Taco Hemingway - Europa (2020)

Kategoria poświęcona albumom.

Moderatorzy: Jose, oldschool

Awatar użytkownika
Jose
Brak Kultury
Posty: 6559
Rejestracja: 17 kwie 2019, 6:49

Re: Taco Hemingway - Europa (2020)

Post autor: Jose »

ale skończcie już o sentino, pliska, albo idźcie do tematu o Sebie

tutaj proszę hejtować "Europę"
Awatar użytkownika
afterlight
Posty: 624
Rejestracja: 05 wrz 2019, 15:36

Re: Taco Hemingway - Europa (2020)

Post autor: afterlight »

tak nudny sie stal ten ziomek ze szok, myslalem ze moze ta pocztowka to jakis wypadek przy pracy ale to jest rownie hujowe i na jedno przesluchanie, tylko pare numerow spoko z obu plyt i w sumie na tyle spoko ze puscilem se je kilka razy tego samego dnia i pewnie nigdy wiecej nie puszcze

niby linijki niektore blyskotliwe fajne ale po prostu jakos meczy mnie sluchanie taco w 2020 i przestaje sie skupiac szybko wiec ogolnie po co sie katowac na sile skoro inne dobre chlopaki z polski sa w stanie mnie serio zaciekawic

problem w tym ze z roku na rok jest ich coraz mniej, kurwa tylko ja tak mam?? moze sie starzeje i nie jaram sie juz gownem huj go wie
muszę kupić sobie buty do biegania
to nie wystarczy, buty do zapierdalania
Johnny

Re: Taco Hemingway - Europa (2020)

Post autor: Johnny »

Zgadzam się w pełni
Awatar użytkownika
kapper1
Posty: 2349
Rejestracja: 04 wrz 2019, 1:10

Re: Taco Hemingway - Europa (2020)

Post autor: kapper1 »

afterlight pisze: 11 wrz 2020, 2:56 problem w tym ze z roku na rok jest ich coraz mniej, kurwa tylko ja tak mam?
Nie tylko Ty, polski rap do ~2015 wchodził na coraz wyższy level, teraz cały czas regres. W ostatnich latach pojawił się problem, żeby w ogóle zapełnić Ślizgery.
selassie
Posty: 48
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:48

Re: Taco Hemingway - Europa (2020)

Post autor: selassie »

To prawda, też czuję straszny przesyt, straszna powtarzalność i nuda zapanowała. Nawet ci, którzy w ostatnich latach raczej nie zawodzili, stali się wtórni.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Awatar użytkownika
KapitanRozpierdol
Posty: 260
Rejestracja: 05 cze 2019, 11:02
Lokalizacja: 59-220

Re: Taco Hemingway - Europa (2020)

Post autor: KapitanRozpierdol »

Przydałaby się czystka w polskim rapie jak po nagonce na hiphopolo/mezów doniów itd.
Awatar użytkownika
gawi
Posty: 3265
Rejestracja: 19 kwie 2019, 13:12

Re: Taco Hemingway - Europa (2020)

Post autor: gawi »

Wystarczy przejść do działu niżej i wszystkie wasze problemy się rozwiążą :dunno:
Sprzedam płyty CD (głównie rap amerykański, ale jest i Ortega Cartel - LAVORAMA)

viewtopic.php?f=31&t=9041&p=661906#p661906
daveyo
Posty: 12142
Rejestracja: 29 lip 2019, 14:22

Re: Taco Hemingway - Europa (2020)

Post autor: daveyo »

Strasznie brakuje mi w tych albumach teledysków. Jest pełno numerów do, których można by było to zrobić.

Albo fajnym pomysłem byłoby żeby powstał taki jeden ala film ukazujący całą podróż stworzoną przez utwory.
Awatar użytkownika
zemsta1kadluba
Posty: 7707
Rejestracja: 22 paź 2019, 12:50

Re: Taco Hemingway - Europa (2020)

Post autor: zemsta1kadluba »

afterlight pisze: 11 wrz 2020, 2:56 tak nudny sie stal ten ziomek ze szok, myslalem ze moze ta pocztowka to jakis wypadek przy pracy ale to jest rownie hujowe i na jedno przesluchanie, tylko pare numerow spoko z obu plyt i w sumie na tyle spoko ze puscilem se je kilka razy tego samego dnia i pewnie nigdy wiecej nie puszcze

niby linijki niektore blyskotliwe fajne ale po prostu jakos meczy mnie sluchanie taco w 2020 i przestaje sie skupiac szybko wiec ogolnie po co sie katowac na sile skoro inne dobre chlopaki z polski sa w stanie mnie serio zaciekawic

problem w tym ze z roku na rok jest ich coraz mniej, kurwa tylko ja tak mam?? moze sie starzeje i nie jaram sie juz gownem huj go wie
też tak zacząłem mieć od dłuższego czasu, jak wbiłem na forumka po 1,5 miesięcznej przerwie i zapytałem czy wyszło coś wartego uwagi to nie bardzo. Od tego czasu stopniowo przestałem w sumie słuchać rapu i sprawdzam tylko jak wyjdzie coś większego i dalej nie bardzo
mołpy są kozackie
Awatar użytkownika
przedszkolanek
Posty: 17084
Rejestracja: 21 kwie 2019, 21:29

Re: Taco Hemingway - Europa (2020)

