FPL slizgawka.eu $$$$

Wszystkie ulubione dyscypliny sportowe w jednym miejscu. Nieważne, którą piłkę wolisz.

Moderatorzy: Sidd, Cz4rny1337

Awatar użytkownika
Mietek
Posty: 2174
Rejestracja: 08 paź 2019, 17:57

Re: FPL slizgawka.eu $$$$

Post autor: Mietek »

Props za Garnacho. Sam myślałem o nim ileś tam czasu tam, postanowiłem poczekać i obserwować.
Awatar użytkownika
ConeyIsland
Posty: 2466
Rejestracja: 24 mar 2021, 23:12
Lokalizacja: łódzkie

Re: FPL slizgawka.eu $$$$

Post autor: ConeyIsland »

Po kolejnej kolejce sprzedajecie salaha / sona którzy lecą na turnieje? Czy czekacie?
Spoiler
lygrys pisze: 09 kwie 2024, 12:47 Dla mnie jedzenie nie ma za bardzo wartości, bo jak zjesz to zaraz to wysrasz.
Spoiler
Obrazek
Awatar użytkownika
Mietek
Posty: 2174
Rejestracja: 08 paź 2019, 17:57

Re: FPL slizgawka.eu $$$$

Post autor: Mietek »

Ja sprzedaje obu. Sona być może już w tej. Tylko ja mam takie podejście, że najwyżej gram sobie dziką kartę po pucharach kontynentalnych. Taką taktykę obrałem już jak Haaland wyleciał i stwierdziłem, że nie kiszę żadnej kasy tylko jak najszybciej ją wydaje i nawet nie układam sobie w głowie planu powrotu do trio Haaland, Son, Salah. Po prostu robię to kartą jak będzie trzeba, narazie mi to podejście mocno oddaje. Bo np. na Trenta i Porro wskoczyłem bardzo szybko.

A co do tego Garnacho, nie narzekam na Archerka na ławce, ale jakbym tych x kolejek temu zamiast brać Gordona wziął Garnacho i zamiast Archera jakiegoś droższego napastnika to chyba fajniej by to wyszło. Za 4.7 taki rezerwowy.
Awatar użytkownika
gambler
Posty: 1262
Rejestracja: 19 kwie 2019, 23:29

Re: FPL slizgawka.eu $$$$

Post autor: gambler »

wildcard.

Trochę ryzyko, bo wyjebałem sona i salaha już teraz, a im dłużej myślę, tym bardziej wyglądają mi na dobre punkty w tej kolejce :lol:
mam hajs w banku, że sprzedaje któregokolwiek napastnika kiedy Haaland wróci i jeszcze coś tam zostanie.

Teraz przeglądam temat i jacyś użytkownicy wrzucali tutaj mój skład na pierwszych stronach jak bodaj po 5-6 kolejkach byłem w 16-17k overalla. Potem przyszła już mocna bryndza i trzeba naprawić brak ławki + chujową defensywę.


Największy ból łba miałem z ostatnim pomocnikiem. Nwm, bowen w formie i cenie to oczywistość, ale znając west ham to po świątecznych 2-0 z Man Utd i Arsenalem, czas na jakieś wyjebki z super terminarzem :dunno: … nie wziąłem go, obym się mylił.
yer a wizard, Harry
Awatar użytkownika
Piters
Posty: 4393
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:28

Re: FPL slizgawka.eu $$$$

Post autor: Piters »

Ja sprzedaje, wleci Richarlison i Saka pewnie, chociaz ten drugi mnie w tym sezonie nie przekonuje i mowie to jako kibic AFC
Belmondo pisze:Jestem człowiek demolka
Życie to ślizgawka, twoje życie to parodia
Awatar użytkownika
ConeyIsland
Posty: 2466
Rejestracja: 24 mar 2021, 23:12
Lokalizacja: łódzkie

