NBA

Wszystkie ulubione dyscypliny sportowe w jednym miejscu. Nieważne, którą piłkę wolisz.

Moderatorzy: Sidd, Cz4rny1337

Awatar użytkownika
Godhand
Posty: 3889
Rejestracja: 08 mar 2020, 15:12

Re: NBA

Post autor: Godhand »

suitup pisze: 08 lut 2024, 20:56 taka, że to jest weekend gwiazd NBA????
Pierwszy dobry argument. Tu się zgadzam.
suitup pisze: 08 lut 2024, 20:56 i na 100% są goście lepsi od tego maclunga w NBA tylko im się nie chce startować widocznie z jakiś powodów
No to jebać ich.
Nie chcą startować, czyli w konkursie się nie liczą.
How nonbinary persons kill people?
They / them.
Awatar użytkownika
suitup
mob psycho
Posty: 2209
Rejestracja: 17 kwie 2019, 12:51

Re: NBA

Post autor: suitup »

jeszcze tylko chciałem dodać, że ogólnie to mam w pizdzie te całe wydarzenie od kilku dobrych lat, więc mi bez różnicy, ale z pewnością takie zabiegi jak włączanie do tego weekendu ludzi spoza NBA (ten cały celebrity game to przecież najgorsza padaka ever, kto to kurwa ogląda w ogóle) nie pomaga żebym się znów tym zainteresowal
Awatar użytkownika
joey
Posty: 5691
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:02
Lokalizacja: Warszawa

Re: NBA

Post autor: joey »

w konkursie wsadów już wszystko było (poza występem sujbitrona) także bez sensu już to grać
3pt contest >>
trójkąt bermudzki wola mokotów
Awatar użytkownika
ART
Mistrz Fantasy NBA
Posty: 10231
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:50
Lokalizacja: nigdy za kratami

Re: NBA

Post autor: ART »

dejounte murray zostaje, bruce brown jr zostaje
rolo wyjebany z bucks
cory joseph z warriors do pacers
dinwiddie bedzie wykupiony przez toronto, danuel house tez ale przez pistons
doug mcdermott z spurs do pacers wielki powrot
lygrys pisze: 18 lis 2022, 19:01 w chuju mam przecenę, mogę pełną cenę zapłacić.
camzatizbak pisze: 18 mar 2024, 20:26 Palec w dupie, to jest to
Awatar użytkownika
Godhand
Posty: 3889
Rejestracja: 08 mar 2020, 15:12

Re: NBA

Post autor: Godhand »

W transferach najbardziej cieszy Hayward do OKC.
How nonbinary persons kill people?
They / them.
Awatar użytkownika
Konfident
Posty: 624
Rejestracja: 20 kwie 2019, 10:57
Lokalizacja: Kaszuby

Re: NBA

Post autor: Konfident »

WOW GSW ALEŻ RUCH PICK DRUGORUNDOWY I ZLATUJE GRUBY KONTRAKT

Dodano po 2 minutach 20 sekundach:
suitup pisze: 08 lut 2024, 21:04 jeszcze tylko chciałem dodać, że ogólnie to mam w pizdzie te całe wydarzenie od kilku dobrych lat, więc mi bez różnicy, ale z pewnością takie zabiegi jak włączanie do tego weekendu ludzi spoza NBA (ten cały celebrity game to przecież najgorsza padaka ever, kto to kurwa ogląda w ogóle) nie pomaga żebym się znów tym zainteresowal
mogliby zrobić turniej 1v1 albo 2v2 dla allstarów
Awatar użytkownika
joey
Posty: 5691
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:02
Lokalizacja: Warszawa

Re: NBA

Post autor: joey »

hayward w rotacji za 1st rounderem od toronto w 2047 props
trójkąt bermudzki wola mokotów
Awatar użytkownika
mas
Posty: 3172
Rejestracja: 19 kwie 2019, 11:40

Re: NBA

Post autor: mas »

suitup pisze: 08 lut 2024, 20:48 mecz rookasow - ekipa g-league
To akurat jeszcze jestem w stanie zrozumieć biorac pod uwage dymy w ncaa + promocja GL
A gwiazdy wystarczy że przygotowałby się do tego konkirsu wsadów, no ale grafik+motywacja się z tym totalnie nie zgrywają
Ostatnio zmieniony 08 lut 2024, 21:59 przez mas, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
zemsta1camzata
Posty: 6402
Rejestracja: 07 maja 2022, 17:46
Lokalizacja: tychy

Re: NBA

Post autor: zemsta1camzata »

suitup pisze: 08 lut 2024, 20:48 mecz rookasow - ekipa g-league
przecież ci z g-league spoko w tym meczu, w zeszłym roku był taki scoot np
Wszystkie moje wypowiedzi są pisane na podstawie scenariusza. Mogą zawierać treści nieodpowiednie dla dzieci i takie, które mogą urazić niektórych dorosłych. Czytasz na własną odpowiedzialność.
Awatar użytkownika
Krew
Posty: 1089
Rejestracja: 10 maja 2019, 9:49

Re: NBA

Post autor: Krew »



Steph jest najpiękniejszy, szkoda, że w tym sezonie pewnie max jeden mecz w Play In
Awatar użytkownika
suitup
mob psycho
Posty: 2209
Rejestracja: 17 kwie 2019, 12:51

Re: NBA

Post autor: suitup »

true that, jest cudowny
Awatar użytkownika
sztyc
Posty: 2100
Rejestracja: 08 lip 2020, 22:10

