Reprezentacja Polski [banda chuja]

Wszystkie ulubione dyscypliny sportowe w jednym miejscu. Nieważne, którą piłkę wolisz.

Moderatorzy: Sidd, Cz4rny1337

Awatar użytkownika
2rzyn
Posty: 8528
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:42

Re: Reprezentacja Polski [banda chuja]

Post autor: 2rzyn »

Za mojego zycia juz nie bedzie dobrej repry, a mam zamiar dlugo zyc. Potencjal zmarnowany przez to ze wiekszosc nie ma serca do gry, sa leniwymi kurwami ze slaba psycha.
I tak wiadomo ze taki lewy cala kariere reprezentacyjna gral z powtarzajacym sie glosem w bani "dlaczego ja gram z takimi kurwami... o krychowiak cwel jebany biegnie..."
Niepublikowane Zkibwoye, Reno, Smarki, Bisze, Laiki itd.

https://youtube.com/playlist?list=PLu7W ... 7ZTz-byFiY
pardon
Posty: 7836
Rejestracja: 18 kwie 2019, 1:09

Re: Reprezentacja Polski [banda chuja]

Post autor: pardon »

to co musial czuc bejl w swoim primie dzwigajac w pojedynke stado ogrow (i ramseja o ile mial zdrowe dwie nogi) do polfinalu euro i historycznego awansu na mundial po 140 latach nieobecnosci

ego skurwysynu
Awatar użytkownika
Kalom
Posty: 4338
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:33
Lokalizacja: mówię z miejsca, gdzie rano wstać to sukces

Re: Reprezentacja Polski [banda chuja]

Post autor: Kalom »

niestety przyszłość reprezentacji polski to pokolenie jebanych ciumcioków i jedyna nadzieja tego kraju jest taka, że jakub pierdolony moder stanie się krółem piłkarzy i dźwignie tych ludzi za mordę
Spoiler
o ile jeszcze będzie umiał kopnąć w piłkę po tej rocznej kontuzji
:joint: [*]
Awatar użytkownika
exyou
Posty: 1350
Rejestracja: 28 lip 2019, 17:02

Re: Reprezentacja Polski [banda chuja]

Post autor: exyou »

Jak widze Kiwiora to w jego oczach i po wyrazie twarzy widze taką jebaną niepewność i ciumciukowatość porównywalną z wyrazem twarzy użytkownika Ezio kiedy widzi piekną kobietę.

A juz jak otworzy buzie i zacznie dukać nią to zastanawiam się jakim cudem Arteta pozwolił na kupno takiej pierdoły.


I to jest kurwa obrońca, który ma być postrachem i ma kasować akcje dwumetrowych nieciumcioków.
Awatar użytkownika
potter
Posty: 9517
Rejestracja: 24 kwie 2019, 23:00
Lokalizacja: Opole

Re: Reprezentacja Polski [banda chuja]

Post autor: potter »

Ale potrafi kopnąć na 60 metrów dwa razy na mecz, co się czepiasz, Glik nie potrafi. Glik potrafi bronić, zalicza dużo ofiarnych interwencji, ma mordę której się można wystraszyć, ale nie potrafi rozgrywać, won z nim
Bisclavret
Posty: 3294
Rejestracja: 27 gru 2019, 18:27

Re: Reprezentacja Polski [banda chuja]

Post autor: Bisclavret »

Dobra wyluzujcie trochę, chujowy był to mecz ale masa drużyn grała chujowe mecze, a później trochę lepsze, a później nawet bardzo dobre. Niektórzy już odpalają skrajny januszcore że IM SIE NIE CHCE mimo że gdzieś tak już ze 30 lat wynik w piłce nie zależy od chcenia czy niechcenia. Przyszedł nowy trener, dostał 3 treningi na wprowadzenie jakichstam założeń taktycznych, no okazało się za mało.
Awatar użytkownika
Krew
Posty: 1044
Rejestracja: 10 maja 2019, 9:49

Re: Reprezentacja Polski [banda chuja]

Post autor: Krew »

Oczywiscie, ale kazdemu odpala sie tryb Janusz przy meczach kadry, taka narodowa tradycja. Jestem pewien ze wyjdziemy z 1 miejsca, ale no za taki mecz jak wczoraj, należy się piłkarzykom, bo dalej więcej pierdolenia o premiach, dokumencie o Lewandowskim a Pepiki w dwie akcje zamkneli mecz.