Re: FPL slizgawka.eu $$$$

Post autor: ConeyIsland »

Mialem odegaarda ale po urazie sprzedalem. Mam sake i poki co nie urywa. Jedynie gabriel stabilnie cos tam punktuje.
Co do tottkow bez maddisona i sona jakos czarno widze ich ofensywe...
Spoiler
lygrys pisze: 09 kwie 2024, 12:47 Dla mnie jedzenie nie ma za bardzo wartości, bo jak zjesz to zaraz to wysrasz.
Spoiler
Obrazek
Awatar użytkownika
Mietek
Posty: 2174
Rejestracja: 08 paź 2019, 17:57

Re: FPL slizgawka.eu $$$$

Post autor: Mietek »

Hehe Palmerek :D
Awatar użytkownika
gambler
Posty: 1262
Rejestracja: 19 kwie 2019, 23:29

Re: FPL slizgawka.eu $$$$

Post autor: gambler »

WC narazie wjechało nieźle.

czekam jeszcze ile zrobią salah i son których pogoniłem, ale na razie jest 57 punktów + 7 na ławce, a jeszcze ośmiu piłkarzy gra i Richarlison wjeżdża tańczyć kurczaka :lol:
yer a wizard, Harry
Awatar użytkownika
ConeyIsland
Posty: 2466
Rejestracja: 24 mar 2021, 23:12
Lokalizacja: łódzkie

Re: FPL slizgawka.eu $$$$

Post autor: ConeyIsland »

kupiłem trenta przed gw 20 a trent 0 punktów w meczu z newcastle a teraz wypadł na kilka tygodni.
zawsze miałem łeb do interesów.
Spoiler
lygrys pisze: 09 kwie 2024, 12:47 Dla mnie jedzenie nie ma za bardzo wartości, bo jak zjesz to zaraz to wysrasz.
Spoiler
Obrazek
imcat
Posty: 90
Rejestracja: 24 kwie 2019, 7:57

Re: FPL slizgawka.eu $$$$

Post autor: imcat »

Posypało się tych kontuzji, co łącząc z wyjazdami na puchary może powodować, że najbliższe kolejki będą bardzo ciekawe. Chociaż patrząc na Twitter to sporo ludzi pisze o Jocie, Grossie, Estupinianie, co mi osobiście nie pasuje, bo Grossa już mam od dwóch kolejek (oczywiście bez zwrotów xd), a Jotę kupiłem od razu zanim Salah spadł z ceny, liczyłem że to będą fest różnice, a może być tak, że to będzie nowy szablon.

Generalnie miałem w planie zrobić -4/-8 by pozbyć się też Sona, ale patrząc na kontuzje Bowena, kontuzje Olise, kontuzje TAA, to kurwa nie wiem, chyba zagram tym co mam nie robiąc minusów, bo za chwilę trzeba odkupywać norweskiego cyborga, albo iść w KDB. Kusi też wzięcie szybkiej dzikiej karty, ale chyba się powstrzymam, może jednak zostawiona na później da przewagę nad innymi, z drugiej strony wzięta teraz też może dać przewagę nad składami, które będą drutowane byle by zagrało 11, a takich jest sporo.
Bakan
Posty: 1355
Rejestracja: 19 kwie 2019, 7:32

Re: FPL slizgawka.eu $$$$

Post autor: Bakan »

A freehit?
Awatar użytkownika
kapec
Posty: 5229
Rejestracja: 17 kwie 2019, 21:01

Re: FPL slizgawka.eu $$$$

Post autor: kapec »

Bez sensu. Son + nie wiem kogo tam ekolega ma z tych co się porozjeżdżali + TAA szybko nie wrócą, freehit to już lepiej potrzymać na podwójną kolejkę.
Awatar użytkownika
Piters
Posty: 4393
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:28

Re: FPL slizgawka.eu $$$$

Post autor: Piters »

