Reprezentacja Polski [banda chuja]

Wszystkie ulubione dyscypliny sportowe w jednym miejscu. Nieważne, którą piłkę wolisz.

Moderatorzy: Sidd, Cz4rny1337

pardon
Posty: 7836
Rejestracja: 18 kwie 2019, 1:09

Re: Reprezentacja Polski [banda chuja]

Post autor: pardon »

odpalcie se wideo bo ta transkrypcja huja oddaje komizmu odpowiedzi na to co sie dzis udalo, a zielu wypadl wybitnie rozbrajajaco
Awatar użytkownika
Bunnymen77
Posty: 1738
Rejestracja: 27 kwie 2019, 18:10

Re: Reprezentacja Polski [banda chuja]

Post autor: Bunnymen77 »

Ja tam jestem zadowolony.

Ale lata temu przestałem się łudzić, że kiedyś zagramy w przyzwoitym stylu (może z przerwą na jakieś dwa mecze Sousy, bo po wyborze wierzyłem, że może akurat).
Zagraliśmy gówno, ale mamy historyczny awans, w 2018 zagraliśmy gówno i awansu nie było.
Awatar użytkownika
2rzyn
Posty: 8528
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:42

Re: Reprezentacja Polski [banda chuja]

Post autor: 2rzyn »

Jak od 2002 kibicuje to zawsze gralismy gowno w turniejach poza 2016. Smutne w chuj
Niepublikowane Zkibwoye, Reno, Smarki, Bisze, Laiki itd.

https://youtube.com/playlist?list=PLu7W ... 7ZTz-byFiY
Awatar użytkownika
bloodyhell
Posty: 2589
Rejestracja: 20 kwie 2019, 13:40

Re: Reprezentacja Polski [banda chuja]

Post autor: bloodyhell »

nwm mi jest wstyd za awans w takim stylu. wolałbym żeby nasza reprezentacja kochana odpadła i nie skompromitowała się doszczętnie z francją

a tak to mbappe zrobi z glucka marmolade, i podtrzymamy miano najchujowszej repry na całym mundialu
BouncedDuck5106
Posty: 658
Rejestracja: 19 kwie 2019, 10:50

Re: Reprezentacja Polski [banda chuja]

Post autor: BouncedDuck5106 »

Ten awans będzie sukcesem jedynie jakbyśmy wygrali mistrzostwo, awansowanie w takim stylu żeby dostać wpierdol od Francji w następnej rundzie nie ma żadnej wartości.
Awatar użytkownika
Bunnymen77
Posty: 1738
Rejestracja: 27 kwie 2019, 18:10

Re: Reprezentacja Polski [banda chuja]

Post autor: Bunnymen77 »

@up to można powiedzieć, że bez wartości był i sam awans do turnieju.


@2rzyn Zmitologizowaliśmy 2016, wcale nie graliśmy tam pięknej piłki, jedna akcja z meczu z Portugalia chyba jawi się dla niektórych jako obraz całej naszej gry na tamtym turnieju.
Awatar użytkownika
2rzyn
Posty: 8528
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:42

Re: Reprezentacja Polski [banda chuja]

Post autor: 2rzyn »

Ja wiem ze nie gralismy pieknie. Ale tez padaki nie bylo
Niepublikowane Zkibwoye, Reno, Smarki, Bisze, Laiki itd.

https://youtube.com/playlist?list=PLu7W ... 7ZTz-byFiY
Awatar użytkownika
tomek5lg
Posty: 813
Rejestracja: 20 kwie 2019, 15:51

Re: Reprezentacja Polski [banda chuja]

Post autor: tomek5lg »

BouncedDuck5106 pisze: 01 gru 2022, 9:01 Ten awans będzie sukcesem jedynie jakbyśmy wygrali mistrzostwo, awansowanie w takim stylu żeby dostać wpierdol od Francji w następnej rundzie nie ma żadnej wartości.

