Reprezentacja Polski [banda chuja]

Wszystkie ulubione dyscypliny sportowe w jednym miejscu. Nieważne, którą piłkę wolisz.

Moderatorzy: Sidd, Cz4rny1337

Awatar użytkownika
mql
Moderator
Posty: 5916
Rejestracja: 17 kwie 2019, 9:20
Lokalizacja: Poznań

Re: Reprezentacja Polski [banda chuja]

Post autor: mql »

ebismolarek pisze: 23 sty 2023, 15:51 Jako asystent Staszek Levy i lecimy z kurwami :lol:
haha bez kitu ciekawego kogo Kulesza dorzuci jako polski dodatek do sztabu santosowego (jeśli nie będzie to Probierz, to będe zdziwiony w stopniu przeogromnym)
Awatar użytkownika
GoodStuff
Posty: 731
Rejestracja: 14 paź 2019, 15:54

Re: Reprezentacja Polski [banda chuja]

Post autor: GoodStuff »

Fakty Santos:
Mistrzostwo Europy i zwycięstwo a Lidze Narodów z Portugalia
Z Grecja 2012 i 2014 wychodzi z grupy na Euro i MSMS
Ok odpadł też z Portugalia za w 1/4 ale kurwa przecież to jest wybór ponad nasz stan
pardon
Posty: 7957
Rejestracja: 18 kwie 2019, 1:09

Re: Reprezentacja Polski [banda chuja]

Post autor: pardon »

rozumiem ze skoro padlo na santosa to przeforsowano polskich asystentow wiec pewnie andrzej juskowiak albo mielcarski, no chyba ze przemek kaz kazimierczak robi trenerskie papiery i bedzie uczyl kube modera atomowych uderzen z dystansu
Awatar użytkownika
Groszek
Posty: 4591
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:27
Lokalizacja: Auld Reekie

Re: Reprezentacja Polski [banda chuja]

Post autor: Groszek »

GoodStuff pisze: 23 sty 2023, 15:58 Fakty Santos:
Mistrzostwo Europy i zwycięstwo a Lidze Narodów z Portugalia
Z Grecja 2012 i 2014 wychodzi z grupy na Euro i MSMS
Ok odpadł też z Portugalia za w 1/4 ale kurwa przecież to jest wybór ponad nasz stan
Ale ty kurwa nie chodzi o to kurwa mac bo cv ma dobre, ale o kurwa pierdolony styl i marnowanie potencjału mając taki skład i grając nudna i defensywna piłkę kurwa tak ciężko to zrozumieć?
Przecież to jest polska nie ma szans że dojdziemy do finału (no chyba że nas tam wturla na farcie) ale o to żeby oni w końcu KURWA MAĆ GRALI W PIŁKĘ NOŻNĄ A NIE HARAM BALL PIERDOLENII TERRORYŚCI
Wszystko jest kawałem oraz żartem
Wszystko już widziałem, co potrzebneXD
Awatar użytkownika
GoodStuff
Posty: 731
Rejestracja: 14 paź 2019, 15:54

Re: Reprezentacja Polski [banda chuja]

Post autor: GoodStuff »

Co ty gadasz czarnuchu gość zdobył ME a ty wyjeżdżasz z defensywnym stylem? Ok ja nie mówię że to jest wielki trener ale przypominam o tym jakie były alternatywy więc gość z takim CV jednak zasługuje na propsa dla Kuleszy i też jakies wotum zaufania

Zmarnowany potencjał? Ziomek Anglia,Francja,Hiszpania,Włochy, Holandia, Niemcy przecież tu każdy może każdego jebncac
Ostatnio zmieniony 23 sty 2023, 16:37 przez GoodStuff, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
NSX
Posty: 2683
Rejestracja: 12 lip 2019, 21:23
Lokalizacja: garaż Jasnego

Re: Reprezentacja Polski [banda chuja]

Post autor: NSX »

