OFFTOPIC SERIALOWY

Kategoria poświęcona sztuce małych i dużych ekranów.

Moderatorzy: gogi, con shonery

AseOne
Posty: 221
Rejestracja: 16 sie 2021, 9:08

Re: OFFTOPIC SERIALOWY

Post autor: AseOne »

Mider pisze: 30 mar 2023, 20:29 Nocny Agent na Netflixie warto?
Po 3 odcinkach, warto ale bez większej napinki
Awatar użytkownika
potter
Posty: 9750
Rejestracja: 24 kwie 2019, 23:00

Re: OFFTOPIC SERIALOWY

Post autor: potter »

ja sobie BEEF zacząłem, apropo Netflixa, nawet się spoko rozkręca [jestem po 4 odcinkach i ten czwarty był kapitalny], ogląda/oglądał ktoś?
Awatar użytkownika
emcess
Posty: 3990
Rejestracja: 18 kwie 2019, 20:21

Re: OFFTOPIC SERIALOWY

Post autor: emcess »

pierwszy odcinek obejrzałem i zapowiada się dobrze, moja partnerka obejrzała całość i zachwycona. trochę typowe a24 i mamy beke, ale ciekawie jest budowana fabuła
Obrazek jebac kiboli
Awatar użytkownika
Luxair
Posty: 4112
Rejestracja: 24 kwie 2019, 19:38

Re: OFFTOPIC SERIALOWY

Post autor: Luxair »

Beef S01E01 bardzo fajny, jeśli będzie jeszcze lepiej to hoho
Koks i dziwkę brałeś cichcem
Polizałeś pizdę, popijałeś Żywcem
Awatar użytkownika
potter
Posty: 9750
Rejestracja: 24 kwie 2019, 23:00

Re: OFFTOPIC SERIALOWY

Post autor: potter »

Świetna rzecz, przede wszystkim kapitalnie napisana i zagrana przez główną dwójkę aktorów. Mam trochę mieszane odczucia co do tego ostatniego odcinka, ale generalnie to bardzo pozytywne zaskoczenie. Faktycznie miks gatunków jak typowo od tego studia, ale nie jest to tak odklejone jak 'Wszystko wszędzie naraz'. Polecanko
Awatar użytkownika
mateko
Waste Management
Posty: 6885
Rejestracja: 18 kwie 2019, 18:47
Lokalizacja: Łódź

Re: OFFTOPIC SERIALOWY

Post autor: mateko »

potter pisze: 09 kwie 2023, 21:27 ja sobie BEEF zacząłem, apropo Netflixa, nawet się spoko rozkręca [jestem po 4 odcinkach i ten czwarty był kapitalny], ogląda/oglądał ktoś?
Zacząłem oglądać i zajebiście jest.
RIVALDO111
Zbanowany
Posty: 3829
Rejestracja: 18 sty 2022, 0:51

Re: OFFTOPIC SERIALOWY

Post autor: RIVALDO111 »

HBO oficjalnie ogłosiło że powstanie odświeżona historia w formie serialu Harrego Pottera.

Hollywood serio już się skończyły pomysły na cokolwiek...

Ciekawe czy główne trio będzie białe czy będzie tam latał fajny słodki czarnoskóry chłopiec lub dziewczynka.
:joint: :joint: :joint:

Coś czuję że ten główny rywal Blondynek to na bank zmieni skórę :lol:
Siedzimy już nad tym trzy lata, bo obłęd to dar, a nie kara,Mówią nam jak mamy latać, ja wolałbym spotkać Ikara,Szczęście to tylko przywilej, szczęście to tylko na chwilę, szczęście cię zgubi,udusi,zabije i minie ,A w trakcie się wije jak żmije i gnije.
Awatar użytkownika
oldschool
Moderator
Posty: 13208
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:50

Re: OFFTOPIC SERIALOWY

Post autor: oldschool »

Czemu się skończyły pomysły skoro Harry Potter to jedna z najmniej wykorzystywanych franczyz, co mnie dziwiło od lat. Mogli robić serial o nie wiem Huncwotach to oni robili filmy Fantastyczne Zwierzęta, które nikogo xD

Spoko, że w końcu zabierają się za Wizarding World, sukces Hogwarts Legacy był kamieniem węgielnym.
Awatar użytkownika
Travson
Posty: 893
Rejestracja: 17 kwie 2019, 21:23
Lokalizacja: Łódź/Gdynia

Re: OFFTOPIC SERIALOWY

Post autor: Travson »

Hermiona będzie lesbijką bankowo
phobos pisze: ten świat to symulacja na zaliczenie jakiegoś kosmicznego studenciakaxd który co roku oddaje ten sam projekt ze zmianami
Awatar użytkownika
koniec
bruh bruh
Posty: 5584
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:44
Lokalizacja: Łódź

Re: OFFTOPIC SERIALOWY

Post autor: koniec »

dobre to Beef, polecam też chociaż pierwsze odcinki trochę mnie zniechęciły
Awatar użytkownika
badi
BIZNESMENEL
Posty: 4810
Rejestracja: 27 maja 2019, 11:13

Re: OFFTOPIC SERIALOWY

Post autor: badi »

terapia bez trzymanki na appletv to najlepsze co ostatnio oglądałem
RIVALDO111
Zbanowany
Posty: 3829
Rejestracja: 18 sty 2022, 0:51