Potwierdzam

Ja na farcie zostawilem dwa transfery, ale mam Salaha, Sona, Bowena i Lascellesa i Taylora, więc albo zagram bez ławki (jak Taylor sie wysypie) albo wjade za -4 żeby posprzątać trochę. Pewnie wjade w te -4 bo teraz -4 jak 0, więc nie bedzie tak bolało, a sprzątne sobie troche na przyszłość już
Belmondo pisze:Jestem człowiek demolka
Życie to ślizgawka, twoje życie to parodia
imcat
Posty: 90
Rejestracja: 24 kwie 2019, 7:57

Re: FPL slizgawka.eu $$$$

Post autor: imcat »

Freehita to raczej mam w planie trzymać na blankową kolejkę, teraz mi on składu nie posprząta, Trenta chyba przetrzymam na ławie, możliwe że wróci na mecz z Chelsea. Sona albo wywalę za minus, albo też przetrzymam jedną kolejkę i potem wyleci, wtedy powinno być wiadomo co z Haalandem.
Awatar użytkownika
Woozard
Posty: 219
Rejestracja: 22 mar 2020, 13:00

Re: FPL slizgawka.eu $$$$

Post autor: Woozard »

jest jeszcze możliwość dołączenia do ligi? totalnie przegapiłem, że jest ślizgawkowa
Awatar użytkownika
gambler
Posty: 1262
Rejestracja: 19 kwie 2019, 23:29

Re: FPL slizgawka.eu $$$$

Post autor: gambler »

mam Palmera w składzie, ale daję opaskę Joao Pedro i zachowuje 2 transfery na następny GW, zobaczymy :D
yer a wizard, Harry
Awatar użytkownika
gogi
Złoty Rozjebus
Posty: 4268
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:15

Re: FPL slizgawka.eu $$$$

Post autor: gogi »

Chyba mój rekord w zwykłej kolejce - 105 punktów, siadło praktycznie wszystko, co miało siąść, czyli potrojenie Chelsea i kapitan Diogo Jota.
pardon pisze: 10 lis 2023, 12:06 nie umiem slowo daje nie umiem juz czytac dluzszych postow saturna i lygrysa bez uczucia ze oni nie marnuja swojego zycia, ale zatruwaja tez nasze mimowolnie pchajac do glow ich chore urojenia
Awatar użytkownika
ConeyIsland
Posty: 2466
Rejestracja: 24 mar 2021, 23:12
Lokalizacja: łódzkie

Re: FPL slizgawka.eu $$$$

Post autor: ConeyIsland »

gambler pisze: 12 sty 2024, 17:46 mam Palmera w składzie, ale daję opaskę Joao Pedro i zachowuje 2 transfery na następny GW, zobaczymy :D
No hejka jak tam
Spoiler
:rotfl:
Spoiler
lygrys pisze: 09 kwie 2024, 12:47 Dla mnie jedzenie nie ma za bardzo wartości, bo jak zjesz to zaraz to wysrasz.
Spoiler
Obrazek
Awatar użytkownika
gambler
Posty: 1262
Rejestracja: 19 kwie 2019, 23:29

Re: FPL slizgawka.eu $$$$

Post autor: gambler »

@ConeyIsland tera jeszcze lepiej bo jechałem na mecz i zapomniałem o deadline , joao Pedro został na kapitanie :bowdown: :lol:
yer a wizard, Harry
Awatar użytkownika
ConeyIsland
Posty: 2466
Rejestracja: 24 mar 2021, 23:12
Lokalizacja: łódzkie

Re: FPL slizgawka.eu $$$$

Post autor: ConeyIsland »

:lol:
Ja poszedłem w kdb, zobaczymy...
Spoiler
lygrys pisze: 09 kwie 2024, 12:47 Dla mnie jedzenie nie ma za bardzo wartości, bo jak zjesz to zaraz to wysrasz.
Spoiler
Obrazek
ODPOWIEDZ