Do jakich seriali wracacie?

Kategoria poświęcona sztuce małych i dużych ekranów.

Moderatorzy: gogi, con shonery

Awatar użytkownika
recklezz
Posty: 628
Rejestracja: 26 maja 2019, 18:52

Re: Do jakich seriali wracacie?

Post autor: recklezz »

Gigantyczna to jest baza chujowych filmow i seriali ktorych ogladanie jest strata czasu, szczegolnie produkcje ostatnich lat i w wielu przypadkach po paru odcinkach i tak to rzucisz a o wiele wieksza frajdę przyniesie Ci "pewniak". Ja co jakis czas klasycznie Prison Break, The Wire oraz Lost.
Awatar użytkownika
wrubel
Moderator
Posty: 3966
Rejestracja: 17 kwie 2019, 18:42
Lokalizacja: białystok dziwko

Re: Do jakich seriali wracacie?

Post autor: wrubel »

Sopranos, właśnie oglądam 3 raz
Awatar użytkownika
Piters
Posty: 4392
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:28

Re: Do jakich seriali wracacie?

Post autor: Piters »

Ciężko mi się wraca do niekomediowych seriali jak pamiętam fabułę dalej, oglądanie Breaking Bad drugi raz mnie np strasznie zmęczyło mimo że uważam za jeden z moich ulubionych seriali. W komediowych większe skupienie jest na pojedyńczych akcjach w nałożonej ramie fabuły, która sama w sobie nie jest istotna. No a fabuły zarys to mniej więcej kojarzysz pewnie kilka lat w przód po obejrzeniu i poważne seriale nie trzymają już w napięciu, a w komediowych te pojedyńcze pancze i sytuacje idzie zapomnieć, więc rewatch jest spoko. Tak uważam, więc wracam głównie do HIMYM, Friends, Big Bang Theory i South Parku, ale kilka lat temu robiłem rewatch Prison Break bo oglądałem to jakoś ok. 8 lat wcześniej to nie pamiętając fabuły znowu zajebiście się oglądało (ofc jedynie pierwsze dwa sezony)
Belmondo pisze:Jestem człowiek demolka
Życie to ślizgawka, twoje życie to parodia
Awatar użytkownika
baqlashan
Zbanowany
Posty: 5636
Rejestracja: 18 kwie 2019, 0:26
Lokalizacja: strych

Re: Do jakich seriali wracacie?

Post autor: baqlashan »

recklezz pisze: 07 sie 2020, 0:13 Ja co jakis czas klasycznie Prison Break
no i podobają ci się te sezony po pierwszym? dla mnie one są tragiczne, tylko pierwszy był zajebisty
Rupert pisze: jak chce czytac urojenia po narkotykach to czytam sobie fromage jak chce oświecenia to czytam bakłażan prosta rzecz
Set your world on fire, watch your planet burn
While swinging in a tire hanging from a flying worm
Awatar użytkownika
recklezz
Posty: 628
Rejestracja: 26 maja 2019, 18:52

Re: Do jakich seriali wracacie?

Post autor: recklezz »

@baqlashan Prawda, ze rownia pochyla w dol leci po pierwszym ale drugi tez jeszcze daje rade. 4 i 5 to sezony ktorych nie powinno byc
Spoiler
q z ta sfingowana smiercia Scofielda to odpierdolili jedna z wiekszych zenad serialowych ever
3 tez na sile jeszcze przejdziesz. Bardzo duzy sentyment mam do tego serialu, stara szkola odcinki co tydzien i wyczekujesz godzina 20 niedziela start. Pierwszy sezon to arcydzieło pierdolone i ludzie odpowiadający za serial po prostu nie udzwigneli tej presji w kolejnych, analogiczna sytuacja co serial Detektyw. Ale i tak jak wracam to do tej 4 sie doczlapuje
Spoiler
m.in przez tego skurwola T Baga bo jest mega intrygujący, co odcinek myslisz czy go odjebia dzis czy co odpierdoli znow pojebus, na pewno jedna z najlepszych postaci i chęć poznania dalszych jego losow trzyma Cie przy serialu, watek z detektywem Mahone i jego psychoza tez mega, wiec no sa postacie z ktorymi sie zzyjesz i chociaz fabule tresc czym dalej chujowsza to i tak chcesz wiedziec jak skoncza Ci Twoi ulubiency
onizuka
Posty: 718
Rejestracja: 17 maja 2019, 11:47

Re: Do jakich seriali wracacie?