Re: OFFTOPIC SERIALOWY

Post autor: RIVALDO111 »

oldschool pisze: 13 kwie 2023, 1:52 Czemu się skończyły pomysły skoro Harry Potter to jedna z najmniej wykorzystywanych franczyz, co mnie dziwiło od lat. Mogli robić serial o nie wiem Huncwotach to oni robili filmy Fantastyczne Zwierzęta, które nikogo xD

Spoko, że w końcu zabierają się za Wizarding World, sukces Hogwarts Legacy był kamieniem węgielnym.
Bo to ma być to samo co filmy HP, więc odgrzewany kotlet.
Siedzimy już nad tym trzy lata, bo obłęd to dar, a nie kara,Mówią nam jak mamy latać, ja wolałbym spotkać Ikara,Szczęście to tylko przywilej, szczęście to tylko na chwilę, szczęście cię zgubi,udusi,zabije i minie ,A w trakcie się wije jak żmije i gnije.
Awatar użytkownika
kapper1
Posty: 2350
Rejestracja: 04 wrz 2019, 1:10

Re: OFFTOPIC SERIALOWY

Post autor: kapper1 »

Luxair pisze: 29 mar 2023, 7:50 Dla fanów "24" - wjechały 2 pierwsze odcinki nowego szpiegowskiego akcyjniaka z Kieferem - "Rabbit hole". Poza tym że główny bohater nazywa się tu John Weir a nie Jack Bauer, jest to mniej-więcej to samo Pilot całkiem niezły, w drugim odcinku za dużo comedic relief i flashbacków jak dla mnie.
Jestem po 3 odcinkach i również polecajka dla fanów. Odcinki lecą szybciutko i przyjemnie :oops:
Awatar użytkownika
Mider
Posty: 2857
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:07

Re: OFFTOPIC SERIALOWY

Post autor: Mider »

A jakieś podobne seriale do tego Rabbit Hole?
Awatar użytkownika
gawi
Posty: 3265
Rejestracja: 19 kwie 2019, 13:12

Re: OFFTOPIC SERIALOWY

Post autor: gawi »

koniec pisze: 13 kwie 2023, 11:21 dobre to Beef, polecam też chociaż pierwsze odcinki trochę mnie zniechęciły
Od którego coś się zaczyna dziać bo 3 wczoraj widziałem i nic szczególnego
Sprzedam płyty CD (głównie rap amerykański, ale jest i Ortega Cartel - LAVORAMA)

viewtopic.php?f=31&t=9041&p=661906#p661906
Awatar użytkownika
koniec
bruh bruh
Posty: 5584
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:44
Lokalizacja: Łódź

Re: OFFTOPIC SERIALOWY

Post autor: koniec »

nie pamiętam już ale dość późno, chyba 5-6
Awatar użytkownika
potter
Posty: 9750
Rejestracja: 24 kwie 2019, 23:00

Re: OFFTOPIC SERIALOWY

Post autor: potter »

imo od czwartego i tej akcji w Las Vegas czy gdzie to tam było
Awatar użytkownika
SiNi
Posty: 2227
Rejestracja: 06 cze 2020, 7:35

Re: OFFTOPIC SERIALOWY

Post autor: SiNi »

Jak ktoś czeka na ostatni odcinek to jest już dostępny - imperium narkotykowe pod nazwą "Snowfall" zamknęło się właśnie w 6 sezonach z dość drastycznym finałem.
Awatar użytkownika
Luxair
Posty: 4112
Rejestracja: 24 kwie 2019, 19:38

Re: OFFTOPIC SERIALOWY

Post autor: Luxair »

Skończyłem Beef i wspaniały to był serial, nie zapomnę go nigdy. A i finał bardzo satysfakcjonujący, co w dzisiejszych czasach jest rzadkością.

Nie ogarniam jak można mówić że się za wolno się rozkręca (zważywszy że w szeroko propsowanym BCS przez parę sezonów się absolutnie nic nie wydarzyło). W każdym odcinku są i dymy i smaczki i budowanie postaci i humor i deprecha, a mikroskopijna Azjatka świetnie gra. 8.5/10
Koks i dziwkę brałeś cichcem
Polizałeś pizdę, popijałeś Żywcem
Awatar użytkownika
potter
Posty: 9750
Rejestracja: 24 kwie 2019, 23:00

Re: OFFTOPIC SERIALOWY

Post autor: potter »

Jak ktoś lubi Donalda Glovera aka Childish Gambino albo wie na co go czasem stać po obejrzeniu Atlanty (zarówno na + jak i na -), to na Amazon Prime jest jego nowe dzieło czyli Rój (Swarm), siedem odcinków po 30 min. On akurat tutaj nie występuje, ale no. Jest to bym powiedział nawet taki slasher gdzie główna bohaterka (świetnie zagrana!) jest psychofanką pewnej artystki (inspiracją chyba była postać Beyonce) i stara się eliminować jej hejterów. Momentami jest dziwnie, momentami strasznie, nie jest to nic wybitnego ale dla fanów gatunku albo z ciekawości można śmiało sprawdzać.
ODPOWIEDZ