OFFTOPIC SERIALOWY

Kategoria poświęcona sztuce małych i dużych ekranów.

Moderatorzy: gogi, con shonery

Awatar użytkownika
SiNi
Posty: 2227
Rejestracja: 06 cze 2020, 7:35

Re: OFFTOPIC SERIALOWY

Post autor: SiNi »

Nie widziałem, aby był gdzieś na platformach.
Awatar użytkownika
Jiigsi
good kid
Posty: 6841
Rejestracja: 18 kwie 2019, 14:20
Lokalizacja: u jasnego w klubie

Re: OFFTOPIC SERIALOWY

Post autor: Jiigsi »

peterkurten pisze: 15 gru 2022, 17:03 Da rade gdzieś to legalnie obejrzeć?
z vpn w primevideo
last.fm

She gon' make me feel nice, jiggy jiggy on deck
I got bare gyal 'round, jiggy jiggy on deck
Awatar użytkownika
SiNi
Posty: 2227
Rejestracja: 06 cze 2020, 7:35

Re: OFFTOPIC SERIALOWY

Post autor: SiNi »

@peterkurten Jak masz z nim problem to polecam przewykurwisty "W cieniu" (umbre) petarda surowa, realistyczna gangsterska lub "Mr Inbetween" John Wick w czarnym humorze .

https://www.imdb.com/title/tt4269716/?ref_=adv_li_tt

https://www.imdb.com/title/tt7472896/?ref_=adv_li_tt
Awatar użytkownika
FLoo
Posty: 11731
Rejestracja: 18 kwie 2019, 11:54

Re: OFFTOPIC SERIALOWY

Post autor: FLoo »

Fajny ten nowy sezon Biały Lotos, tylko wkurwialo mnie ze śniadania jedli w Taorminie a na plaze chodzili w Cefalu
Największa pizda na forum:

Mider
Awatar użytkownika
badi
BIZNESMENEL
Posty: 4805
Rejestracja: 27 maja 2019, 11:13

Re: OFFTOPIC SERIALOWY

Post autor: badi »

oglądał ktoś shantaram na apple? książka jedna z moich ulubionych i kurde odświeżyłbym sobie historię. warto?
Awatar użytkownika
FLoo
Posty: 11731
Rejestracja: 18 kwie 2019, 11:54

Re: OFFTOPIC SERIALOWY

Post autor: FLoo »

Ja dwa odcinki narazie, fajne
Największa pizda na forum:

Mider
Awatar użytkownika
potter
Posty: 9728
Rejestracja: 24 kwie 2019, 23:00

Re: OFFTOPIC SERIALOWY

Post autor: potter »

Chyba słabo się oglądał bo już skasowany został i tylko na tym jednym sezonie pozostanie.
Awatar użytkownika
gawi
Posty: 3264
Rejestracja: 19 kwie 2019, 13:12

Re: OFFTOPIC SERIALOWY

Post autor: gawi »

badi pisze: 20 gru 2022, 19:23 oglądał ktoś shantaram na apple? książka jedna z moich ulubionych i kurde odświeżyłbym sobie historię. warto?
Też lubię książkę, serial miło się ogląda, jeszcze zostaly mi ze 3 odcinki. Generalnie polecam, nie jest to największy sztos, ale serial można nazwać bardzo dobrym.
Sprzedam płyty CD (głównie rap amerykański, ale jest i Ortega Cartel - LAVORAMA)

viewtopic.php?f=31&t=9041&p=661906#p661906
Awatar użytkownika
SiNi
Posty: 2227
Rejestracja: 06 cze 2020, 7:35

Re: OFFTOPIC SERIALOWY

Post autor: SiNi »

@badi Słaba nota, brak kontynuacji, raczej nikt nie będzie w to wkładał $ ,tak jak wspomniał Potter szybko go wyrzucili, więc masz odpowiedź, że średni - ale jak sam nie obejrzysz to się nie przekonasz poza tym skoro jesteś fanem książki to podejdziesz do niego inaczej i jaki by nie był to Ci się pewnie spodoba.
Awatar użytkownika
joey
Posty: 5689
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:02
Lokalizacja: Warszawa

Re: OFFTOPIC SERIALOWY

Post autor: joey »

da się dobrać do paramount+ w Polsce jakoś legalnie czy trzeba się pierdolić w jakieś vpny etc?
trójkąt bermudzki wola mokotów
Bart
Posty: 121
Rejestracja: 17 lip 2019, 12:42

Re: OFFTOPIC SERIALOWY

Post autor: Bart »

Ostatnio u mnie kilka wtop :
Lincoln lawyer ma swoje momenty ale jest strasznie słabym proceduralem, pełno dziur logicznych. Ja wywracałem oczami i po kilku odcinkach dałem cancela, IMO Szkoda czasu.
Cormoran strike - nudny, nieciekawy a kryminalną zagadkę rozwiązałem po 10 minutach.po 1 sezonie nie zamierzam kontynuować.

