FPL slizgawka.eu $$$$

Wszystkie ulubione dyscypliny sportowe w jednym miejscu. Nieważne, którą piłkę wolisz.

Moderatorzy: Sidd, Cz4rny1337

Awatar użytkownika
kapec
Posty: 5229
Rejestracja: 17 kwie 2019, 21:01

Re: FPL slizgawka.eu $$$$

Post autor: kapec »

Ja kdb kupiłem kolejkę temu na jego powrót, mimo wejścia z ławki 12pkt, wczoraj na c 14pkt, także w miarę spoko. Szkoda że za 2 tygodnie liga mistrzów, bo u Pepa odpali się maszyna losująca/rotująca skład, a mam trójkę z City.


Awatar użytkownika
ConeyIsland
Posty: 2466
Rejestracja: 24 mar 2021, 23:12
Lokalizacja: łódzkie

Re: FPL slizgawka.eu $$$$

Post autor: ConeyIsland »

Ja prawdopodobnie za niedlugo poświęcę alvareza na rzecz hochlanda ale za wcześnie na to, imo. Pep lubi powoli raczej wprowadzać kluczowych swoich grajków a wczorajszym wystepem alvarez pokazał, że tanio skóry nie sprzeda a cierpliwy to i kamień ugotuje.
Niewiadomą dla mnie jest forma Salaha i Sona po powrocie z wyjazdów. Będą kontynuować zajebiste sezony czy raczej coś się może zepsuć?
Spoiler
lygrys pisze: 09 kwie 2024, 12:47 Dla mnie jedzenie nie ma za bardzo wartości, bo jak zjesz to zaraz to wysrasz.
Spoiler
Obrazek
Awatar użytkownika
Piters
Posty: 4393
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:28

Re: FPL slizgawka.eu $$$$

Post autor: Piters »

Kurwa musieli te DGW ogłosić dopiero dzisiaj jak kazdy prognozował, że jak wczoraj nie wrzuca to nie będzie
Belmondo pisze:Jestem człowiek demolka
Życie to ślizgawka, twoje życie to parodia
Awatar użytkownika
ConeyIsland
Posty: 2466
Rejestracja: 24 mar 2021, 23:12
Lokalizacja: łódzkie

Re: FPL slizgawka.eu $$$$

Post autor: ConeyIsland »

Rozwiń, kiedy double GW?
Spoiler
lygrys pisze: 09 kwie 2024, 12:47 Dla mnie jedzenie nie ma za bardzo wartości, bo jak zjesz to zaraz to wysrasz.
Spoiler
Obrazek
Awatar użytkownika
Piters
Posty: 4393
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:28

Re: FPL slizgawka.eu $$$$

Post autor: Piters »

25 kolejka, było już ogłoszone City - Brendford, a dzisiaj oglosili Liverpool - Luton
Belmondo pisze:Jestem człowiek demolka
Życie to ślizgawka, twoje życie to parodia
Awatar użytkownika
szpilman
♓︎
Posty: 4647
Rejestracja: 17 kwie 2019, 15:26

Re: FPL slizgawka.eu $$$$

Post autor: szpilman »

kurwa zastanawiałem się między Diaz/Richa i wziąłem tego pierwszego :mad:
"...jest eśmy małymi cząstkami wielkich rzeczy..."
pieseczek dla ślizgawkera
Obrazek
Awatar użytkownika
ConeyIsland
Posty: 2466
Rejestracja: 24 mar 2021, 23:12
Lokalizacja: łódzkie

Re: FPL slizgawka.eu $$$$

Post autor: ConeyIsland »

Branthwaite z golem, 7 punktow :bowdown:
Spoiler
lygrys pisze: 09 kwie 2024, 12:47 Dla mnie jedzenie nie ma za bardzo wartości, bo jak zjesz to zaraz to wysrasz.
Spoiler
Obrazek
imcat
Posty: 90
Rejestracja: 24 kwie 2019, 7:57

Re: FPL slizgawka.eu $$$$

Post autor: imcat »

Gordon, którego kupiłem na tą kolejkę, rozwala się w przerwie, chwilę później Konsa przywala w słupek prawie strzelając gola i schodzi minutę przed doliczeniem punktów za czyste konto. Dziś Areola kontuzja i zjazd w przerwie (oczywiście Onana z czystym na ławie) a wisienka to Cunha na pierwszym slocie ławki z hattrickiem, piękna kolejka jak na razie.