Post autor: onizuka »

u mnie też prison break ale tylko pierwszy sezon. Drugi niby oglądam ale juz nie tak chętnie i raczej zaraz przestanę
Awatar użytkownika
PeterStillNinety's
WNB Weteran
Posty: 2563
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:43

Re: Do jakich seriali wracacie?

Post autor: PeterStillNinety's »

recklezz pisze: 07 sie 2020, 0:13 Gigantyczna to jest baza chujowych filmow i seriali ktorych ogladanie jest strata czasu, szczegolnie produkcje ostatnich lat i w wielu przypadkach po paru odcinkach i tak to rzucisz a o wiele wieksza frajdę przyniesie Ci "pewniak". Ja co jakis czas klasycznie Prison Break, The Wire oraz Lost.
Chyba dodam do przyjaciół szanownego użytkownika recklezz, bo podbijam mocno Niestety po obejrzeniu pereł naprawdę mało rzeczy ma podjazd do tych najlepszych A tych najlepszych jest garstka Dziękuję tej garstce filmów :bowdown:

Sopranos

The Wire

Gomorra

True Detective - tylko pierwszy prawilny sezon
Kontuzje brak sportu byłem wyczerpanym wrakiem dziś powracam po swój łup jak pirat w ręce z hakiem
Awatar użytkownika
Krew
Posty: 1089
Rejestracja: 10 maja 2019, 9:49

Re: Do jakich seriali wracacie?

Post autor: Krew »

The Office, friends, family Guy a obecnie Parks & recreations. Z seriali niekomediowych to chyba tylko The wire powtorzylem, próbowałem BB Ale po dwóch odcinkach zrezygnowałem, wiedziałem, że to już nie będą takie ciary jak za pierwszym razem.
Awatar użytkownika
Kalom
Posty: 4455
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:33
Lokalizacja: mówię z miejsca, gdzie rano wstać to sukces

Re: Do jakich seriali wracacie?

Post autor: Kalom »

do house'a lubię wracać
:joint: [*]
Awatar użytkownika
dou
Posty: 843
Rejestracja: 17 kwie 2019, 23:36

Re: Do jakich seriali wracacie?

Post autor: dou »

lost oglądałem ostatnio po raz drugi i kiedyś prison break 1 sezon
Kiedy umiera człowiek, tracimy całą bibliotekę
Użytkownicy nawiązujący do plhh na maturze: encrenoire, jajca, MalinowyJogurt, Master
Jasny pisze: 08 lip 2022, 11:20 Szkoda, że ludziom mózg nie wraca.
Awatar użytkownika
boixos
Posty: 671
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:48

Re: Do jakich seriali wracacie?

Post autor: boixos »

łatwo się wraca do sitcomów, bo nie ważne w którym momencie oglądasz
the office, friends jak przy obiedzie przełączę na comedy central, teraz powtarzam sobie chłopaków z baraków
Awatar użytkownika
Cuba L1br3
Posty: 762
Rejestracja: 17 kwie 2019, 11:55

Re: Do jakich seriali wracacie?

Post autor: Cuba L1br3 »

Obejrzałem kilka razy Peaky Blinders w ramach przypomnienia przed nowymi sezonami, kiedyś Lost po raz drugi i wróciłem do 11.22.63 po przeczytaniu książki. Drugi sezon The Missing obejrzałem dwa razy i GOT pierwsze 4 sezony, czasem wracam do Black Mirror. Kiedyś wrócę do Twin Peaks, póki co odkładam, bo długość odcinków mnie zniechęca
Awatar użytkownika
papier
Posty: 101
Rejestracja: 21 kwie 2019, 23:02

Re: Do jakich seriali wracacie?

