[RPG] Harry Potter Hogwarts Legacy

Dyskusje na temat ulubionych gier użytkowników. Planszówki? Playstation czy Xbox?

Moderator: con shonery

Awatar użytkownika
oldschool
Moderator
Posty: 13214
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:50

Re: [RPG] Harry Potter Hogwarts Legacy

Post autor: oldschool »

No wyszło szydło z wora, że ta gra to jest na 7,5-8 max i to i tak patrząc łaskawym okiem.
Awatar użytkownika
yungXpaproch
Posty: 3264
Rejestracja: 01 mar 2020, 20:32
Lokalizacja: grrr pow™

Re: [RPG] Harry Potter Hogwarts Legacy

Post autor: yungXpaproch »

dla mnie 6,5-7. fajnie sie gra, ale nic wybitnego, akurat zeby przejsc w 30h i odlozyc na zawsze
Awatar użytkownika
Blazfm
Posty: 595
Rejestracja: 18 kwie 2019, 21:17
Lokalizacja: Warszawa

Re: [RPG] Harry Potter Hogwarts Legacy

Post autor: Blazfm »

No tak, ale to i tak lepiej niż się chyba większość osób spotykała wiec dla mnie git.

Cieszy sukces komercyjny wiec mam nadzieje na kontynuacje gdzie będzie można odpiąć wrotki…
https://www.last.fm/user/blazfm
https://www.instagram.com/blazfm
ezio_wrocław pisze: to nie świadczy o wielkości zespołu, że z nożem na gardle dostają nagle kopa motywacyjnego
Awatar użytkownika
oldschool
Moderator
Posty: 13214
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:50

Re: [RPG] Harry Potter Hogwarts Legacy

Post autor: oldschool »

Wszystko się rozbija o niemiłosierny hype przy premierze. Rozumiem NPC co grają w 2 gry na rok, że dla nich to było 10/10, ale przecież masa portali branżowych i YouTuberów też opisywało to jako grę idealną.

Sam miałem wrażenie po pierwszych 2h gry, że będzie 9/10.

Ale biorąc pod uwagę jakie studio to robiło i że naprawdę widać, że chęci mieli bardzo dobre, to dwójka ma mega potencjał. No i wyjdzie już tylko na nowe konsole, więc pewnych rzeczy na bank już nie spierdolą.
Awatar użytkownika
phobos
BOR PTKWO
Posty: 20654
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:22

Re: [RPG] Harry Potter Hogwarts Legacy

Post autor: phobos »

no jest niewykorzystany potencjał, RPG to w tej grze nie istnieje wcale
Spoiler
bo wybory nie mają (chyba) na nic wpływu, tak samo jak wybór domu albo nawet różdżki xD
niemniej klimat im się udało zajebiście odwzorować, gameplay przyjemny i wady gierki bledną przy tym, jest w pytę, chociaż oczywiście nie jest to gra wszechczasów, nawet do takiego wieśka 3 myślę podjazdu nie ma żadnego, gdyby nie hogwart to wiadomo, że nikt by tego nawet nie oszczał
mój styl życia to piątkowo
twój styl życia to chujowo
:cool:
ffeee pisze:szkoda, że przez internet nie można komuś zębów wybić :wall: :wall:
lygrys pisze:Wszystkiego najgorszego i wszystkie klątwy na ciebie i twoją rodzinę.
Awatar użytkownika
oldschool
Moderator
Posty: 13214
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:50

Re: [RPG] Harry Potter Hogwarts Legacy

Post autor: oldschool »

Nie no Wiesiek 3 to jest zupełnie inna liga, nie oszukujmy się.

Przede wszystkim dialogi w tej grze to chyba sztuczna inteligencja pisała, bo 95% postaci nie ma kurwa żadnego charakteru.

Jak w grze RPG masz ochotę skipować dialogi, to coś poszło nie tak.
Awatar użytkownika
Blazfm
Posty: 595
Rejestracja: 18 kwie 2019, 21:17
Lokalizacja: Warszawa

Re: [RPG] Harry Potter Hogwarts Legacy

Post autor: Blazfm »

Nie no jakie RPG xd to jest po prostu Ubigra zrobiona w świecie HP. Bardzo dobrze zrobiona, lepiej niż się chyba wszyscy spodziewali, z super Hogwartem i super klimatem. Odrobione asekuracyjna i bezpieczna ale dzięki temu trafiła do bardzo szerokiego grona i grają w to kurwa wszyscy.