Plan na pozostałe mecze prosty - Jota i Arnold grube punkty, Saka kończy z punktem, jutro Haaland kopie się po czole bez zwrotów z przodu i zanika w blasku Kevina z hattrickiem, który Alvarez podziwia z trybun, bo dostał od Pepa zasłużony odpoczynek. Czy chce tak wiele? :lol:
Awatar użytkownika
ConeyIsland
Posty: 2466
Rejestracja: 24 mar 2021, 23:12
Lokalizacja: łódzkie

Re: FPL slizgawka.eu $$$$

Post autor: ConeyIsland »

ja w składzie z palmerem, garnacho, branthwaitem i watkinsem więc póki co jest dobrze choć wahałem się czy na kapitana dać watkinsa właśnie czy de bruyne... i dałem tego drugiego, obym jutro nie żałował. z minusów oczywiście areola i gordon (4 punkty... i tak ujdzie jak na 45 minut).
Spoiler
lygrys pisze: 09 kwie 2024, 12:47 Dla mnie jedzenie nie ma za bardzo wartości, bo jak zjesz to zaraz to wysrasz.
Spoiler
Obrazek
imcat
Posty: 90
Rejestracja: 24 kwie 2019, 7:57

Re: FPL slizgawka.eu $$$$

Post autor: imcat »

Ale kusi zapierdolić dziką kartę w tym momencie. Jakie taktyki Panowie, trzymacie jak najdłużej do okolic 33-34 kolejki pod ostatnią podwójną, czy wlatuje szybciej?
Awatar użytkownika
szpilman
♓︎
Posty: 4647
Rejestracja: 17 kwie 2019, 15:26

Re: FPL slizgawka.eu $$$$

Post autor: szpilman »

Nie zgadniecie kto miał Fodena na ławce.
"...jest eśmy małymi cząstkami wielkich rzeczy..."
pieseczek dla ślizgawkera
Obrazek
Awatar użytkownika
ConeyIsland
Posty: 2466
Rejestracja: 24 mar 2021, 23:12
Lokalizacja: łódzkie

Re: FPL slizgawka.eu $$$$

Post autor: ConeyIsland »

:lol:
u mnie branthwaite 8, palmer 8, saka 9, garnacho jebany 16, watkins 18... to nie kurwa, dałem na kapitana de bruyne - 5 pkt x 2 = 10 :bag:
Spoiler
lygrys pisze: 09 kwie 2024, 12:47 Dla mnie jedzenie nie ma za bardzo wartości, bo jak zjesz to zaraz to wysrasz.
Spoiler
Obrazek
Awatar użytkownika
Piters
Posty: 4393
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:28

Re: FPL slizgawka.eu $$$$

Post autor: Piters »

no ale poważnie to pewnie najwyżej rozważałeś Watkinsa z tych, powinno bolec co najwyżej jak to była sensowna opcja jakaś a osrałeś

ja np. dałem Haalandowi i też 10 pkt, ale decyzja zła nie była

a co do dzikiej karty to nie polecam przed tymi blankami w 26 i 29, dojedź jakoś do tej 29 i wtedy mozna se posprzątać w 30
Belmondo pisze:Jestem człowiek demolka
Życie to ślizgawka, twoje życie to parodia
Bakan
Posty: 1355
Rejestracja: 19 kwie 2019, 7:32

Re: FPL slizgawka.eu $$$$

Post autor: Bakan »

Haha. Zapomniałem o transferach i zostałem bez Haalanda i z Alvarezem na kapitanie.

