Depilacja i golenie miejsc intymnych

Wszystko, co związane z dbaniem o siebie. Streetwear, lifestyle oraz marki odzieżowe.

Moderator: wrubel

Co golisz poza twarzą?

[1] Mosznę
2
2%
[2] Mosznę i włosy łonowe
6
7%
[3] Mosznę i odbyt
1
1%
[4] Mosznę, włosy łonowe i odbyt
0
Brak głosów
[5] Mosznę, włosy łonowe, odbyt i włosy pod pachami
19
21%
[6] Mosznę, włosy łonowe i włosy pod pachami
31
34%
[7] Nogi
0
Brak głosów
[8] Przed ramiona
0
Brak głosów
[9] Plecy
0
Brak głosów
[10] Klatkę piersiową
0
Brak głosów
[11] Brzuch
0
Brak głosów
[12] Odbyt
6
7%
[13] Klatkę piersiową
1
1%
[14] Klatkę piersiową i brzuch
0
Brak głosów
[15] Klatkę piersiową, brzuch i plecy
0
Brak głosów
[16] Klatkę piersiową, brzuch, plecy i włosy pod pachami
0
Brak głosów
[17] Klatkę piersiową, brzuch, plecy, włosy pod pachami, nogi
0
Brak głosów
[18] Klatkę piersiową, brzuch, plecy, włosy pod pachami, nogi i mosznę
0
Brak głosów
[19] Klatkę piersiową, brzuch, plecy, włosy pod pachami, nogi, mosznę i włosy łonowe
3
3%
[20] Klatkę piersiową, brzuch, plecy, włosy pod pachami, nogi, mosznę, włosy łonowe i odbyt
1
1%
[21] Klatkę piersiową, brzuch, plecy, włosy pod pachami, nogi, mosznę, włosy łonowe, odbyt, przedramiona
1
1%
[22] Nogi, włosy pod pachami, przedramiona, włosy łonowe, mosznę i odbyt
2
2%
[23] Nogi, włosy pod pachami, przedramiona, włosy łonowe, mosznę
0
Brak głosów
[24] Nogi, włosy pod pachami, włosy łonowe i mosznę
0
Brak głosów
[25] Inny zestaw
17
19%
 
Liczba głosów: 90

Awatar użytkownika
lygrys
Posty: 9918
Rejestracja: 15 sty 2020, 22:03
Lokalizacja: Gdańsk - Wrzeszcz Górny

Re: Depilacja i golenie miejsc intymnych

Post autor: lygrys »

Spoiler
+48 22 29 22 597
www.aborcjabezgranic.pl
Jak mnie nie ma na forum, to od was odpoczywam.
Awatar użytkownika
kr0pka
Posty: 4378
Rejestracja: 18 kwie 2019, 22:45

Re: Depilacja i golenie miejsc intymnych

Post autor: kr0pka »

jeśli kogoś interesuje dalej golenie miejsc intymnych u mężczyzn, to rozeznałem temat i wykonują depilację laserową jedynie łona oraz pachwin oraz szpary pośladkowej. penisa oraz jąder nie depiluje się w taki sposób. z fartem
nic na potem
Awatar użytkownika
Finesta
Posty: 827
Rejestracja: 17 kwie 2019, 21:01

Re: Depilacja i golenie miejsc intymnych

Post autor: Finesta »

Czy jest ktoś na kogo te kremy do depilacji nie działają?
Może ja źle ich używam, ale trzymam na sobie ten krem do dopuszczalnego, maksymalnego czasu a jedynie czego się pozbywam przy ściąganiu kremu to tylko jego i pojedynczych włosów.
Jest możliwość, że w przypadku zbyt mocnego zarostu to mogę zapomnieć o skuteczności tego specyfiku?
Awatar użytkownika
lygrys
Posty: 9918
Rejestracja: 15 sty 2020, 22:03
Lokalizacja: Gdańsk - Wrzeszcz Górny

Re: Depilacja i golenie miejsc intymnych

Post autor: lygrys »

Mam takie pytanie do kolesi którzy mają włosy na klacie i na brzuchu.
Dużo spotkaliście kobiet, które kręciło to, że macie włosy na klacie i na brzuchu?

