Reprezentacja Polski [banda chuja]

Wszystkie ulubione dyscypliny sportowe w jednym miejscu. Nieważne, którą piłkę wolisz.

Moderatorzy: Sidd, Cz4rny1337

Awatar użytkownika
joey
Posty: 5635
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:02
Lokalizacja: Warszawa

Re: Reprezentacja Polski [banda chuja]

Post autor: joey »

czy jest jeszcze jakiś dziennikarz albo redakcja, która nie podkreśliła, że Fernando Santos będzie podawał skład tuż przed meczem? no ja pierdole, ile można
trójkąt bermudzki wola mokotów
Awatar użytkownika
Bunnymen77
Posty: 1739
Rejestracja: 27 kwie 2019, 18:10

Re: Reprezentacja Polski [banda chuja]

Post autor: Bunnymen77 »

Co ciekawe, szkoleniowiec wziął się także za dom polskiej kadry czyli stadion PGE Narodowy. Dotychczas biało-czerwoni zajmowali ławki po lewej stronie od wyjścia z tunelu. – A dlaczego wy jako gospodarze zajmujecie tę ławkę po lewej stronie? – miał zapytać selekcjoner podczas swojej pierwszej wizyty na "Narodowym" według Sport.pl.

– Od Albanii siadamy po prawo – zarządził Santos i zlecił reorganizację tej części stadionu. Teraz to właśnie przy ławkach po prawej stronie będzie widoczny napis "gospodarze". Początkowo wielu zastanawiało się, dlaczego. Otóż przy linii bocznej po prawej stronie od wyjścia z szatni pracuje jeden z sędziów liniowych. Ten, który czuwa nad porządkiem po lewej stronie boiska, znajduje się przy przeciwległej linii. Santos chce natomiast mieć jednego liniowego po swojej stronie.
Awatar użytkownika
potter
Posty: 9517
Rejestracja: 24 kwie 2019, 23:00
Lokalizacja: Opole

Re: Reprezentacja Polski [banda chuja]

Post autor: potter »

oficjalna konferencja musi być więc za 5 min Santos i Szczęsny (kapitan chyba nadal ma problemy z samolotem :D) będą odpowiadać na pytania, ale pewnie rzecznik będzie odrzucał te o aferę premiową
Awatar użytkownika
wujot
ave
Posty: 10128
Rejestracja: 02 wrz 2020, 11:15

Re: Reprezentacja Polski [banda chuja]

Post autor: wujot »

Lewandowski jest na konfie
Awatar użytkownika
potter
Posty: 9517
Rejestracja: 24 kwie 2019, 23:00
Lokalizacja: Opole

Re: Reprezentacja Polski [banda chuja]

Post autor: potter »

to TVP Sport okłamał
Awatar użytkownika
wujot
ave
Posty: 10128
Rejestracja: 02 wrz 2020, 11:15

Re: Reprezentacja Polski [banda chuja]

Post autor: wujot »

Od razu pytanie o premie

Dodano po 36 sekundach:
Lewy przeprasza kibiców :lol: można się rozejść
pardon
Posty: 7836
Rejestracja: 18 kwie 2019, 1:09

Re: Reprezentacja Polski [banda chuja]

Post autor: pardon »

krychowiak lewandowski out z kadry i wybaczone co sadzicie
Awatar użytkownika
potter
Posty: 9517
Rejestracja: 24 kwie 2019, 23:00
Lokalizacja: Opole

Re: Reprezentacja Polski [banda chuja]

Post autor: potter »

ja za, jutro Lewus machanie łapami w 6 min najpóźniej

Santos jak bekę skręcił z pytania Błońskiego :D
Ostatnio zmieniony 23 mar 2023, 20:00 przez potter, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
mateko
Waste Management
Posty: 6707
Rejestracja: 18 kwie 2019, 18:47
Lokalizacja: Łódź

Re: Reprezentacja Polski [banda chuja]

Post autor: mateko »

Szczygielski :damn:
Awatar użytkownika
emcess
Posty: 3921
Rejestracja: 18 kwie 2019, 20:21

