[GRA WSZECHCZASÓW] Seria Heroes of Might And Magic
: 03 maja 2019, 21:39
autor: IlePlacisz
W [] to o 3 czesci wiadomo, gra ktora przewija sie w moim zyciu od tylu juz lat,przektowana na wszytskie juz chyba sposoby i dalej do niej wracam, osobisty klasyk,muzyka w tej czesci cos pieknego, najgorsze jest to ze zadna inna pozniejsza czesc do mnie nie dotarla (wyjatek I i II), szkoda ze tak wypuscili tego hd moda na steamie bez zadnych dodatkow, nie pozostaje nic innego jak odpalic h3 eloo
Re: [GRA WSZECHCZASÓW] Seria Heroes of Might And Magic
: 03 maja 2019, 22:10
autor: kshaq
Ten oficjalny HD mod to gówno, lepiej sobie ogarnąć wersję z wszystkimi dodatkami i nieoficjalny mod na rozdzielczość banglał zawsze elegancko.
Re: [GRA WSZECHCZASÓW] Seria Heroes of Might And Magic
: 03 maja 2019, 22:21
autor: szpilman
Kult, ale jakoś nie ciągnie mnie żeby wrócić, zawsze byłem za słaby na granie z kompem na hardzie, a przez neta tym bardziej z tymi maniakami co cię 1 behemotem w pierwszym tygodniu rozjebio. Ja tam lubiłem zawsze mapy robić, ile przy nich czasu zmarnowałem to nie zliczę.
W sumie to bym sobie zagrał
Re: [GRA WSZECHCZASÓW] Seria Heroes of Might And Magic
: 03 maja 2019, 22:53
autor: Lowrider
Grane do dzisiaj, ale nie wyobrażam sobie tej gry bez hoty
Re: [GRA WSZECHCZASÓW] Seria Heroes of Might And Magic
: 04 maja 2019, 7:45
autor: Maćko
Na osiedlu była odwieczna kłótnia która część lepsza III czy IV. Oczywiście III, klasyk.
Re: [GRA WSZECHCZASÓW] Seria Heroes of Might And Magic
: 04 maja 2019, 8:15
autor: kapec
Nie wiem jakim dzbanem trzeba być żeby w ogóle próbować zestawić jakieś IV z legendą.
Re: [GRA WSZECHCZASÓW] Seria Heroes of Might And Magic
: 04 maja 2019, 9:08
autor: bloodyhell
nie trzeba być dzbanem, czwórka to również zajebista część
Re: [GRA WSZECHCZASÓW] Seria Heroes of Might And Magic
: 04 maja 2019, 9:22
autor: Jose
Trójeczka oczywiście najlepsza i często grana, ale muszę przyznać, że byłem słabiutki i kampanię na najłatwiejszym tylko przechodziłem (maks na tym drugim, ale to chyba niecałą).
Ale takie mistrzostwa oglądałem z przyjemnością, niedługo chyba kolejna edycja, gdzieś mi mignęło.
Spoiler
Re: [GRA WSZECHCZASÓW] Seria Heroes of Might And Magic
: 04 maja 2019, 9:37
autor: Lowrider
trwają już
Re: [GRA WSZECHCZASÓW] Seria Heroes of Might And Magic
: 04 maja 2019, 9:50
autor: Whtn
disciples 2 > heroes 3
chociaż pewnie dlatego, że za dzieciaka dostałem disci z gazety wyborczej ( ) a nie hirołsów
Re: [GRA WSZECHCZASÓW] Seria Heroes of Might And Magic
: 05 maja 2019, 20:22
autor: manio
Lowrider pisze: ↑03 maja 2019, 22:53
Grane do dzisiaj, ale nie wyobrażam sobie tej gry bez hoty
to prawda, hota odnowiła pięknie gierke
Re: [GRA WSZECHCZASÓW] Seria Heroes of Might And Magic
: 05 maja 2019, 20:43
autor: Giweres
Troche się pograło. Nie wiem czy teraz usiedziałbym przy tym z godzine.