Pytam, bo na zbiorniku dużo ruchaczy ma włosy na klacie i brzuchu oraz dużo tam kobiet takimi fotkami się podnieca.
+48 22 29 22 597
www.aborcjabezgranic.pl
Jak mnie nie ma na forum, to od was odpoczywam.
Awatar użytkownika
elkacpero
Posty: 1027
Rejestracja: 12 maja 2019, 23:23

Re: Depilacja i golenie miejsc intymnych

Post autor: elkacpero »

^ja mam dużo włosów na klacie i jedyne co usłyszałem pare razy to żebym schował ten sweter
Finesta pisze: 12 sie 2022, 13:03 Czy jest ktoś na kogo te kremy do depilacji nie działają?
Może ja źle ich używam, ale trzymam na sobie ten krem do dopuszczalnego, maksymalnego czasu a jedynie czego się pozbywam przy ściąganiu kremu to tylko jego i pojedynczych włosów.
Jest możliwość, że w przypadku zbyt mocnego zarostu to mogę zapomnieć o skuteczności tego specyfiku?
Spoiler
Piotr
NIE POLECAM
Dowiedziawszy się, że moje jajka wyglądają jak podstarzały rastafarianin zdecydowałem się podjąć wyzwanie i kupić żel do depilacji. Wcześniejsze próby golenia nie były zbyt skuteczne i prawie nadwyręż yłem sobie plecy starając się dotrzeć do mniej dostępnych zakamarków. Będąc nieco romantycznym człowiekiem pomyślałem, że nadchodzące urodziny ukochanej możemy uczcić oddając się cielesnym uciechom. Zawczasu złożyłem zamówienie i jako facet pracujący na Morzu Północnym z poczuciem wyższości czytałem opinie o produkcie wszystkich tych, którzy uskarżali się na jego zbyt silne działanie, uznając ich tym samym za zwykłych, biurowych mięczaków... och towarzysze mej niedoli, w jakim ja byłem błędzie! Poczekałem, aż moja druga połówka wygodnie położy się w łóżku i dając jej subtelnie do zrozumienia, że mam dla niej niespodziankę poszedłem na dół do łazienki. Z początku wszystko szło nieźle, nałożyłem żel i stałem oczekując na rozwój wydarzeń.

Nie musiałem długo czekać. Najpierw poczułem delikatne ciepło, które w ciągu kilku sekund przerodziło się w intensywne pieczenie i takie uczucie, jakby dwóch facetów podnosiło cię do góry za stringi zrobione z drutu kolczastego. Dotychczas religia nie stanowiła istotnej części mojego życia, ale nagle gotów byłem przyjąć każdą wiarę, żeby tylko powstrzymać brutalne palenie wokół odbytu i tego, co zaczęło przypominać zmielonego kotleta i dwa suszone daktyle. Chciałem zmyć żel z krocza nad zlewem starając się jednocześnie nie przegryźć sobie z bólu wargi, ale niestety zdołałem jedynie zapchać odpływ kłębkiem kłaków. Z załzawionymi oczami postanowiłem opuścić łazienkę i korytarzem dostać się do kuchni. Tradycyjne poruszanie się wkrótce przestało być możliwe, więc ostatnie metry w kierunku lodówki pokonałem na czworakach. Miałem tam nadzieje znaleźć coś, co da mi zimne ukojenie. Szarpnąłem za drzwiczki zamrażalnika i odkryłem kubełek lodów. Zdjąłem pokrywkę i umieściłem go pod sobą. Ulga była niesamowita, ale tylko tymczasowa, bo lód na wierzchu roztopił się dość szybko i ogniste kłucie powróciło. Kształt kubełka uniemożliwiał mi potraktowanie odbytu lodowym przysmakiem a wzrok powoli odmawiał posłuszeństwa, więc zacząłem nerwowo macać ręką wnętrze zamrażalnika w poszukiwaniu czegoś innego. Złapałem za jakąś paczkę, w której jak się później okazało była mrożona brukselka i starając się być jak najciszej rozerwałem folię. Wziąłem pełną garść i bezskutecznie próbowałem zaklinować kilka między pośladkami. To nie pomagało a na dodatek część żelu znalazła drogę do mojego kakaowego tunelu.