W pelni sie zgadzam. Chociaz bedzie mozna sie po raz drugi przekonac ile lat swietlnych dzieli nas od poziomu jaki reprezentują najlepsi na mundialu / mistrzostwach. To ze jakos ogarniamy te eliminacje to zaden progres niestety jak widac.
BouncedDuck5106
Posty: 658
Rejestracja: 19 kwie 2019, 10:50

Re: Reprezentacja Polski [banda chuja]

Post autor: BouncedDuck5106 »

Bunnymen77 pisze: 01 gru 2022, 9:06 @up to można powiedzieć, że bez wartości był i sam awans do turnieju.


@2rzyn Zmitologizowaliśmy 2016, wcale nie graliśmy tam pięknej piłki, jedna akcja z meczu z Portugalia chyba jawi się dla niektórych jako obraz całej naszej gry na tamtym turnieju.
No patrząc na ten styl to tak, był bez wartości.
piotrus
Posty: 99
Rejestracja: 22 kwie 2019, 9:20
Lokalizacja: Radom/Łódź

Re: Reprezentacja Polski [banda chuja]

Post autor: piotrus »

Ta kadra to tzw ciułacze, czyli ogarnęli zasady gry w piłkę, typu wybić, aut, spalony, pobiec i... tyle. Cała reszta to próba przetrwania. Druga połowa wczorajszego meczu była obrzydliwa.
No, ale pula farta została wyczerpana.
Awatar użytkownika
bialyjelen
Posty: 955
Rejestracja: 21 paź 2019, 22:31

Re: Reprezentacja Polski [banda chuja]

Post autor: bialyjelen »

piotrus pisze: 01 gru 2022, 9:48 Ta kadra to tzw ciułacze, czyli ogarnęli zasady gry w piłkę, typu wybić, aut, spalony, pobiec i... tyle. Cała reszta to próba przetrwania. Druga połowa wczorajszego meczu była obrzydliwa.
ani troche sie nie zgadzam, tam potrzeba ogarniecia tego kurwidolka jak to zrobiono z kadra wegier np
poki kolesiostwo bedzie zylo w pzpn to chuj z tego bedzie
Spoiler
czyli pewnie zawsze ale obym sie mylil
lygrys pisze: 02 lip 2023, 20:03 Myślisz kurwo, że jesteś zabawny
piotrus
Posty: 99
Rejestracja: 22 kwie 2019, 9:20
Lokalizacja: Radom/Łódź

Re: Reprezentacja Polski [banda chuja]

Post autor: piotrus »

Mówiąc "ta kadra" mam na myśli kadrę na tym właśnie mundialu. Widzę tu potencjał na lepszą grę, ale nie widzę odwagi, by to zrobić.
Wierzę, że eliminacje do ME wykorzystamy na budowę czegoś, co nie będzie jedynie próba przetrwania.
Pozdro!
Awatar użytkownika
Kacper
Posty: 617
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:45

Re: Reprezentacja Polski [banda chuja]

Post autor: Kacper »

Michniewicz kolejny raz totalnie zabił ofensywe, ale problem jest inny - my nie będziemy mieli żadnego lepszego następcy.
Narracja narodowa poszła w taką stronę, że zagraniczny trener jest zły bo pierwszy raz od 15 lat takiego spróbowaliśmy, wydymał nas i zostawił na lodzie.
Na giełdzie nazwisk na nowego selekcjonera dostaniemy Magiere, Probierza i jakiegoś innego kurwa Ojrzyńskiego, a jedyna nadzieja naszej repry zwana Marek Paprzun po zdobyciu mistrzostwa z Rakowem jeszcze przez pare lat tego stanowiska nie obejmie. (oby objął kiedykolwiek, bo podobno żona mu nie pozwala xd)

W związku z tym kolejne 2-3 lata będziemy się kopali po czole grając tylko gorzej, bo na to wszystko odejdzie cały trzon naszej reprezentacji.