Za to Wielka Woda na duży +
i chyba największe zaskoczenie Skazana - spodziewałem sie mega gówna a serial jest naprawde niezły.
Awatar użytkownika
Mider
Posty: 2853
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:07

Re: OFFTOPIC SERIALOWY

Post autor: Mider »

joey pisze: 21 gru 2022, 13:16 da się dobrać do paramount+ w Polsce jakoś legalnie czy trzeba się pierdolić w jakieś vpny etc?
hmm play(sieć komórkowa) chyba ma ich w swojej ofercie
Awatar użytkownika
MalkoNTENT
Posty: 1668
Rejestracja: 18 kwie 2019, 13:53

Re: OFFTOPIC SERIALOWY

Post autor: MalkoNTENT »

Kurde, z miesiąc przed Wielką wodą oglądałem na yt prawie godzinny reportaż(?) i przez to nie mogę sie zabrać za ten serial. A chyba każdy propsuje
Malkontent to moje drugie imię odkąd dorosłem

Ja to nowy Sub Zero
a to że jestem chuj
Za to mogę podziękować ździrom
Awatar użytkownika
Rozpierdalator
Posty: 910
Rejestracja: 11 paź 2019, 19:17

Re: OFFTOPIC SERIALOWY

Post autor: Rozpierdalator »

Nie oglądaj jak już widziałeś tamto. Szkoda czasu, bo niczego nowego się nie dowiesz, a pooglądasz se obyczajówkę o problemach bohaterów. Ja serdecznie nie polecam.

Za to ostatnie 2 odcinki 3. sezonu Kruka dzisiaj wleciały na Canal- i będzie oglądane, chyba nawet dzisiaj się zabiorę jak nie pójdę chlać
A LAMUSY PALĄ SZAJS
I PRUJĄ SIĘ NA PSACH
Awatar użytkownika
potter
Posty: 9728
Rejestracja: 24 kwie 2019, 23:00

Re: OFFTOPIC SERIALOWY

Post autor: potter »

No na szczęście trochę poprawili po tym co się działo w drugim sezonie i trzeci nawet oddaje. Aczkolwiek tak sobie myślę, że
Spoiler
jak Ci odjebują dwa tygodnie wcześniej żonę i prowadzisz sam śledztwo to nie zostawiasz syna jakiemuś psycholowi pod opiekę, bo synek go polubił, no kurwa :D No i też zakończenie: czytałem że sam aktor chciał żeby Kruka uśmiercili, ale musieli dać happy end w razie co żeby za parę lat wrócić czy po co? Takie dwa strzały dostał i dał radę przeżyć, nie wiem
. Generalnie dużo lepsze to było niż produkcje playera typu Szadź, no ale pewnie o wiele mniej osób na tym C+ obejrzy.

Co do White Lotus no to ewidentnie nie polubię się z tym dziełem już i trzeciego nawet nie sprawdzę. Dla mnie to jest przerost formy nad treścią i ten drugi sezon to jak telenowela turecka.
Spoiler
Te dwie pary i rozkmina czy ten zdradził czy tamta i te sceny jak on widzi, że oni się ruchają, no jeszcze brakło żeby gadał sam do siebie i jakbym serio turasy na tvp2 włączył. Ten drugi wątek z prostytutkami tak przewidywalny jak się skończy, że nuda i jedynie wątek mamy Stiflera i gejów był spoko i z twistem i jedynie to mnie trzymało do końca.
A poza tym to piękna Sycylia, fajne obrazki, fajna muzyczka, fajne to nawiązanie sceną do Moniki Vitti i to tyle z plusów.

