Reprezentacja Polski [banda chuja]

Wszystkie ulubione dyscypliny sportowe w jednym miejscu. Nieważne, którą piłkę wolisz.

Moderatorzy: Sidd, Cz4rny1337

Awatar użytkownika
Lowrider
Posty: 1109
Rejestracja: 17 kwie 2019, 8:04
Lokalizacja: ślizgawka

Reprezentacja Polski [banda chuja]

Post autor: Lowrider »

Jak nikt nie prosi to mu temat robię, proste.

Timothy Kołodziejczak się jarnął że ma z 28 lat i chyba nie pogra dla Francji i powiedział, że od małego chciał grać dla Polski i takie tam. Bralibyście lisa? Bo kurwa taką dziurę co na lewej mamy to by się kurwa przydał
Awatar użytkownika
kapec
Posty: 5155
Rejestracja: 17 kwie 2019, 21:01

Re: Repezentacja Polski [banda chuja]

Post autor: kapec »

A niech W z podkulonym ogonem.
Awatar użytkownika
mql
Moderator
Posty: 5776
Rejestracja: 17 kwie 2019, 9:20
Lokalizacja: Poznań

Re: Repezentacja Polski [banda chuja]

Post autor: mql »

jeśli dostanie polskie obywatelstwo to za 3 lata będzie grał w Koronie Kielce, nie wiem czy tego akurat chce
Awatar użytkownika
szpilman
♓︎
Posty: 4621
Rejestracja: 17 kwie 2019, 15:26

Re: Repezentacja Polski [banda chuja]

Post autor: szpilman »

do perfekcji brakuje "vel" w nazwie tematu
"...jest eśmy małymi cząstkami wielkich rzeczy..."
pieseczek dla ślizgawkera
Obrazek
Awatar użytkownika
Sidd
Moderator
Posty: 2604
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:48
Lokalizacja: BDG

Re: Repezentacja Polski [banda chuja]

Post autor: Sidd »

KIm jest ten Tymoteusz, nie znam gościa. Zgaduję że jest kotem w jakimś Lille czy Nantes
YKCUL pisze: 17 kwie 2019, 18:41 To forum zmierzam ku świetności
Awatar użytkownika
Sined
Posty: 244
Rejestracja: 20 kwie 2019, 13:30

Re: Repezentacja Polski [banda chuja]

Post autor: Sined »

Sidd pisze: 07 maja 2019, 18:27 KIm jest ten Tymoteusz, nie znam gościa. Zgaduję że jest kotem w jakimś Lille czy Nantes
Blisko, w Saint-Etienne. Ja bym brał, bo
Lowrider pisze: 07 maja 2019, 16:50kurwa taką dziurę co na lewej mamy to by się kurwa przydał
nikt nie powie nam jak mamy żyć, mordo
ile zarabiać, gdzie pracować i kim być, mordo
Awatar użytkownika
caus
Posty: 41
Rejestracja: 19 kwie 2019, 19:59

Re: Repezentacja Polski [banda chuja]

Post autor: caus »

Tadeusz Fogiel dla polsatsport.pl pisze: Z zadowoleniem przyjąłem to, że reprezentacja Polski stanowi dla niego duże wyzwanie. Jak mi powiedział, chętnie spróbowałby sił w biało-czerwonych barwach.
Nie róbmy z niego dzbana co rzekomo od dziecka chciał grać dla Polski.
Przydałby się na pewno, ale jednak to reprezentacja i tu poza samymi umiejętnościami ważne są też inne rzeczy, żeby się odnaleźć i tworzyć zespół.
Spoiler
Walenie wódy
Chociaż w sumie mamy kilku mówiących po francusku, pozdro Rafi Kurzawa. Dużo jest racji w trochę januszowym podejściu, że tylko prawdziwi Polacy rodacy są w stanie walczyć z poświęceniem o wielką chwałę narodu. Na pewno nie typ któremu po prostu nie wyszło granie dla Francji. Poza tym jakby zobaczył, że przed nim biega Turbodzban, a szefem jest Brzdzęczek to by spierdolił pierwszym Ryanairem.