Dlatego ja dałbym temu Czechowi przejść jeszcze normalny tryb selekcjonowania przez eliminacje, znajdywanie następstw, zobaczyć może jeszcze z rok jaki kształt ta reprezentacja przybierze, może do stabilnej defensywy dołoży cokolwiek w ofensywie, nie wiem. Widzę większe szanse na powodzenie niż wypierdalając go.
Bisclavret
Posty: 3293
Rejestracja: 27 gru 2019, 18:27

Re: Reprezentacja Polski [banda chuja]

Post autor: Bisclavret »

Props za post wyżej podpisuje się, niestety z wachlarza alternatyw opcja z budowaniem na tym co jest wydaje się najrozsądniejsza. Przy czym ja uważam że nadchodzi złote pokolenie naszej reprezentacji, teraz trzeba z michniewiczem w ramach okresu przejściowego przejść banalne eliminacje, wyjść z grupy na euro po remisie z Austrią, pożegnać dziadów i na spokojnie wtedy budować kadrę na bazie rokujących zawodników których mamy coraz więcej. Szukanie teraz na szybko jakiegoś cudotwórcy z Włoch skończy się katastrofalnie, a polskiego trenera lepszego mieć nie będziemy

W ogóle wszystko co się teraz dzieje jest pokłosiem debilnej decyzji Bońka o zatrudnieniu brzęczka który zmarnował mnóstwo czasu, wymusił nerwowe ruchy z siwym i tak dalej.
Awatar użytkownika
2do5
Posty: 2070
Rejestracja: 18 kwie 2019, 14:08

Re: Reprezentacja Polski [banda chuja]

Post autor: 2do5 »

Jeszcze raz się powtórzę, my jako reprezentacja Polski mamy mentalność jakichś niesamowitych frajerów, nieudaczników. Kto to kurwa widział, żeby drużyna z jednym z najlepszych napastników na świecie, z czołowym śp ligi włoskiej, grała takie okrutne gówno w każdym z 3 meczów, z rywalami z różnych półek klasowych. I później Lewandowski wychodzi do wywiadu i mówi, że jest wszystko git dobrze chłopaki robią dobry przekaz leci. Tu jest milion lat świetlnych od dobrze. A to wszystko po to, żeby po ewentualnym wpierdolu powiedzieć, no w sumie my to tak nie umiemy grać w piłkę, musimy się ciągle bronić, ale i tak dużo osiągnęliśmy hehe a co myśleliście że zdobędziemy medal. No ja pierdole xd Dziwi mnie, że byle jaki trener z polskiej eklapy, potrafi od tak zaszczepić ten vibe na zasadzie hej jesteście gównem, zagrajmy jak gówno, byle zero z tyłu ale może coś wpadnie. Kurwa, na miejscu Lewego to bym powiedział co ty pierdolisz gościu, jest tu nas kilku co potrafia grać w piłkę, z taka Arabia damy radę coś pograć a nie wybijać na oślep
lygrys pisze: Zapraszam do merytorycznej dyskusji.
Awatar użytkownika
2rzyn
Posty: 8528
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:42

Re: Reprezentacja Polski [banda chuja]

Post autor: 2rzyn »

Jesli prawie za kazdym razem jak przyjmujemy pilke , ona odskakuje na 3 metry, albo nin stop podajemy nie w tempo albo obok to kurwa znaczy ze jestesmy chujowi na maxa i technicznie mamy niedojebanie. Lewy, zielu, milik i kto tam jeszcze potrafi przyjac/podac? No kurwa dramat. Nic sie nie poprawi. Ten sport nie jest dla nas najwidoczniej.
Niepublikowane Zkibwoye, Reno, Smarki, Bisze, Laiki itd.

https://youtube.com/playlist?list=PLu7W ... 7ZTz-byFiY
Awatar użytkownika
bialyjelen
Posty: 955
Rejestracja: 21 paź 2019, 22:31

Re: Reprezentacja Polski [banda chuja]

Post autor: bialyjelen »