Re: NBA

Post autor: sztyc »

w ogóle bym tego nie przesądzał, forma Golden State ewidentnie idzie w górę + tam cały czas ktoś nie jest zdrowy

do tego mają kilka meczów mniej przez śmierć trenera i dużo frajersko przegranych spotkań po dogrywce lub jednym punktem, bilans jest zdecydowanie gorszy niż wskazuje na to gra zespołu, oni praktycznie nie dostają wpierdoli (bodaj tylko jeden blowout z Pelicans miesiąc temu kiedy wyglądało to najgorzej)

mistrza tu nie będzie, ale never underestimate the heart of the champion, jeśli trafią w playoffs na niedoświadczony zespół typu Thunder to ich przecież luźno gonią
dla drużyny wezmę wyrok na klatę
----
prawdziwe białasy na forum ślizgawka wolący cycki od dupy: mancipium, phobos, OmarStooleyman, jajca, kapper1, aleksy, Deyker, ART, camzatizbak, mas, Korben Dallas, fifi, pardon (?)
Awatar użytkownika
Krew
Posty: 1089
Rejestracja: 10 maja 2019, 9:49

Re: NBA

Post autor: Krew »

To luźne gonienie to bardzo optymistyczna wersja, rok temu już były ciężary z Sacramento, Steph musial to ratowac w g7 historycznym występem. Teraz wygląda to jeszcze gorzej, widoczny jest brak drugiej opcji bo jednak Klay to już za górką jest, Kuminga to jeszcze dzieciak, a Paul i tak nie będzie zdrowy.

Ostatnio grają lepiej, wygryli cos nawet przy kiepskim meczu Curry'ego, ale watpie by teraz dogonili gorną stawke, ta walka o seed nr 9,10 to raczej ich maks
Awatar użytkownika
joey
Posty: 5691
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:02
Lokalizacja: Warszawa

Re: NBA

Post autor: joey »

Isaiah Stewart? Legenda.
trójkąt bermudzki wola mokotów
Awatar użytkownika
Krew
Posty: 1089
Rejestracja: 10 maja 2019, 9:49

Re: NBA

Post autor: Krew »

Jednak sztyc może mieć rację, Warriors się mocno rozkręcili, wrócił Paul, Kuminga wygląda jak sensowna 2 opcja, Green chyba oczyscil umysł, dobra rotacja Kerra o co były spiny wcześniej wewnątrz drużyny, podobno łatwy terminarz, 5 miejsce jest na wyciągnięcie ręki, oby zdrowie dopisalo.
Awatar użytkownika
suitup
mob psycho
Posty: 2209
Rejestracja: 17 kwie 2019, 12:51

Re: NBA

Post autor: suitup »

koniec końców i tak wielki Joker wygra miśka
Awatar użytkownika
Krew
Posty: 1089
Rejestracja: 10 maja 2019, 9:49

Re: NBA

Post autor: Krew »

28 lipca Serbia-USA na igrzyskach, kusi mocno ale bilety podobno po 500 euro, eh kurwa
Awatar użytkownika
sztyc
Posty: 2100
Rejestracja: 08 lip 2020, 22:10

Re: NBA

Post autor: sztyc »

też o tym myślałem, ale te ceny jeszcze bardziej odjechane niż za waporyzowaną oddychającą za zawodnika koszulkę reprezentacji polski, w dodatku spierdolone jest to, że zawsze kupowało się te bilety na sesję dziennę, czyli dostawałeś 2-3 mecze, a tu za sam jeden 5 pak, chociaż jak sobie zwizualizuję lebrona, stepha, duranta na jokera to podbity piwkiem jeszcze bym to kupił, ale chyba wolałbym jednak wyprawę do us i kilka meczów tam

i w ogóle faza grupowa jest w lille, a nie w paryżu
dla drużyny wezmę wyrok na klatę
----
prawdziwe białasy na forum ślizgawka wolący cycki od dupy: mancipium, phobos, OmarStooleyman, jajca, kapper1, aleksy, Deyker, ART, camzatizbak, mas, Korben Dallas, fifi, pardon (?)
Awatar użytkownika
Krew
Posty: 1089
Rejestracja: 10 maja 2019, 9:49

Re: NBA

Post autor: Krew »

No wlasnie ta szansa na zobaczenie Duranta, Kury i LeBrona za jednym zamachem, mnie najbardziej kusi, narzeczona wgl krzyczy ze jedziemy i chuj, no coz
Awatar użytkownika
sztyc
Posty: 2100
Rejestracja: 08 lip 2020, 22:10

Re: NBA

Post autor: sztyc »

to znaczy jeśli jakimś cudem spakujemy hiszpanów w turnieju kwalifikacyjnym, który będą mieli u siebie, to choćbym się zesrał, to jadę, ale wtedy już pewnie nie będzie biletów :razz:

sama grupa będzie ciężka, u finów markkanen, bahamy to w ogóle mają niezły skład z nba jeśli oczywiście będzie im się chciało zagrać: dominayton :lol: , eric gordon, buddy hield, kai jones
dla drużyny wezmę wyrok na klatę
----
prawdziwe białasy na forum ślizgawka wolący cycki od dupy: mancipium, phobos, OmarStooleyman, jajca, kapper1, aleksy, Deyker, ART, camzatizbak, mas, Korben Dallas, fifi, pardon (?)
ODPOWIEDZ