Swoją drogą jeśli chodzi o reprezentację to cieszy to, że młodzi mają coś w głowach i przykładowo taki Bielik, Bednarek, Kownacki w porównaniu do wielu obecnych i byłych reprezentantów nadają się na dużą piłkę bo są inteligentni i są w stanie ją zrozumieć. Tacy zawodnicy będą stanowić o sile przyszłej drużyny, a nie patusy. Dodać do tego choćby Beresia, Piątka. Imo też Kapustkę. Lewandowski zaszczepił swoją karierą w młodych etos pracy i jak dobrze to wykorzystamy to będziemy tego zbierać owoce.
Awatar użytkownika
Bartek
Posty: 259
Rejestracja: 17 kwie 2019, 23:07

Re: Repezentacja Polski [banda chuja]

Post autor: Bartek »

caus pisze: 07 maja 2019, 18:42 Chociaż w sumie mamy kilku mówiących po francusku, pozdro Rafi Kurzawa.
Hahahhahaahahaha
caus pisze: 07 maja 2019, 18:42 przykładowo taki Bielik
Co pokazal Bielik w profesjonalnej pilce?
caus pisze: 07 maja 2019, 18:42Imo też Kapustkę
Aka 2 dobre mecze?

Co do Kolodziejczaka - nie, dziekuje.
Awatar użytkownika
kon rafal
Posty: 1394
Rejestracja: 17 kwie 2019, 8:07

Re: Repezentacja Polski [banda chuja]

Post autor: kon rafal »

Powiedzcie proszę jak wygląda teraz sprawa z biletami. Sprzedaż też rusza o północy? Ile maksymalnie biletów na jednym koncie? Ile czasu na opłatę koszyka?
Awatar użytkownika
Lowrider
Posty: 1109
Rejestracja: 17 kwie 2019, 8:04
Lokalizacja: ślizgawka

Re: Repezentacja Polski [banda chuja]

Post autor: Lowrider »

[mention]Bartek[/mention] akurat Bielik gra w tym roku bardzo dobry sezon
jabolsdz
Posty: 258
Rejestracja: 21 kwie 2019, 12:24

Re: Repezentacja Polski [banda chuja]

Post autor: jabolsdz »

Lowrider popraw tytuł wątku, masz literówkę w pierwszym słowie.

co do kadry, to Bielik i reszta ekipy to ma taki plus jak kiedyś Janek Gol czy inni z Rosji -- nikt ich nie ogląda, dlatego są wpychani do reprezentacji. niestety nasza piłka jest beznadziejna, poza Lewym, którego powinniśmy długo całować po stopach i stawiać na piedestale, nie zanosi się na nikogo przełomowego. ostatni sezon Ekstraklasy to świetnie pokazuje, ze wszystkich nominacji za ten sezon, chyba jest ich kilkanaście czy kilkadziesiąt, z Polaków jest tylko... Jędrzejczyk jako bramkarz :dunno:

jadę sobie za parę tygodni na meczyk U20 na Euro w ŁDZ, ale jak byłem na kadrze Magiery z Włochami we wrześniu 2018, to to był obraz smutku i rozpaczy, więc nie robię sobie zbyt dużych nadzieji.
Awatar użytkownika
bukaj
Posty: 673
Rejestracja: 17 kwie 2019, 15:14
Lokalizacja: kato

Re: Reprezentacja Polski [banda chuja]

Post autor: bukaj »

tak jak Lowrider pisze, Bielik w tym sezonie był jednym z najlepszych zawodników w Charltonie. notorycznie wychwalany przez ich kibiców na twitterku. wprawdzie to tylko League One i ciekawe jakby się na wyższym szczeblu prezentował, ale myślę, że szansę mógłby dostać. pytaniem pozostaje też jego pozycja, teraz więcej występował w pomocy w przeciwieństwie do ostatnich kilku lat, kiedy grywał głównie na CB
when the beat is dope, I get excited
Awatar użytkownika
zimsky
Posty: 140
Rejestracja: 30 kwie 2019, 21:24

Re: Reprezentacja Polski [banda chuja]

Post autor: zimsky »

Nie byłem jeszcze na narodowym i nie jestem Januszem. Warto się wybrać czy będę się męczył bo brak dopingu i rodzinna atmosfera?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Awatar użytkownika
FLoo
Posty: 11554
Rejestracja: 18 kwie 2019, 11:54

Re: Reprezentacja Polski [banda chuja]

Post autor: FLoo »

Januszowka max
Największa pizda na forum:

Mider
Awatar użytkownika
caus
Posty: 41
Rejestracja: 19 kwie 2019, 19:59

Re: Reprezentacja Polski [banda chuja]

Post autor: caus »