Post autor: przedszkolanek »

daveyo pisze: 15 wrz 2020, 11:39 Jest pełno numerów do, których można by było to zrobić.
i wszystkie chujowe
Awatar użytkownika
gods bidness
Posty: 2035
Rejestracja: 09 paź 2019, 19:12

Re: Taco Hemingway - Europa (2020)

Post autor: gods bidness »

Zwrotka Bedoesa, pomijając te żenujące rozkminki o zabijaniu i wywożeniu do lasu, jest dobra i możliwe, że najlepsza na płycie. Bedoes za jakieś 5 lat, jak już dorośnie, wyrobi sobie styl i zrozumie, co w jego rapie jest dobre, a co żenujące i wieśniackie, może być numerem 1 w tym kraju.
Awatar użytkownika
esdoen
Posty: 1214
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:44

Re: Taco Hemingway - Europa (2020)

Post autor: esdoen »

gods bidness pisze: 15 wrz 2020, 17:13 może być numerem 1 w tym kraju
chyba w robieniu gały, bo w rapie na pewno nie
wst
Posty: 1692
Rejestracja: 15 lip 2019, 10:39
Lokalizacja: Sopot

Re: Taco Hemingway - Europa (2020)

Post autor: wst »

Albo w byciu wkurwiającym ulańcem.
Awatar użytkownika
przedszkolanek
Posty: 17084
Rejestracja: 21 kwie 2019, 21:29

Re: Taco Hemingway - Europa (2020)

Post autor: przedszkolanek »

e tam zwrotka bedoesa całkiem niezła jak na niego i całą tą płytę
mam nadzieję, że szpaku grubo skasował marniaka za to swoje gówno na majku
w ogóle nie pogardziłbym wersją instrumentalną, fifi ma chyba najlepsze bity w swojej dyskografii
ale niech to się już kończy, bo za chwilę wpadnę w śpiączkę jak nawalny


oki :bowdown: kurwa typ jak mu się chce to jeszcze potrafi
Awatar użytkownika
benqacz
#freesentino
Posty: 443
Rejestracja: 08 paź 2019, 23:27

Re: Taco Hemingway - Europa (2020)

Post autor: benqacz »

Bardzo fajnie się słuchało w kilkugodzinnej podróży,
Ale jak juz człowiek zajdchał do domu to rozsiadł się wygosbie w fotelu i odpalił Sentino :razz:
#free2rzyn
Awatar użytkownika
MyEvenement
Posty: 298
Rejestracja: 11 cze 2020, 10:14
Lokalizacja: KRK

Re: Taco Hemingway - Europa (2020)

Post autor: MyEvenement »

album jak na taco średni, ale producencko zajebista płyta. Bity na przeważającej części albumu mega mi się podobają. W sumie nie wiem który najbardzie. luxemburg, grand prix, pireneje, wwa to nie berlin na paryskie getto pada deszcz to piękna muzyka. Mówię tu tylko o bitach
Awatar użytkownika
exyou
Posty: 1364
Rejestracja: 28 lip 2019, 17:02

Re: Taco Hemingway - Europa (2020)

Post autor: exyou »

Żartowałem ziomki, ta płyta jest kurwa najgorsza :damn: co ten Taco wogóle. Pocztówkę słuchało się naprawdę fajnie a tego no nie da się :roll:
Awatar użytkownika
ksxn
Posty: 103
Rejestracja: 09 sie 2019, 12:49

Re: Taco Hemingway - Europa (2020)

Post autor: ksxn »

temu co kurwa w 2 tygodnie z jednego z najlepszych wydawnictw Taco zrobiła się nagle najgorsza płyta, pierdolnij się w łeb
Awatar użytkownika
ffeee
Posty: 1424
Rejestracja: 12 maja 2019, 16:02
Lokalizacja: Ziemia Obiecana

Re: Taco Hemingway - Europa (2020)

Post autor: ffeee »

Tak jak z Jarmarkiem, wróciłem do tej płyty po czasie i weszła mi o wiele lepiej niż po wyjściu. Według mnie jest po prostu za długa. Gdyby okroić to do 6-7 kawałków i wydać to tak samo jak Flagey, który był gigantycznie lepszy niż sama Cafe Belga to lepiej by się przyjęło.
Zostawić Luxembourg, Europę, Pireneje, Big Pharmę, Pieniądz i Terror, Na paryskie Getto Pada Deszcz (według mnie to jest jeden z najlepszych kawałków Taco, nawet ten łak na feacie nie przeszkadza, co za bit :bowdown:) i styknie.
Jasion94
Posty: 880
Rejestracja: 23 maja 2019, 19:48

Re: Taco Hemingway - Europa (2020)

Post autor: Jasion94 »

gods bidness pisze: 15 wrz 2020, 17:13 Zwrotka Bedoesa, pomijając te żenujące rozkminki o zabijaniu i wywożeniu do lasu, jest dobra i możliwe, że najlepsza na płycie. Bedoes za jakieś 5 lat, jak już dorośnie, wyrobi sobie styl i zrozumie, co w jego rapie jest dobre, a co żenujące i wieśniackie, może być numerem 1 w tym kraju.
Minęły dwa lata, i nie zrozumiał
Poczekajmy jeszcze te trzy, ale raczej nie widzę szans na poprawę
ODPOWIEDZ