Ps. Lewy powinien już dac sobie spokoj z kadra, dla swojego dobra chyba.
Awatar użytkownika
sztyc
Posty: 2049
Rejestracja: 08 lip 2020, 22:10

Re: Reprezentacja Polski [banda chuja]

Post autor: sztyc »

właściwie gdyby teraz szantusz uznał, że lewy ławeczka, to nikt by chyba nie uznał łącznie z mejwenami, że to nierozsądna decyzja ani zamach na świętość, więc najwyższy czas chłopie
dla drużyny wezmę wyrok na klatę
----
prawdziwe białasy na forum ślizgawka wolący cycki od dupy: mancipium, phobos, OmarStooleyman, jajca, kapper1, aleksy, Deyker, ART, camzatizbak, mas, Korben Dallas, fifi, pardon (?)
Awatar użytkownika
checollada
Posty: 689
Rejestracja: 27 kwie 2019, 12:34

Re: Reprezentacja Polski [banda chuja]

Post autor: checollada »

Spoiler

To ciekawe nawet, ludzie już prawie zapomnieli, że Krychowiak kiedyś był ok piłkarzem i nawet PSG go kupiło. Na szczęście Jakub Moder ma dopiero 23 ale lepiej niech uważa na zdrówko. A z Bielikiem to dziwna sprawa, wydaje mi się, że w Polsce hype na niego był duży, a mam wrażenie, ze jakoś tak to się rozeszło po kościach w sumie wszystko.
Awatar użytkownika
jAg
ZADYMIARZ
Posty: 6711
Rejestracja: 18 kwie 2019, 7:27
Lokalizacja: Tychy

Re: Reprezentacja Polski [banda chuja]

Post autor: jAg »

potter pisze: 25 mar 2023, 12:54 Ale potrafi kopnąć na 60 metrów dwa razy na mecz, co się czepiasz, Glik nie potrafi. Glik potrafi bronić, zalicza dużo ofiarnych interwencji, ma mordę której się można wystraszyć, ale nie potrafi rozgrywać, won z nim
Dobrze, że prawdę futbolu wyłożył reprezentant chlopskorozumizmu prosto z Głubczyc
Lista ciumcioków ślizgawki: lygrys, saturn, Patryk233, azar, 2rzyn, Szaju, benzoabuser, Addicted, samcro, DJ_BOBO, hwjsk, RIVALDO111, Moltisanti, the badman
Awatar użytkownika
2rzyn
Posty: 8528
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:42

Re: Reprezentacja Polski [banda chuja]

Post autor: 2rzyn »

Skonczmy w reprezentacji z pizdami, leniami i klocami. Wole zeby przez 10 lat chuja wygrali ale przestali udawac ze fajnie powolywac dziadow ktorzy sa wolni, ulomni i mooooooze jedna akcja im wyjdzie dzieki czemu znajdziemy sie rzutem na tasme na jakims turnieju z ktorego odpadniemy jako najgorsze łajzy. Jebac glika bo to dziad klocowaty, trafi na szybszego napastnika to sobie nogi polamie od proby zmiany kierunku biegu, dostanie zawalu czy zapadnieyych pluc. Wyjebane mam w jego 3 dobre wslizgi i przepchniecie w jakims meczu z albanami czy innymi macedoncami. Krychowiak to od sevilli jest jebanym tępym, wolnym, klocowatym scierwem. Takie pizdy trzeba eliminowac bo to zadne przyszlosciowe myslenie. Do tego kazda cipe bez psychy wziac na bok, opierdolic, najebac jak trzeba jakims batem, dac szanse i jak dalej nie ogarnia to wypierdalac. Szkoda czasu na zjebow bez serca do gry. Mentalnosc jebanych parów 13% mięsa kurwa.
Niepublikowane Zkibwoye, Reno, Smarki, Bisze, Laiki itd.