DZIADZIA? DZIADZIA JEST?

cza bylo brac tego z Arabii...

nie wiem jak ich dziadzia zmotywuje, Herve Renard to by powiedzial, ze mial babcie z Polski i juz bym cale serducho oddawal, a Portugal co? no trenowalem Krisztiano pokaze wam jak sie gra nie no ludzie...
oyama pisze: 22 paź 2022, 20:13boli was wielki King Sento
JEŚLI JESTEŚ TAKA PIĘKNA TWOJA DUPA WIELKA
TWERK TWERK SUKO RÓB TWERK
Awatar użytkownika
Groszek
Posty: 4591
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:27
Lokalizacja: Auld Reekie

Re: Reprezentacja Polski [banda chuja]

Post autor: Groszek »

Ty kurwa oglądałeś to euro?
Portugalia w grupie 3 remisy z Islandia, Węgrami i Austria wyszli tylko dlatego bo cris zajebal hattricka i zmienili zasady że 3 miejsce wychodzi jak się 5 księżycy na plutonie ułoży w kutasa to awansują dalej.
Awans po karnych z chorwacja i polska i 2 0 z Walia i po tym turnieju każdy kolejny mieli lepszy skład a grali jeszcze lepsze gówno. Jak się chce coś osiągnąć z reprezentacją to trener musi być z minimum 6 lat jak każda większa repra robi, na mistrzostwach 2026 santos będzie miał już 74 lata myślisz że mu się będzie chciało? To jest za duże kurwa ryzyko żeby tu coś budować
Wszystko jest kawałem oraz żartem
Wszystko już widziałem, co potrzebneXD
Awatar użytkownika
wujot
ave
Posty: 10393
Rejestracja: 02 wrz 2020, 11:15

Re: Reprezentacja Polski [banda chuja]

Post autor: wujot »

starego dziada w łeb JEB
Awatar użytkownika
elkacpero
Posty: 1031
Rejestracja: 12 maja 2019, 23:23

Re: Reprezentacja Polski [banda chuja]

Post autor: elkacpero »

dziwny argument z wiekiem, de facto większa szansa była na to, że nam ta spuchnięta bambaryła zejdzie przez jakiś wylew
Awatar użytkownika
FLoo
Posty: 11738
Rejestracja: 18 kwie 2019, 11:54

Re: Reprezentacja Polski [banda chuja]

Post autor: FLoo »

Największa pizda na forum:

Mider
Awatar użytkownika
wujot
ave
Posty: 10393
Rejestracja: 02 wrz 2020, 11:15

Re: Reprezentacja Polski [banda chuja]

Post autor: wujot »

W kanale sportowym powiedzieli przed chwilą, że Piszczek i T. Kaczmarek w sztabie
Awatar użytkownika
Krynew
Posty: 2046
Rejestracja: 28 kwie 2019, 20:04

Re: Reprezentacja Polski [banda chuja]

Post autor: Krynew »

Będzie taka nagonka na Piszcza jak na Michniewicza?
Kocham, pozdrawiam
Awatar użytkownika
sztyc
Posty: 2099
Rejestracja: 08 lip 2020, 22:10

Re: Reprezentacja Polski [banda chuja]

Post autor: sztyc »

portugalia defensywny styl 12 bramek na ostatnich mistrzostwach świata (2,4 gola na mecz)

z tą fazą grupową euro 2016 to też jakaś tępa legenda się ułożyła, że oni tam fartem z tej biednej grupy wyszli, jak oni w huj niefarta tam mieli i nic im wpadać nie chciało, mecz z austrią to 7-0 powinni wygrać, potem los im to oddał zdecydowanie z nawiązką, zresztą zobaczmy statystyki z tych spotkań

