Reprezentacja Polski [banda chuja]

Wszystkie ulubione dyscypliny sportowe w jednym miejscu. Nieważne, którą piłkę wolisz.

Moderatorzy: Sidd, Cz4rny1337

Awatar użytkownika
mql
Moderator
Posty: 5922
Rejestracja: 17 kwie 2019, 9:20
Lokalizacja: Poznań

Re: Reprezentacja Polski [banda chuja]

Post autor: mql »

juwen pisze: 27 mar 2024, 13:20 czemu oceniacie zwolnienie Brzęczka jako błąd z perspektywy czasu, jak w momencie zwolnienia go wszyscy propsowali Bońka? prawda jest taka że jego reprezentacji nie dało się oglądać, warto czasem sięgnąć pamięcią szerzej niż do wyników na flashcorze
ogladać się nie dało, a dalej zbieramy owoce jego wyników, ergo fajnego rankingu

no i prawdą jest co wyżej napisał @scam_sakawa, jeszcze moze duża częsc eliminacji do mundialu 2018 była znośna, ale od tego czasu - a to już luźno 6 lat, mamy do wyboru: grac brzydko i osiagać kiepskie wyniki albo grac brzydko i osiągac przyzwoite wyniki. no ja z dwojga złego wolę drugie wyjście
Awatar użytkownika
demon
Posty: 1299
Rejestracja: 30 gru 2019, 15:01
Lokalizacja: Warszawa

Re: Reprezentacja Polski [banda chuja]

Post autor: demon »

eddy_wata pisze: 27 mar 2024, 13:10 A ta kurwa stanowski za te wykrecanie afer i przemoc psychiczna to powinen do sztumu trafic
Ojej, biedny niekochany Jurek Brzdęczek. Nikt mu nie kazał pisać gownianej biografii, gdzie broni go kurwa Małgorzata Domagalik wymyślając jakieś dialogii z kibicami xD

Strasznie mnie bawi jak czytam często pierdolenie, jacy to źli dziennikarze doprowadzili do zwolnienia Brzeczka. No ja kurwa pamiętam jakie były komentarze i nastroje wśród kibiców po tej kompromitacji z Włochami, gdzie graliśmy jak San Marino. Wszyscy w niego napierdalali i chcieli zwolnienia. Przecież po eliminacjach narzekano na styl, ale Jurek by sobie spokojnie pracował do Euro. Pogrążyła go pandemia i przełożenie turnieju, bo w tej lidze narodów w 2020 to już wyglądało dramatycznie na tle Włochów i Holandii, sparing z Ukrainą też słabiutko.
Awatar użytkownika
juwen
Posty: 680
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:33

Re: Reprezentacja Polski [banda chuja]

Post autor: juwen »

wszystko rozumiem, Brzęczek robił przyzwoite wyniki mimo kiepskiego stylu, tylko czemu głosów że nie zasłużył na zwolnienie nie było w 2021 a są w 2024?

teraz to ja też mogę powiedzieć że Necid w Legii albo nie wiem, Hazard w Realu, to były pomyłki, jak można było ich ściągać itd. zmierzam do tego że takie decyzje imo ocenia się w momencie realizacji a nie x czasu później
Awatar użytkownika
jajca
Posty: 9771
Rejestracja: 10 maja 2019, 10:47

Re: Reprezentacja Polski [banda chuja]

Post autor: jajca »

mas pisze: 27 mar 2024, 13:03 Niektórzy jeszcze najebani, w destrukcji nadążał ale mial chłop problem piłkę podać 2metry w przód w tempo bez presji
no slisz troche mączynski vibe, w kazdym zagraniu widac osranie zeby czegos nie spierdolic i jak sie zepnie i utrzyma koncentracje przez pelne 90 min to jest w stanie nie przeszkadzac, dla mnie tier nizej niz linetty powszechnie jebany za niebycie jackiem góralskim
lygrys pisze: 09 sty 2024, 4:25 walczę o to by jak najdłużej walczyć
Awatar użytkownika
mql
Moderator
Posty: 5922
Rejestracja: 17 kwie 2019, 9:20
Lokalizacja: Poznań

Re: Reprezentacja Polski [banda chuja]