Re: Reprezentacja Polski [banda chuja]

Post autor: emcess »

potter pisze:ja za, jutro Lewus machanie łapami w 6 min najpóźniej

Santos jak bekę skręcił z pytania Błońskiego :D
no dlaczego löwus jest kapitanem w ogóle eh, już wojtek by sie lepiej nadał
Obrazek jebac kiboli
Awatar użytkownika
sztyc
Posty: 2049
Rejestracja: 08 lip 2020, 22:10

Re: Reprezentacja Polski [banda chuja]

Post autor: sztyc »

ja mam bekę z traktowania lewandowskiego jako jakiegoś megainteligentnego gościa, który to tak rozważnie dobiera słowa, podczas gdy jest to zwykły piłkarzyk, który po prostu łapie laga jak mu się zada trudniejsze pytanie, apogeum tych teorii to było słynne "osiem sekund, które zwolniło brzęczka", wszyscy uznali to za wymowny gest kapitana, który zamiast się uzewnętrznić w ostatniej chwili wolał wybrać filozofię milczenia heideggera, a gościu wtedy zwykłą zwiechę złapał, nie wiedział co powiedzieć po prostu, zresztą czy on kiedykolwiek powiedział coś godnego uwagi, typ jest synonimem ambientowej mowy, może pierdolić przez pół godziny i nic konkretnego przez ten czas nie przekazać, gdyby nie zarobił już tyle siana stawiałbym, że po końcu kariery odnalazłby się jako kandydat na europosła, już glikson ze swoim prostym chłopskim przekazem docierającym do każdego polaka - tu wpierdolę typowi, który podglądał moje dzieci, tam pojadę antka królikowskiego na instagramie z gównem - nadawałby się daleko bardziej do roli kapitana i byłby kochany za swoją przaśną wyrazistość
dla drużyny wezmę wyrok na klatę
----
prawdziwe białasy na forum ślizgawka wolący cycki od dupy: mancipium, phobos, OmarStooleyman, jajca, kapper1, aleksy, Deyker, ART, camzatizbak, mas, Korben Dallas, fifi, pardon (?)
Awatar użytkownika
jajca
Posty: 9684
Rejestracja: 10 maja 2019, 10:47

Re: Reprezentacja Polski [banda chuja]

Post autor: jajca »

no robercik jest taki sam cymbal jak kazdy inny kopacz, przeciez kumpluje się z peszką i potrafil jebnąć wers typu "wśród kibiców panował POZYTYWIZM" w znaczeniu ze byli optymistyczni, gdyby nie ciumciokowata natura która go trzyma z dala od melanżu (swoje dołożyła dupa z zajawką na sport która go może jakośtam nakręcała na początku) to pewnie nie dorobiłby się tego hajsu który może teraz wydawać na sztab doradców i PRowców żeby to przedsiębiorstwo się jakoś toczyło
lygrys pisze: 09 sty 2024, 4:25 walczę o to by jak najdłużej walczyć
Awatar użytkownika
exyou
Posty: 1350
Rejestracja: 28 lip 2019, 17:02

Re: Reprezentacja Polski [banda chuja]

Post autor: exyou »

sztyc pisze: 24 mar 2023, 12:47 ja mam bekę z traktowania lewandowskiego jako jakiegoś megainteligentnego gościa, który to tak rozważnie dobiera słowa, podczas gdy jest to zwykły piłkarzyk, który po prostu łapie laga jak mu się zada trudniejsze pytanie, apogeum tych teorii to było słynne "osiem sekund, które zwolniło brzęczka", wszyscy uznali to za wymowny gest kapitana, który zamiast się uzewnętrznić w ostatniej chwili wolał wybrać filozofię milczenia heideggera, a gościu wtedy zwykłą zwiechę złapał, nie wiedział co powiedzieć po prostu, zresztą czy on kiedykolwiek powiedział coś godnego uwagi, typ jest synonimem ambientowej mowy, może pierdolić przez pół godziny i nic konkretnego przez ten czas nie przekazać, gdyby nie zarobił już tyle siana stawiałbym, że po końcu kariery odnalazłby się jako kandydat na europosła, już glikson ze swoim prostym chłopskim przekazem docierającym do każdego polaka - tu wpierdolę typowi, który podglądał moje dzieci, tam pojadę antka królikowskiego na instagramie z gównem - nadawałby się daleko bardziej do roli kapitana i byłby kochany za swoją przaśną wyrazistość
przecież juz sądząc po tym czego słucha ten dzban można mieć pewność że to zwykły średnio inteligentny gośc
Awatar użytkownika
mql
Moderator
Posty: 5814
Rejestracja: 17 kwie 2019, 9:20
Lokalizacja: Poznań

