OFFTOPIC SERIALOWY

Kategoria poświęcona sztuce małych i dużych ekranów.

Moderatorzy: gogi, con shonery

Awatar użytkownika
many-s
Posty: 1801
Rejestracja: 17 kwie 2019, 18:06

Re: OFFTOPIC SERIALOWY

Post autor: many-s »

Luxair pisze: 25 kwie 2023, 15:30 Skończyłem Beef i wspaniały to był serial, nie zapomnę go nigdy. A i finał bardzo satysfakcjonujący, co w dzisiejszych czasach jest rzadkością.

Nie ogarniam jak można mówić że się za wolno się rozkręca (zważywszy że w szeroko propsowanym BCS przez parę sezonów się absolutnie nic nie wydarzyło). W każdym odcinku są i dymy i smaczki i budowanie postaci i humor i deprecha, a mikroskopijna Azjatka świetnie gra. 8.5/10
O to. Wczoraj skończyłem oglądać. Dodam, że duży plus za ciekawe życiowe rozkminki głównych bohaterów z tak różnych klas społecznych.
Awatar użytkownika
Luxair
Posty: 4110
Rejestracja: 24 kwie 2019, 19:38

Re: OFFTOPIC SERIALOWY

Post autor: Luxair »

Na AppleTV torrentach wyszły 2 pierwsze odcinki nowego serialu sf Silo, który zapowiada się bardzo dobrze!

Pomysł nie jest może zabójczo świeży (Snowpiercer, "Prawda półostateczna" Dicka, "Paradyzja" Zajdla, heh, nawet swojska Seksmisja) - społeczeństwo postapo żyje w gigantycznym, piętrowym, podziemnym mieście; powierzchnia Ziemi skażona; opresyjna władza a'la 1984 czy Brazil kontroluje poczynania mieszkańców i sączy propagandę; niepokorne jednostki podejrzewają, że może są jednak oszukiwani a na zewnątrz rośnie zielona trawka i ładne kwiatki. Mimo tego, wygląda to bardzo dobrze, gra aktorska jest na wysokim poziomie, a tytułowy silos to wypisz-wymaluj retrofuturystyczny, falloutowy vault.

Oczywiście, ostatecznie może się to okazać gównem ob. jak ekranizacja Fundacji, tak więc reżyserze, nie spierdol tego! Otuchą napawa fakt, że serial jest na podstawie książki-bestsellera "Wool", nie będzie więc improwizowanej fabuły z dupy jak w jakichś Lostach.

Obrazek

PS. Obok Tima Robbinsa - Common
Ostatnio zmieniony 07 maja 2023, 11:43 przez Luxair, łącznie zmieniany 1 raz.
Koks i dziwkę brałeś cichcem
Polizałeś pizdę, popijałeś Żywcem
Awatar użytkownika
fromage
Zbanowany
Posty: 3914
Rejestracja: 07 gru 2020, 20:01

Re: OFFTOPIC SERIALOWY

Post autor: fromage »

Wlasnie kupione z eztv.re Bo na top rankingu bylo, moj czlowieq IMDb gada ze ocena 8 no to chyba uwu sprawdzamy

Po samej opowiedzi uzytkowniqa powyzej to brzmi ciekawie, Bo przypadkowo TV sie odpalil a tam Pablo oraz Felix gallardo z narcos graja z mattem whelbelgirem I tez bylo ze na dole Los Angeles brudny a na gorze elyta I zielono wszystko, future type of beat zawsze spoko, zeby kurczaq Cameron Nas nie wyprzedzil Bo w 90 juz robil o teminatorach (hehe pozdro Elon)
Chief Keef pisze: I'm so fly, I'm so fly, in Hawaii eating Thai
You gotta pay me for a comment, and that comment might be why
Asian ho, say she think I'm nice, why 'cause I eat rice?
Bitch, I'm mean, go and get your things, you can spend the night
Awatar użytkownika
SiNi
Posty: 2227
Rejestracja: 06 cze 2020, 7:35

Re: OFFTOPIC SERIALOWY

Post autor: SiNi »

I kolejny serial w tym roku po „Snowfall” dobija do brzegu, piękna klamra „Wspaniałej Pani Maisel” cudowne kostiumy oraz kreacje, przyjemne ostatnie 5 minut finału.
Awatar użytkownika
lygrys
Posty: 10026
Rejestracja: 15 sty 2020, 22:03
Lokalizacja: Gdańsk - Wrzeszcz Górny