Koniec gry

Chyba, że Watkins z 5 goli strzeli, bo miał być sprzedany
Awatar użytkownika
ConeyIsland
Posty: 2466
Rejestracja: 24 mar 2021, 23:12
Lokalizacja: łódzkie

Re: FPL slizgawka.eu $$$$

Post autor: ConeyIsland »

Ej chopaki powiedzcie proszę, dobrze rozumiem że, ze względu na FA Cup, w GW29 tylko te trzy mecze będą grane...?
Burnley v Brentford
Fulham v Spurs
West Ham v Aston Villa

E:
dobra, takie coś znalazłem; ależ będzie klejenie nieoczywistych składów...
Spoiler
Spoiler
lygrys pisze: 09 kwie 2024, 12:47 Dla mnie jedzenie nie ma za bardzo wartości, bo jak zjesz to zaraz to wysrasz.
Spoiler
Obrazek
Awatar użytkownika
Mietek
Posty: 2174
Rejestracja: 08 paź 2019, 17:57

Re: FPL slizgawka.eu $$$$

Post autor: Mietek »

trent out reguilon in gordon out bruyne in
Awatar użytkownika
potter
Posty: 9756
Rejestracja: 24 kwie 2019, 23:00

Re: FPL slizgawka.eu $$$$

Post autor: potter »



kurwa, co za debil, ja pierdole
imcat
Posty: 90
Rejestracja: 24 kwie 2019, 7:57

Re: FPL slizgawka.eu $$$$

Post autor: imcat »

Czasami mam do siebie pretensje jak posłucham dwóch podcastów pod rząd o FPL, bo może za poważnie traktuje tę grę, a tu kurwa analiza terminu pogrzebu babci Haalanda.

Żeby nie było, że tylko o tym, to mam wrażenie, że zjebałem ten sezon wzięciem dzikiej w poprzedniej kolejce. Odpalił Arsenal, którego się pozbyłem, Palmer też dał spoko punkty, na dodatek TAA wypada więc nie przechowam transferu tak jak planowałem i ogólnie jak patrzę na swój skład na DGW to mam takie "no kurwa nie wiem". Niby mam 10 zawodników co podwaja, ale obawiam się, że taki Gabriel z Burnley da więcej punktów niż dwóch moich obrońców z dwoma meczami łącznie. Moim ewidentnym problemem w tej grze jest nieustanna chęć kombinowania i robienia inaczej niż to co widzę na twitterze, jak już doskoczyłem do tego top100k to mogłem grać bezpiecznie i się trzymać, ale co to za nuda by była.
Bakan
Posty: 1355
Rejestracja: 19 kwie 2019, 7:32

Re: FPL slizgawka.eu $$$$

Post autor: Bakan »

Jezu, to już się totalnie spod kontroli wymknęło. W sumie to nie wiem, czy za rok będę grał, bo nie chce mi się poświęcać na tę grę więcej czasu, niż te 15 min na tydzień, a tu już tak grube analizy idą w grę, że z takim podejściem jak moje, to możesz się tylko skompromitować :lol: Tylko przed sezonem coś tam sobie posłuchałem, żeby zrobić szablon, a teraz to nie wyobrażam sobie poświęcać czas na słuchanie gadki o tym, jak dobrze grać w grę.

Generalnie moją ambicją jest być w top10 SLG, bo niżej to siara, ale w tym sezonie się nie uda chyba, bo ostatnio zapomniałem zrobić transferów np. i tutaj już wkurwiłem się na siebie mocno, bo z planowanym Haalandem na kapitanie byłoby ok.
Awatar użytkownika
potter
Posty: 9756
Rejestracja: 24 kwie 2019, 23:00

Re: FPL slizgawka.eu $$$$

Post autor: potter »

Ja właśnie m.in. dlatego odpuściłem sobie tę grę, bo dla mnie to była zajawa z tygodnia na tydzień, a nie śledzenie na miesiąc do przodu co się może wydarzyć. I jak teraz widzę, że tam robią kalkulacje typu, że załóżmy mam tego Haalanda ale on ma ileś tam procent posiadania więc tak naprawdę to jak on da punkty to i tak daje czerwone strzałki więc nie ma się co cieszyć, że grajek jakiego masz robi punkty; to dla mnie już za duży poziom wczucia. A poza tym było tak, że Chelsea z kimś wygrała wysoko, ale ja miałem kogoś kto nie zapunktował wtedy jakoś grubo i zamiast się cieszyć z wygranej mojego zespołu to się wkurwiałem, że mu nie podali i ten zawodnik nie dał punktów. Więc to już te było za dużo i lepiej się ogląda teraz mecze.
ODPOWIEDZ