portugalia islandia 1:1 (17-4 w strzałach na bramkę, 10-4 w celnych)
portugalia austria 0:0 (16-3 w strzałach na bramkę, 6-1 w celnych)
portugalia węgry 3:3 (17-8 w strzałach na bramkę, 6-5 w celnych)
i dla porównania portugalia polska 1:1 (11-10 w strzałach na bramkę, 6-5 w celnych)

czyli gdyby kuba strzelił tego karnego, santos już dawno sprzedawałby warzywa w setubal
dla drużyny wezmę wyrok na klatę
----
prawdziwe białasy na forum ślizgawka wolący cycki od dupy: mancipium, phobos, OmarStooleyman, jajca, kapper1, aleksy, Deyker, ART, camzatizbak, mas, Korben Dallas, fifi, pardon (?)
Awatar użytkownika
mas
Posty: 3168
Rejestracja: 19 kwie 2019, 11:40

Re: Reprezentacja Polski [banda chuja]

Post autor: mas »

no już nie zakłamujmy obrazu statystykimi, tamta Portugalnia w grupię grała fatalnie i oglądało się ich tragicznie zwłaszcza w grupie, gdzie awans ich wisał na włosku do ostatnich minut, mecz z Polską choć wciąz nie wybitny i w liczbach znacznie słabszy to jednak zdecydowanie lepszy niż jakikolwiek mecz w grupie
Awatar użytkownika
joey
Posty: 5690
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:02
Lokalizacja: Warszawa

Re: Reprezentacja Polski [banda chuja]

Post autor: joey »

Krynew pisze: 23 sty 2023, 17:13 Będzie taka nagonka na Piszcza jak na Michniewicza?
mam nadzieję, że pan dziennikarz śledczy Szymon Jadczak nie odpuści tematu ;)
trójkąt bermudzki wola mokotów
Awatar użytkownika
Parlae
Posty: 4696
Rejestracja: 29 lip 2019, 16:29

Re: Reprezentacja Polski [banda chuja]

Post autor: Parlae »

Najlepszy wybór na ten moment, props Kulesza. Jak mu gwiazdor Lewandowski coś będzie skakał, to go zgasi "a Ty chłopie wygrałeś coś z kadrą? bo ja Mistrzostwa Europy i stul pysk". Będzie dobrze widzowie.
Awatar użytkownika
Groszek
Posty: 4591
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:27
Lokalizacja: Auld Reekie

Re: Reprezentacja Polski [banda chuja]

Post autor: Groszek »

A przykładny tatuś lewandowski kiedyś wyskoczył do jakiegoś trenera? :lol: Przecież dla niego michniewicz i brzęczek to super trenerzy :lol:
Wszystko jest kawałem oraz żartem
Wszystko już widziałem, co potrzebneXD
Awatar użytkownika
kapper1
Posty: 2349
Rejestracja: 04 wrz 2019, 1:10

Re: Reprezentacja Polski [banda chuja]

Post autor: kapper1 »

Löwandowski już dawno powinien zrobić out, zwłaszcza po mundialu. Gwiazdeczka jebana.
Awatar użytkownika
Parlae
Posty: 4696
Rejestracja: 29 lip 2019, 16:29

Re: Reprezentacja Polski [banda chuja]

Post autor: Parlae »

Hipotetyczna sytuacja. Chodzi mi o sam fakt, że będzie miał w końcu trener poważanie w szatni.
Brzęczka przecież zwolnił słynnym wywiadem.
Awatar użytkownika
potter
Posty: 9747
Rejestracja: 24 kwie 2019, 23:00

Re: Reprezentacja Polski [banda chuja]

Post autor: potter »

No ale może już nie będzie świętą krową, bo tak jak ktoś tam wspomniał, Ronaldo był sadzany na ławce jak był bez formy, to i Lewego może posadzi. Ale no też jestem za tym żeby on już wypierdalał z kadry.

Za asystentów props, wygląda to całkiem spoko. No i Santos ma mieszkać w Warszawie więc chyba naszej ligi nie będzie pomijał jak Sousa.
ODPOWIEDZ