Strajk scenarzystów w USA

Post autor: lygrys »

Ktoś się orientuje jakie produkcje są wstrzymane?
+48 22 29 22 597
www.aborcjabezgranic.pl
Jak mnie nie ma na forum, to od was odpoczywam.
Awatar użytkownika
kapec
Posty: 5216
Rejestracja: 17 kwie 2019, 21:01

Re: Strajk scenarzystów w USA

Post autor: kapec »

lygrys pisze:Ktoś się orientuje jakie produkcje są wstrzymane?
Krzysiu, i po co osobny temat? Nie można było zapytać w serialowym offtopicu?

Sorry za źródło
Spoiler
RIVALDO111
Zbanowany
Posty: 3829
Rejestracja: 18 sty 2022, 0:51

Re: OFFTOPIC SERIALOWY

Post autor: RIVALDO111 »

Ale Piers Morgan na swoim tt zawalił mega Spoiler sukcesji swoim obserwującym

:rotfl: :rotfl: :rotfl:
Spoiler
Siedzimy już nad tym trzy lata, bo obłęd to dar, a nie kara,Mówią nam jak mamy latać, ja wolałbym spotkać Ikara,Szczęście to tylko przywilej, szczęście to tylko na chwilę, szczęście cię zgubi,udusi,zabije i minie ,A w trakcie się wije jak żmije i gnije.
Awatar użytkownika
potter
Posty: 9747
Rejestracja: 24 kwie 2019, 23:00

Re: OFFTOPIC SERIALOWY

Post autor: potter »

u nas w temacie też się natknąłem na gruby spoiler, ale moderacja śpi
Awatar użytkownika
gogi
Złoty Rozjebus
Posty: 4264
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:15

Re: OFFTOPIC SERIALOWY

Post autor: gogi »

potter pisze: 12 maja 2023, 12:32 u nas w temacie też się natknąłem na gruby spoiler, ale moderacja śpi
I nawet nie zamierzam wchodzić do Was w temacie
Spoiler
bo zacząłem oglądać w zeszłym tygodniu więc nie chcę się natknąć na spoiler xD
Sprawa jest prosta - widzisz, że coś jest nie tak, masz w prawym górnym rogu przycisk z wykrzyknikiem, naciskasz, piszesz w zgłoszeniu, że spoiler, ja sprawdzam zgłoszenie, usuwam spoiler, wszyscy szczęśliwi, życie toczy się dalej.

Jak przystało na wzorowego moderatora nie czytam wszystkiego i nie zamierzam, bo musiałbym być na bieżąco z każdą produkcją, a to raczej awykonalne.
pardon pisze: 10 lis 2023, 12:06 nie umiem slowo daje nie umiem juz czytac dluzszych postow saturna i lygrysa bez uczucia ze oni nie marnuja swojego zycia, ale zatruwaja tez nasze mimowolnie pchajac do glow ich chore urojenia
Awatar użytkownika
SiNi
Posty: 2227
Rejestracja: 06 cze 2020, 7:35

Re: OFFTOPIC SERIALOWY

Post autor: SiNi »

oldschool pisze: 13 kwie 2023, 1:52 Czemu się skończyły pomysły skoro Harry Potter to jedna z najmniej wykorzystywanych franczyz, co mnie dziwiło od lat. Mogli robić serial o nie wiem Huncwotach to oni robili filmy Fantastyczne Zwierzęta, które nikogo xD
Też jestem zdziwiony, że po zakończeniu serii nie powstał żadnej serial poboczny choćby o Voldemorcie lub film z głębsza genezą jego życiorysu, przecież to był idealny kandydat z materiałem to tego, pomijam oczywiście jakieś fanowskie produkty co do "Fantastycznych zwierząt" pełna zgoda te gnioty nie powinny w ogóle powstać.
RIVALDO111
Zbanowany
Posty: 3829
Rejestracja: 18 sty 2022, 0:51

Re: OFFTOPIC SERIALOWY

Post autor: RIVALDO111 »