Bartek pisze: 07 maja 2019, 23:01 Co pokazal Bielik w profesjonalnej pilce?
Championship to co, amatorska liga? Grał z powodzeniem jak miał 19 lat. W ogóle to w rozmowie z pasjonatem futbolu powiedział, że to dla niego 6 najmocniejsza liga świata :D Po tym jak się wypowiada w wywiadach widać, że ogarnięty gość. Bielik dobry sezon, wybrał na spokojnie po roku bez gry przez kontuzje Charlton i bardzo dobrze, w niedziele walczą w playoffach o championship a w przyszłym sezonie i tak pójdzie dalej. Tu gol Krystiana z ostatniego meczu:
Spoiler
A Bartek jak widziałeś tylko dwa dobre mecze Kapustki to się nawet nie chwal. Jeden z tych nielicznych polaków, którym nie przeszkadza piłka przy nodze i wiedzą co z nią zrobić. Jako ciekawostka - Michniewicz w grudniu w Stanie Futbolu: "Gdybym miał wytypować zawodnika z U-21, który najszybciej wywalczy sobie skład w pierwszej reprezentacji, to byłby to Bartek Kapustka".
Ale gwoli ścisłości, nie wciskam nikogo do kadry tylko uważam, że w przyszłości będzie ona oparta na kumatych zawodnikach i mnie to cieszy. Odbiegamy od archetypu polskiego piłkarza idioty.
Awatar użytkownika
kapec
Posty: 5155
Rejestracja: 17 kwie 2019, 21:01

Re: Reprezentacja Polski [banda chuja]

Post autor: kapec »

malyapollo pisze: 08 maja 2019, 11:05 Powiedzcie proszę jak wygląda teraz sprawa z biletami. Sprzedaż też rusza o północy? Ile maksymalnie biletów na jednym koncie? Ile czasu na opłatę koszyka?
Sprzedaż zazwyczaj rusza o północy, czasem jest poś***g (z biletami na wyjazdy nawet i 9-10h). Na jedno konto POWINNO dać się kupić 5 biletów (nigdy nie spotkałem się z mniejszą liczbą). Co do opłaty to nie mam pojęcia, zawsze robię to z automatu.
zimsky pisze: 08 maja 2019, 14:32 Nie byłem jeszcze na narodowym i nie jestem Januszem. Warto się wybrać czy będę się męczył bo brak dopingu i rodzinna atmosfera?
Ostatnio (czyli dość dawno temu) jak byłem to zakaz stania obok swojego miejsca/na przejściach/na koronie stadionu. Sporo ludzi którzy ledwo utrzymują na nogach, no i tak jak mówisz, generalnie rodzinna atmosfera i sporadyczny, spontaniczny doping.
jabolsdz
Posty: 258
Rejestracja: 21 kwie 2019, 12:24

Re: Reprezentacja Polski [banda chuja]

Post autor: jabolsdz »

no ale mamy przecież, żeby daleko nie szukać, Klicha - też niesamowity niby sezon, odrodzenie itp a jak gra w kadrze to wiadomo
Awatar użytkownika
svnchez
Posty: 1658
Rejestracja: 18 kwie 2019, 19:45

Re: Reprezentacja Polski [banda chuja]

Post autor: svnchez »

Co do Kolodziejczaka to oczywiście jestem na nie, choć inna sprawa, że reprezentacja to mnie w sumie od dawna mało interesuje, a jeśli chodzi o poziomy to przecież legue one > ekstraklasa, więc wypominanie Bielikowi ligi w jakiej gra jest bez sensu, kwestia tylko tego czy faktycznie ma już poziom reprezentacyjny, czy jeszcze nie
Robert Lewandowski pisze:Dobra, puściliście już swoje numery, a teraz wjeżdża ZBUKU
Awatar użytkownika
gambler
Posty: 1217
Rejestracja: 19 kwie 2019, 23:29

Re: Reprezentacja Polski [banda chuja]

Post autor: gambler »

święty mówił w ostatniej audycji na newonce, że znają ojca Kołodziejczaka i dla nich nigdy nie było tematu - piłkarz szanuje korzenie, ale nie zna w ogóle języka.
yer a wizard, Harry
Awatar użytkownika
federalny
Posty: 305
Rejestracja: 03 maja 2019, 20:44

Re: Reprezentacja Polski [banda chuja]

Post autor: federalny »

jebac tego kolodziejczaka, kim on w ogole jest, bralismy juz nie raz takich gosci i nigdy to nie wyszlo na dobre
ODPOWIEDZ