Obejrzałem jeszcze to co tu bodajże @Luxair wrzucał czyli Pacjent z Carrellem i mocno średniawe to. W sensie wiem, że to pandemiczny serial, jedna miejscówka praktycznie i chodziło o przejście tego całego etapu terapii, ale wynudziło mnie to.
Spoiler
A zwłaszcza ten wątek właśnie z przeszłości terapeuty, te wstawki z obozu itp. Plus ta matka głównego bohatera, która tak jakoś spokojnie podchodziła do tego co synalek robi, nie pasowało mi to.
A no i Devil's hour też mi nie siadło, albo za dużo tego już oglądam albo taki okres, że nic mi nie pasuje, ale no zarys sytuacji i pierwsze odcinki dawały nadzieję na coś lepszego niż efekt końcowy i wyjaśnienie tego.
Spoiler
A właściwie niewyjaśnienie wszystkiego, bo przecież zostawili otwarte furtki na kolejne sezony, które już są zamówione.
Jeszcze Atlanta s04 została i wracam do filmów, to tam też trochę pomarudzę niedługo.

A Wielką wodę kolego wyżej obejrzyj i tak, ja obejrzałem też wcześniej ten materiał na YouTube i fajnie było porównać. Zresztą to nie jest serial tylko o powodzi,
Spoiler
chociaż ta historyjka obyczajowa imo akurat była tandentna.
naucz się dodawać spoilery, bo jak następnym razem znowu zobaczę elementy fabuły w stylu "Hanka Mostowiak przywaliła w kartony i pękł jej tętniak, no dla mnie to nudne było, taka telenowela" to warn pójdzie bez ostrzeżenia

gogi


co ty pierdolisz, gdzie tu były spoilery zdradzające cokolwiek wielkiego z fabuły tych seriali : DDD jedynie gdzie był to oznaczyłem
Ostatnio zmieniony 25 gru 2022, 2:09 przez potter, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
SiNi
Posty: 2227
Rejestracja: 06 cze 2020, 7:35

Re: OFFTOPIC SERIALOWY

Post autor: SiNi »

Ja tam lecę obecnie z nowym sezonem "Sprawy Idealnej" oraz "Wszystkie stworzenia duże i małe"
Awatar użytkownika
Luxair
Posty: 4106
Rejestracja: 24 kwie 2019, 19:38

Re: OFFTOPIC SERIALOWY

Post autor: Luxair »

Rozpierdalator pisze: 23 gru 2022, 15:23 Za to ostatnie 2 odcinki 3. sezonu Kruka dzisiaj wleciały na Canal- i będzie oglądane, chyba nawet dzisiaj się zabiorę jak nie pójdę chlać
Warto? Pierwszy sezon był takim podręcznikowym nordic noir z oczywistym twistem, że nie chciało mi się potem kontynuować...
Koks i dziwkę brałeś cichcem
Polizałeś pizdę, popijałeś Żywcem
Awatar użytkownika
maciek
Posty: 1147
Rejestracja: 20 kwie 2019, 14:01

Re: OFFTOPIC SERIALOWY

Post autor: maciek »

White Lotus zajebiste oba sezony, dawno tak zajarany serialu nie oglądałem
Awatar użytkownika
Rozpierdalator
Posty: 910
Rejestracja: 11 paź 2019, 19:17

Re: OFFTOPIC SERIALOWY

Post autor: Rozpierdalator »

Luxair pisze: 25 gru 2022, 9:19
Rozpierdalator pisze: 23 gru 2022, 15:23 Za to ostatnie 2 odcinki 3. sezonu Kruka dzisiaj wleciały na Canal- i będzie oglądane, chyba nawet dzisiaj się zabiorę jak nie pójdę chlać
Warto? Pierwszy sezon był takim podręcznikowym nordic noir z oczywistym twistem, że nie chciało mi się potem kontynuować...
Kurde jak Ci pierwszy nie podszedł to nie wiem, bo drugi trochę gorszy jest. Za to trzeci ma więcej akcji i mi się podobał najbardziej
A LAMUSY PALĄ SZAJS
I PRUJĄ SIĘ NA PSACH
Awatar użytkownika
badi
BIZNESMENEL
Posty: 4805
Rejestracja: 27 maja 2019, 11:13

Re: OFFTOPIC SERIALOWY

Post autor: badi »

white lotos fajny ale na ryj tej typiary starej kurwa to nie mogę patrzeć bez odruchu wymiotnego. idealnie dobrana stare kurwisko do swojej roli
ODPOWIEDZ