Siedzimy już nad tym trzy lata, bo obłęd to dar, a nie kara,Mówią nam jak mamy latać, ja wolałbym spotkać Ikara,Szczęście to tylko przywilej, szczęście to tylko na chwilę, szczęście cię zgubi,udusi,zabije i minie ,A w trakcie się wije jak żmije i gnije.
Awatar użytkownika
MalkoNTENT
Posty: 1669
Rejestracja: 18 kwie 2019, 13:53

Re: OFFTOPIC SERIALOWY

Post autor: MalkoNTENT »

1 sezon Big Little lies oglądałem z 5 lat temu i pamietam tylko urywki końcówki. 2 sezon to osobna fabuła i mogę spokojnie oglądać, czy wypadałoby przypomnieć sobie s01?
Malkontent to moje drugie imię odkąd dorosłem

Ja to nowy Sub Zero
a to że jestem chuj
Za to mogę podziękować ździrom
Awatar użytkownika
oldschool
Moderator
Posty: 13205
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:50

Re: OFFTOPIC SERIALOWY

Post autor: oldschool »

Polecam w takich sytuacjach obejrzeć sobie filmik na YouTube o nazwie "nazwa serialu" + recap.

Jak nie pamiętam fabuły to zwykle taki 5-10 minutowy skrót mi wystarczy, a seriale są zbyt długie, żeby oglądać je jeszcze raz przed każdym nowym sezonem.
RIVALDO111
Zbanowany
Posty: 3829
Rejestracja: 18 sty 2022, 0:51

Re: OFFTOPIC SERIALOWY

Post autor: RIVALDO111 »

oldschool pisze: 17 maja 2023, 23:53YouTube
Ktoś tu nie zna psychofanow The office i The Sopranos.
Siedzimy już nad tym trzy lata, bo obłęd to dar, a nie kara,Mówią nam jak mamy latać, ja wolałbym spotkać Ikara,Szczęście to tylko przywilej, szczęście to tylko na chwilę, szczęście cię zgubi,udusi,zabije i minie ,A w trakcie się wije jak żmije i gnije.
Awatar użytkownika
piernikowyskoczek
Posty: 7135
Rejestracja: 17 kwie 2019, 11:06

Re: OFFTOPIC SERIALOWY

Post autor: piernikowyskoczek »

suits fajne? bo nie ogladalem nigdy
Awatar użytkownika
emcess
Posty: 3990
Rejestracja: 18 kwie 2019, 20:21

Re: OFFTOPIC SERIALOWY

Post autor: emcess »

taki easy watch, ładni ludzie, ładne wnętrza, bogactwo

trochę wkurwia, że nie wykorzystują zdolności Mike'a w kolejnych sezonach, ale ugułem ok
Obrazek jebac kiboli
Awatar użytkownika
SiNi
Posty: 2227
Rejestracja: 06 cze 2020, 7:35

Re: OFFTOPIC SERIALOWY

Post autor: SiNi »

piernikowyskoczek pisze: 23 maja 2023, 19:04 suits fajne? bo nie ogladalem nigdy
Tak.
Awatar użytkownika
maciek
Posty: 1147
Rejestracja: 20 kwie 2019, 14:01

Re: OFFTOPIC SERIALOWY

Post autor: maciek »

Jak ten Silos? Nadal git?
Awatar użytkownika
Luxair
Posty: 4110
Rejestracja: 24 kwie 2019, 19:38

Re: OFFTOPIC SERIALOWY

Post autor: Luxair »

@maciek Pierwsze dwa odcinki pryma sort, potem klapło mocno + chujowa fizyka + Common gra na poziomie "Trudne sprawy". No nie wiem, może jednak druga Fundacja z tego wyjdzie, niestety
Koks i dziwkę brałeś cichcem
Polizałeś pizdę, popijałeś Żywcem
Awatar użytkownika
Luxair
Posty: 4110
Rejestracja: 24 kwie 2019, 19:38

Re: OFFTOPIC SERIALOWY

Post autor: Luxair »

Sympatyczny serial: Counterpart (Odpowiednik) - zimnowojenny thriller szpiegowski, a twist jest taki że po dwóch stronach żelaznej kurtyny mamy nie 2 mocarstwa ale 2 (prawie) bliźniacze wersje rzeczywistości. W roli głównej J.K. Rowling Simmons, serial toczy się w Berlinie, nakręcono 2 sezony.

Koks i dziwkę brałeś cichcem
Polizałeś pizdę, popijałeś Żywcem
ODPOWIEDZ