Re: [GRA WSZECHCZASÓW] Seria Heroes of Might And Magic
chłopaki final Polski w Heroes 3 leci, na bym ogladał bo to wydarzenie jedno z ważniejszych
Re: [GRA WSZECHCZASÓW] Seria Heroes of Might And Magic
: 06 paź 2019, 11:08
autor: redman23
Jak ktoś jeszcze nie miał okazji zagrać (albo ma ochotę znowu pograć, a nie ma na dysku) to właśnie jest promocja na GOGu:
Heroes of Might and Magic - 9,95 złotych
Heroes of Might and Magic 2: Gold - 9,95 złotych
Heroes of Might and Magic 3: Complete - 9,95 złotych
Heroes of Might and Magic 4: Complete - 9,95 złotych
Heroes of Might and Magic 5: Bundle - 19,99 złotych
Re: [GRA WSZECHCZASÓW] Seria Heroes of Might And Magic
: 06 paź 2019, 15:25
autor: UlicaRzadzi
Jak długo ta promocja będzie trwać ? Osobiście, zawszę mi się podobały Heroesy IV, trzecią część też lubię, ale to może sentyment do czwórki mi został, bo to pierwsza część, w którą grałem i zawsze mi się podobało to, że można było poruszać się jednostkami i samym bohaterem, chociaż był brak ulepszania jednostek. Dwie części lubię i nie stawiał bym nigdy Heroesów 3 nad czwartą częścią i w drugą stronę raczej też nie. Dziękuje za informacje o promocji, jestem bardzo wdzięczny.
Re: [GRA WSZECHCZASÓW] Seria Heroes of Might And Magic
Re: [GRA WSZECHCZASÓW] Seria Heroes of Might And Magic
: 06 paź 2019, 15:57
autor: UlicaRzadzi
Dzięki za informacje z tym czasem, bo bym przespał. W Herosy 4 da się luźno przez neta pykać ? Zamek natury i żywiołaki, aż mi się przypomniały takie karty co kiedyś czipsach dawali, z przodu bohater, a z tyłu artefakt bądź jakiś potwór, czarny smok na pewno był. Wiem, że nie ten temat, ale szkoda, że jakiś age of empires II albo III nie ma.
Re: [GRA WSZECHCZASÓW] Seria Heroes of Might And Magic
: 06 paź 2019, 16:09
autor: redman23
[mention]UlicaRzadzi[/mention] z tego co widzę to tak, chociaż sam nie próbowałem. Hotseat jest, a multiplayer online wyszedł w jakimś patchu i działa, ale z GameSpy. Też bym sobie zagrał w AoE, kilkanaście lat temu odpaliłem ostatni raz
Re: [GRA WSZECHCZASÓW] Seria Heroes of Might And Magic
: 06 paź 2019, 16:25
autor: UlicaRzadzi
No ja właśnie nigdy tego nie ogarniałem, a bym sobie z bracholem pograł, a może jakiś forumowicz chętny na grę, chociaż ze mnie słaby taktyk. Słabość mam do tej gry, a pewnego razu włożyłem grę źle do napędu i mi się tam połamała Zresztą i tak już nie chodziła od windowsa10, więc zostało mi pudełko z jedną płytą. Ten GameSpy to jakaś oddzielna apka przez którą się łączy ? Totalnie zielony jestem w temacie gry online. Mój ulubiony zamek Natury, jeszcze z Tytanami zawsze spoko.
Re: [GRA WSZECHCZASÓW] Seria Heroes of Might And Magic
: 07 paź 2019, 14:30
autor: UlicaRzadzi
Sorry za posta pod postem, ale zakupiłem sobie dzisiaj te 2 części Heroesów, no i odpaliłem IV część. Wszystko spoko, tylko potrafią mi się zwiesić i nic nie mogę zrobić, poza uruchomieniem komputera ponownie. Może wie ktoś w czym jest problem lub ma podobny przypadek. Może to wina mojego zjebanego komputera ? Te zwiechy, na razie 2 złapałem podczas walki. Troszkę mnie to przybiło, bo tak bardzo chciałem pograć w ten tytuł.