[RPG] Harry Potter Hogwarts Legacy

Dyskusje na temat ulubionych gier użytkowników. Planszówki? Playstation czy Xbox?

Moderator: con shonery

Awatar użytkownika
Kalom
Posty: 4338
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:33
Lokalizacja: mówię z miejsca, gdzie rano wstać to sukces

Re: [RPG] Harry Potter Hogwarts Legacy

Post autor: Kalom »

Weles pisze: 04 lut 2023, 20:36 Jarałem się, czekałem, ale powychodziły już jakieś gameplaye i walka wygląda... nudno :confused: odczekam z tydzień po premierze i najwyżej ukradnie się torrenta
a pokazali już jakiś footage z pcta? chyba każdy gameplay z tej gry jaki widziałem z ps5 był
:joint: [*]
Awatar użytkownika
Prez
Posty: 3648
Rejestracja: 26 lip 2019, 8:29

Re: [RPG] Harry Potter Hogwarts Legacy

Post autor: Prez »

Ps5 ma być jutro, Hogwart zarezerwowany do odbioru w sklepie w piątek, idą piękne czasy widzowie
lygrys pisze: 11 maja 2022, 21:05 świetny dzień, jeden z najlepszych w moim życiu.
Dziękuje ci zjebana Polsko.
kup sobie płytkę z rapem NOWA LISTA I CENY
całość już na OLX
Awatar użytkownika
genocidegeneral
Posty: 9022
Rejestracja: 17 kwie 2019, 18:50

Re: [RPG] Harry Potter Hogwarts Legacy

Post autor: genocidegeneral »

coś mi uciekły newsy ostatnio, a trochę też liczyłem na to forspoken całe, mignął mi news o horrendalnych wymaganiach sprzętowych i ja, głupi, cały czas myślałem, że to HL takie będzie miał :oops: ale jest gituwa, także poczekam na recki i jak będzie git to cały przyszły weekend uprawiam czarodziejstwo
Obrazek
Awatar użytkownika
kapec
Posty: 5169
Rejestracja: 17 kwie 2019, 21:01

Re: [RPG] Harry Potter Hogwarts Legacy

Post autor: kapec »

Weles pisze: 04 lut 2023, 20:36 Jarałem się, czekałem, ale powychodziły już jakieś gameplaye i walka wygląda... nudno :confused: odczekam z tydzień po premierze i najwyżej ukradnie się torrenta
kapec pisze: 04 lut 2023, 12:59 No to trochę poczekasz, bo Harrego będzie strzegło zaklęcie Denuvo.
Pisząc, że na pirata trochę się poczeka miałem na myśli jakieś kilka miesięcy-pół roku.
Awatar użytkownika
oldschool
Moderator
Posty: 13097
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:50

Re: [RPG] Harry Potter Hogwarts Legacy

Post autor: oldschool »

Można pobierać na PS5, 80 gb zajmuje. Odpalić będzie można chyba o północy we wtorek (dla posiadaczy wersji Deluxe z 72h wcześniejszym dostępem).
Awatar użytkownika
wrubel
Moderator
Posty: 3824
Rejestracja: 17 kwie 2019, 18:42
Lokalizacja: białystok dziwko

Re: [RPG] Harry Potter Hogwarts Legacy

Post autor: wrubel »

ładnie się złodzieje wyświetlili tam na górze :nonono:
Awatar użytkownika
eddy_wata
Posty: 7517
Rejestracja: 12 sie 2019, 13:01

Re: [RPG] Harry Potter Hogwarts Legacy

Post autor: eddy_wata »

kupie o ile bedzie zoptmalizowana po gameplayach i dorobiona zgodnie z advertisingiem, jak bedzie zawód to download leci NA POTRZEBY WLASNE

z gierkami tez uokik powinien zrobic porzadek, jak walili w chuja w zapowiedziach i kupiles czy to pudelkowa czy elektroniczna to normalnie zwrot hajsu do 14 dni mimo odpalenia gry powinien być
Premier
@donaldtusk
: Przez te 3 miesiące zrobiliśmy więcej, niż jakikolwiek rząd w historii III RP.
Rev
Posty: 602
Rejestracja: 17 kwie 2019, 15:05

