FPL slizgawka.eu $$$$

Wszystkie ulubione dyscypliny sportowe w jednym miejscu. Nieważne, którą piłkę wolisz.

Moderatorzy: Sidd, Cz4rny1337

Awatar użytkownika
ConeyIsland
Posty: 2466
Rejestracja: 24 mar 2021, 23:12
Lokalizacja: łódzkie

Re: FPL slizgawka.eu $$$$

Post autor: ConeyIsland »

Ja się wkręciłem fest a że to mój pierwszy sezon więc pewnie mi minie :D Nie oglądam żadnych porad, nie czytam żadnych chuj wie jakich poradników, po prostu gram. Przed sezonem wziąłem graczy pod kątem całego sezonu ale że im nie szło to sprzedawałem większość (solanke i salaha się pozbyłem tuż przed tym jak odpalili...) i to był błąd nowicjusza. Miałem turbo chujowy listopad i widzę teraz jak wiele znaczy odpowiedni wybór kapitana. Od stycznia mam za to fajną zwyżkę i liczę że stopniowo będę się piął w lidze slgwk. Pozdrawiam z brajton
Spoiler
lygrys pisze: 09 kwie 2024, 12:47 Dla mnie jedzenie nie ma za bardzo wartości, bo jak zjesz to zaraz to wysrasz.
Spoiler
Obrazek
Awatar użytkownika
Piters
Posty: 4393
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:28

Re: FPL slizgawka.eu $$$$

Post autor: Piters »

Dajcie się ludziom cieszyć swoimi zajawkami, jeden będzie oglądał 13 takich samych programów a piłce, a inny odpali se jakiś o fpl i będzie rozkminiał kalendarz, chuj was to obchodzi tak naprawdę :dunno:
Belmondo pisze:Jestem człowiek demolka
Życie to ślizgawka, twoje życie to parodia
Bakan
Posty: 1355
Rejestracja: 19 kwie 2019, 7:32

Re: FPL slizgawka.eu $$$$

Post autor: Bakan »

Przecież nikt nie hejtuje. Tylko z tym pogrzebem babci absmak lekki.
Awatar użytkownika
Mietek
Posty: 2174
Rejestracja: 08 paź 2019, 17:57

Re: FPL slizgawka.eu $$$$

Post autor: Mietek »

Mam go na kapitanie to generalnie dobry człowiek jest. Po prostu zajebał lekki nietakt. I' jest dokładnie tak jak Potter pisze. Ja dosłownie jako kibic Arsenalu celebrowałem gol Rashforda przeciwko Arsenalowi bo miałem Rashforda w drużynie. Dla Pottera to będzie znak, że gra jest zła i przestanie grać dla mnie z kolei to jest znak że właśnie gra jest świetna skoro tak mnie pochłania.

Edit: Ja też gram pierwszy sezon tak jak Coney. Tylko właśnie ja oglądam te poradniki, podcasty i się mega wkręciłem. Dlatego jestem 2gi w lidze i mocno myśle jak tego kurwa gościa co jest pierwszy ograć.

Edit2: A jak kurwa Palmer strzelił gola Manchesterowi city to tak gwałtownie ruszyłem głową, że się dorobiłem rwy barkowej.
Awatar użytkownika
ConeyIsland
Posty: 2466
Rejestracja: 24 mar 2021, 23:12
Lokalizacja: łódzkie

Re: FPL slizgawka.eu $$$$

Post autor: ConeyIsland »

Kupiłem Alexa moreno na tę kolejkę, za Trenta. Branthwaita dałem na ławkę z kolei.

Alex -1 pkt
Branthwaite 8 pkt

Ba dum tss
Spoiler
lygrys pisze: 09 kwie 2024, 12:47 Dla mnie jedzenie nie ma za bardzo wartości, bo jak zjesz to zaraz to wysrasz.
Spoiler
Obrazek
Awatar użytkownika
szpilman
♓︎
Posty: 4647
Rejestracja: 17 kwie 2019, 15:26

Re: FPL slizgawka.eu $$$$

Post autor: szpilman »

Jak ja kurwa nienawidzę tej gry :bowdown: na free hicie dunk na ławce i w ostatniej chwili zamieniony Douglas Luis na rashforda, chuj miiio w dupę
"...jest eśmy małymi cząstkami wielkich rzeczy..."
pieseczek dla ślizgawkera
Obrazek
Bakan
Posty: 1355
Rejestracja: 19 kwie 2019, 7:32

