczywiście mniej znane twarze i audi a6c4 z dźwięcznym 2.6 v6. I props za stworzenie jednej z najbardziej wkurwiających postaci jakie widziałem na ekranie, niełatwo tak napisać rolę
Awatar użytkownika
potter
Posty: 9515
Rejestracja: 24 kwie 2019, 23:00
Lokalizacja: Opole

Re: OFFTOPIC SERIALOWY

Post autor: potter »

Chwalę głównie za próbę, bo nadal mało jest tego w polskich serialach. Momenty ma znośne [nawet parę razy zaśmiałem] ta próba skrzyżowania End of the fucking world z Fargo, taki średniaczek do obejrzenia na raz, bo te 6x25 min to w jeden wieczór leci.
Mateusz
Posty: 418
Rejestracja: 24 kwie 2019, 14:39

Re: OFFTOPIC SERIALOWY

Post autor: Mateusz »

Obejrzałem Cyberpunk: Edgerunners. Jest to moje pierwsze anime od czasów Pokemonów, bardzo dobrze oddali świat gry, ciekawa historia i zachęciło mnie żeby znowu wrócić do konsoli. Jeśli nie graliście to warto żeby się przekonać czy spodoba Wam się tej wykreowany świat. Wizualnie i dźwiękowo wysoka półka.
Awatar użytkownika
Jose
Brak Kultury
Posty: 6493
Rejestracja: 17 kwie 2019, 6:49

Re: OFFTOPIC SERIALOWY

Post autor: Jose »

Podbijam to "Pewnego razu...", fajny wajb, coś mi to właśnie przypominało i "The End of F* World" jest idealnym odniesieniem. Długość na wielki plus, łatwe lekkie, w dłuższym czasie do zapomnienia, ale ogólnie warto.
Awatar użytkownika
gawi
Posty: 3232
Rejestracja: 19 kwie 2019, 13:12

Re: OFFTOPIC SERIALOWY

Post autor: gawi »

Gabinet osobliwości Guillermo Del Toro ktoś widział? Dobre to?
Sprzedam płyty CD (głównie rap amerykański, ale jest i Ortega Cartel - LAVORAMA)

viewtopic.php?f=31&t=9041&p=661906#p661906
Awatar użytkownika
ebismolarek
Posty: 7686
Rejestracja: 28 lis 2019, 23:25

Re: OFFTOPIC SERIALOWY

Post autor: ebismolarek »

Bez fajerwerków ale spoko do obejrzenia
Awatar użytkownika
mql
Moderator
Posty: 5814
Rejestracja: 17 kwie 2019, 9:20
Lokalizacja: Poznań

Re: OFFTOPIC SERIALOWY

Post autor: mql »

spoko jest, ładnie zmontowane i wyglądające, ogląda się nie najgorzej, ale jakoś sie zatrzymaliśmy w trakcie i tak zostało od paru tygodni
Awatar użytkownika
SiNi
Posty: 2218
Rejestracja: 06 cze 2020, 7:35

Re: OFFTOPIC SERIALOWY

Post autor: SiNi »

Dzisiaj lecę z "Tusla King" czyli gangsterksie losy nowojorskiego mafiozy w którego wciela się Stallone.

To już w sumie kolejna gangsterka od Paramount wcześniej rzucili całkiem udany "Mayor of Kingstown" gdzie można zobaczyć "Hawkeye", ale bez łuku :)
Awatar użytkownika
the
Posty: 616
Rejestracja: 19 kwie 2019, 11:31

Re: OFFTOPIC SERIALOWY

Post autor: the »

Wkreciłem się ostatnio w hiszpańskie produkcje, dwie netflixowe mogę polecić:
- Vivir sin permiso. Jest se typ co jest bogaty, bo ma duży biznes, a tak naprawdę to nie bo narkotyki i inne chuje muje. Podobnych seriali było mnóstwo, ale ten jest jakiś taki inny w tym wszystkim.
- Entrevías. Też jest se typ co ma pieniądze, a rodzina jest bandą kretynów i narkotyki. Taka niby telenowela, ale można się wkręcić.
Awatar użytkownika
clockers
Posty: 5391
Rejestracja: 20 kwie 2019, 11:32

Re: OFFTOPIC SERIALOWY

Post autor: clockers »

Biały Lotos kapitalna seria :bowdown: satyra ostra jak maczeta. no i Lucia Greco :oops: :oops:
Awatar użytkownika
Prez
Posty: 3648
Rejestracja: 26 lip 2019, 8:29

Re: OFFTOPIC SERIALOWY

Post autor: Prez »

oglądam Derry Girls i zostawiam propsy, luźny komediowy serial, odcinki po 20 minut, szybko się łyka
lygrys pisze: 11 maja 2022, 21:05 świetny dzień, jeden z najlepszych w moim życiu.
Dziękuje ci zjebana Polsko.
kup sobie płytkę z rapem NOWA LISTA I CENY
całość już na OLX
irokez88
Posty: 36
Rejestracja: 10 paź 2019, 16:12

Re: OFFTOPIC SERIALOWY

Post autor: irokez88 »

SiNi pisze: 11 gru 2022, 11:45 Dzisiaj lecę z "Tusla King" czyli gangsterksie losy nowojorskiego mafiozy w którego wciela się Stallone.

To już w sumie kolejna gangsterka od Paramount wcześniej rzucili całkiem udany "Mayor of Kingstown" gdzie można zobaczyć "Hawkeye", ale bez łuku :)

Oba seriale od Taylora Sheridana, gościa, który ma naprawdę solidne pióro. Daj znać, jak ten Tulsa King, też bym to sprawdził.
Awatar użytkownika
SiNi
Posty: 2218
Rejestracja: 06 cze 2020, 7:35

Re: OFFTOPIC SERIALOWY

Post autor: SiNi »

@irokez88 "Mayor of Kingstown" srogi klimat, gangsterka, więzienie, ogląda się bardzo dobrze, zaś jeśli chodzi o Tusle to przebrnąłem przez dwa odcinki i liczyłem na zupełnie inne kino, jest o dziwo wesoło chociaż ten humor jakoś do mnie zupełnie nie trafia taki trochę mam wrażenie cringowy, Stallone mega drewniany jak dla mnie,ciężko mi się go ogląda w tej roli może dalej się rozkręci i tor serialu zmieni bieg, ale nie mam ochoty po prostu do tego wracać, zobaczymy jak obejrzę całość, przykładowo odpalam nowy odcinek "Yellowstone" i od razu czuć masakryczną przepaść.
peterkurten
Posty: 872
Rejestracja: 24 kwie 2019, 23:12

Re: OFFTOPIC SERIALOWY

Post autor: peterkurten »

SiNi pisze: 15 gru 2022, 16:49 Mayor of Kingstown
Da rade gdzieś to legalnie obejrzeć?
ODPOWIEDZ