OFFTOPIC SERIALOWY

Kategoria poświęcona sztuce małych i dużych ekranów.

Moderatorzy: gogi, con shonery

Awatar użytkownika
emcess
Posty: 3928
Rejestracja: 18 kwie 2019, 20:21

Re: OFFTOPIC SERIALOWY

Post autor: emcess »

że matka stiflera?
Obrazek jebac kiboli
Awatar użytkownika
badi
BIZNESMENEL
Posty: 4793
Rejestracja: 27 maja 2019, 11:13

Re: OFFTOPIC SERIALOWY

Post autor: badi »

tak, jego matka

skończyłem oba sezony tego serialu i o ile doceniam piękno klimat dialogi i wiele innych tak w obu przypadkach zakończenia pozostawiały u mnie niedosyt. może dlatego że jestem fanem tarantino, nie wiem, ale czy ktoś miał podobne odczucia?
Awatar użytkownika
SiNi
Posty: 2218
Rejestracja: 06 cze 2020, 7:35

Re: OFFTOPIC SERIALOWY

Post autor: SiNi »

@irokez88 Mała notka do Tulsa King: dojechałem do 7 odcinka i na szczęście zmieniła się narracja po pierwszych epizodach na bardziej gangsterką, więc w sumie warto zobaczyć.
Awatar użytkownika
Jose
Brak Kultury
Posty: 6494
Rejestracja: 17 kwie 2019, 6:49

Re: OFFTOPIC SERIALOWY

Post autor: Jose »

badi pisze: 27 gru 2022, 12:52 white lotos fajny ale na ryj tej typiary starej kurwa to nie mogę patrzeć bez odruchu wymiotnego. idealnie dobrana stare kurwisko do swojej roli
w ogóle to mogłoby jej nie być w drugim sezonie, bo stworzyła super postać w s01, a w drugim już mocno na siłę

widoczki, klimatuwa i te włoskie panny w drugim sezonie :oops:
Awatar użytkownika
Mider
Posty: 2780
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:07

Re: OFFTOPIC SERIALOWY

Post autor: Mider »

badi pisze: 27 gru 2022, 12:52 white lotos fajny ale na ryj tej typiary starej kurwa to nie mogę patrzeć bez odruchu wymiotnego. idealnie dobrana stare kurwisko do swojej roli
w 2 sezonie od jej mordy gorszy jest tylko syn moltisantiego
Awatar użytkownika
clockers
Posty: 5396
Rejestracja: 20 kwie 2019, 11:32

Re: OFFTOPIC SERIALOWY

Post autor: clockers »

nie no najgorsi oczywiście Cameron i Ethan
imcat
Posty: 89
Rejestracja: 24 kwie 2019, 7:57

Re: OFFTOPIC SERIALOWY

Post autor: imcat »

Oglądam sobie serial Umbre (w cieniu) na HBO i po drugim sezonie koniec, mimo że są 3 sezony tego serialu. Na Filmweb pokazuje, że serial jest dostępny też na playerze i canal, ale tam też są tylko dwa sezony. Co jest kurwa, orientuje się ktoś gdzie można zobaczyć ostatni sezon?
Awatar użytkownika
SiNi
Posty: 2218
Rejestracja: 06 cze 2020, 7:35

Re: OFFTOPIC SERIALOWY

Post autor: SiNi »

@imcat Jest na większości portali z filmami i nie tylko np. freedisc / 3 sezon ma 7 epizodów.
imcat
Posty: 89
Rejestracja: 24 kwie 2019, 7:57

Re: OFFTOPIC SERIALOWY

Post autor: imcat »

@SiNi dziękuje Ci dobry człowieku, od czasów netflixów, hbo i miliona innych usług streamingowych wypadłem z obiegu jeśli chodzi o takie portale. Swoją drogą nie wiem co musiało zajść w mózgu by wywalić jeden, ostatni sezon serialu, a pozostałe zostawić dostępne xd.
Awatar użytkownika
Połas
Posty: 1873
Rejestracja: 18 kwie 2019, 21:47

Re: OFFTOPIC SERIALOWY

Post autor: Połas »

imcat pisze: 05 sty 2023, 10:58 Swoją drogą nie wiem co musiało zajść w mózgu by wywalić jeden, ostatni sezon serialu, a pozostałe zostawić dostępne xd.
Zapewne lada moment też polecą. Zdaje się, że serial W cieniu to jedna z ofiar streamingowych czystek robionych przez Warner Bros. Discovery w celu oszczędności.
Obrazek
Awatar użytkownika
phobos
BOR PTKWO
Posty: 20276
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:22

Re: OFFTOPIC SERIALOWY

Post autor: phobos »

w Umbre akcja
Spoiler
że typ wypadł przez okno, a potem sezon w ogóle zakończył się chyba jakimś weselem
to był s2 czy s3?
mój styl życia to piątkowo
twój styl życia to chujowo
:cool:
ffeee pisze:szkoda, że przez internet nie można komuś zębów wybić :wall: :wall:
lygrys pisze:Wszystkiego najgorszego i wszystkie klątwy na ciebie i twoją rodzinę.
Awatar użytkownika
SiNi
Posty: 2218
Rejestracja: 06 cze 2020, 7:35