Re: FPL slizgawka.eu $$$$

Post autor: Bakan »

Haha. Pojebana ta nasz liga. Jestem w jakichś 20 (wiecie Viaplay, Liverpool, FBH itd.) i wszędzie zielone strzałki, a u nas spadek. Elita w chuj.
Awatar użytkownika
ConeyIsland
Posty: 2466
Rejestracja: 24 mar 2021, 23:12
Lokalizacja: łódzkie

Re: FPL slizgawka.eu $$$$

Post autor: ConeyIsland »

:lol:
ja się ucieszyłem jak zobaczyłem, że prawie 80 punktów zrobiłem a tu kutazz, jeden z gorszych wyników w slgwk champions league.

zaraz dgw na wisienki i luton a potem blind i tylko kilka spotkań. Jak ktoś free hita zostawił to będzie dobrze dzieciak, ale znam kogoś kto zna kogoś kto tego free hita już nie ma więc będzie rzeźbionko.
Spoiler
lygrys pisze: 09 kwie 2024, 12:47 Dla mnie jedzenie nie ma za bardzo wartości, bo jak zjesz to zaraz to wysrasz.
Spoiler
Obrazek
Bakan
Posty: 1355
Rejestracja: 19 kwie 2019, 7:32

Re: FPL slizgawka.eu $$$$

Post autor: Bakan »

Ja mam jeszcze wszystkie bonusy, ale przecież jak nie posłucham 8 podcastów, to pewnie to spierdolę :dunno:
imcat
Posty: 90
Rejestracja: 24 kwie 2019, 7:57

Re: FPL slizgawka.eu $$$$

Post autor: imcat »

Ślizgawkowa liga mocarnie się trzyma, aktualny lider rank w okolicach top30k więc mega dobry wynik.

Mi zajawka spadła fest po wydarzeniach, które mają miejsce od momentu podjęcia decyzji o szybkiej, drugiej dzikiej karcie przed pierwszą podwójną kolejką. Gdybym nie trafił z wyborami - spoko, norma w tej grze, ale ilość niefarta na którego nie mam kompletnie wpływu odbiera resztki radości. Potroiłem Liverpool na dzikiej na podwójną - rozjebał się Arnold, naprawiłem transferem, w pierwszym meczu rozjebuje się Jota i Darwin. Kupiłem Senesiego z myślą o podwójnej 28 - rozjebał się, kupiłem Mee pod 29 kolejkę - rozjebał się. Cały plan z dzikiej w pizdu. Do tego kompletnie nietrafiony transfer KDB i pozbycie się Saki zaraz przed tym jak zaczął napierdalać seryjnie punkty. Z plusów stwierdziłem, że w takiej sytuacji więcej kombinuje z kapitanem bo i tak szanse na przebicie się wyżej w rankingu średnie, w poprzedniej kolejce trafiłem z Douglasem Luizem, w tej Odegaard też nie najgorszy wybór, więc powrócił fun zamiast szablonowej nudy.
Awatar użytkownika
ConeyIsland
Posty: 2466
Rejestracja: 24 mar 2021, 23:12
Lokalizacja: łódzkie

Re: FPL slizgawka.eu $$$$

Post autor: ConeyIsland »

imcat pisze: 05 mar 2024, 15:10 Potroiłem Liverpool na dzikiej na podwójną - rozjebał się Arnold, naprawiłem transferem, w pierwszym meczu rozjebuje się Jota i Darwin. Kupiłem Senesiego z myślą o podwójnej 28 - rozjebał się, kupiłem Mee pod 29 kolejkę - rozjebał się. Cały plan z dzikiej w pizdu. Do tego kompletnie nietrafiony transfer KDB
I know your pain bro
Tez miałem trójce z liwerpulu na dgw. Jota 45 minut, darwin 45 minut, tylko Diaz coś dał.
Senseia chciałem kupić przed następną kolejka więc fart że transfery robię w piątki
Kdb również wziąłem i szału nie ma
Spoiler
lygrys pisze: 09 kwie 2024, 12:47 Dla mnie jedzenie nie ma za bardzo wartości, bo jak zjesz to zaraz to wysrasz.
Spoiler
Obrazek
Awatar użytkownika
bialyjelen
Posty: 1008
Rejestracja: 21 paź 2019, 22:31