Post autor: mql »

nie no jak zakażemy tego typu rozkmin, to homo sapiens z miejsca traci spokojnie z 50% tematów rozmów
Awatar użytkownika
potter
Posty: 9756
Rejestracja: 24 kwie 2019, 23:00

Re: Reprezentacja Polski [banda chuja]

Post autor: potter »

Slisz wczoraj jak za najlepszych meczów w Legii, oprócz Frankowskiego najlepszy z pola z naszych. W defensywie totalnie ogarniał, z przodu niby bojaźliwie ale raz co dał wrzutę to Świder nie było daleko by to sięgnąć. I na plus też zmiana Salamona, od tego czasu ten More przestał wszystko w powietrzu zgarniać a w dogrywce umarł totalnie.

A no i Lewy nie machał rękami, to chyba pierwszy raz w historii jego występów w kadrze?
pardon
Posty: 7964
Rejestracja: 18 kwie 2019, 1:09

Re: Reprezentacja Polski [banda chuja]

Post autor: pardon »

konfiguracja sliszu/piotrowski/dawidowicz/kiwior/bednarek nie jest przeznaczona do gry w pilke nozna na dluzsza mete

Dodano po 2 minutach 42 sekundach:
wgl irytuje mnie to 352 nawet nie wiecie jak
Awatar użytkownika
ConeyIsland
Posty: 2466
Rejestracja: 24 mar 2021, 23:12
Lokalizacja: łódzkie

Re: Reprezentacja Polski [banda chuja]

Post autor: ConeyIsland »

Moder w formie by się tam przydał...
Spoiler
lygrys pisze: 09 kwie 2024, 12:47 Dla mnie jedzenie nie ma za bardzo wartości, bo jak zjesz to zaraz to wysrasz.
Spoiler
Obrazek
Awatar użytkownika
mql
Moderator
Posty: 5922
Rejestracja: 17 kwie 2019, 9:20
Lokalizacja: Poznań

Re: Reprezentacja Polski [banda chuja]

Post autor: mql »

pardon pisze: 27 mar 2024, 16:03 konfiguracja sliszu/piotrowski/dawidowicz/kiwior/bednarek nie jest przeznaczona do gry w pilke nozna na dluzsza mete

Dodano po 2 minutach 42 sekundach:
wgl irytuje mnie to 352 nawet nie wiecie jak
bez kitu, Nawałce odjebało w 2018 i polski naród teraz przez to cierpi
Awatar użytkownika
demon
Posty: 1299
Rejestracja: 30 gru 2019, 15:01
Lokalizacja: Warszawa

Re: Reprezentacja Polski [banda chuja]

Post autor: demon »

Wszystko przez Age Hareide :lol:
Awatar użytkownika
mas
Posty: 3172
Rejestracja: 19 kwie 2019, 11:40

Re: Reprezentacja Polski [banda chuja]

Post autor: mas »

juwen pisze: 27 mar 2024, 13:50 tylko czemu głosów że nie zasłużył na zwolnienie nie było w 2021 a są w 2024
bo
1) była nagonka medialna na chłopa + gość sam sobie nie pomagał jak z tą książką
2) wciąż była pompa bo udanym choć przecenianym Euro, wielka husaria w top5 rankingu itd.
3) ludzie dostrzegli z pesrpektywy czasu że to kurwa chyba gdzieś indziej był problem a nie w byciu Brżeczkiem
demon pisze: 27 mar 2024, 13:48 Ojej, biedny niekochany Jurek Brzdęczek. Nikt mu nie kazał pisać gownianej biografii
przecież w gościa napierdalali mejweni od momentu wyboru za wszystko o wszystko, biografia ciężko w jakikolwiek sposób bronić ale ona była już w takim momencie że Brzęczek w mediach przedstawiany był jako nieudacznik i główny winny do czego dojdziemy
demon pisze: 27 mar 2024, 13:48 No ja kurwa pamiętam jakie były komentarze i nastroje wśród kibiców po tej kompromitacji z Włochami, gdzie graliśmy jak San Marino
no 0:0 i 0:2 z będącymi w sztosie Włochami którzy dojechali na tej formie do ME i je wygrywając lecąc rekordową serię bez porażki - faktycznie jak San Marino; to że faktycznie odstawaliśmy od nich nie znaczy że nie mogliśmy z nimi pograć o dobry wynik, no ale teraz jaramy się zwycięstwem z Walią
Już nawet nie przypomnę jak na przeciwnym biegunie stawiany był Paolo Sousa, ładnie się prezentował, dobra piłeczka a na koniec wpierdol 1:2 z jebaną Słowacją i spierdolenie się z lepszej ścieżki przed barażami MŚ ugrywając 1 punkt na Węgrach (nie nie byli tak mocni) z dziurawą jak sito obroną; gdyby sam nie spierdolił to dalej by mieli dalej super zdanie
jajca pisze: 27 mar 2024, 14:07 no slisz troche mączynski vibe
w sumie trafne porównanie tylko ten sobie na reputację za solidną grę pracował latami i turniejami, ktoś z legijnym DNA od razu jest wrzucany jako pan piłkarz po zaliczeniu solidnego mecz z przeciwnikiem z przęciętnej półki
Awatar użytkownika
kr0pka
Posty: 4512
Rejestracja: 18 kwie 2019, 22:45