Re: Reprezentacja Polski [banda chuja]

Post autor: mql »

Piękny występ pana Staszka Levy'ego w TVP Sport, polecam
Awatar użytkownika
samir
Posty: 905
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:26

Re: Reprezentacja Polski [banda chuja]

Post autor: samir »

wywiady z lewandowskim to jest jakieś nie wiem wsadzanie chuja do ulu, bo on nawet nie potrafi złożyć zdania, patrzy spod oka i rzuca jakieś wersy żeby zadowolić tego jednego dziennikarza, bo mu odpowiedział, bo tamten już jest obsrany z radości, to jest nie do pomyślenia, że w największym sporcie profesjonalnym którym żywią się media jest cenzura nakładana przez jakieś organizacje, kluby, my potem z ciekawosci to sprawdzimy ale przynajmniej ja, po pierwszych juz slowach w wywiadzie wiem ze to bedzie takie kurwa parówisko że wyłączam po sekundzie, w mma czy boksie jest to na innym poziomie, ale nie wiem jak tam jest z prawami do wizerunku, ale tak szczerze to jakbym miał tyle floty co oni to bym czasem zajebal cos z watroby odnosnie jakiegos kasztana z mikrofonem albo jakiejs sprawy w srodowisku dostajac 30k to jest dla mnie jak teraz rzucic menelowi 50 dyszek jak ostatnio w weekend kiedy nie mam nawet 10k na lape, no coz, no jebac cale te
Awatar użytkownika
wujot
ave
Posty: 10128
Rejestracja: 02 wrz 2020, 11:15

Re: Reprezentacja Polski [banda chuja]

Post autor: wujot »

Obrazek

Od razu z rana humor zrobiony
Awatar użytkownika
imo
Posty: 2006
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:07

Re: Reprezentacja Polski [banda chuja]

Post autor: imo »

Już zawsze będziemy chujowiznami w piłkę kopaną
Dołączył(a): 04 Kwietnia 2012
lygrys pisze: 17 sie 2023, 22:17 z uśmiechem na twarz mówię mój catchphrase "dzień dobry, w czym pani pomóc?"
Obrazek
Awatar użytkownika
Kalom
Posty: 4338
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:33
Lokalizacja: mówię z miejsca, gdzie rano wstać to sukces

Re: Reprezentacja Polski [banda chuja]

Post autor: Kalom »

błagam niech on juz wykurwia z tej kadry
:joint: [*]
Awatar użytkownika
checollada
Posty: 689
Rejestracja: 27 kwie 2019, 12:34

Re: Reprezentacja Polski [banda chuja]

Post autor: checollada »

chujowo Polacy zagrali wczoraj, czyli w sumie jak zawsze. przez chwile myślałem, ze Czesi to nowi Hiszpanie, bo grali bardzo dobrze piłką i mieli podobne stroje, ale potem pomyślałem, że to my jesteśmy tacy chujowi, że dowolna solidna drużyna zawsze wygląda na naszym tle jak bogowie futbolu.
pardon
Posty: 7836
Rejestracja: 18 kwie 2019, 1:09

Re: Reprezentacja Polski [banda chuja]

Post autor: pardon »

historia oceni kto gdzie stal kiedy lewy zaczal ciazyc tej reprezentacji, ale niewygodnym bylo to glosno mowic pzdr dla prawdziwych
ODPOWIEDZ