Re: FPL slizgawka.eu $$$$

Post autor: bialyjelen »

sprzedalem fodena przed meczem z united i wzialem kdb ama
lygrys pisze: 02 lip 2023, 20:03 Myślisz kurwo, że jesteś zabawny
UlicaRzadzi
Posty: 514
Rejestracja: 30 kwie 2019, 1:03

Re: FPL slizgawka.eu $$$$

Post autor: UlicaRzadzi »

Jak walnę free hita i będę miał 2 transfery to resetuje mi się do 1 ?
Awatar użytkownika
ConeyIsland
Posty: 2466
Rejestracja: 24 mar 2021, 23:12
Lokalizacja: łódzkie

Re: FPL slizgawka.eu $$$$

Post autor: ConeyIsland »

czy są tu moi ludzie którzy wzięli solanke na kapitana który zarobił okrągłe zerooo? aaauuuuuu
czy są tu tacy którzy mają innych kluivertów czy tavernierów?? nie słyszę waaaaas!
Spoiler
lygrys pisze: 09 kwie 2024, 12:47 Dla mnie jedzenie nie ma za bardzo wartości, bo jak zjesz to zaraz to wysrasz.
Spoiler
Obrazek
Bakan
Posty: 1355
Rejestracja: 19 kwie 2019, 7:32

Re: FPL slizgawka.eu $$$$

Post autor: Bakan »

Solanke na kapitanie + Kluivert za -4, oczywiście.
Awatar użytkownika
ConeyIsland
Posty: 2466
Rejestracja: 24 mar 2021, 23:12
Lokalizacja: łódzkie

Re: FPL slizgawka.eu $$$$

Post autor: ConeyIsland »

co za epicki weekend.
bramkarz - 2 pkt
obrona - 1 + 0 + 1 pkt
pomoc - 2* + 2 + 2 + 9 [garnaczo] + palmer
atak - 0* + 2
* - tavernier + solanke, więc jeszcze grają z luton
w tej grze wygrywa ten, który ma nosa, po prostu. miałem nosa żeby pozbyc się graczy city, ok. kto z kolei miał nosa by wystawić Sona (jak np. lider forumkowej ligi) ten jest zwycięzcą, rozumiesz?. piękna jest FPL ale nerwowo idzie się wykończyć.
Spoiler
lygrys pisze: 09 kwie 2024, 12:47 Dla mnie jedzenie nie ma za bardzo wartości, bo jak zjesz to zaraz to wysrasz.
Spoiler
Obrazek
szoumidelej
Posty: 136
Rejestracja: 30 kwie 2019, 12:18

Re: FPL slizgawka.eu $$$$

Post autor: szoumidelej »

zaktualizowali rozklad jazdy na gw34: arsenal, liverpool, bournemouth, crystal, wolves, everton, sheffield graja dwa razy za to totki z blankiem
gracie wc teraz? ja atakuje transferami
Awatar użytkownika
ConeyIsland
Posty: 2466
Rejestracja: 24 mar 2021, 23:12
Lokalizacja: łódzkie

Re: FPL slizgawka.eu $$$$

Post autor: ConeyIsland »

Ja poczekam na pewno najbliższą kolejkę żeby zobaczyć jak forma do kadrze. Potem pomyślę o wc.
Mam jeszcze bench boost ale chyba na ostatnią kolejkę zostawię.
Spoiler
lygrys pisze: 09 kwie 2024, 12:47 Dla mnie jedzenie nie ma za bardzo wartości, bo jak zjesz to zaraz to wysrasz.
Spoiler
Obrazek
Awatar użytkownika
Piters
Posty: 4393
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:28

Re: FPL slizgawka.eu $$$$

Post autor: Piters »

Ja już zagrałem i licze, że coś zarobie do kolejki bo mam strasznie małe team value. Free Hit w 34 na bank wjedzie

O ile nie zarobie 0.2 to bede musiał pewnie zrezygnować z Saki i to i tak ucinając dwie inne pozycje, ale i tak od 35 pewnie bym zamienił na kogoś z United/City
Belmondo pisze:Jestem człowiek demolka
Życie to ślizgawka, twoje życie to parodia
szoumidelej
Posty: 136
Rejestracja: 30 kwie 2019, 12:18

Re: FPL slizgawka.eu $$$$

Post autor: szoumidelej »

-4 foden watkins -> salah semenyo, szkoda fodena bo mialem odegaarda podmieniac ale w tej sytuacji zmiana planow
ODPOWIEDZ