I teraz pytanie co Avalanche z tym zrobi dalej
https://www.last.fm/user/blazfm
https://www.instagram.com/blazfm
ezio_wrocław pisze: to nie świadczy o wielkości zespołu, że z nożem na gardle dostają nagle kopa motywacyjnego
Awatar użytkownika
eddy_wata
Posty: 8115
Rejestracja: 12 sie 2019, 13:01
Lokalizacja: wschodniopolak w wolnym mieście

Re: [RPG] Harry Potter Hogwarts Legacy

Post autor: eddy_wata »

ale wiecie co ja patrze na to inaczej, od czegos trzeba zaczac, sukces komercyjny i zajebiscie odwzorowany hogwart to cos na czym mozna bazowac, powinna wyjsc zdecydowanie dwójka z większą głębią historii, "reżyserią" i lepszymi lokacjami poza hogwartem
Ostatnio zmieniony 21 lut 2023, 18:01 przez eddy_wata, łącznie zmieniany 1 raz.
Premier
@donaldtusk
: Przez te 3 miesiące zrobiliśmy więcej, niż jakikolwiek rząd w historii III RP.
Awatar użytkownika
yungXpaproch
Posty: 3264
Rejestracja: 01 mar 2020, 20:32
Lokalizacja: grrr pow™

Re: [RPG] Harry Potter Hogwarts Legacy

Post autor: yungXpaproch »

ja to nie wiem czy oni dwojke zrobia. byloby to logiczne niby, wielki sukces gry, duzo pola do popisu ale jakos srednio widze druga gre w dokladnie takim samym settingu. teoretycznie mogliby zrobic w innych czasach jeszcze ale dalej, robienie w jeszcze wczesniejszych czasach wydaje sie trudne, swiat na logike musialby byc mniej rozwiniety niz podczas tej gry, a robienie w pozniejszych czasach okolo wspolczesnych tez nie gra w ogole z wizarding world. bezposrednis kontynuacja historii? tez srednio to widze. to byla krotka historia z glownym watkiem ktory sie w pelni zakonczyl
Awatar użytkownika
oldschool
Moderator
Posty: 13214
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:50

Re: [RPG] Harry Potter Hogwarts Legacy

Post autor: oldschool »

@yungXpaproch mogą zrobić fabułę np. że jesteś pracownikiem Ministerstwa Magii i w Hogwarcie się odjebała jakaś akcja, którą musisz wyjaśnić, a mógłbyś też wtedy odwiedzać inne miejscówki.

Niekoniecznie musisz znowu być uczniem.
Awatar użytkownika
SWN
Administrator
Posty: 11511
Rejestracja: 17 kwie 2019, 0:46
Lokalizacja: Kałków

Re: [RPG] Harry Potter Hogwarts Legacy

Post autor: SWN »

cieciem
B to G strikes again, thick hay on the bread... For me it's a lifestyle, you say that's about swag
Awatar użytkownika
yungXpaproch
Posty: 3264
Rejestracja: 01 mar 2020, 20:32
Lokalizacja: grrr pow™

Re: [RPG] Harry Potter Hogwarts Legacy

Post autor: yungXpaproch »

oldschool pisze: 21 lut 2023, 17:57 yungXpaproch mogą zrobić fabułę np. że jesteś pracownikiem Ministerstwa Magii i w Hogwarcie się odjebała jakaś akcja, którą musisz wyjaśnić, a mógłbyś też wtedy odwiedzać inne miejscówki.

Niekoniecznie musisz znowu być uczniem.
szczerze w chuj bym chcial zobaczyc ciekawa fabule z tej strony. np. bedac aurorem. naprawde nie jest rozwinieta ta profesja w swiecie, poza wspominkami i wytlumaczeniem ogolnej ich funkcji, a wlasnie to sie wydaje w chuj ciekawe. taka gra, gdyby byla naprawde dobra, naprawde ciekawa i odpierdalalyby sie mocne akcje bylaby zajebista. ale kurwa no watpie w to, wizarding world jest za bardzo ograniczony zeby takie ciekawe rzeczy rozwijac. mam nadzieje ze sie myle
Awatar użytkownika
phobos
BOR PTKWO
Posty: 20654
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:22