Re: Reprezentacja Polski [banda chuja]

Post autor: kr0pka »

Pan Piłkarz Slisz wczoraj wszystko czyścił, mnóstwo świetnych interwencji, ode mnie ogromny plus, nawet pomimo problemów z wyprowadzaniem piłki.

Salamon super zmiana, wprowadził trochę spokoju do gry obronnej.

Piotrowski gdzieś od 70 minuty oddychał rękawami z żółtkiem na koncie, nie mam pojęcia czemu Prodiż go nie zmienił.

Nikola kilka fajnych dryblingów, czuć u niego luz i zajawkę na grę.

Piotrek Zieliński kilka ładnych kółeczek z piłką ale raczej niewidoczny, klasyka.

Robert Lewandowski asekuracyjna gra z niskim zaangażowaniem. Widać po nim już lata i kalkulacje w czasie gry.
nic na potem
Deyker
Posty: 1063
Rejestracja: 17 maja 2019, 9:24

Re: Reprezentacja Polski [banda chuja]

Post autor: Deyker »

Ogólnie po tym emocjonującym meczu człowiek jakoś tak znowu uwierzył w te repre, a przecież wiadomo, że na Euro czeka nas srogi wpierdol, bo tak realnie nic się u nas nie zmieniło :(
Awatar użytkownika
demon
Posty: 1299
Rejestracja: 30 gru 2019, 15:01
Lokalizacja: Warszawa

Re: Reprezentacja Polski [banda chuja]

Post autor: demon »

mas pisze: 27 mar 2024, 16:26 no 0:0 i 0:2 z będącymi w sztosie Włochami którzy dojechali na tej formie do ME i je wygrywając lecąc rekordową serię bez porażki - faktycznie jak San Marino; to że faktycznie odstawaliśmy od nich nie znaczy że nie mogliśmy z nimi pograć o dobry wynik, no ale teraz jaramy się zwycięstwem z Walią
Odstawalismy xD ten mecz wyglądał jak Polska Estonia. Donnarumma nawet nie dostał oceny w LGdS xD co jest ewenementem. Nawet Włosi mieli bekę jacy kurwa beznadziejni byliśmy i właśnie porównali nas do ogórków pokroju san Marino. No ale to trzeba mecze oglądać.
Deyker
Posty: 1063
Rejestracja: 17 maja 2019, 9:24

Re: Reprezentacja Polski [banda chuja]

Post autor: Deyker »

W ogóle na tym Euro chyba najmocniejsza grupa Polski w XXI wieku.
Awatar użytkownika
exyou
Posty: 1365
Rejestracja: 28 lip 2019, 17:02

Re: Reprezentacja Polski [banda chuja]

Post autor: exyou »

A ja uważam że ta grupa na euro to chyba wymarzona bo nic nie będą musieli i będą grac na luzie a ta banda chuja tylko tak umie pokazac jakiś tam potencjał.


Także no, Probierzinho jak nie pokłóci się o premie to będzie Bogiem w tym kraju. Po EURO.

Wspomnicie kurwa moje słowa.