Czułem się jakby prom kosmiczny odpalił swoje silniki tuż za mną. To był prawdopodobnie pierwszy i mam nadzieję ostatni raz w moim życiu kiedy marzyłem, żeby w kuchni pojawił się bałwan gej, co powinno wam uzmysłowić do czego byłem zdolny się posunąć, żeby złagodzić cierpienie. Jedyny pomysł na jaki mój oszalały z bólu mózg mógł wpaść, to delikatne wciśnięcie brukselki tam, gdzie żadne warzywo wcześniej nie było. Niestety, moja druga połówka zaniepokojona odgłosami dochodzącymi z kuchni wybrała akurat ten moment, żeby sprawdzić co się dzieje na dole. Powitał ją widok mnie z tyłkiem w górze i truskawkowym lodem kapiącym z brzucha gdy wciskałem brukselkę w ***** mamrocząc pod nosem... "ooo jak dobrze". Oczywiście taki szok musiał wyrwać krzyk z jej ust, a zaskoczenie, że nie słyszałem jak schodzi na dół spowodowało u mnie nagły, mimowolny skurcz, przez który wystrzeliłem w jej kierunku brukselkową salwę. To zrozumiałe, że pierdnięcie brukselką w jej nogę o 11 w nocy prawdopodobnie nie było tą niespodzianką, na która liczyła, a tłumaczenie dzieciom nazajutrz skąd na lodach wzięło się to dziwne wgłębienie nie poprawiło mojego wizerunku.
Podsumowując: Veet usuwa włosy, godność i szacunek dla samego siebie... :)
Awatar użytkownika
Piters
Posty: 4292
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:28

Re: Depilacja i golenie miejsc intymnych

Post autor: Piters »

Takich co je kręciło owłosienie na klacie i brzuchu? Jedną, może dwie bo coś mi się kojarzy, ale nie jestem pewien
Z drugiej strony - takich co by im to przeszkadzało jakoś to też chyba jedną
Belmondo pisze:Jestem człowiek demolka
Życie to ślizgawka, twoje życie to parodia
Awatar użytkownika
Bunnymen77
Posty: 1739
Rejestracja: 27 kwie 2019, 18:10

Re: Depilacja i golenie miejsc intymnych

Post autor: Bunnymen77 »

Polecacie jakąś maszynkę/golarkę elektryczną do pach i łoniaków? Jest teraz w promce jakiś OneBlade, ale podobno starszy model i takie se to jest.
Awatar użytkownika
ffeee
Posty: 1392
Rejestracja: 12 maja 2019, 16:02
Lokalizacja: Ziemia Obiecana

Re: Depilacja i golenie miejsc intymnych

Post autor: ffeee »

OneBlade Pro jest giga dobry, zupełnie zmieniło moje quality of life
Awatar użytkownika
Groszek
Posty: 4537
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:27
Lokalizacja: Auld Reekie

Re: Depilacja i golenie miejsc intymnych

Post autor: Groszek »

Mam oneblade nie wiem jakiego i polecam w chuj, zawsze po normalnej golarce podrażnienia, a tym gownem 0 od pierwszego dnia Props
Wszystko jest kawałem oraz żartem
Wszystko już widziałem, co potrzebneXD
ODPOWIEDZ