Re: OFFTOPIC SERIALOWY

Post autor: SiNi »

@phobos Z tego co kojarzę to
Spoiler
wesele
było w s02e01
moody
Posty: 1015
Rejestracja: 14 cze 2019, 22:34

Re: OFFTOPIC SERIALOWY

Post autor: moody »

o, nawet nie wiedzialem, ze to jest na polskich stremingach, a mialem zamiar obejrzec bo sporo dobrych recenzji. no i kurwa kiepskie to jest, zmecze pierwszy sezon i elo chyba
Spoiler
kurwa jak widze tego syna "kapitana" z morda pochodzenia romskiego, wkleslym bicem i jakims kurwa warkoczykiem to mi sie rzygac chce, musze przymykac oczy przy ogladaniu
Awatar użytkownika
SiNi
Posty: 2218
Rejestracja: 06 cze 2020, 7:35

Re: OFFTOPIC SERIALOWY

Post autor: SiNi »

Leć do końca, im dalej tym lepiej imo, ja tak właśnie prawie ominąłem „modern family” a się zawziąłem i 11 sezonów skończyłem w trybie ekspresowym.
Awatar użytkownika
kapper1
Posty: 2298
Rejestracja: 04 wrz 2019, 1:10

Re: OFFTOPIC SERIALOWY

Post autor: kapper1 »

Tulsa King - Sylwek charyzmą może obdzielić 10 dzisiejszych aktorzyn. Komediowy początek jest mylący. Tęsknię jak cholera za takimi rzeczami w starym stylu. Scena przy In the Air Tonight Collinsa to wisienka :oops:
Na mega plus też długość/ilość odcinków, bez dłużyzn do dojenia pinionszków.
Spoiler
Obrazek
Awatar użytkownika
potter
Posty: 9519
Rejestracja: 24 kwie 2019, 23:00
Lokalizacja: Opole

Re: OFFTOPIC SERIALOWY

Post autor: potter »

Też sobie obejrzałem po Twojej rekomendacji i podbijam, jedynie co to mi się wydaje że w końcówce wszystko się za szybko dzieje i mogli do tych 10 odcinków dobić. Tzn. no nie znajdziecie tu nic nieoczekiwanego czy wybitnego w tym serialu, postacie raczej takie generyczne, ale fajna rozrywka jest to i chyba nawet lepiej mi siedziało w tych komediowych momentach.
Gdzieś mi mignęło, że pod koniec roku będzie drugi sezon.
RIVALDO111
Zbanowany
Posty: 3829
Rejestracja: 18 sty 2022, 0:51

Re: OFFTOPIC SERIALOWY

Post autor: RIVALDO111 »

Cholera czarny power Rangers odkrył eliksir młodości.
Serio ja bym mógł nawet kupić historię że ma z 28 lat jakbym go spotkał na ulicy :lol:

Siedzimy już nad tym trzy lata, bo obłęd to dar, a nie kara,Mówią nam jak mamy latać, ja wolałbym spotkać Ikara,Szczęście to tylko przywilej, szczęście to tylko na chwilę, szczęście cię zgubi,udusi,zabije i minie ,A w trakcie się wije jak żmije i gnije.
Awatar użytkownika
ogkush
Posty: 852
Rejestracja: 03 lip 2019, 15:35

Re: OFFTOPIC SERIALOWY

Post autor: ogkush »

Zaskoczyło mnie pozytywnie apple tv, po Rozdzieleniu ( top 1 z tego co widziałem ostatnio ) nie spodziewałem się szybko zobaczyć czegoś dobrego. Zabrałem się za Teda Lasso i Black Birda, może aż tak dobre nie było, inna tematyka, ale równie wciągające, na pewno x razy bardziej niż wszelkie nowości netflixowe.
baqlashan pisze: przyszedł belmondo i każdy wybraniec od razu skminił że on obiektywnie jest najlepszy, nie widzisz to znaczy że nie doznałeś wizji, nie jesteś po prostu wrażliwy na tak subtelnie tętniące zajebistością i ogładą piękno
Awatar użytkownika
SiNi
Posty: 2218
Rejestracja: 06 cze 2020, 7:35

Re: OFFTOPIC SERIALOWY

Post autor: SiNi »

Jest już drugi sezon Legenda Vox Machiny /


@ogkush "Black Bird" w sumie najgorszy z całej trójki , możesz sobie dodać jeszcze do tego "The Morning Show" z doborową obsadą.

Apple wypuścił jeszcze "Servant" - oglądam, ale tylko dlatego, że jest kapitalnie nakręcony, montażowo cieszy bardzo oko, ale średniawa, lecz trzymający mocno w napięciu przez praktycznie większość odcinków.
Awatar użytkownika
maciek
Posty: 1136
Rejestracja: 20 kwie 2019, 14:01

Re: OFFTOPIC SERIALOWY

Post autor: maciek »

Oprócz wymienionych tu mogę jeszcze polecić kryminał w obronie syna i dramat/sci-fi For all mankind, Apple moja ulubiona platforma tylko szkoda że ciągle mało tych rzeczy od nich jest
ODPOWIEDZ