Re: [RPG] Harry Potter Hogwarts Legacy

Post autor: Rev »

O to to, zero kurwa preorderów, tak zostałem wychowany. Jak gra będzie super, to kupie, jak będzie chujowa, to nawet nie ukradne, bo szkoda mi miejsca na dysku, pozdr
Awatar użytkownika
yungXpaproch
Posty: 3194
Rejestracja: 01 mar 2020, 20:32
Lokalizacja: grrr pow™

Re: [RPG] Harry Potter Hogwarts Legacy

Post autor: yungXpaproch »

eddy_wata pisze: 05 lut 2023, 20:40 z gierkami tez uokik powinien zrobic porzadek, jak walili w chuja w zapowiedziach i kupiles czy to pudelkowa czy elektroniczna to normalnie zwrot hajsu do 14 dni mimo odpalenia gry powinien być
de facto masz racje. to duzy problem branzy, duzo sie obiecuje, pozniej na premiere sie okazuje ze kurwa no duzo rzeczy nie ma, ktore mialy byc, a w wielu przypadkach nie ma mozliwosci zwrotu gry. jesli jest naprawde ogromna chujnia i wielka afera to zdarza sie ze tworcy zaczynaja dawac zwroty ale zwykle sa przeprosiny z obietnica poprawy, tylko chuj po update'ach, ktore dodaja zawartosc, ktora miala byc od poczatku. z drugiej strony to jak cos takiego kontrolowac? przez instytucje w kraju, w ktorym gra jest tworzona? wtedy no nie mozna zakazac sprzedawac gry w necie dla innych krajow raczej. a przez instytucje w poszczegolnych panstwach? tez tego jakos nie widze bo to by tylko doprowadzilo do grona wiekszego lub mniejszego placzacego ze chcieli se w gierke pyknac a u nich w kraju nie mozna.
musi powstac miedzynarodowa organizacja kontrolujaca rynek gier, ktora ukarze wszystkich slabych producentow pseudo-gier i bedzie strzec prawa growego
Awatar użytkownika
phobos
BOR PTKWO
Posty: 20261
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:22

Re: [RPG] Harry Potter Hogwarts Legacy

Post autor: phobos »

ja to wolę się wkurwić że na moim archaicznym plejaku 4 nie działa gra a potem wyzywać z frustracji biedaków w internecie
mój styl życia to piątkowo
twój styl życia to chujowo
:cool:
ffeee pisze:szkoda, że przez internet nie można komuś zębów wybić :wall: :wall:
lygrys pisze:Wszystkiego najgorszego i wszystkie klątwy na ciebie i twoją rodzinę.
Awatar użytkownika
oldschool
Moderator
Posty: 13097
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:50

Re: [RPG] Harry Potter Hogwarts Legacy

Post autor: oldschool »

Jeśli twórcy kłamali, że na archaicznym plejaku 4 działa zajebiscie, no to jednak biedak ma prawo narzekać.
Rev
Posty: 602
Rejestracja: 17 kwie 2019, 15:05

Re: [RPG] Harry Potter Hogwarts Legacy

Post autor: Rev »

jaka gra na plejaku 4 nie działa? do początku 2022 używałem namiętnie i zero problemów
Awatar użytkownika
oldschool
Moderator
Posty: 13097
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:50

Re: [RPG] Harry Potter Hogwarts Legacy

Post autor: oldschool »

Cyberpunk przy premierze.

Sporo gier działa też lipnie, typu dropy animacji do około 20 klatek. Oczywiście dla kogoś to będzie zero problemów i tak, plus nie ma co się spodziewać cudów po sprzęcie sprzed 10 lat.