2do5 pisze: 01 gru 2022, 10:21 Jeszcze raz się powtórzę, my jako reprezentacja Polski mamy mentalność jakichś niesamowitych frajerów, nieudaczników. Kto to kurwa widział, żeby drużyna z jednym z najlepszych napastników na świecie, z czołowym śp ligi włoskiej, grała takie okrutne gówno w każdym z 3 meczów, z rywalami z różnych półek klasowych. I później Lewandowski wychodzi do wywiadu i mówi, że jest wszystko git dobrze chłopaki robią dobry przekaz leci. Tu jest milion lat świetlnych od dobrze. A to wszystko po to, żeby po ewentualnym wpierdolu powiedzieć, no w sumie my to tak nie umiemy grać w piłkę, musimy się ciągle bronić, ale i tak dużo osiągnęliśmy hehe a co myśleliście że zdobędziemy medal. No ja pierdole xd Dziwi mnie, że byle jaki trener z polskiej eklapy, potrafi od tak zaszczepić ten vibe na zasadzie hej jesteście gównem, zagrajmy jak gówno, byle zero z tyłu ale może coś wpadnie. Kurwa, na miejscu Lewego to bym powiedział co ty pierdolisz gościu, jest tu nas kilku co potrafia grać w piłkę, z taka Arabia damy radę coś pograć a nie wybijać na oślep
zgadzam sie z kazdym slowem, w ogole z czasem to wydaje mi sie ze nasi pilkarze maja bardzo duze umiejetnosci (ci z topowych lig) i graja pieknie bo zapominaja ze sa z polski, przyjezdzaja na kadre i widza 30 takich samych mentalnych ciucmokow i reszte widzimy na wlasne oczy.

tutaj jakis wstrzas by pomogl tylko, jakby taki bielsa mial opcje poprowadzic kadre przez 2/3 lata to efekty byly by dlugofalowe, ale do tego trzeba jaj a u nas zawsze gorace krzesla bo laska polskiego janusza na pstrym koniu jezdzi
lygrys pisze: 02 lip 2023, 20:03 Myślisz kurwo, że jesteś zabawny
Awatar użytkownika
horrypaz
Brak Kultury
Posty: 3226
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:43
Lokalizacja: Hands, Underwood

Re: Reprezentacja Polski [banda chuja]

Post autor: horrypaz »

przecież tu dowolny trener z zagranicy by lepiej ich poprowadził. nawet taki świeżo po kursie. ktokolwiek spoza tego kolesiowskiego systemu klepania po plecach i po siurze. ten michniewicz to jest kurwa jakiś dramat już sam wybór tego gamonia to była jakaś kpina, a zostawienie go po takim gównie to już w ogóle absurd będzie (chyba ze sie kurwa doczołga do finału to nie wiem może serio trzeba będzie mu pomnik zbudować) bo wyjście z grupy to jak wyjście z pizdy, chuj nie osiągnięcie i w ogóle wstyd że tu ludzie na głos mówią o jakimś sukcesie
Bisclavret
Posty: 3293
Rejestracja: 27 gru 2019, 18:27

Re: Reprezentacja Polski [banda chuja]

Post autor: Bisclavret »

Horry pisze: 01 gru 2022, 10:36 dowolny trener z zagranicy
Dowolny trener z zagranicy przepierdolił ze Słowacją ostatnio
piotrus
Posty: 99
Rejestracja: 22 kwie 2019, 9:20
Lokalizacja: Radom/Łódź

Re: Reprezentacja Polski [banda chuja]

Post autor: piotrus »

Horry pisze: 01 gru 2022, 10:36 przecież tu dowolny trener z zagranicy by lepiej ich poprowadził. nawet taki świeżo po kursie. ktokolwiek spoza tego kolesiowskiego systemu klepania po plecach i po siurze. ten michniewicz to jest kurwa jakiś dramat już sam wybór tego gamonia to była jakaś kpina, a zostawienie go po takim gównie to już w ogóle absurd będzie (chyba ze sie kurwa doczołga do finału to nie wiem może serio trzeba będzie mu pomnik zbudować) bo wyjście z grupy to jak wyjście z pizdy, chuj nie osiągnięcie i w ogóle wstyd że tu ludzie na głos mówią o jakimś sukcesie
5!
ODPOWIEDZ