https://youtube.com/playlist?list=PLu7W ... 7ZTz-byFiY
Awatar użytkownika
sztyc
Posty: 2049
Rejestracja: 08 lip 2020, 22:10

Re: Reprezentacja Polski [banda chuja]

Post autor: sztyc »

myślałeś może o akupunkturze, żeby trochę zluzować układ nerwowy i brać świat na spokojniej
dla drużyny wezmę wyrok na klatę
----
prawdziwe białasy na forum ślizgawka wolący cycki od dupy: mancipium, phobos, OmarStooleyman, jajca, kapper1, aleksy, Deyker, ART, camzatizbak, mas, Korben Dallas, fifi, pardon (?)
Awatar użytkownika
jajca
Posty: 9684
Rejestracja: 10 maja 2019, 10:47

Re: Reprezentacja Polski [banda chuja]

Post autor: jajca »

checollada pisze: 25 mar 2023, 14:20 ciekawe nawet, ludzie już prawie zapomnieli, że Krychowiak kiedyś był ok piłkarzem i nawet PSG go kupiło
ja przypominam, ze krychowiak jako gowniak uchodzil za technicznego błyskotliwego wonderkida-playmakera, produkt zagranicznej mysli szkoleniowej, ktory na mistrzostwa swiata u20 (te same na ktorych dawid janczyk strzelil hattricka) pojechal jako 17latek z bordeaux i zajebal z wolnego w okienko z brazylia, jak ten czas leci
lygrys pisze: 09 sty 2024, 4:25 walczę o to by jak najdłużej walczyć
pardon
Posty: 7836
Rejestracja: 18 kwie 2019, 1:09

Re: Reprezentacja Polski [banda chuja]

Post autor: pardon »

a znacie ten filmik jak mlody krycha wyluskuje spektakularnie pilke spod nog messiego
Awatar użytkownika
emcess
Posty: 3921
Rejestracja: 18 kwie 2019, 20:21

Re: Reprezentacja Polski [banda chuja]

Post autor: emcess »

a mlody nastepca cristiano ronaldo dawid hanc 10lat?

Dodano po 1 dniu 13 godzinach 50 minutach 38 sekundach:
na stadionie zaparkować przed meczem to katorga, czy jakos idzie? bo dzwoni kuzyn - to moj kuzyn i mnie pyta, doradzilem zeby lepiej sobie gdzieś przy metrze zostawil ale w sumie nie wiem
Obrazek jebac kiboli
Awatar użytkownika
mateko
Waste Management
Posty: 6707
Rejestracja: 18 kwie 2019, 18:47
Lokalizacja: Łódź

Re: Reprezentacja Polski [banda chuja]

Post autor: mateko »

remisik
Awatar użytkownika
FLoo
Posty: 11606
Rejestracja: 18 kwie 2019, 11:54

Re: Reprezentacja Polski [banda chuja]

Post autor: FLoo »

No a skąd planuje jechać, Poniat zamkną przed meczem i po, ja bym zostawił gdzieś indziej
Największa pizda na forum:

Mider
Awatar użytkownika
rozklad_gaussa
Posty: 1460
Rejestracja: 07 paź 2019, 20:22
Lokalizacja: riwaldo

Re: Reprezentacja Polski [banda chuja]

Post autor: rozklad_gaussa »

z biletem na mecz komunikacja free, niech stawia pod metrem
RIVALDO111 pisze: 28 sie 2023, 0:27 Dlatego świat ciotowateje i to każdy kumaty od dawna wie.
Awatar użytkownika
Shpaner
Posty: 362
Rejestracja: 19 kwie 2019, 7:26

Re: Reprezentacja Polski [banda chuja]

Post autor: Shpaner »

Over 2.5 I Polska dzisiaj na kuponie
Awatar użytkownika
wujot
ave
Posty: 10126
Rejestracja: 02 wrz 2020, 11:15

Re: Reprezentacja Polski [banda chuja]

Post autor: wujot »

-1 handi na luzie dzisiaj
ODPOWIEDZ