Natomiast gdy twórcy twierdzą coś takiego: https://www.eurogamer.pl/cyberpunk-2077 ... dza-tworcy

to powinni brać odpowiedzialność za swoje słowa.
Rev
Posty: 602
Rejestracja: 17 kwie 2019, 15:05

Re: [RPG] Harry Potter Hogwarts Legacy

Post autor: Rev »

cp2077 ogralem na PC na szczescie, ale od 2015 do 2021 gralem na ps4 i nie odczuwalem jakiegos wiekszego spadku FPSow. Niemniej jednak, po przejsciu na PC master race, 3070 rtx, zauwazalem na PC jak spadalo ponizej 60 klatek. No i w koncu zaczalem widziec roznice miedzy 60 a 30fps, jest spora. Powyzej 60fpsow za to nie ma juz az takiej roznicy. No ale grajac na PS4 te STABILNE 30 klatek mi nie przeszkadzalo. Teraz, po graniu na PC, pewnie ciezko byloby mi napierdalac w 30 fpsach
Awatar użytkownika
gambler
Posty: 1218
Rejestracja: 19 kwie 2019, 23:29

Re: [RPG] Harry Potter Hogwarts Legacy

Post autor: gambler »

miał być preorder, ale poczekam na pierwsze reakcje. Oby było dobrze, bardzo lubię to uniwersum.
yer a wizard, Harry
Awatar użytkownika
Weles
Posty: 257
Rejestracja: 08 maja 2020, 11:32

Re: [RPG] Harry Potter Hogwarts Legacy

Post autor: Weles »

Kalom pisze: 04 lut 2023, 23:29
Weles pisze: 04 lut 2023, 20:36 Jarałem się, czekałem, ale powychodziły już jakieś gameplaye i walka wygląda... nudno :confused: odczekam z tydzień po premierze i najwyżej ukradnie się torrenta
a pokazali już jakiś footage z pcta? chyba każdy gameplay z tej gry jaki widziałem z ps5 był
Chyba obczajałem PS5 i nie zwróciłem uwagi, ale wbiłem właśnie na YT i od godziny wrzucają gameplaye, więc część ludu już ogrywa tytuł.
Sam ogrywałem RDR2 2 dni przed przemierą, bo ziomek robił w MediaMarkt i mi ogarnął pudełko wcześniej :oops:
kapec pisze: 05 lut 2023, 12:39
Weles pisze: 04 lut 2023, 20:36 Jarałem się, czekałem, ale powychodziły już jakieś gameplaye i walka wygląda... nudno :confused: odczekam z tydzień po premierze i najwyżej ukradnie się torrenta
kapec pisze: 04 lut 2023, 12:59 No to trochę poczekasz, bo Harrego będzie strzegło zaklęcie Denuvo.
Pisząc, że na pirata trochę się poczeka miałem na myśli jakieś kilka miesięcy-pół roku.
Przeżyję, Elden ring wyszedł luty? maj? A zacząłem ogrywać teraz w listopadzie, gram do teraz i zajawka kipi, jak gra będzie git gut to przyniesie satysfakcję. Choć rozumiem, że odnosisz się do tego "odczekam tydzień", fakt pośpieszyłem się :razz:
Ostatnio zmieniony 06 lut 2023, 13:04 przez Weles, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
oldschool
Moderator
Posty: 13097
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:50

Re: [RPG] Harry Potter Hogwarts Legacy

Post autor: oldschool »

Dzisiaj to już streamerzy mogą pokazywać, bo cały Twitch zasrany. Jebać takie coś, mogli już ten jeden dzień twórcy odpuścić.
Awatar użytkownika
instinkt
Moderator
Posty: 6836
Rejestracja: 17 kwie 2019, 12:29

Re: [RPG] Harry Potter Hogwarts Legacy

Post autor: instinkt »

nawet spoko to wygląda myślałem że będzie giga flop
Awatar użytkownika
Wtn
Posty: 2148
Rejestracja: 17 kwie 2019, 10:40

Re: [RPG] Harry Potter Hogwarts Legacy

Post autor: Wtn »

Gra już ktoś? I jak warto brać?
Awatar użytkownika
oldschool
Moderator
Posty: 13097
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:50

Re: [RPG] Harry Potter Hogwarts Legacy

Post autor: oldschool »

Nikt nie grał, bo normalni ludzie mają dostęp od północy.
ODPOWIEDZ