Re: [RPG] Harry Potter Hogwarts Legacy

Post autor: phobos »

no właśnie może dzięki cofnięciu się w czasie coś wymyślą, tak samo jak w star warsach nie da się zrobić gry w lucasowym uniwersum sensownej i trzeba gdzieś tam zagospodarowywać niewykorzystane okresy albo najlepiej się cofnąć kilka tysięcy lat i oderwać od tej fabuły miernej, hari pota to przypał w chuj, rudy cwel tak samo, jedna hermiona ich tam wycarruje zawsze ale uniwersum jako takie i klimacik top, oby zrobili coś na tym "frameworku", który mają teraz w postaci gierki
mój styl życia to piątkowo
twój styl życia to chujowo
:cool:
ffeee pisze:szkoda, że przez internet nie można komuś zębów wybić :wall: :wall:
lygrys pisze:Wszystkiego najgorszego i wszystkie klątwy na ciebie i twoją rodzinę.
Awatar użytkownika
eddy_wata
Posty: 8115
Rejestracja: 12 sie 2019, 13:01
Lokalizacja: wschodniopolak w wolnym mieście

Re: [RPG] Harry Potter Hogwarts Legacy

Post autor: eddy_wata »

crack wyszedł i NFO od empress, alez ona jest popierdolona i nie chodzi mi tylko o tempo łamania denuvo
Ostatnio zmieniony 23 lut 2023, 17:18 przez eddy_wata, łącznie zmieniany 1 raz.
Premier
@donaldtusk
: Przez te 3 miesiące zrobiliśmy więcej, niż jakikolwiek rząd w historii III RP.
Awatar użytkownika
eddy_wata
Posty: 8115
Rejestracja: 12 sie 2019, 13:01
Lokalizacja: wschodniopolak w wolnym mieście

Re: [RPG] Harry Potter Hogwarts Legacy

Post autor: eddy_wata »

schizofreniczna dziwka
Premier
@donaldtusk
: Przez te 3 miesiące zrobiliśmy więcej, niż jakikolwiek rząd w historii III RP.
Awatar użytkownika
piernikowyskoczek
Posty: 7139
Rejestracja: 17 kwie 2019, 11:06

Re: [RPG] Harry Potter Hogwarts Legacy

Post autor: piernikowyskoczek »

schizofrenia niszczy ludzi ale tworzy legendy
Awatar użytkownika
eddy_wata
Posty: 8115
Rejestracja: 12 sie 2019, 13:01
Lokalizacja: wschodniopolak w wolnym mieście

Re: [RPG] Harry Potter Hogwarts Legacy

Post autor: eddy_wata »

w ogole wolam pentesta @phobos jest jakis sposob, zeby sie ochronic przed malware z takiego cracka? wirtualna maszyna bedzie chronic czy dla takiej utalentowanej crackerki jak empress obejscie tego jest mozliwe na luzie jakby chciala cos odjebac ludziom (co nie jest wykluczone xD)
Premier
@donaldtusk
: Przez te 3 miesiące zrobiliśmy więcej, niż jakikolwiek rząd w historii III RP.
Awatar użytkownika
phobos
BOR PTKWO
Posty: 20654
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:22

Re: [RPG] Harry Potter Hogwarts Legacy

Post autor: phobos »

rofl, krótko z woke przygłupami, sprzedam gierkę na xsx jak przejdę to donate wleci

a uchronić się da, tylko ciężko bo przecież chcesz to odpalić na maszynie do grania a nie na sandboxie do malware, exploity na maszyny wirtualne co pozwalają z nich wyskoczyć są raczej drogie i nie opłacałoby się ich palić by założyć ransomware swojej klienteli, szczególnie że pewnie ludzie, a na pewno samo denuvo reversują te jej cracki

ogólnie props, nie ma innej branży w której jeden człowiek może zniweczyć wysiłek całych zespołów i to w tak krótkim czasie, piękna jest ta asymetria gdzie można zdobyć skillsy, których kupić się nie da, pewnie by się lepiej przysłużyła światu jakby szukała błędów ale takie google płaci 5k USD za ogromną pracę i wiedzę jak się uda znaleźć błąd jakiś także jebać korporacje i ich niewolników essa
mój styl życia to piątkowo
twój styl życia to chujowo
:cool:
ffeee pisze:szkoda, że przez internet nie można komuś zębów wybić :wall: :wall:
lygrys pisze:Wszystkiego najgorszego i wszystkie klątwy na ciebie i twoją rodzinę.
Awatar użytkownika
Groszek
Posty: 4594
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:27
Lokalizacja: Auld Reekie

Re: [RPG] Harry Potter Hogwarts Legacy

Post autor: Groszek »

Props za ten list
Wszystko jest kawałem oraz żartem
Wszystko już widziałem, co potrzebneXD
ODPOWIEDZ