Aha żeby nie było, uważam że w polskiej piłce jest bardzo dużo szkodników a Probierz napewno nim nie jest. I brawo dla Gorzowa.
Awatar użytkownika
eddy_wata
Posty: 8115
Rejestracja: 12 sie 2019, 13:01
Lokalizacja: wschodniopolak w wolnym mieście

Re: Reprezentacja Polski [banda chuja]

Post autor: eddy_wata »

ConeyIsland pisze: 27 mar 2024, 11:59 Gumny zerwał więzadła więc można go ostatecznie wypierdolić z szerokiej listy grajków którzy walczo o Ojro
Panie janex.. czy tak wyglada chlopak, który żeście dzisiaj napisali, jest po ciezkiej operacji?! jak panu wujek wchodzi do wanny to tego kurwa reszty nie interesuje.. to mowilem ja jacek gumny, ojciec kurwa roberta gumnego
Premier
@donaldtusk
: Przez te 3 miesiące zrobiliśmy więcej, niż jakikolwiek rząd w historii III RP.
Awatar użytkownika
joey
Posty: 5691
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:02
Lokalizacja: Warszawa

Re: Reprezentacja Polski [banda chuja]

Post autor: joey »

ten środek piotrowski-slisz-zielek ma potencjał ogólnie, ale to znów brak miejsca dla Szymiego, a przydałoby się go w końcu ograć jednak (w idealnym świecie byłby podwieszony pod Lewego zamiast mamejowatego ostatnio Świderskiego, ale musimy grać tę dwójkę z przodu)
mas pisze: 27 mar 2024, 13:03 Niektórzy jeszcze najebani, w destrukcji nadążał ale mial chłop problem piłkę podać 2metry w przód w tempo bez presji
doskonały występ najlepszego defensywnego pomocnika w kraju, ale to trzeba się znać
pardon pisze: 27 mar 2024, 16:03 wgl irytuje mnie to 352 nawet nie wiecie jak
kurde, mnie się marzy powrót do tego Brzęczkowego eksperymentu z diamentem w 442, mamy teraz paru fajnych, mobilnych środkowych pomocników i może dałoby radę to ograć, ale z drugiej strony teraz brakuje bocznych obrońców (to znaczy w ataku pewnie fajnie by siadło z podłączającym się nonstop Zalewskim i Frankowskim, no ale bronić też czasem trzeba)
trójkąt bermudzki wola mokotów
Awatar użytkownika
mas
Posty: 3172
Rejestracja: 19 kwie 2019, 11:40

Re: Reprezentacja Polski [banda chuja]

Post autor: mas »

No jeśli w 2024 grając na 2 ŚPD wymagamy bycia poprawnym przecinakiem i odklepaniem piłki do boku niezawsze skutecznie bo dogranie na 2 metry na puste pole ich przerasta przeciwko WALII to nic dziwnego ze nasza gra wygląda jak wygląda no panie ekspercie moje laickie oko nie jest w stanie dostrzec tego potencjału i zdecydowanie chętniej zobaczlybym tam choćby naiwnie modera i to jako tego najbardziej cofniętego licząc że wróci chociaż do cienia tego co pokazywał przed kontuzja, no ale widzę juz ze generalnie po slabym meczu z korzystnym sumarycznie wynikiem pompujemy balonik i robimy z jakichś sliszow nie wiadomo co
Awatar użytkownika
potter
Posty: 9756
Rejestracja: 24 kwie 2019, 23:00

Re: Reprezentacja Polski [banda chuja]

Post autor: potter »

trochę bez sensu odpisywać jak wg ciebie graliśmy na 2 ŚPD, gdzie Piotrowskiemu bliżej nawet do 10 niż 6, no ale o co chodzi z tym powtarzaniem że Slisz miał złe krótkie podania? 86% celnych podań, lepszy procent niż Zieliński, który wcale jakoś nie przypominam sobie żeby miał jakieś odważne prostopadłe zagrania albo tego typu, a Slisz dwie dobre wrzutki dał. Solidny występ jak na ostatniego z pomocników i duży upgrade w stosunku do Krychowiaka, bo cały czas pod grą [więcej kontaktów tylko stoperzy i Frankoski, taki Świderski miał 21 a Slisz ponad 80), sporo wygranych pojedynków (9/14), na pewno jego najlepszy mecz w kadrze i musi być taki gość od czarnej roboty, a imo się jeszcze bardziej przyda jak będziemy grać z zespołami, które będą sporo posiadać piłkę.
ODPOWIEDZ