Post autor: papier »

Chłopaki z baraków kiedyś oglądałem wszystkie 7 sezonów tak 3-4 razy w roku, teraz nie mam czasu, ale i tak raz albo dwa do roku obejrzę. Oprócz tego powtórka HIMYM (właśnie skończyłem 4 sezon) i dwa pierwsze sezony Prison Breaka czasami, a później odpadam i mi się nie chce dalej oglądać, ale też kiedyś pewnie wrócę do całości.
Awatar użytkownika
Parlae
Posty: 4696
Rejestracja: 29 lip 2019, 16:29

Re: Do jakich seriali wracacie?

Post autor: Parlae »

Raczej nie wracam do obejrzanych już filmów/seriali. Bardzo rzadko. No ale wyjątkiem jest Californication, które obejrzałem z 3 razy. Do tego pojedyncze odcinki Friends i Dr House czasem w tv obejrzę i tyle.
daveyo
Posty: 12142
Rejestracja: 29 lip 2019, 14:22

Re: Do jakich seriali wracacie?

Post autor: daveyo »

Najczęściej wracam do Breaking Bad, a co do innych seriali to wybieram z reguły jakiś jeden randomowy odcinek, na przykład z Bates Motel, Peaky Blinders, Ricky & Morty, Przyjaciele.
frontkick

Re: Do jakich seriali wracacie?

Post autor: frontkick »

Brytyjskie the office tylko i chyba w miarę regularnie, tych seriali po kilka sezonów to nie miałbym cierpliwości
Abruzzi
Posty: 57
Rejestracja: 02 mar 2020, 21:48
Lokalizacja: E-g

Re: Do jakich seriali wracacie?

Post autor: Abruzzi »

Wracam czasami do Prison Breaka i Chłopaków z Baraków wyłączając kreskówki
Awatar użytkownika
phobos
BOR PTKWO
Posty: 20649
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:22

Re: Do jakich seriali wracacie?

Post autor: phobos »

chłopaki z baraków, kapitan bomba
mój styl życia to piątkowo
twój styl życia to chujowo
:cool:
ffeee pisze:szkoda, że przez internet nie można komuś zębów wybić :wall: :wall:
lygrys pisze:Wszystkiego najgorszego i wszystkie klątwy na ciebie i twoją rodzinę.
Awatar użytkownika
maciek
Posty: 1147
Rejestracja: 20 kwie 2019, 14:01

Re: Do jakich seriali wracacie?

Post autor: maciek »

Zdarzyło mi się w życiu obejrzeć drugi raz jakieś pojedyncze sezony jak komuś włączałem z polecenia i zostawałem do końca na bingwatchingu, na pewno był to 1 sezon True Detective, 1 sezon Mindhuntera, 1 sezon Mostu nad Sundem, Czarnobyl i pewnie jeszcze jeszcze czegoś nie pamiętam ale samemu jeszcze nie zrobiłem powtórki żadnego serialu, też uważam trochę to za stratę czasu, nawet nie chodzi o nowe seriale ale z jakichś klasyków mam zaległości myślę że jak każdy, ale kiedyś na pewno jak mnie jakiś mocniejszy sentyment uderzy to powtórzę sobie coś w całości.
Awatar użytkownika
MoTyW
Pierwszy Mod
Posty: 5374
Rejestracja: 17 kwie 2019, 8:34

Re: Do jakich seriali wracacie?

Post autor: MoTyW »

Bardzo niewiele seriali chciało/chciałoby mi się oglądać drugi raz - na koncie mam jedynie Breaking Bad i Vikings.
Z anime jeszcze Initial D.
SLGWK since 15.08.2009
#wolnykurdystan #wolnacipa
ODPOWIEDZ